צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך להתמודד עם נצלניות / גולד דיגריות/ חמדניות / לחוצות כלכל

TradeMark​(שולט)
לפני 5 שנים • 5 במרץ 2019
TradeMark​(שולט) • 5 במרץ 2019
כמות התגובות המתחסדות בשרשור הזה די מדהימה בשביל האתר, בטח בתחשב בחלק מהנושאים שעולים פה לדיון.

גם אם השפה (והתוכן) של ההודעה שפותחת את השרשור לא נעימה, כמו שכמה אנשים דרמתיים פה אמרו "מתייבש" "לדיראון עולם" והדובדבן שבקצפת "הפוסט הכי מזעזע בפלנטה" וכו', עדיין הנקודה היחידה שנוח כנראה לגעת בה ולתקוף דרכה היא כותב השרשור וכל אותם "לא באמת" נשלטים ו"שונאי נשים" בתחפושת או אפילו נצלנים שמשדלים לזנות, אללי, ולא סתם משדלים לזנות אלא (ע"פ התגובות פה) משדלים לזנות נשים מסכנות חלשות מוחלשות שלא רצו בכך בכלל אבל הוא כמעט אילץ אותן למפגשים מהסוג הזה. יותר מזה, לא רק שהוא אילץ אותן, גם החיים אילצו אותן. מישהי פה כתבה על כך שהוא מנצל נשים שפונות לכיוון הזה אך ורק "מחוסר ברירה", ממש מלאכיות אחת אחת שאולצו ע"י הגבר הנורא הזה. מדהים אולי לחשוב על מאות מיליוני נשים (ואנשים) שנמצאים במצוקה כלכלית ומעולם לא חשבו ולא פנו לכיוון הזה. הוא "מנצל" את הצרכים הכלכליים שלהן, הן "מנצלות" את הנטיה המינית שלו והאת הבדידות שלו. איזה ניצול יותר גרוע פה? שאלה טובה לשאול, אבל בטח לא למצוא תשובה מתוך המחשבה ש"הגונב מגנב פתור". יש כאלו האומרים לפותח השרשור, בקול גדול וגאה כאילו מספרים לו את סוד החיים, שילך לשולטות בתשלום. זה המקצוע שלהן. ואז מוסיפים שהוא לא הולך כי הן יקרות וזה לא משתלם לו. אולי גם הוא בדחק כלכלי? אולי היה רוצה אבל לא יכול לממן? מצוקה כללית היא לא מושג נשי בלבד עד כמה שאני יודע. אולי מצבו הכלכלי גם הוביל אותו למקום של "חוסר ברירה" בשילוב עם מיעוט אמיתי בשולטות? עוני, דחק ובדידות אינם תירוץ להתנהגות לא מוסרית ונצלנית. משני הצדדים דרך אגב, לפני שעולים על בריקדות פה.

בעוד אני יכול להבין את הפן הזה בדיון שיש פה, ועם חלק מההערות אני מסכים לחלוטין, די מדהים שאיש (ובעיקר אישה, אם לשים לב באמת) לא נותן יחוס לנקודה מאוד בולטת, משמעותית, אחת שהיא הפיל בחדר בכל דיון שקשור לשליטה נשית. למה, באמת ובתמים שווה לשאול, שליטה נשית תמיד מחוברת לכסף או לאתנן שווה ערך לכסף? זו הרי תופעה שקיימת ופורחת. לא סתם קיימת ופורחת, היא מנת חלקן של אחוז מוחלט בהחלט של השולטות. אז למה זה ככה? הרי זו לא תופעה שהיא רק מנת חלקן של "נצלניות" או שולטות בתשלום (ע"ע נפקנית בויקיפדיה). למה לא לגעת בנקודה הזאת גם ולא רק לרכב על איזה סוס מוסרי שגורם לכולם להרגיש גבוהים וצודקים? התופעה הזאת של אתנן כספי היא מחלה נפוצה מאוד, וכל השרשור הזה עסוק בלהתעלם מהוירוס ולהתעסק בשיעול. הן מנסות להוציא כמה שיותר, הוא כמה שפחות. כל האינטרקציה הזאת לא סקסית ולא בדיוק יפה כמו קשת בענן, אבל האינטרס פה הוא דו סיטרי ואפ'חד לא יוצא פה צדיק (או שטן). גם לא ברשרשור הזה. אפילו קראתי פה תגובה שאומרת שהגברים האלה, הם שיצרו את ה"שוק" למציאות הזו. מדהים, האדם הצמא הראשון המציא את המים. נו באמת.

במקום לדון בתופעה, דנים באיך לעלוב בפותח השרשור. וחבל.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
טרייד,
פותח השרשור התייחס ספציפית לסוג מסוים של נשים, ומה מצוקה כלכלית עושה להן.
הוא גם התייחס אליהן כנצלניות ואל הגבר הפונה כקורבן בפוטנציה. הכתיבה שלו היא א-סימטרית - הוא לא כתב על תועלת הדדית.
וכן, יש המון משמעות לניסוח.

אתה מעלה עניין אחר, שאני חושב שהוא גם גלובלי יותר. בחברה כיום עדיין מקובל שהגבר יזמין, שהגבר יקנה מתנה, שהגבר יביא את הכסף. ספציפית בבדסמ קיים הפטיש של שליטה כלכלית. לא בזה עוסק השרשור - לא בשאלת הלגיטימיות של דרישת מתנה/טובת הנאה/אתנן אחר, לא בשאלה מה בין פינדום לבין נצלנות, לא בשום שאלה.
אפשר לפתוח דיון אחר על השאלות האלה. השרשור הזה הוא מדריך לאיך להוציא את המקסימום מנשים במצוקה כלכלית. וככזה, כן, הוא מביש ומגעיל, לדעתי.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 5 במרץ 2019
שליטה נשית בהחלט לא תמיד מחוברת לכסף או לשווה ערך לכסף. אני למשל, ויש פה עוד כמה עשרות שאני קוראת וברור לי שמה שמניע אותן הוא דומיננטיות גרידא ולא גרידיות.
שולטות שלא רוצות כסף או שווה ערך לכסף רוצות משהו שכותב הפוסט ועוד נשלטים מסוגו שמקטרים על מיעוט השולטות לא מוכנים לתת להן. התמסרות, כניעה, קשר אמיתי.
נשלט שמחפש מישהי שתממש לו את הפנטזיה הספציפית שלו יירתע משולטת כזו. היא גדולה עליו, כבדה עליו, דורשת ממנו שיתגמש עבורה.
לכן, הוא יחפש וימצא מישהי שהיא פנטזיה להשכיר. בדיוק כמו שבעולם הונילי הוא לא ימצא מישהי שעונה על רשימת מכולת של דרישות יופי, משקל, גובה, צבע עיניים, ועוד תכונות פיזיות ותכונות אופי. זה לא עובד ככה.
אז לא מיעוט שולטות ולא נעליים. יש פה מספיק שולטות שמחפשות נשלט ולא צריכות ממנו כסף. צריכות ממנו דברים אחרים לגמרי שהרבה נשלטים פה לא מוכנים לתת. 7בראשם מחויבות, רחמנא ליצלן.
TradeMark​(שולט)
דרקן,
אני לא מדבר על נושא אחר גלובלי ארטילאי או שנוגע באיזה מוסר טרנסאנדנטלי מעורפל וכללי על איך העולם עובד. ממש לא.

אתה אומר שפותח השרשור לא כותב על תועלת הדדית וכותב בצורה א-סמטרית לדעתך. יפה יפה, אני מסכים. אבל זה רק כי אין פה תועלת הדדית. לא מצידו, אבל חשוב מאוד לציין מה שבכל התגובות פה מעלימים, וזה שגם הגברת לא חושבת על ה"תועלת ההדדית". תועלת הדדית זה מושג מוזר להשתמש בו בהקשר של מפגשים שהמילה הדדיות לא קיימת בה, ואם תשים לב אתה מדבר על "תועלת", גם מושג של רווח והפסד, של אינטרס. אז הוא א-סמטרי, חושב רק על עצמו, ועל תועלתו האישית נכון? והגברת מה? לא חושבת על האינטרס התועלת והרווח הא-סמטרי מהמפגשים? הצביעות בתגובות פה, כאילו רק הוא פה עם אינטרס די מוזרה. שכל אחד יסתכל באמת פנימה ויחשוב למה.

זה שהוא גבר לא הופך אותו אוטומטית למנצל ואותה למנוצלת. ולהיפך. זו פשוט התחסדות, ואם להגיד לך את האמת, זה פשוט שוביניזם. הגישה שהאישה היא המסכנה והמנוצלת בכל סיטואציה. כאילו אין לה מחשבות משלה, כוונות משלה. חס וחלילה שיהיו לה כוונות רעות או שליליות או אנוכיות. כל הגישה המתחסדת-שוביניסטית הזאת מקטינה את הנשים האלה לכדי אפס מנוצל וחסר השפעה שמונע בעל כורחו ע"י גורמים הגדולים ממנו. זו ראיה פנטסטית ודיכוטומית של העולם, כמעט הראיה שהעולם השוביניסטי רוצה שכל הנשים יראו. הוא פתח שרשור על לא לאבד כל גרוש שיש לו בכיס במפגשים המבוססים על נצלנות כלכלית, או לפחות לקבל תמורה בעד הכסף. באמת פשע מוסרי דוחה ביותר.

Menta
שליטה נשית בהחלט לא מחוברת תמיד לכסף או לשווה ערך לכסף. זה בטוח. לא אמרתי תמיד, שווה לקרוא את המילים כמו שהן.
אבל העובדה שאת אומרת "לא תמיד" מעידה על כך שזו תופעה כל כך נפוצה שבאחוז גבוה מאוד מהמקרים זה ככה. את לא יכולה לטעון שזה "לרוב" לא ככה, כי המקרים בהם אין קשר לכסף או שווה ערך לכסף זה המיעוט. זה היוצא מהכלל שמעיד על הכלל. וזו בדיוק הנקודה ששווה להתעקב עליה ולא לפזר את הדיון.
דרך אגב, "אז לא מיעוט שולטות ולא נעליים" היא גישה נהדרת, אבל זו לא המציאות. הכי קל להגיד לאדם להתאפק עד הארוחה הבאה שאין מושג מתי תבוא אם בכלל, בזמן שאת יושבת עם בטן מלאה. למיעוט השולטות יש השפעה ישירה (גם אם לא ההשפעה היחידה) על התופעה הזאת ספציפית שאנחנו מדברים עליה, על הקיום שלה, ועל זה שהדיון הזה בכלל מןפיע. כל ראיה אחרת היא בעיני צביעות. הוא לא צריך ולא מחוייב לחפש "התמסרות, כניעה, קשר אמיתי" או מה שזה לא יהיה, זכותו המלאה אם יחשוק בזה לחפש רק סיפוק גופני בלי למסור לך או לכל שולטת אחרת את כל החיים שלו, רחמנא ליצלן.
Menta​(שולטת)
שווה לקרוא את המילים כמו שהן. מצטטת אותך: "למה, באמת ובתמים שווה לשאול, שליטה נשית תמיד מחוברת לכסף או לאתנן שווה ערך לכסף?".
Menta​(שולטת)
ואיך אתה יודע מה היחס בין שולטות כמוני לשולטות שמחפשות תשלום? עשית מחקר סטטיסטי? יש לך גישה לנתונים שאין לאחרים פה? הניסיון האישי שלך לא שווה יותר מזה שלי או של אחרים ואחרות פה.
שים לב לנימה שבה הגבת לדרקן לעומת הנימה שהגבת בה לי. הסרקזם הזה לא במקומו והתגובה שלי לא הצדיקה אותו.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
טרייד,
אני לא מכיר את הכותב, ולא מכיר את השולטות עמן נפגש.
אני רק קראתי מה הוא כתב. והוא בהחלט כתב מדריך איך לנצל נשים. אז אני לא עוסק במשהו אמורפי או עקרוני, אלא במה הוא כתב.
שולטת שהיתה כותבת מדריך לניצול נשלטים היתה זוכה ממני ליחס דומה
TradeMark​(שולט)
Menta כתב/ה:
ואיך אתה יודע מה היחס בין שולטות כמוני לשולטות שמחפשות תשלום? עשית מחקר סטטיסטי? יש לך גישה לנתונים שאין לאחרים פה? הניסיון האישי שלך לא שווה יותר מזה שלי או של אחרים ואחרות פה.
שים לב לנימה שבה הגבת לדרקן לעומת הנימה שהגבת בה לי. הסרקזם הזה לא במקומו והתגובה שלי לא הצדיקה אותו.

הנימה שלי הייתה דומה גם איתך וגם עם דרקן. כל קריאה אחרת היא שלך ופרשנות שלך. אם הייתי סרקסטי זה היה מורגש בהחלט, אני לא נוהג להשתמש באנדרסטייטמנט במובנים האלה.

לי אין נתונים, לא מחקרים, לא ניסיון חוץ גופי ולא באו לבקר אותי חייזרים מהחלל החיצון. אני מדבר, כמו שאת מדברת, מהניסיון האישי שלי וממה שאני רואה ומכיר מהעולם. אתנן כספי זו תופעה ששזורה יד ביד עם שליטה נשית. אני אומר את זה לא על סמך מחקר סטטיסטי, כמו שאני לא צריך מחקר סטטיסטי וחיבור ישיר ללווין כדי להבין שישראל ממוקמת במזרח התיכון ושהקוטב הצפוני באמת בצפון. הניסיון האישי שלי לא שווה יותר משלך, אל תהיי כל כך רגישה, לא ניסיתי ולא כיוונתי לפגוע או להפחית ממך. ועדיין, להגיד שצריך איזה מחקר סטטיסטי להציג כדי להצביע על התופעה הפומבית הנוכחת והידועה לכולם הזאת, זו סתם היתממות מצידך וטענה שאין מאיפה ללכת איתה. הרי במצב כזה כל טענה תצטרך גיבוי מחקרי ואני משוכנע שגם הטענות שאת טוענת לא מופיעות כולן באחד מכתבי העט המדעיים שמפרסמים מחקרים מהסוג הזה. אז אפשר להמשיך להתמקד בניסיון והידע האישי של כל אחד. את עם הניסיון שלך ואני עם שלי, את עם הגישה שלך ואני עם שלי. אני יכול להסתכל מבחוץ על תופעה מסויימת ולפתח דעה משל עצמי ואני לא צריך להיות שולטת או נשלט כדי לגבש דעה, אני גם לא זקוק לנתונים ומספרים כדי לגבש דעה כזאת, שאני מדגיש: היא דעה. מביע את דעתי ושומע דעות של אחרים. מה הוא בדיוק הערך או התוקף או השווי של הניסיון שלי מול שלך או מול ניסיון של אחרים ואחרות זה לא משהו שמעניין אותי כל כך האמת, וזה נאמר ללא כוונת זדון.

דרקן,
אתה יכול לראות את זה כמדריך לניצול נשים. וזה יכול להראות כמדריך לא להעשק עד הגרוש האחרון. בכל אופן אני מבין את הכוונה שלך.
כפוף
כפוף • 5 במרץ 2019
בנות, נראה לי שאתן קצת מחמירות עם רוני שלנו.
קשה לו, הברנש חי בכלוב כבר שנים רבות ונפשו מצולקת. הוא נעקץ מספר פעמים ע"י נוכלות שניצלו את תום ליבו והחליט לכתוב מדריך הישרדות קצר לטובת אחיו הפראיירים שכידוע לא נעלמים אלא רק מתחלפים.
אמנם נכון, יש כאן שלל עצות מכוערות (אם כי צריך להודות פרקטיות, תוצאה של ניסיון מר וכואב) שמציגות נשים באור לא מחמיא, אבל רוני מכוון לאותן "שולטות" רעות ונצלניות ולא למלכות הכלוב הטובות והאמתיות.

ואתה רוני חביבי, שלא בטובתך, הצלחת להכעיס כאן כמה שולטות שקמו עליך בצדק מבחינתן.
מאידך בתור אחד שמעיד על עצמו שהוא "חי כדי לראות אישה מחייכת" הצלחת בכך יפה מאוד עם אחרות, חלקן אפילו צחקו צחוק גדול icon_smile.gif
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 5 במרץ 2019
לפני כ 20 שנים ,העברתי כסף לח-ן בנק ,שלח איזה חברה מסוימת ,שהתחייבו ,להכיר לי נשים ,דקה לאחר שהעברתי הכסף ,התברר לי שנעקצתי .
2 בחורות בצ'אט ,הוליכו ,אותי בשעת לילה מאוחרת ,מתל אביב ,ועד נשר שבצפון ,ואמרו לי תרכוש כך וכך דברים ,הוליכו אותי לגינה ,לקחו הדברים אמרו לי תספור עד 200 ואז תפתח עניים ,ואז לא היו שם ..שוב נעקצתי .
אחת מכאן מהאתר לפני כ 15 שנים ,הוליכה אותי לחולון ,אמרה לי תרכוש עבורי דברים ,רכשתי עבורה ,הגעתי עד לחולון ,ואז לקחה והלכה ,ונעלמה .
יש לי עוד 100 סיפורים כאילו .
פעם הלכתי לסשן עם מלכה בצור שלום ,הייתי עמה שעה בחדר ,בזמן הזה ,החבר שלה ,לקח את מפתחות הרכב שלי ,והחזיר אותם ,כל זאת מבלי שידעתי ,
ביציאה מצור שלום ,מד השמן נדלק על האור האדום ,הבנתי שלא אצליח להגיע לתא' ,כאשר אני נוסע בחיפה ברח' הרצל ,מכסה המנוע שלי עולה באש .
למחרת הרכב נכנס למוסך בצ'ק פוסט ,היה צריך להחליף מנוע העלות 4.500 שקלים .
מסתבר שהחבר של המלכה פתח את מכסה הדלק שלי ככול הנראה ,ושפך שם סוכר...
חודש אחרי ,המלכה הזו ,הגיעה אלי לתל אביב ,לא אמרתי לה מילה וחצי מילה .
מי שהכווין אותי אל המוסך ,זה קומבינה ,קלאסית בינו לבין בעל המוסך ,שהוא משפץ מנוע ומציג כאילו החליף ,והם מתחלקים חצי חצי בשלל .
והאינטואיציות שלי ,הבהירו לי כבר אז שזה המקרה ...
ועשר שנים עברו מאז ,ואני כתמול שילשום ,חבר ,ולא נוטר טינה בליבי ,ולו לרגע קט ...

יש לי מעל 200 סיפורי זוועה ,על מה שעוללו לי ,ועשו לי ,ופגעו בי ,ואנסו אותי ..וכו' וכו'
ומה האבסורד ?
שאני ,מסת שרירים כולי ,והפך גמור ,לאדם ,שיפגעו בו ,ולא יגיב .
ומי פגעו בי ?
אנשים ונשים ,שאת רובן המכריע ,אני מכיר .
ברמה כזו ,ואחרת .

וככה עוברים החיים ,ואני לא מצליח להבין על מה ולמה ,כל זה מגיע לי ?
עלבונות ,השפלות ,כפיות טובה ,רוע טהור ,לשמו כן הוא ,שמוצא אותי ,מפעם לפעם ,ומזמן לזמן .
היכן הצדק,בעולם?
ונשאלת שאלת השאלות?

מדוע אתה לא מגיב בחזרה?
מדוע אתה לא תובע משפטית ?
מדוע אתה לא נוקם?מדוע אתה לא מתלונן בתחנת המשטרה ?

מה אתה פראייר ?

עובדת שלי גונבת אותי מול העניים שלי ?
נשים גונבות אותי מול העניים שלי ?
גברים גונבים אותי מול העיניים שלי ?

ואני לא מגיב ,בכדי לא להעליב אותם ,או שאני מאובן ,ולא מעקל ,לכדי תגובתיות ,באותו הרגע .
עלילת חיי ,כך היא ,46 שנים ,מקטנות ,ועד אל הגיל המופלג הזה .

ואני לא מצליח להבין ,איך גומלים לי רעה תחת ,טובה .
פעם אחר פעם ,והעולם סוגר עלי ,עריית תל אביב סוגרת עלי,ביטוח לאומי סוגר עלי ,מע'מ סוגר עלי ,פקחים סוגרים עלי ,משטרה סוגרת עלי ,מס שילוט סוגרים עלי ,המשפחה שלי סוגרת עלי ,חברים וחברות סוגרים וסוגרות עלי,בחדר כושר שונאים אותי ,ברחוב שונאים אותי ,
עולם רע ,עולם שחור .
כולם שונאים אותי ,לא משתלב בכול מקום ,
כולם טובים אלי בהתחלה ,ואחכ' רעים אלי ,ואני טוב ,וטוב ,וטוב ,
והכול רע כנגדי בהדרגה,וסוגר עלי .

הגעתי לנקודה שצעקתי לכיוון השמים ,צעקה מטורפת ,ובה אני צורח כמו מטורף .
די כבר ,קח אותי ,גמור אותי ,נמאס לי ,עכשיו ברגע זה אני קופץ מהגג ,אין לי אומץ לקפוץ ,תעשה פעולה ,סגור עניין .
אני רציני אתך ,אני לא רוצה שתמשיך לשחק איתי יותר .
אם אני רע ,וגם אתה נגדי ,סגור עניין .
המשחק נגמר .

אחרי שצעקתי כמו מטורף ,לא ראיתי כלום בשמיים ,חוץ משמיים .
ואז חשבתי לעצמי ,נדפקת או מה ?נדפק לך השכל ?יחשבו שאתה משוגע ?מה אתה צועק ?
הרגשתי דביל ,באתי להיכנס אל תוך הבית מהגג שהייתי בו .

באותו הרגע ,הגיע תשובה באופן טלפתי הישר מהשמיים .

ולהלן התשובה .

GOOD MORNING
בוקר טוב !!!
משמע אני קיים !,נכון או לא ?
אז מדוע הכחשת את דבר קיומי ,כל הזמן ?

אני נבוך ,מופתע ,מהורהר ,שואל לעצמי ,מי מדבר איתי ?
ואני מבין ,זה הוא ,הוא מדבר איתי .
אבל אני לא מבין ?יש לו 8 מיליארד נתינים עם טונות של בעיות ,ולא לקחתי מספר ,למה שהוא בכלל ידבר איתי?

ואז אני שואל אותו בטלפתיה ?
אוקיי ,אז אתה קיים ,סבבה .
תגיד לי ,עשיתי לך משהו רע ?מה אתה רוצה מהחיים שלי ?למה ככה ?למה בדרך שכזו ?להתעמר בי ,להתאכזר אלי ?
45 שנים חיי גיהינום .
הכול לא טוב ,שום דבר לא הולך חלק ,
למה ככה?

הוא עונה לי .
תגיד לי ,הסבא והסבתא שלך שנפתרו לפני כ 30 שנה ,ישנה סיבה מדוע לא עלית על הקבר שלהם ,אפילו פעם אחת ?
אני ממלמל ,לא יודע ,חשבתי שמתו וזה נגמר .
לא יודע לא חשבתי על זה ..

ואז הוא שואל אותי ,ישנה סיבה אחת שתוכל לתן לי ,מדוע לא עלית על הקבר של האבא שלך שניפטר לפני כ7 שנים ,ולו לא פעם אחת ?
אני ממלמל ,לא יודע למה ,חשבתי מת נגמר ,כיסו בחול ונגמר .

ואז הוא הזכיר לו עוד 2 דברים שעשיתי אחד בילדותי ,והשני בתקופתי כנער .
אחד מהדברים שהזכיר לי ,קרע את ליבי ,
כי הוא ההיפוך הגמור ,מדרך החיים שלי ,ומהנושא הכי רגיש אצלי ,ובעלילת חיי .

ישר ,הבנתי ואמרתי ,אתה צודק ,אין לי תשובה ,על השאלות שלך .
אז הוא אמר לי , נו ?
אמרתי לי ,זהו ?
אני יודע שזה לא זהו .

ובלב אני אומר לעצמי ,חשבתי הוא יגיד לי ,שבת ,גויות ,משכב זכר ,אשת איש ,שהוא יפתח עלי את כל אורח החיים שלי ,כי אם הוא קיים ,אז אני בבעיה רצינית ..

ענה לי ,תתחיל מזה שתעלה לקבר של אבא שלך
ומה אחכ ?אני שואל
תלך לקבר של הסבא והסבתא שלך .

ומה אחכ' ,?
\תתחיל עם זה ,ואחכ' נמשיך משם ,תקבל הנחיות ,משם .

מאותו מיקרה ,אני יודע ,את מה שלא ידעתי עד לאותו רגע מכונן וחשוב בחיי .
ומאז לאירוע זה ,אין בי פחד וחשש,ושום טענות ושום מענות .
כלפי אף איש ,ואישה ,וגורם ,ורשות .

היום ,אני מבין ,דבר בסיסי ,
אלוהים אומר לי ,כמה נתת ,וכמה לקחו לך בחיים שלך ?
50 מיליון בערך ?
אני עונה לו ,כן 50 מיליון .

אלוהים אומר לי ,זה בדיוק הסך שאתה לקחת במסכות חיים קודמות שלך ,ואני נתתי לך את ה 50 מיליון האלו ,שתשיב אותם לכולם ,
אז קודם כל תגיד תודה ,שהולכתי אותך להשיב הגזלה לנגזלים
ואחכ' תגיד תודה שזימנתי לידיך ,את הסך הנדרש ,לשם השבת הגזלה .

ומה עם הצער שחוויתי ,במשך כל ההליך ?
הצער שחווית במשך כל ההליך ,הוא מידה כנגד מידה \מכנגד לצער שחוו הימך כל מי שגזלת אותם ,אתה בעצמך .
מידה כנגד מידה ,זה לא רק להשיב הגניבה
\זה גם לחוות צער והשפלה מ כנגד לצער והשפלה במינונים שחווה מי שגזלת אותו .

אבל אני לא מכיר את האנשים הללו ,מה לי ולהם ?
בעולם הנשמות אתה מכיר את כולם ,וכולם מכירים אותך .

מה הקשר לרשויות המס וכדו ?
אלוהים עונה ,אתה נותן להם ,ואני מגלגל שמה שנתת להם ,יגיע לידיים הנכונות .
כי אם נצטרך להשיב את כל הגזלות שלך ,לידיים של כל מי שגזלת מהם ,תצטרך לחיות 1000 שנים ואולי גם עד אז לא נספיק להשיב הגזלות שלך .
אז דרך רשויות המס ,זה השבת גזלות בהליך מהיר ומקוצר .

אם קראתם אותי עד לפה אז שחררו מהר ,מהשטויות הללו ,של אכלו לי ,שתו לי .
מעפר באת ואל עפר תשוב
ותגיד תודה שעוזרים לך להשיב לאותה גולדיגרית את מה שגנבת ממנה בסבב חיים קודם

, אחת מעשרת הדיברות, "לֹא תִּגְנֹבוּ; וְלֹא-תְכַחֲשׁוּ וְלֹא-תְשַׁקְּרוּ אִישׁ בַּעֲמִיתוֹ"