בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בפעם הבאה , אל תהיו כאלה היסטריים.

Tame
לפני 20 שנים • 17 באפר׳ 2004
Tame • 17 באפר׳ 2004
הממ
אני רואה את זה פחות כ"חיוביות" ויותר כפשוט התנהגות פרקטית..

ואין צורך להודות לי (אני אפילו לא מבין על מה אתה מודה לי) זה אינטרס שלי (כמו שזה אינטרס של כולם) להפחית את הדיסקורד בפורומים, ככה נוכל יותר ללמוד, להכיר ולהתנסות במה שאנחנו אוהבים ושקשה למצוא במקומות אחרים. (לריב אפשר בכל מקום בלי הרבה בעיה)
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 17 באפר׳ 2004
לפחות 3 פעמים כתבתי תגובות ורגע לפני הלחיצה על ה-enter מחקתי.

השירשור הזה מאוד טעון
כמו הרבה שירשורים אחרים לאחרונה, שהולכים ולוקחים דיעות אישיות, לפגיעות אישיות.

אני אישית נמצאת באתר הזה בגלל האנשים שבו.
אנשים שמראים את האיכפתיות שלהם לטוב ולרע. אבל מראים.

לפעמים אנחנו פוגעים בדברינו בנקודה שהינה רגישה אצל האחר, ואז במקום לקרוא את הדברים בשם אומרם, הנטיה הטבעית היא לקרוא אותם מהנקודה הפגיעה שלנו.
התוצאה - אי הבנה שיכולה רק להתגבר.
בדיוק לשם הובילה התקשורת המקולקלת שבין כלובי לאברא.
אברא - האדם שאני הספקתי להכיר, הוא אדם איכפתי, מתחשב בדיעות של אחרים (גם אם לא מסכים איתם), שופע אדיבות, נדיבות, הומור, רגישות ואהבה.
ולקרוא לו -צהבהב, אני מודה. היה צורם בעיניי מאוד.
חבל לי על הפגיעה שנפגעת. זה בהחלט לא מגיע לך.

מהמעט מאוד שהכרתי את כלובי - גיליתי שיש בו הגינות להקשיב. גם אם לא להסכים. (מודה - מעבר לזה לא הכרנו).
והתקשורת ביניכם התקלקלה ברגע שירדה לפסים האישיים. וחבל.

אמר דבר נכון Tame שהאופטימיות שלו וראיית העולם החיובית שלו מדהימה אותי כל פעם מחדש,
להתגבר על כזה דבר, אפשר רק אחד בעזרת השני.

ישנם כאן הרבה אנשים שאיכפת להם בשירשור הזה - אפרוח, בטי, כלובי, רחפנית ,נריסה, אברא (וסליחה אם לא כתבתי את כל האחרים).

הדיעות שלכם חשובות.
חשובות לי וחשובות לאתר הזה.

מה שרצוי אולי לחשוב עליו כעת, וגם בעתיד -
שדיעות של אנשים ראוי להם שייקראו בדיוק כמות שהם - של אנשים !
לא דיעותיהם לגביכם.

ודבר אחרון שאומר, גם אם רבים מכם לא יסכימו איתי.
מקריאה הולכת וחוזרת של דבריו של חצי אדון. אני קוראת שם אדם שכן אוהב להיות באתר. כן אוהב לאתגר את האנשים (בדרכו שלו. גם אם זו לא אהובה על רובכם).

אמר לי פעם מישהו חכם - כשאתה מגיב למשהו או למישהו - זה רק כי איכפת לך. מהנושא או מהנשוא.
אם לא היה איכפת לך - לא היית מגיב.
ואני רואה את חצי אדון מגיב הרבה. ולי אישית - זה אומר הרבה.

שיהיה שבוע טוב לכולנו

זרונת
loren
loren • 17 באפר׳ 2004
אני את האתר הזה אוהבת ומכבדת את שיקול דעתו של כלובי גם כשזה מופנה אלי. אני יכולה להגיד דברים שאנשים אחרים לא אוהבים, והפוך- לא תמיד יסכימו איתי . אבל בשורה תחתונה- זה האתר שלי, יושבים כאן אנשים שמבינים את השפה שלי.
אנחנו מקבלים כל אחד לכאן. מה שחצי עשה זה שבירת כל קוד שלנו. אני מניחה שאחרי פרשת חצי המסקנות יוסקו וכל אדם שיתחיל לפשפש כאן לאנשים בחיים הפרטיים יבין שזו לא הדרך המקובלת עלינו.
בואו נכניס אווירת פיוס. אחרי הכל האתר הזה חשוב לנו. לא חייבים להגיש את הלחי השניה כמו שאברא אמר, אבל מצד שני אף אחד לא גננת שלנו. אנחנו נבחר למי להגיב ולמי לא.
אז נלמד לחיות עם נודניק. ושכל אחד יחליט אם בא לו לפצוח בטנגו עם חצי או להשאיר אותו ברחבת הריקודים לבד. וכמו שראינו- זו לא חוויה מענגת. אני אגב עוד מנקה את השאריות של הבוץ
מהשולחן בסלון icon_wink.gif
תופעת חצי היא אכן יחודית לאתר הזה- באתרים אחרים הוא היה עף ממזמן. כלובי חושב שהאתר הזה פתוח לכולם ואם מישהו רוצה לשחק עם חצי במגרש החול אז זה עניין שלו- אני אישית מודה שזו הייתה טעות בכלל להכנס איתו לדיאלוג, כי זה התחיל בצחוק ונגמר אצלי בבית. לכן צריך לקחת בחשבון שכאן הכללים הם אחרים. אני לא מתה על זה כי זה באמת מחייב אותי לחשוב פעמיים עם מי אני פוצחת בדיאלוג ועם מי לא, אבל זה המצב כאן.
אז בואו נחליט לסגור את פרשת חצי ולפתוח דף חדש. הפקנו את הלקחים.
ולכל מי שהתרגז אני מציעה שישאל את עצמו אם שווה כל הרוגז הזה בכלל. וכן במיוחד את נריסה- אני חושבת שיש לך מה לתרום לאתר, והרבה.
חצי אדון

עליי יענו? ...או על הבחורה?

חצי אדון • 17 באפר׳ 2004
loren כתב/ה:

אנחנו מקבלים כל אחד לכאן. מה שחצי עשה זה שבירת כל קוד שלנו.
.

לורן
התעוררת???
עליתי עלייך....
אני שם לב שזה סיסטמטי אצלך...
לנסות לעלות על ה"גל" ו"להביא" יציאה ... icon_rolleyes.gif
אבל לא חשוב...

יחד עם זה , מצאתי שבדרכך שלך הצלחת לקפל בשורה אחת וב - 2 משפטים הנ"ל את המסר העיקרי שלשמו התכנסנו.

כלומר,התגובות שלנו כבני אדם הן תוצאה של היכולת או חוסר היכולת שלנו להתמודד עם הפחד הזה שגורם לנו "להתקע" ולספר לאחרים את מה שהם רוצים לשמוע בכל מצב ובכל מחיר, גם אם עמוק בפנים משהו שם מתנגש לנו בין המחשבות למילים.

במילים אחרות:
אין מצב שבו את תאמרי לעצמך ולכולם כאן ש " אנחנו מקבלים כל אחד לכאן " ומצד שני תוסיפי - "מה שחצי עשה זה שבירת כל קוד שלנו".

נ.ב:
לא לשכוח - כאן מדובר על האופי...http://www.geocities.com/hazi_adon/ ...על הבן אדם...ולא על המטר...
Rocco​(שולט)

יושב כאן אפס.....

Rocco​(שולט) • 17 באפר׳ 2004
ואתם עוד ממשיכים לתת לא חומר לצחוק.....!
תעבירו את הדברים דרך תיבת הודעות .....

נ.ב
ואחלה שבוע
smoking21.gif
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
לפני 20 שנים • 18 באפר׳ 2004
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 18 באפר׳ 2004
אנשים יקרים
כל הכבוד .
אמרתם דברי טעם כולכם.
רק שנראה לי שפספסתם את הנקודה.
לא, אני לא הולך להסביר אותה
כי מי שלא הבין אותה כבר לא יבין אותה.
וזרונת- תיקון קטן.
זה לא היה צהבהב.
זה היה צבוע צהבהב.
קליגולה קיסר​(שולט)

אלטר -אגו

קליגולה קיסר​(שולט) • 18 באפר׳ 2004
לא בטוח שיש לי זכות להביע דעה, ויכול להיות שאני מתעסק עם חצי אדון שלא לצורך, אבל לי, אישית, נראה שחצי אדון הוא למעשה-האלטר-אגו של האתר, ואם הוא לא היה, אז האתר היה בורא אחד...

שוב, לא בטוח שיש לי זכות להביע דיעה, אך הייתי רוצה לחזק את ידיהם של כלובי ולירז והמדיניות הפלורליסטית שלהם, למרות שאני מבין את זעמם של האחרים. מבחינתי, חופש הדיבור הוא ערך עליון, במיוחד פה באינטרנט, שמושתת על מילים, שפה ודיבור...

לסתום פיות זה באמת הדבר הכי קל לעשות, אך לא בהכרח הכי נכון...

אבל שוב, קטונתי...
חס וחלילה לסתום פיות!
ממש לא נכון לעשות.
להשמיץ בפומבי
לקלל
להכפיש
זה בסדר גמור.
אבל לסתום פיות?
זה כבר לא.
עד כאן!!!
קליגולה קיסר​(שולט)
קליגולה קיסר​(שולט) • 18 באפר׳ 2004
את האמת, אני מעדיף להיות מוכפש מקולל ומושמץ מאשר שיסתמו את פי...

אבל זוהי רק דעתי-הרי על זה כל הויכוח לא? דעות...
המלך ליר
אני מבין מה אתה אומר ואני לא מסכים איתך כל כך.

מדובר על מוסר כפול.

מה זה קשור לדיעות?