שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הלכנו לראות את אוליב שלנו עושה קווין.

Max P
לפני 5 שנים • 14 במרץ 2019

הלכנו לראות את אוליב שלנו עושה קווין.

Max P • 14 במרץ 2019
נתחיל מהסוף, רוצו לראות, טוסו לראות, עופו לראות, עשו לעצמכם טובה, ותראו את אוליב עושה קווין.

עכשיו אחרי שאמרתי את זה, ואתם בממתינה על הקו להזמין כרטיסים לאולם הקרוב אליכם, אפשר לדבר קצת על ההופעה.

איפה נתחיל ?

אולי במה שהכי הפחיד אותי, שהסאונד לא יהיה קווין, מה שהרבה פעמים קורה כשלהקות מבצעות להקות אחרות, ובמיוחד להקות שלא הופיעו כבר 20 או 30 שנה, גם אם הביצוע טוב, ההרכב החדש לא מסוגל לשחזר את הסאונד המדויק של ההרכב המקורי, ולי זה הורס את ההופעה לגמרי, עבורי זה כמו סטייק שנראה נהדר, רק שהוא בטעם תות בננה, איכס.

אבל לא אוליב, לא אוליב, זה היה 3 או 4 דקות לתוך ההופעה, שההבנה ש. . . כן, זה קווין, זה הסאונד המיוחד של קווין, הכתה בי, לא כמעט, לא בערך, לא מספיק טוב, אלא ווואלה, זה קווין. עבורי, זה לבד שווה הכול, כמו לפגוש קרוב משפחה אהוב שמת לפני 30 שנה, והנה פתאום הוא פה לפניך.

וזה מעביר אותנו לנושא הבא, אוליב פרפורמר, אוליב נותן שואו, שואו נטול דרמה, עם קריצה ועם חיוך, הבמה מלאה באוליב, ואוליב מלא בבמה ובקהל. אוליב מפוצץ באנרגיה על הבמה, והאנרגיה הזו זורמת לקהל, אוליב מפלרטט עם הקהל לאורך כל ההופעה, תמיד פרובוקטור, תמיד מניפולטור, לרוב על גבול הטעם הטוב, ואף פעם לא חוצה את גבול הטעם הטוב.

מה שמביא אותנו לאולי רבע ביקורת היחידה שיש לי, הלהקה מתפקדת כתפאורה לאוליב, כמעט ולא יותר מזה, הסאונד שלהם מדוייק נכון וטוב, הביצוע מושלם בלי לפספס, אבל הם רק תפאורה לאוליב, הם לא ממלאים את הבמה, כי אין מקום על הבמה, את כל הבמה תופס אוליב, אולי להרכב קוראים רוקוויל, ההופעה היא לא של רוקוויל, ההופעה של אוליב. נקודה.

חירחו מבקשת למסור, שכל זה המון מילים גדולות שלא אומרות לה הרבה, רק שהייתה הופעה פיצוץ, ותהנו עד הגג ומעבר, ורוצו לראות.
    התגובה האהובה בשרשור
Marie'O'Netta
Marie'O'Netta • 14 במרץ 2019
כל-כך מחכה ללכת! תודה על הביקורת המפורטת והמקסימה.
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 14 במרץ 2019
החומה זה גם ביצוע מצוין ובכלל עד היום כל הופעה שלו השאירה אותי עם לסת ברצפה.
מומלץ בחום והביקורת שלך נהדרת.
שלגי
שלגי • 14 במרץ 2019
ללא ספק, הופעה מעולה.
אוליב הוא כוכב אמיתי icon_smile.gif
Olive
Olive • 14 במרץ 2019
masterY​(שולט)
לפני 5 שנים • 27 במרץ 2019
masterY​(שולט) • 27 במרץ 2019