לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש כאלה שבאמת רוצות אסלה אנושית?

edens7
לפני 5 שנים • 12 בפבר׳ 2019

יש כאלה שבאמת רוצות אסלה אנושית?

edens7 • 12 בפבר׳ 2019
יצא לי להיות אסלה אנושית, אבל הקטע שלא מצאתי מישהי שעושה את זה מתוך שעשוע, הלכתי לכאלה שעושות את זה בכסף
ואני מדבר גם על ביזאר כבד, אין כאלו שלא נגעלות ומוכנות לעשות את צרכיהם ללא תשלום בהכרח? הבנתי שזה מרתיע הרבה שולטות. ואפילו כאן
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 12 בפבר׳ 2019
ידידי לא יודע מה חשבת אבל הפוסט הזה לא יביא לך הודעות לפרטי מאבירות קקי על סוס לבן
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 12 בפבר׳ 2019
יש הכל מהכל.
הבעיה היא האופן שבו נשלטים נוהגים להציג את זה.
אם תפנה לאישה ותשאל אותה "היי, מחפשת אסלה אנושית?" גם בצורה הכי מנומסת בעולם, אתה בחיים לא תמצא אחת.
אסביר לך למה, דרך התייחסות לשתי קטגוריות של נשים: כאלו שזה פטיש משותף שלהן איתך וכאלו שלא.

בוא נתחיל מאלו שזה פטיש משותף שלהן איתך.
די פשוט על פניו, לא? אתה מציע את עצמך למשהו שזה מה שהיא מפנטז עליו. למה שהיא תסרב?
מאותה סיבה שאישה ונילית לא תשכב עם כל גבר שהיא תראה רק כי היא סטרייטית והוא סטרייט. אפילו אם היא ממש ממש חרמנית.
אם אין ברקע כימיה, קרבה מסוימת ונוחות, אישה לא תשכב איתך ולא תעשה איתך שום דבר אינטימי אחר, וזה כולל בתוכו אקטים בדס"מיים שונים.
אם תהיה עסוק בלחפש נשים לפי פטישים משותפים ותשים על כך את הדגש במקום על ליצור קודם כל כימיה בינכם ולגרום לה להרגיש בנוח איתך, אתה בחיים לא תמצא מישהי שזאת לא הפרנסה שלה.

בנוגע לאלו שזה לא הפטיש המשותף שלהן איתך.
נשמע אבוד, נכון? לא בהכרח. אם יש ביניכם מספיק משיכה, כימיה, נוחות, היא יכולה להסכים לפחות להתנסות. אני רואה בכלוב כל מיני מקרים של גברים שנמצאים בזוגיות עם ונילית, וחושבים שאין להם אפילו טעם לספר לה על הבדס"מ שלהם, או לחלופין: שכבר שסיפרו אבל בצורה ישירה ונמרצת ואז מן הסתם שהיא סירבה כי זה זר ומאיים על אזור הנוחות שלה.
גישוש איטי, יצירת נוחות במקום תחושה של נואשות מצד בן זוג שמפחדים לאכזב, ובעיקר אי-איום על המקום המוכר שלה (ודגש על שילובו באקטים חדשים), דווקא יכול לגרום למישהי (או למישהו) להגמיש את הגבולות שלה ולנסות משהו שהיא לא חשבה שתהנה ממנו, הרבה יותר מאשר באמצעות התייחסות לפטיש עצמו בלבד ואליה כאמצעי להגיע אליו.

כך או כך, הדגש צריך להיות על האישה שמולך, להבין את הצרכים ואת הרצונות שלה ולפעול בהתאם, הרבה לפני שנושא הפטישים עולה לדיון.
    התגובה האהובה בשרשור
פלייפול

Re: יש כאלה שבאמת רוצות אסלה אנושית?

פלייפול • 12 בפבר׳ 2019
edens7 כתב/ה:
יצא לי להיות אסלה אנושית, אבל הקטע שלא מצאתי מישהי שעושה את זה מתוך שעשוע, הלכתי לכאלה שעושות את זה בכסף
ואני מדבר גם על ביזאר כבד, אין כאלו שלא נגעלות ומוכנות לעשות את צרכיהם ללא תשלום בהכרח? הבנתי שזה מרתיע הרבה שולטות. ואפילו כאן

אני סקרן לדעת: האם נהנית מהאקט הזה בסופו של דבר? בפנטזיה, צואה של נערה יפה יכולה להיות בטעם שוקולד מן המובחר, ונפיחותיה בניחוח שאנל מס' 5, אך במציאות, מן הסתם, זה לא שונה מהותית מן ההפרשות שלך, שלי, או של רוזאן באר. האם יש בכלל מישהו שמימש פנטזיה שכזו וחזר שוב על האקט? מישהו שהפנטזיה שלו לא התרסקה (שלא לומר התחרבנה) על קרקע המציאות?
שנאוצר​(נשלט)
לפני 5 שנים • 13 בפבר׳ 2019
שנאוצר​(נשלט) • 13 בפבר׳ 2019
פלייפול

הרעיון בפנטזיה הוא שהקקי יהיה מגעיל ומסריח כמו קקי רגיל רק שהוא יבוא מגופה של המלכה/נערה יפה ומושכת/ וכו׳.
העניין הוא בניגודיות שבין משהו מאוד דומיננטי ויפה לכיעור ולגועל. המשיכה היא להשפלה במה שהחרא מסמל מבחינה חברתית ותרבותית. מתחבר לזה הרעיון גם של היחשפות להתנהגות ״סודית״ שהיא לא ״נשית״ מבחינה חברתית על הנשלט על כל המשתמע מכך. כיצד היא תופסת אותו כגבר, מה מעמדו מולה כשולטת, אלילה וכו׳.
לכן הקקי אמור להיות מסריח כשל כל אחד.
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 13 בפבר׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 13 בפבר׳ 2019
כל אדם בבדס'מ ,הוא בעל פוטנציאל למצוא עצמו ביום מן הימים כאשר הוא משמש כאסלה אנושית .
זה מתחיל ממחשבה או מילה בין 2 אנשים .
ו20 שנים אחרי .האדם מוצא עצמו בתרחיש שהוא כזה .
הבסיס המכונן לקשר הוא חלוקת רגע איונטימי עם אשה דומיננטית .
בספר של חנוך לוין .גבר עומד מאחורי אשה יושבת.הנושא הזה עולה התיאור וההסבר שלו לתופעה.
רמפול
לפני 5 שנים • 16 בפבר׳ 2019
רמפול • 16 בפבר׳ 2019
שנאוצר כתב/ה:
ידידי לא יודע מה חשבת אבל הפוסט הזה לא יביא לך הודעות לפרטי מאבירות קקי על סוס לבן

סביר להניח שהוא כבר לא כל כך לבן.