לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

100 דברים שלמדתי מהכלוב

TradeMark​(שולט)
לפני 5 שנים • 14 בפבר׳ 2019

הללויה

TradeMark​(שולט) • 14 בפבר׳ 2019
שגם תרבות שוליים "יחודית" ו-"חריגה" שלועגת למיינסטרים (וניליים בז'רגון המקומי) עדיין מתה שהקהילה שלה תרגיש כמו פאקינג פייסבוק. הללויה.
Zord​(מתחלף)

Re: גם בנות 44

Zord​(מתחלף) • 14 בפבר׳ 2019
איה74 כתב/ה:
Zord20 כתב/ה:
שגרושות בנות 42 עם עודף משקל יכולות להשיג חתיכים כאילו הן כוסיות בנות 22.

וואני סאבית מפנקת. אז אני מפנקת בשפע שדיים, תחת, בטן וירכיים. מלא גברים מתים על זה, גם חתיכים.

קבלי פירגוןןןן
שרמומית
שרמומית • 14 בפבר׳ 2019
שהכל משתנה ברגע.
nicknose​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 15 בפבר׳ 2019
nicknose​(מתחלף) • 15 בפבר׳ 2019
שגם בתוך קהילת הארדקור חשאית ויענו מחתרתית יש אינפלציה עצומה של פאקינג סאחים של הלייף, מתקרנפים שמרנים בסתר ליבם, שעושים סיבוב דאווין על כל מי שמוציא לשנייה את השדים הפנימיים שלו החוצה.

ש"לנשלט אמיתי אין גבולות" הוא משפט שא/נשים אשכרה כותבים ואשכרה מאמינים בו. לכו דחפו מים.

ובאותה נשימה - שיש פה א/נשים מכילים, סבלניים, שרואים את האור הפנימי שלך אחרי שיחה וחצי, שומרים על גבולות ועל כבוד כי רוצים שישמרו גם על שלהם, מאמינים בטוב שבאדם ורוצים להנות ממנו איתך ביחד.

למדתי שבכלוב אני יכול להיות עוד אני, אני שגיליתי רק לפני כמה שנים, אני שפורח פה ועף על עצמו ועל כל מי שרוצה להיות חבר/ה שלי.
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 15 בפבר׳ 2019
שיש יותר מ-100 דברים שלמדתי על הכלוב.

3 נקודות עיקריות שלמדתי:

שהגרעין הבסיסי של הכלוב הוא באמת כלוא בתוך כלוב , הכלוב הנפשי של עצמו ובחירת השם לאתר היא מדוייקת.

שכולנו פה דפוקים ומיוחדים בדרכנו

שחמלה היא לא מילה גסה
פלייפול
פלייפול • 15 בפבר׳ 2019
nicknose כתב/ה:
שגם בתוך קהילת הארדקור חשאית ויענו מחתרתית יש אינפלציה עצומה של פאקינג סאחים של הלייף, מתקרנפים שמרנים בסתר ליבם, שעושים סיבוב דאווין על כל מי שמוציא לשנייה את השדים הפנימיים שלו החוצה.

ש"לנשלט אמיתי אין גבולות" הוא משפט שא/נשים אשכרה כותבים ואשכרה מאמינים בו. לכו דחפו מים.

ובאותה נשימה - שיש פה א/נשים מכילים, סבלניים, שרואים את האור הפנימי שלך אחרי שיחה וחצי, שומרים על גבולות ועל כבוד כי רוצים שישמרו גם על שלהם, מאמינים בטוב שבאדם ורוצים להנות ממנו איתך ביחד.

למדתי שבכלוב אני יכול להיות עוד אני, אני שגיליתי רק לפני כמה שנים, אני שפורח פה ועף על עצמו ועל כל מי שרוצה להיות חבר/ה שלי.

כתוב יפה - מזכיר קצת את הסגנון של דרקן ראהל...
nicknose​(מתחלף)
nicknose​(מתחלף) • 15 בפבר׳ 2019
פלייפול, תודה מתוק, לכבוד הוא לי להיות מוזכר בנשימה אחת עם דרקן.
נראה לי שאנחנו חולקים כמה תובנות על הנעשה כאן icon_smile.gif
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 15 בפבר׳ 2019
שאף אחד לא מצביע לביבי, אבל הוא עדיין ראש הממשלה.