סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה קורה לדינוזאורים? (behind the scenes)

אבן שתייה​(שולט){H.C}
לפני 5 שנים • 3 בפבר׳ 2019

מה קורה לדינוזאורים? (behind the scenes)

אבן שתייה​(שולט){H.C} • 3 בפבר׳ 2019
הגיע הזמן להסיר את הלוט.
אני אש ואני אלפא! אהה... ואני גם דינוזאור.
אין לי מושג למה כולם טועים באיות של "אלף" וכותבים "אלפא", אבל אני זורם כמו שאמא אמרה לי: "אמא יודעת הכי טוב". אתמול לפני שבאה לחדר לתת לי נשיקת לילה טוב, היא אמרה לי "אש, אתה אש! אתה אלף! מה זה אלף? אם הייתה אות לפניה, היא מה שהיית אתה! אבל את זה אתה צריך לשמור בסוד. בכלוב, הבורים לא יודעים לכתוב. בשביל לקבל פות אתה צריך להעמיד פנים שאתה כמו כולם. הם טועים? גם אתה תטעה. תהיה אלפא!".

גם דינוזאור, אני לא כל כך מבין. אני לא זקן וגם לא לטאה. בייחוד לא לטאה. אני שונא לטאות. יותר מג'וקים אפילו, וכשאני רואה ג'וק ישר אני עולה על השולחן וקורא לאמא שתציל אותי. אז תארו לכם מה קורה כשאני רואה לטאה. אני מתכוון לזה מילולית "תארו לכם", כי לא אין מושג. אני מתעלף מיד ומתעורר בניידת נט"ן. אבל בשביל פות אני אהיה דינוזאור. כלומר, אעמיד פנים שאני. אני כבר 15 שנה מעמיד פנים. מאז שהייתי בן שתיים.

אני גם שולט. בניגוד לאלפא ודינוזאור, שולט אני יודע מה זה. אני שולט במלא מלא דברים. אני שולט בחיבור וחיסור. עד 10 ורק בזוגיים. אני שולט בסוגרים ובתריסים של הבית... עד שאמא מתעצבנת. אני שולט בעוד הרבה דברים. באמת. באמת באמת. אני שולט באומנות פיתוי-פות. אני יודע למשל שכשאני פונה לקונסטרוקציה מסביב לפות אני משלב בפנייה כמה שיותר תארי כבוד. אמא אומרת שזה חשוב. גם אבא אומר ככה כשהיא מוציאה לו את הגאג כדי שיוכל לעשות פיפי. אמא אומרת שאם תמיד אנשים היו מקפידים לפנות לבני שיחם בתארים אותם השיגו אז תבוא גאולה לעולם. גם אתכן אני מכבד. הנה: הבנתן את זה, כלבות, זונות, שפחות ונשלטות?

אני אש ואני שולט, אלפא ודינוזאור.
את מסכימה שאביא אותך לאמא? פליזזזזזזזזזזזזזז.

במחילה מכבוד של דינוזאורים ולטאות אחרות - הטקסט נכתב בהומור. אף אגו של שולט לא נפגע במהלך קריאת טקסט זה, או לפחות כך אני מקווה.
שלגי
שלגי • 3 בפבר׳ 2019
מלא אגואים (אין מילה כזאת אבל לא נורא) של ג'וקים נפגעו.
זה בטוח!
lori​(נשלטת){ע_מ}
lori​(נשלטת){ע_מ} • 3 בפבר׳ 2019
בנימה קצת יותר רצינית (אם יורשה לי icon_smile.gif), הסלידה שיש כאן מהמושג דינוזאורים לא ממש מובנת לי.
כולה כינוי שניתן או נתנו לעצמם הותיקים יותר ומדי פעם הם או אחרים עושים שימוש במילה הזו כדי לציין את אלה שהכירו פעם, כשהקהילה היתה הרבה יותר קטנה.
למעט שניים-שלושה ספציפיים שאוהבים להעיד על עצמם שהיותם דינוזאורים הופכים אותם לטובים יותר, מבינים יותר, שולטים יותר וכו׳, הרוב לא ככה, וגם ״הדינוזאורים״ עצמם מגחכים על השימוש במושג. אז בטוחה שאין ״דינוזאור״ שנפגע וגם אם היה ניסיון מוסווה לפגוע, לא נראה לי שפוסט מדמות וירטואלית בפורום באמת יפגע.

נ.ב
מקווה שמצאת דינוזאורית להביא לאמא, או לפחות תרנגולת, שתהיה לשבת.
    התגובה האהובה בשרשור
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 3 בפבר׳ 2019
סתם קנאת קשקשים
אבן שתייה​(שולט){H.C}
lori כתב/ה:
בנימה קצת יותר רצינית (אם יורשה לי icon_smile.gif), הסלידה שיש כאן מהמושג דינוזאורים לא ממש מובנת לי.
כולה כינוי שניתן או נתנו לעצמם הותיקים יותר ומדי פעם הם או אחרים עושים שימוש במילה הזו כדי לציין את אלה שהכירו פעם, כשהקהילה היתה הרבה יותר קטנה.
למעט שניים-שלושה ספציפיים שאוהבים להעיד על עצמם שהיותם דינוזאורים הופכים אותם לטובים יותר, מבינים יותר, שולטים יותר וכו׳, הרוב לא ככה, וגם ״הדינוזאורים״ עצמם מגחכים על השימוש במושג. אז בטוחה שאין ״דינוזאור״ שנפגע וגם אם היה ניסיון מוסווה לפגוע, לא נראה לי שפוסט מדמות וירטואלית בפורום באמת יפגע.

נ.ב
מקווה שמצאת דינוזאורית להביא לאמא, או לפחות תרנגולת, שתהיה לשבת.

ניסיון מוסווה לפגוע? את מייחסת לי תחכום ששייך רק לדינוזאורים. לי אין כזה.
וסתם, שתדעי לך, שהצלחתי. לפחות דינוזאור אחד נפגע ממני; אני!
וסתם, שתדעי לך עוד יותר, אני הדינוזאור החביב עלי.
"דמות וירטואלית בפורום"? לא, לא, גברת צעירה. מדובר "בדמות דינוזאור וירטואלית בפורום". את תתני לי ולתרנגולת לשבת את הכבוד המגיע לי.

(מיד מתנצל בפרטי)
hrgiger
hrgiger • 3 בפבר׳ 2019
הוא כתב/ה:
סתם קנאת קשקשים

אני תוהה במה יש לקנא (:
אבן שתייה​(שולט){H.C}
hrgiger כתב/ה:
הוא כתב/ה:
סתם קנאת קשקשים

אני תוהה במה יש לקנא (:

נו, באמת.
במה יש לקנא?
לפחות במקרה שלי: את חושבת שאמא מסכימה לכל אחד לגור אצלה?!
hrgiger
hrgiger • 3 בפבר׳ 2019
מה? לא?
פורקת את הצ'ימידן.