אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חבורת דומיות יוצאות לציד...מי מתנדב להיות הטרף?

Bagel
לפני 5 שנים • 16 במרץ 2019

חבורת דומיות יוצאות לציד...מי מתנדב להיות הטרף?

Bagel • 16 במרץ 2019
לרוץ בשלג ערום ולחטוף פיינטבולס בתחת, לא ממש הפטיש שלי אבל הארוע עצמו נשמע מעניין.

https://www.thecruelhuntress.com/
nicknose​(מתחלף)
nicknose​(מתחלף) • 16 במרץ 2019
מעניין ממש, גם בתור אירוע בפני עצמו וגם בתור הפור-פליי הארוך והמושקע בהיסטוריה.
אם בלונדון הן ילבשו בגדים של אריסטוקרטיות בתחרות רכיבה - מה ילבשו השולטות בישראל?

א. אצולת הקיבוץ: מכנסי דפקי-אותו, חולצה רוסית של פעם (לבנה עם רקמה מהצוואר) וסנדלים תנ"כיות. נשק מועדף: קשת מוצלבת שיורה טוריות קטנות.
ב. אצולת הכפר הלא מוכר: שמלה בדואית, בורקה עם תכשיטים. נשק מועדף: חיצים מרוחים בחריף.
ג. אצולת העיר: סקיני ועקבים (כל החולצות שלה יקרות מדי לציד). נשק מועדף: קרירות.
    התגובה האהובה בשרשור
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 16 במרץ 2019
בארץ זה לא יעבוד, אנחנו מדינה מפגרת בכל הנוגע לבדס"מ ביחס למדינות ששם הבדס"מ והפטישים המגוונים מקבלים ביטוי רחב.
אפילו לארגן מפגש פלאיי פארטי פוט פטיש קטן עם שולטות שאין להן אינטרס כלכלי זה בעיה לארגן פה כשבמדינות רבות חוגגים חופשי על זה.
אתה רוצה להגיע לחוויות עמוקות ממש, תרוויח טוב ותסע כמה פעמים בשנה לחו"ל .
nicknose​(מתחלף)
מבין את הפסימיות, באמת שכן, ועם זאת -

(א) מותר לחלום
(ב) פה ספציפית הבעיה נראית לי פחות הפיגור הישראלי בבדס"מ, ויותר עניין גיאוגרפי. ואני אסביר:

מסיבות מכל מיני סוגים מתקיימות, מאנצ'ים מובילים לאירועים עם אופי הרפתקני יותר, הכל בסדר - בפרופורציות להיצע וליכולות של הקהילה. אבל! כדי לקיים ציד מוצלח במיוחד, דרושה פיסת אדמה לא צנועה בכלל, מרוחקת ומבודדת. ופשוט אין דבר כזה בארץ. איפה שלא תחנה את האוטו, תמצא גזלן / התנחלות / מסע כומתה / טיול שנתי וכו'.
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 16 במרץ 2019
הייתי מוכן.
אם הן מודעות לכך שהן יכולות גם לחטוף בחזרה.
Bagel
Bagel • 16 במרץ 2019
הן לא יכולות לחטוף בחזרה משום שרק להן יש את הרובים. הרעיון הוא לקיים את המשחק הסאדו-מאזוכיסטי בלי שהכנועים נכנעים מראש ובאופן מובן מאליו. וגם השולטות אינן מקבלות כוח אוטומטי על הכנועים כפועל יוצא של הגדרות וסידורים מראש. יש את מסע הציד שנותן איזו משמעות היתולית לכל הפטיש וגם שובר קצת את הקרח. למיטב הבנתי מדובר בפליי-פארטי שמתחיל בציד. אני אוהב לרוץ ערום ביער אז נראה לי שאלך לדבר הזה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 במרץ 2019
יצא כאן למישהו לשחק פיינטבול? בין אם באופן מקצועי או סתם באיזה גיבוש בעבודה?
כשבאים לשחק פיינטבול אתם מקבלים ציוד מגן שחובה ללבוש אותו. אף אחד לא נכנס לזירה רק עם הבגדים שהוא הגיע איתם.
אז בעירום? פוטנציאל עצום לפגיעה.
nicknose​(מתחלף)
פיינטבול באמת נשמע כואב.
כדי לשמר את אלמנט העירום, אני מציע להחליף ללייזר-טאג icon_smile.gif
ואם נגמרת הסוללה, תמיד אפשר לשחק בשוטרות וגנבים בסגנון הישן.

bang, bang, she shot me down
bang, bang, I hit the ground
bang, bang, that awful sound
my dommy shot me down
Bagel
Bagel • 16 במרץ 2019
פיינטבול כואב, יכול להיות, אין לי מושג לא ניסיתי. נראה לי שהארוע מתוכנן היטב ושלא תהיינה הפתעות, בכל זאת אנגליה מקום מסודר עם אנשים מאורגנים בדרך כלל. יש מאנצ׳ אליו אני מחויב להגיע כי הם גם מראיינים ועושים סלקציה לכולם. הקונספט נראה לי נחמד.

https://fetlife.com/groups/8010/group_posts/8631514