סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתנה או הפתעה לשולט/ת

מרינה דל​(שולטת)
לפני 5 שנים • 16 במרץ 2019

מתנה או הפתעה לשולט/ת

מרינה דל​(שולטת) • 16 במרץ 2019
איזה מתנות מעניקים לשולט/ת? איך הצלחתם להפתיע או לפנק אותם? וירטואלי או בסשן. אשמח לרעיונות וסיפורים שלכם. אשמח לשמוע גם משולטים/ות מה זה הפתעה בשבילכם מנשלט/ת? תודה, חברים.
KanVachshav
לפני 5 שנים • 7 באפר׳ 2019
KanVachshav • 7 באפר׳ 2019
תעשי מה שהוא מורה לך לעשות.

מיד.

בלי לחשוב יותר מדי.

אני מוצא שההמתנה הזו מקלקלת
(כן, אני מודע לכך שהנשלטת היא אדם בעל חופש בחירה, אבל הי, זה המשחק. פה אין בחירה).

מצד שני, זה אנושי.

ואני אוהב לראות שהנשלטת שלי אנושית.

גם אני כזה.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 7 באפר׳ 2019
קניתי לו בייבי ספנקר. הוא נקנה בחו"ל בחנות ונילית של מחזיקי מפתחות מהוגנים מעור, ורק הוא ואני יודעים שזה בעצם בייבי ספנקר.
היה לו כזה חיוך מתוק כשהוא קיבל אותו (מה שהפך מיד אחר כך לחיוך ממזרי, ואז לצעקות מצידי...).

אבל בגדול די קשה לתת לו מתנות. חוץ מפוסטים בכלוב. אלו המתנות האהובות עליו.
    התגובה האהובה בשרשור
sarang​(אחרת)

פוסטים

sarang​(אחרת) • 7 באפר׳ 2019
אישיים. מרגשים.
המתנה הכי שווה אבררר
מרינה דל​(שולטת)

מקורית

מרינה דל​(שולטת) • 7 באפר׳ 2019
Ollie כתב/ה:
קניתי לו בייבי ספנקר. הוא נקנה בחו"ל בחנות ונילית של מחזיקי מפתחות מהוגנים מעור, ורק הוא ואני יודעים שזה בעצם בייבי ספנקר.
היה לו כזה חיוך מתוק כשהוא קיבל אותו (מה שהפך מיד אחר כך לחיוך ממזרי, ואז לצעקות מצידי...).

אבל בגדול די קשה לתת לו מתנות. חוץ מפוסטים בכלוב. אלו המתנות האהובות עליו.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 8 באפר׳ 2019
מפנקים עם משהו שהוא אוהב, לא? אם הוא חולה אלכוהול, וויסקי, יין. אם אתם בזוגיות שהיא לא רק סשנים, למה לא בילוי שאת מכינה, משהו חלומי בשבילו? הלבשה סקסית לעצמך/לו? צעצוע מין או בדסמי?
לכל אחד הפינוק שלו. אני מבשל לו אוכל מגניב, מחפש לו סרטים שהוא עוד לא ראה, קונה נרות יפניים (הימרתי, הצליח לי), סותם את הפה ליותר מדקה (תאמיני לי, זה פינוק גדול).
את מכירה אותו. יש לך את החושים והדמיון שלך. תעופי.
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 8 באפר׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 8 באפר׳ 2019
המתנה הכי טובה שאני מכיר ,זה להביא מוצר שגורם לאדם "ראש טוב",שיהיה שמח ,ויצא ממנו "החיין "
שיצא הימנו "החיין",שבו.
לכול אדם יש המצב הרגיל שלו .
וגם יש לו המצב שיוצא הימנו "החיין",שלו.

יש נשים וגברים כששיוצא מהם "החיין",אז זה נורא מעניין לשהות שם .יש "חיין",טוב שיכול לצאת ,ואז יהיה שמה "שישו ושמחו".
ויש לזה הרבה תועלת לבדס"מ ,כאשר יש בו "חיין",
ואני לא מתכווין לשוקולד בלגי,או לבוקה של חבצלות ,או,שיבולים,או גלדיולות עם ליזיאנטוס,ואקליפטוסים,זה לא הדברים שיוציאו את "החיין"...

לשולטים סוטים ,שהולכים בבוגרשוב , שטראסה בהליכה גמלונית ,בשעות לילה מאוחרות ,עם קסקט ,ושלייקס,ותיק עור קרוקודיל גדול בצבע חום ,יש בתיק הרבה הפתעות שעושים הרבה "חיין",לכל מיני בדסמיו'ת,שגרות שם בסביבה .
זה הברגהיין והמוץ שטראסע של תא",איזור של הרבה סוטות עם ארשת תמימה ביום יום...

ויש בפרוג ,ויש בחיבת ציון,ובסירקין,ובמאפו,בכל רחוב שם יש כמה נשלטות שטעמו את טעמו של "תיק ההפתעות",של האדון עם תיק ההפתעות והסטיות .
אי אפשר להיות סוטה ללא "חיין",וכאשר האדון בא ,ואז נותן חיוך גדול ,לנשלטת שמחכה לו בראש גרם המדרגות ,רק על החיוך שנתן לה ,עוד בטרם פתח את תיק ה"חנזעלך "שלו ,זה המתנה ההכי גדולה בעבורה .
בבדסמ",צריך תיק "חנזעלך",עם הרבה ממתקים לילדות סקרניות .
יש לדוגמא סוכריות "מאיה",ויש מרמולדות שקונים במשקל בלוינסקי ,ויש גם שוקולד בצורת בננה ,ויש גם באבן גבירול בלגי שמנמן שמוכר שוקולד עם ליקר ודובדבן בפנים ...

מתיק ההפתעות ,מתחילות לצאת המתנות בשלבים אילו ואחרים של הסיישן .ואז הסקרנות גוברת ,ו"החיין",גדל מרגע לרגע .

ואז כאשר האדון הולך .
הנשלטת יודעת שאף אדון אין לו "תיק הפתעות",והרבה חיין כמו האדון המשקפופר עם השלייקעס והקסקט והחיוך הענק