סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עד כמה דימוי גוף משפיע

כתבת פנאי פלוס
לפני 5 שנים • 7 בפבר׳ 2019

עד כמה דימוי גוף משפיע

כתבת פנאי פלוס • 7 בפבר׳ 2019
אני שולטת, בימים שאני מרגישה פחות טוב לגבי הגוף שלי הסקס/ סשן פחות טוב. מתפקדת פחות. לחילופין כשאני מרגישה טוב עם הגוף שלי אני נהנית יותר.
לעומת זאת, אם הנשלט/ת מגלים חוסר בטחון זה מדליק אותי.
איך אצלכם זה משפיע?
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 7 בפבר׳ 2019
דימוי גוף, ובכלל דימוי עצמי, משפיעים על איכות החיים, על רמת הסיפוק מהחיים ועל הבחירות שאנחנו בוחרים לעצמנו.
אנחנו חיים בחברה שמפמפמת לנו שלאנשים יפים מגיע יותר, הם מוערכים יותר ונחשקים יותר, ולכן זה ממש לא מפליא שכשאנחנו חשים יפים ואטרקטיבים, נעים לנו יותר בסקס/סשן.

אני חושבת שאצל נשים זה מקבל משנה חשיבות, אבל גם גברים נהנים להרגיש יפים, נחשקים ואהובים. גבר שיודע לחזק את דימוי הגוף והבטחון העצמי אצל אישה (לפעמים רק צריך לשים את זה על השולחן), יקבל ברוב המקרים אישה מינית יותר, יצירתית יותר, ובעלת מוטיבציה מוגברת לספק אותו. שווה לזכור.
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)

Re: עד כמה דימוי גוף משפיע

ArchAngel​(שולטת) • 7 בפבר׳ 2019
גב' שרה נתניהו כתב/ה:

לעומת זאת, אם הנשלט/ת מגלים חוסר בטחון זה מדליק אותי.

מזדהה איתך.
יש משהו מדליק בנשלט ביישן ובלגרום לו להרגיש מספיק בטוח איתי בכדי להוריד ממנו את הבגדים. אותי זה יותר מרגש מאשר להוריד את הבגדים ממי שאין לו את הבעיה להתפשט.
לבחון גוף של נשלט שלא שלם איתו, להביט בעיניו כשהוא ערום, והמתח שזה יוצר באוויר זאת חוויה שקשה לי להגדיר במילים. כל מה שאני יודעת זה שבאותם רגעים בא לי לעטוף ולטרוף אותו בעת בעונה אחת, דווקא לתת תשומת לב לכל איבר שהוא מרגיש איתו לא בנוח, ללוש וללטף אותו, וביחד עם המבוכה להחמיא לו ולגרום לו לחייך לצד תחושת אובדן השליטה.
וכמו שבכוח המוח כתבה, כשבידיי מונחת היכולת לחזק את ביטחונו, זה בהחלט מעורר בו מוטיבציה גדולה יותר לספק ולהתמסר.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 7 בפבר׳ 2019
אני מרגיש באופן אישי מאוד שלם עם הגוף שלי אף על פי שאני מודע להיבטים מסוימים בו שאני לא אוהב. אני מאוד מנתק את עצמי מזה כשאני נשלט במובן שאני מרגיש מאוד חזק באיזשהו מקום כשאני תחת שליטה, כי אני בעצם נותן ביטחון למישהי אחרת לשלוט, להשפיל ולהיות דומיננטית עלי. כשאני בחולשה או בחוסר ביטחון בכללי או מהדימוי העצמי שלי אני מפחד בכלל להיות במקום הזה.
Animus
Animus • 7 בפבר׳ 2019
האמת שחייב להסכים.
זה מאד מדליק כהנשלטת לא מרגישה בנוח עם הגוף של עצמה, למרות שאין סיבה לכך.
ואז כשהיא מתפשטת באור מלא מולי זאת חוויה.
אין לי בעיה עם הגוף שלי, אני לא מושלם ואני לא מצפה מהנשלטת שלי להיות מושלמת.
אנחנו בסופו של דבר מי שאנחנו.
Menta​(שולטת)
לפני 5 שנים • 8 בפבר׳ 2019
Menta​(שולטת) • 8 בפבר׳ 2019
באופן כללי, ככל שאני מרגישה יותר ביטחון, הסשן יותר טוב והצד השולט שלי יוצא ביתר שאת.
זה אומר בין היתר להרגיש שהנשלט נמשך אליי, אבל לא רק. שהוא נהנה ממה שמהנה אותי, שמה שאני עושה לו או גורמת לו לעשות לי זה בדיוק מה שהוא רוצה, ולא משהו שהוא עושה כי אנחנו בסשן והוא הנשלט.
זה מעגל קסמים די אכזרי.
מפית​(אחר)
לפני 5 שנים • 11 בפבר׳ 2019
מפית​(אחר) • 11 בפבר׳ 2019
אני חושב שלא יכולתי לנסח את זה יותר טוב ... אני נהנה כשהשולטת נהנית והיא נהנית כשאני נבוך.
מ.ש.ל