סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשיפה תקשורתית...

הכי רגישה שיש
לפני 5 שנים • 19 בפבר׳ 2019

חשיפה תקשורתית...

הכי רגישה שיש • 19 בפבר׳ 2019
אני הולכת להיחשף בתקשורת ולספר על התקיפה המינית שעברתי.

אני חושבת על זה כבר 4 חודשים , ניסו להניע אותי בכל כך הרבה דרכים, "זה יעשה שם רע לקהילה" - היה הדבר שחזר על עצמו שוב ושוב, "את תסתבכי עם עמוס" (בעלי הדאנג'ן), גם זה נאמר לי ,"יעשו לך את המוות במשטרה , בטח אחרי שישמעו איפה היית..".

אני לא מוכנה להיות קורבן של פחד. אני לא מוכנה לשבת בשקט, אף פעם לא ישבתי בשקט, תמיד מרדתי במוסכמות וקלישאות, החלטתי ואני הולכת לעשות את זה , אני הולכת להראות את הפנים היפות של הקהילה ולא לתת לפחד מהלא מוכר והלא "מקובל" לנהל אותנו. אותי.

אני הולכת לנפץ מיתוסים אדיוטים , אני הולכת להוציא הכל החוצה, לשים את העולם הזה על השולחן.

אני הולכת להחשף עם פנים והכל, אני יודעת שאין עוד נשים / גברים כאלו שהיו מוכנים להיחשף וזה בסדר לגמרי, אני בהחלט מבינה, אבל, אם יש עוד סיפורים שמישהי / מישהו רוצים לשתף אותי ממקור ראשון , לא שמעתי ש.. אני אשמח לשמוע , בדיסקרטיות מוחלטת ללא חשיפה כלל.

תודה על שיתוף הפעולה
נשיקות לכולם.
    התגובה האהובה בשרשור
LUNA and DADDY
LUNA and DADDY • 19 בפבר׳ 2019
מה המטרה שלך בחשיפה לתקשורת?
האם הגשת תלונה במשטרה והבחור נענש?
עשי מה שתהיי שלמה איתו. נשמע שאת לא בטוחה ב100 אחוז, אז אולי כדאי לחכות עם זה.. אני הייתי חושבת על ההשלכות של זה להמשך ההתמודדות הפרטית שלי ותהליך ההחלמה ולפעמים להוציא הכל זה לעבור את זה שוב ושוב... אבל יתכן שדווקא ההפך... זה כן מתאים לך לתהליך ההחלמה...
אבל את מחפשת החלמה? שימוש דוגמא? או נקמה... מאמינה שאת חושבת על הכל..
העיקר שזה יעשה לך טוב ותוכלי לקבל מעט שלווה בחיים האלה ❣️
הכי רגישה שיש
הכי רגישה שיש • 19 בפבר׳ 2019
היי לונה
אני חושבת שהייתי מאוד ברורה בהקשר למטרה שלי, אני אציין גם שאני מאוד שלמה עם זה, אני אף פעם לא עושה דברים באימפולסיביות ו/או נקמה.
אני עושה את זה כי הגיע הזמן שנפסיק להתחבא ולפחד, הגיע הזמן לדבר על הדברים בלי להיות נ' או א' או ד' אלא האדם עצמו מול העולם, אין לי ממה להתבייש במה שקרה לי ואין לי ממה להסתתר ומה להחביא, לקום ולהגיד לעולם די!
בדיוק בגלל שאנשים חושבים על ההשלכות הם גם לא מדברים על זה ולא שמים את זה על השולחן. אני החלטתי, מבחינתי בכל אופן לשים לזה סוף.
שלמה עד הסוף.
אני לא משמשת דוגמא לכלום, אני לא קדוש מעונה של אף אחד, אני אני.
תודה על הברכה, מאחלת גם לך שלווה ושקט נפשי. נשיקות.
Eccentric
Eccentric • 19 בפבר׳ 2019
את אמיצה מאוד, ומה שאת הולכת לעשות הכרחי וחשוב גם למען אחרים.
שמחה שאת לא נותנת לאמירות של אלה שלא היו בנעליים שלך להניע אותך.
המון בהצלחה!
Pollux​(שולט)
Pollux​(שולט) • 19 בפבר׳ 2019
את אחת הנשים היותר חזקות שיצא לי להכיר,
ואני דיי בטוח שהבחירות שאת עושה הן בחירות מושכלות,
אאאחל לך שבכל דרך שתבחרי תצליחי ללכת בצורה שתגרום לך להרגיש טוב ונכון.
אומץ לא חסר לך,
אבל מצד שני הקורבן של תקיפה מינית לא צריך להתבייש,
התוקפן צריך להתבייש...
Okami​(אחרת)
Okami​(אחרת) • 19 בפבר׳ 2019
תעשי רק מה שנראה לך לנכון,אם העמוס הזה יודע על כמה וכמה מקרים כאלה והוא לא עשה דבר בנידון כדי להגן עליכן בזמן שהייתם שם,מגיע לו כל מה שיקבל.מאחר וכבר קראתי את זואי שעברה הטרדה מינית על ידי חבר של אותו עמוס כשבסוף הסיפור המאבטחים גונבים ממנה את הנייד שלה בדרישה למחוק פרטים מתוכו ואיום שלא תקבל את הטלפון חזרה,מצב שיהא גם לא יכלה להזעיק משטרה כי התוקף שלה במקרה חבר של אותו עמוס...שוב,את רק תעשי טובה לשתיקה ארוכת שנים שמאפשרת לעברייני מין להסתובב חופשי ביננו במחשבה שזה בסדר ומותר להטריד מינית או לתקוף נשים...אגב,זו דעתי לגבי שני המינים,אישה שמטרידה מינית היא עבריינית באותה מידה כמו גבר אצלי
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 19 בפבר׳ 2019
עצתי היא לצאת למאבק כזה אך ורק בליווי עורכ/ת דין.
בעל עסק, שעל הפרק מונחת פרנסתו ושמו, לא ישתוק לנוכח טענות כאלו בכלי התקשורת (גם אם הן נכונות) ורשאי להגיב בתביעות דיבה ולשון הרע (מה שנקרא "תביעות השתקה") שיכולות להיגרר למאבק משפטי מכוער, דורסני ועם מחיר כלכלי שתתקשי לעמוד בו.
כדאי לך להיעזר ביעוץ משפטי לפני קיום הראיון בכלי התקשורת, ובכלל, לאורך כל התהליך.
בהצלחה בתהליך המשמעותי הזה! ❤️
הכי רגישה שיש
לפני 5 שנים • 20 בפבר׳ 2019
הכי רגישה שיש • 20 בפבר׳ 2019
בוקר טוב אנג'ל
הדאנג'ן הוא לא המטרה שלי , לא להתבלבל בכלל , המטרה שלי היא לדבר על התקיפות המיניות שאנחנו חוות/חווים ועל ההתנהלות של כל הגופים והחברה סביב זה.
על זה שאם אני בדסמ"ית ועברתי תקיפה מינית זה כאילו מתבקש, גם מבחינת החברה העיוורת וגם מבחינת רשויות החוק.