שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בפעם הבאה , אל תהיו כאלה היסטריים.

חצי אדון
לפני 20 שנים • 18 באפר׳ 2004
חצי אדון • 18 באפר׳ 2004
רוקו
אני פוטר אותך מעתה ואליך מלהשתתף בכל דיון בשאלה - " מהי שליטה מנטאלית".
האגו שלך תוקע את הפוטנציאל הגלום בך.

נא רשום לפניך שלא התייחסתי לכותרת של ההודעה שלך...

נ.ב
בשבילך ורק בשבילך,הבחור הכי שווה כאן!ובכלל!נקודה.
קליגולה קיסר​(שולט)
קליגולה קיסר​(שולט) • 18 באפר׳ 2004
מסטר אברא

גם אני מבין את הבעייתיות של המוסר הכפול, אבל אני חושב כי כל קהילה דמוקרטית פלורליסטית צריכה לסמוך על חברי הקהילה שלה. הקהילה צריכה להאמין בביטחון שאותם כוחות רשע המשמיצים ומקללים לא יוציאו את אותה קהילה מאיזון וישנו אותה, ואכן ההיסטוריה מלאה בהוכחות כי אותם כוחות אופל אכן הצליחו במשימתם (פשיזם), אבל כל זה אומר שאולי משהו בקהילה עצמו היה מועד לפורענות...

בכל מקרה, אם או בלי קשר, אני חושב שצריך להעלות פה באתר דיון (פלורליסטי) על גבולות חופש הדיבור, כי מי מן הסתם, הדבר נוגע לכולנו...
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 18 באפר׳ 2004
המלך ליר
שוב אכוון אותך לנקודה.
לא ייתכן שבעל אתר יאמין במדיניות חופשית של פתחון פה, אבל ינבל את הפה ברגע שהוא ירגיש שיש על האתר שלו ביקורת, בלי לברר בשום צורה האם מה שהבין אכן נכון או שאולי הוא חוטא לאדם שבו הוא משתלח,
ויבחר ממניעים אישיים אדם אחד ספציפי מתוך כמה שהעירו לו
בתור מועמד ללינץ', בהאשמה באינטרסים פרטיים ובעוד האשמות מופרכות אחרות ובנשימה אחת לנפנף בנאורות שלו תוך השוואה של מדיניות סתימת פה ל"התנהלות על פיה פועלים משטרים אפלים".

זה פשוט לא כל כך הולך ביחד ,לזה קוראים מוסר כפול.

ולא, לא תצליחו לגרור אותי להתלהמות. אני אומר פה את דברי בשקט ובאמונה שלמה.
כלובי
כלובי • 18 באפר׳ 2004
אתה עוד פה מאסטר אברה קדברה?
בתור אחד שהודיע שהוא עוזב אתה נתקע פה יותר מידי זמן.

חופש ביטוי זה אומר שגם לי מותר להביע את דעתי. ותאמין לי שבמקרה שלך אני מאד התאפקתי.
לזהזכירך שוב אברא, אתה הבעת את הביקורת שלך, ענינו לה בשיא הרצינות,
והתגובה המתוחכמת שהסתכמה בתמונה של ערפאת ובתמונה של שתן ובטקסט אדיוטי על כמה שצהוב פה לא אחרה לבוא.
מי שהוריד פה את הרמה, מי שהחל בהשמצות זה אתה. למעשה אני יודע אתה משמיץ אותי כבר זמן רב עוד הרבה לפני שה"ביקורת" ה"אובייקטיבית" שלך נשמעה כאן.

אז בבקשה בלי ההתממות המטופשת הזאת.

איך אתה חושב שמישהו יגיב לך כשאתה כותב ככה ומתבטא ככה? למה אני צריך להתייחס אליך בכבוד כשאתה מתנהג בחזירות כלפי מקום שאתה מתארח בו שאינו שייך לך בכלל? אתה מדבר על מוסר כפול?!

ניסיתי לתת לך להגיד את המילה אחרונה, כי הויכוח איתך לא מעניין אותי. אבל אתה ממשיך וממשיך אחרי שכבר הודעת שאתה עוזב.
אז יאללה, תן פה עוד איזה תגובה או שתיים נזעמות ואחר כך שחרר אותנו מעולך וסע מכאן סוף סוף.

כלובי.
esty
esty • 18 באפר׳ 2004
גרררררררררררר
הפעם גמני כבר לא יכולה להתאפק
כלובי..........
לא טיפונת נסחפת בהודעה האחרונה הזו שלך?
Rocco​(שולט)

צהוב עולה

Rocco​(שולט) • 18 באפר׳ 2004
אני מוחה בכל תוקף על השימוש הבוטה שלכם בצבע הצהוב....
גם לא יש רגשות ובמיוחד שהוא מחובר לשתי אמפריות צהובות
בכדורגל ובכדורסל.....!

אז יום טוב לכולם .....ו.......
צהוב עולה זה מכבי
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 18 באפר׳ 2004
כלובי יקר
אני מניח שקשה לך להתנצל.
נו טוב, גם בשביל אקט כזה צריך כבוד,
מה שאף פעם לא יהיה לך.

אני יודע שאתה מזמן מת להפטר ממני.

הבה נגיד שבתור אדם נאור אתה דוגמא מבישה להכנסת אורחים.
אתה גם שוכח שלא אתה יוצר את האתר הזה אלא מבקריו השונים.
ואתה גם מוכיח שנית שאתה חתיכת צבוע דו פרצופי שמנפנף בפוליטיקלי קורקט אבל
נוקט בכוחניות מהסוג הזול.

גילית פה את פרצופך האמיתי.
ולא, הוא לא ממש נחמד.
אבל היי, אתה צריך לחיות איתו, לא אני.
ולכל מליצי היושר למינהם המכירים אותי?
אני לא זה שצריך מליצי יושר.
כלובי הוא זה שצריך שיישרו אותו.

בעל אתר או לא
קודם תלמד להיות בן אדם.

בהצלחה
loren
loren • 18 באפר׳ 2004
המלך ליר כתב/ה:
את האמת, אני מעדיף להיות מוכפש מקולל ומושמץ מאשר שיסתמו את פי...

אבל זוהי רק דעתי-הרי על זה כל הויכוח לא? דעות...

אני רוצה להגיד כמה דברים. היה שלב שמאוד כעסתי על כלובי שהשאיר את חצי לפזז לו כאן בשיא המריבה איתו. חשתי נפגעת. אבל אחרי שקראתי את מה שלמלכה לירז היה להגיד, וחשבתי על זה אתמול והיום, אני רוצה לומר עוד כמה דברים.

באתר הזה אין קרובים לצלחת יותר או פחות. כולנו שווים. באתר הזה לא ימחקו הודעות שלי או של אחרים . באתר הזה לא ינעלו שרשורים חדשות לבקרים, אף אחד לא חש כאן צורך ליישר קוו,
וכלובי לא יפתח שרשור- יענה לעצמו וינעל אותו...... ואנחנו יודעים שהדברים האלו קיימים באתרים כאלו או אחרים. כאן- לא. והמחיר של כל זה הוא לדעת להתמודד מול אנשים כמו חצי.
ההתנהלות שלי מול חצי הייתה צריכה להיות כזו שאו שאני מתעלמת ממנו, או פוצחת איתו בדו קרב מילולי כשאני צריכה להיות נושאת בתוצאות בלי לרוץ לפאפא כלובי כדי שיוציא אותי\ינעל\ימחוק את השרשור. וזו בדיוק האחריות שדיברה עליה המלכה לירז.
אנחנו לא יכולים להחזיק את המקל בשני הקצוות.
אני,מה שעשה חצי לי ולחברי לא שוכחת ולא אשכח. אבל יש מחיר לדמוקרטיה באתר הזה, והמחיר הוא הרוק כשאבלע כשאראה אותו מנסה שוב להציק לאחד החברים כאן.
ובתור אחת שהאדון שלה מנהל איתה שיחות על מהות ההזדהות היתר שלה לעתים icon_redface.gif
אני יכולה להודות שזה לא יהיה רק רוק- השיער שלי ילבין icon_wink.gif אבל מה כל זה מול אתר שהוא באמת שלנו בלי חסימת פיות, ועם הבחירות שלנו לטוב ולרע.