שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בפעם הבאה , אל תהיו כאלה היסטריים.

חצי אדון
לפני 20 שנים • 13 באפר׳ 2004

בפעם הבאה , אל תהיו כאלה היסטריים.

חצי אדון • 13 באפר׳ 2004
לפני הרבה הרבה שנים, חיו להם בקרחת יער קטנה, על שפת אגם שקט, ששה שפנים חמודים.
יום אחד, בעודם משחקים להנאתם, נפל פרי ענק מראש עץ אל תוך האגם בהשמיעו קול אדיר "פלופ!".
נבהלו השפנים עד עמקי נשמתם מן הקול המסתורי, וברחו מן המקום כל עוד נפשם בם, וככל שנשאו אותם מהר רגליהם הקטנות.
שועל שעבר לידם שאל: "היי היי, לאן אתם טסים ככה? מה קרה לכם?"
ענו לו השפנים במקהלה: "פלופ בא, וזה מפחיד!!" שמע ככה השועל והחליט גם הוא להצטרף למנוסתם ולהציל את עצמו.
עוד הם רצים ופגש אותם קוף חמוד. "מה החיפזון הזה? לאן אתם רצים?" שאל אותם, וכשסיפרו לו שפלופ מגיע, הצטרף אליהם ורץ יחד אתם.
ככה עשתה לה השמועה כנפיים מפה לאוזן, עד שהצטרפו אליהם לבריחה ההמונית גם איילה, חזיר, בופאלו, צבי, פיל, דוב שחור, דוב חום, נמר, טיגריס, וגם אריה צעיר אחד.. כולם רצו הכי מהר שיכלו כדי לברוח מפלופ.
ככל שרצו מהר יותר, וככל שהצטרפו אליהם חיות נוספות - ככה גברה חרדתם.
בקצה היער גר אריה זקן אחד, עם רעמת שיער אדירה.
כשראה אותם חולפים על פני מאורתו בריצה מטורפת כזאת, ניסה לעצור אותם. אף אחד לא שעה לו מלבד האריה הצעיר שמתוך הדרת כבוד עצר לדבר אתו.
"לאן אתם רצים ככה?" שאל האריה הזקן. "פלופ מגיע!!" ענה לו האריה הצעיר ברעד ובחלחלה רק לעצם הזכרת השם.
"מי הוא פלופ לעזאזל?" שאל האריה הזקן.
"אני לא בדיוק יודע" ענה לו האריה הצעיר.
"אז מי כן יודע? ולמה אתם עושים מהומה כזאת בלי לברר קודם את העובדות? מי סיפר לך את זה? " גער בו האריה המבוגר.
"הנמר סיפר לי!" ענה לו. מיד פתח האריה הזקן בחקירה.
שאל את הנמר וזה ענה לו כי הוא שמע זאת מהפיל.
שאל את הפיל והוא אמר ששמע מהאיילה, וכך הלאה, עבר האריה הזקן מאחד לאחד וניסה למצוא את מקור הבהלה.
עד שהגיע בסופו של דבר אל ששת השפנים.
"אתם מוכנים להסביר לי בבקשה מה בדיוק ראיתם ושמעתם שככה הקפצתם את כל היער?" רעם עליהם האריה בקולו. סיפרו לו השפנים את אשר שמעו, והוסיפו: "אם אתה לא מאמין, בוא אתנו חזרה לאגם, ונראה לך בדיוק איפה זה היה!"
גיבורים גדולים היו השפנים, עם גיבוי מלא של האריה הזקן, ועם כל חיות היער בעקבותיהם – פתאום היה להם אומץ לחזור לזירת האירוע... כאשר הגיעו לאגם, הצביעו על המים ואמרו: "הנה, שם הוא בדיוק הפלופ הזה! משם הגיע הקול הנורא והמפחיד!"
בדיוק באותו רגע, נפל פרי בשל נוסף מראש העץ וצנח אל המים בפלופ אדיר.
השפנים המבוהלים נרתעו לאחור בפחד, אבל האריה הזקן וכל החיות האחרות הסבירו להם שהרעש הוא רק רעש של פרי בשל שכבד מדי על הענף שלא יכול להחזיק אותו..
"בפעם הבאה אל תהיו כאלה היסטריים!" קרא האריה הזקן אל השפנים.
"ואתם," פנה אל שאר חיות היער, "אל תתנו להוביל אתכם באף מבלי שתבברו את הדברים לאשורם!"
בטי בום​(שולטת)

ממש דיפק צופרה לעניים

בטי בום​(שולטת) • 13 באפר׳ 2004

איזה משל מדהים, כל כך הרבה רבדים ומשמעיות, איזה עומק!!!!
הדבר היחיד שאתה צודק בו, אחרי שהגיתי בזה יומם וליל, זה שאתה באמת פלופ גדול.

הו מורה רוחני גדול ומדהים ,
בוא תראה לנו את השקר הגדול בו אנו חיים ,
בוא האר את עינינו ,
כן, האיש שיש לו תשובות ויודע הכל על אהבה, בוא ספר לנו איך בן 38 נשוי מבלה את יומו פה באתר במקום לשבת בבית ולאהוב את אישתו.

ואל תצטט לי את הפרופיל שלי , אני מכירה אותו ,
לי להבדיל ממך אין מונופול על האמת ואין תשובות
אני סתם מאושרת
זיקית

המממ...

זיקית • 13 באפר׳ 2004
פלופ !

icon_twisted.gif
סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)

משל חמוד

אני מכירה אותו.
המשל הזה חמוד, וכיאה למשל הוא לא בא להיות יותר עמוק ממה שהוא, והוא לא בא להסביר לנו את האמת כולה, רק מוסר השכל אחד, לרוב, במקרה הזה שניים, שהם נכונים, אולם מוכרים כבר.
או נחשבים כמוכרים, כמה מאיתנו באמת לא נותנים לחברה להוביל את עצמם? בכנות? במלוא מובן המילה. אין הרבה. (ואני לא מדברת על מישהו ספציפי או על אנשים פה באתר, אני מדברת על בכלליות, בחברה הישראלית).
בקיצור, משל חמוד וישן.
חצי אדון
חצי אדון • 13 באפר׳ 2004
בטי בום כתב/ה:
חצי איטיליגנציה שכמותך ,
34 נכון , כל שנה ביושר ,
אפילו ילדה יש לי, אבל לך אני מקווה שאין, אחרת לרשויות הרווחה תהיה עבודה
ולפסיכולוגים הרבה פרנסה ,
לגבי הסאבים שלי - כן יש לי שניים , שניהם גרים איתי , וכמו שזה נראה אמא שלך לא אהבה אותך
חצי (אולי מכאן השם ) ממה שאני אוהבת את שניהם.
בן זוגי בן 25 , נכון, זה אולי לא מושלם, אבל פעם בחיים נקלע לך כזה אוצר בידיים ,
אז מה, מפחד של מה יגידו אנשים צרי מח כמוך אני אוותר ?

אז לך, איש אומלל מתוסכל ובעיקר בודד, תמשיך להשפריץ שטויות , אנחנו נצחק עליך בכללי
אבל נרחם עליך בבית ,
חג שמח חצי, כי לי יש ילדה, בן זוג, חברה טובה (שהיא גם במקרה סאבית), משפחה והמון חברים להיות איתם בחג , ולך רק מקלדת וארס.

בטי בום
זה אולי לא מושלם ???
את לא מאושרת .
את לא מפסיקה לענות לי כאן . אם היית מאושרת לא היית "שמה" עליי כאן.
התגובות הבלתי נשלטות שלך אליי כאן הן תוצאה של דרך החיים שאת מנהלת , האגו שלך וכוח התת מודע שלך.
שימי לב איך וכמה ארס את שופכת כאן , בדיוק אותם אלמנטים שאת טוענת כנגדי.
אני מזכיר לך שלא שמעת ממני ולו קללה אחת בפורום הזה

בניגוד אלייך, אני לא צוחק עלייך . אני פשוט בהלם מהצורך שלך לשמוע את האמת בפרצוף ומחוסר היכולת שלך להבין את זה.

נ.ב
ואת הנ"ל תחשבי שאני מכוון לא רק אלייך , אלא לכל אלו שיבואו בעיקבותייך.
לקלל חברים/ות,לאבד שליטה,לעשות צחוק מעצמכם/ן

חצי אדון
חצי אדון • 13 באפר׳ 2004
ועוד משהו קטן בשבילך ולא רק בשבילך....

השם יעזור
זקנה חביבה אחת התעוררה בוקר אחד משנתה, הציצה מן החלון וגילתה שהנהר עלה על גדותיו והציף את כל בתי הכפר.
מפלס המים הלך ועלה עוד ועוד.
שני אנשים בסירת משוטים עברו ליד חלונה וקראו אליה: "בואי אתנו, סבתא, ניקח אותך לחוף מבטחים"
ענתה להם הזקנה: "לא, לא, אני שמה את מבטחי בשם.
השם יעזור".
משכו האנשים בכתפיהם ושטו הלאה משם.
לקראת הערב, המים כבר כיסו את כל מרפסת ביתה, והיא נאלצה לטפס על הגג כדי לא לטבוע.
איש בסירת מנוע שעבר בסביבה, ראה אותה על הגג ונופף אליה שהוא בא לחלץ אותה.
"לא, לא, אל תטרח.
לי יש אמונה בשם. השם יעזור לי" האיש המשיך בדרכו וחשב לעצמו שאי אפשר לעזור לאנשים שלא רוצים לקבל עזרה.
תוך זמן קצר היה על הזקנה לטפס אל ראש הארובה שלה שכן המים הגיעו כבר אל הגג.
כשעברה שם ספינה של משמר הנהרות, היא נופפה אליהם בידיה והרגיעה אותם: "לא לדאוג לי, אני אהיה בסדר.
השם יעזור לי".
מפקד המשמר אמר לסגנו "מה לעשות, יש גם משוגעים כאלה בעולם" והמשיך לפטרל במורד הנהר.
זמן קצר לאחר מכן, הזקנה טבעה במים שעלו והציפו גם את הארובה הגבוהה. כשהגיעה האשה לשמיים, היא דרשה בתוקף לדבר עם אלוהים.
כשהוכנסה אליו, דרשה לדעת: "מה קרה? אני שמתי את מבטחי בך, וחשבתי שתעזור לי!! "
ואלוהים הרעים עליה בקולו:
"למען השם, זקנה אטומה שכמותך, מי לדעתך שלח אליך שלוש פעמים סירות להציל אותך???
בטי בום​(שולטת)

עכשיו אתה גם אלוהים ????

בטי בום​(שולטת) • 13 באפר׳ 2004
אני מודעת לאגו שלי והוא באמת ענק
אבל לי אין יומרה להיות אלוהים אולי רק queen.gif
אני מעולם לא קיללתי אותך ואם ראית באחת המילים (בודד, חצי אינטיליגנציה , אמפוטנט וכו ..)
קללה אז צר לי , כי כשאני מקללת זה נשמע יותר כמו:
כוס אמק ויופ טביו מאטץ (שזה יזינו את אמא שלך ברוסית )

רוצה עוד משלים ??
חצי אדון
חצי אדון • 13 באפר׳ 2004
לא. אין בשלב הזה עוד משלים . אבל....
יש לי שאלה...
מי מגהץ לאפרוח את העניבה ? את ? הוא ? או הסאבית?icon_redface.gif
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

משלי קרילוב - הסאגה נמשכת

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 13 באפר׳ 2004
פעם אחת, לפני הרבה הרבה שנים, חי דגנרט אחד, טרחן וקשקשני, שהעביר את ימיו בהורדת אנימציות מהרשת, ציטוט ממשלים, שירים ופרופילים של אנשים אחרים וקריאת ספרי ניו אייג' בשקל וחצי.

הדגנרט - או בעצם, חצי הדגנרט - שרץ באתר בידיאסאם, אליו הוא מתנגד עקרונית, וניסה לעצבן שם את כולם, ולהתחיל עם נשים. מכיוון שההתפתחות המינית שלו לא היתה תקינה במיוחד, הוא עשה זאת בשיטות של כיתה ג' - משיכה בצמה, רק וירטואלית.

יום אחד, הוא התחיל עם לורן, למרות שהיה לה קולר שמעיד על כך שהיא די תפוסה. יום למחרת, הוא התחיל עם בטי בום, תפוסה אף היא. אנשים אמרו לו: "דגנרט, אל תתחיל עם נשים תפוסות כדי שאחרי זה תוכל לבכות בלילה במיטה שלא הולך לך. אולי כדאי שתנסה להתחיל עם נשים פנויות? או אולי כדאי שתחזור לאשתך ותפסיק לבלבל את המוח?"

אבל הדגנרט לא הקשיב, והמשיך להתחיל עם נשים תפוסות, ולנסות לנהל להן את החיים לפי ספרי הניו אייג' הבלויים שלו.

איזה אפרוח אחד אמר לו: "דגנרט, אל תתחיל עם החברה שלי. אל תכתוב לה שירי אהבה, אל תשלח לה נקודות בפרטי, ואל תשאל אותה שאלות מפגרות. תבלבל את המוח לאשתך, ותעזוב אותנו בשקט."

הדגנרט לא הקשיב, והמשיך לנסות ולהתחיל עם חברתו של אפרוח, בדרכו הייחודית.

יום אחד הדגנרט יצא החוצה להביא ויאגרה, כדי שפעם אחת הוא יוכל להביא ביד כמו שצריך. בחוץ, למטה, חיכה לו איזה אפרוח אחד, שחנק אותו עם העניבה שלו ושבר לו את המגהץ על הראש.

הדגנרט עלה למעלה, לשמיים, ונפגש עם אלוהים. הוא אמר לאלוהים: "אלוהים, אלוהים, מה עשיתי רע, שמגיע לי מוות כל כך טיפשי כמו להידרס ע"י אפרוח?"

ואז אלוהים אמר לו: "שלחתי לך שישים אנשים שיגידו לך שאתה דגנרט, ושיותר טוב שתשתוק ויבקשו ממך לדבר מאשר שתדבר ויבקשו ממך לשתוק. למה לא הקשבת????"

ואז אלוהים בעט לו בעין וכיבה לו סיגריה בנחיר.

אילה לקה, דביל, כמו שאמרו רבים וטובים ממני.
חצי אדון
חצי אדון • 13 באפר׳ 2004
ילדון בן 25
תגיד, מתי לדעתך תציע לאהובת ליבך בת ה- 34 + הילדה המקסימה נישואין ?
אתה הרי אוהב אותה...לא?

כולי תקווה שהפעם תאתגר את עצמך ותגיב כמו "גבר" ובדרך מעונבת משהו , ולא כמו ילדון מפוחד ...

נ.ב
הבחור הכי שווה כאן ! ובכלל ! נקודה.