שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר השולטות הגדול_חלק א'

עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 22 במרץ 2019

סקר השולטות הגדול_חלק א'

עוץ הגדול​(נשלט) • 22 במרץ 2019
המדגם בדק כ-200 פרופילים של שולטות (4 עמודים), מהחדשה ביותר לותיקה ביותר (מתוך ה-200 הראשונים).
נבדקו שלוש קטגוריות: פרופיל ריק, פרופיל חשוד ושליטה כספית/ניצול פיננסי (בצורה כזו או אחרת).
הייתי מאוד זהיר בניתוח, לא שפטתי לחומרה, לכן להערכתי הממצאים גבוהים יותר ב-2-5 אחוז. למשל, אם חשדתי שאחד הפרופילים הוא של מלכה בתשלום אבל זה לא היה מספיק על מנת לקבוע באופן סביר, רשמתי כפרופיל 'תקין'.
שנית, אין הצלבות, כלומר לא תמצאו פרופיל ששייך בו זמנית לשתי קטגוריות. לדוגמה, פרופיל חשוד הכולל גם ניצול כספי נכנס לקטגוריה של האחרון.
שלישית, קחו בחשבון שסביר להניח שחלק גדול מהפרופיל החשודים והריקים כוללים שליטה כספית, אך לא תפקידי לקבוע.
רביעית, אין ספק שקטגורית הפרופיל החשוד הוא הסובייקטיבי ביותר.

להלן הממצאים:

11% (n=22) מהפרופילים ריקים או כמעט ריקים.
6% (n=12) מהפרופילים בעל מראה ותוכן חשוד.
22% (n=44) מהפרופילים כוללים שליטה כספית או ניצול כספי.
סה"כ: 39% (!!!). שזה כמעט גוש חוסם.
nicknose​(מתחלף)
nicknose​(מתחלף) • 22 במרץ 2019
תוכל להרחיב קצת על המאפיינים שזיכו את הפרופילים בתואר "חשוד"?
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 22 במרץ 2019
וגם 100%
color red
font 72px
לא מחפשת!!!!
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 22 במרץ 2019
הטייה קטנה (ואולי משמעותית) לרעה שנראה לי שיש כאן: נשמע שלא בדקת מתחלפות, "אחרות" וכאלה שבכלל אין להן הגדרה בסוגריים. הרבה שולטות נמצאות שם בעצם (ודווקא המיעוט שפותחות פרופיל במיוחד כדי "לנצל" ייטו לכתוב "שולטות" ולא לוותר על הסוגריים, לדעתי, כדי למשוך נשלטים יותר בקלות).
אז עם ספירת האחרות והמתחלפות ששולטות חלק ניכר מהזמן בפועל, אני ממש לא בטוחה שזה מתקרב ל"גוש חוסם".
    התגובה האהובה בשרשור
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 22 במרץ 2019
למשל, בספירה שלך הפרופיל שלי לא נספר כפרופיל שולטת "תקין", אפילו שלפחות 90% ממה שאני עושה מאז שהתחלתי לעשות בדס"מ זה לשלוט (:
עוץ הגדול​(נשלט)
לא הסתרתי שבדקתי רק נשים המגדירות עצמן "שולטות". מבחינת נוחות יותר קל לי לבדוק את רשימת השולטות הרשמית באתר.
לכן, זו לא באמת הטייה, כי לא טענתי או הסתרתי שמדובר בכלל השולטות החדשות באתר, אלא רק בקרב אוכ' הנשים בקטגוריית השולטות.
ניתן בקלות לשחזר את המחקר שלי.

מה שכתבת "דווקא המיעוט שפותחות פרופיל במיוחד כדי "לנצל" ייטו לכתוב "שולטות" ולא לוותר על הסוגריים, לדעתי, כדי למשוך נשלטים יותר בקלות" הוא כנראה נכון, ולקחתי את זה בחשבון. המחקר שלי על "אחרות" נמצא בתהליכים מתקדמים ויפורסם בקרוב (ספויילר: מספר השולטות שם, שאני יכול לזהות כשולטות נמוך (כולל גם וגם). עם זאת, כפי שהערכת מדובר בנשים רציניות).

אף על פי כן, רוב האנשים שמחפשים בנות זוג או סטוץ בדסמי (שלא כולל שליטה כספית) יחפשו בקטגוריה "שולטות". יתר על כן, לטעמי מספר המלכות בתשלום, לדוגמה, הם הרבה יותר גבוהים וככל שחוזרים אחורה בזמן אז מספר המלכות בתשלום והפרופילים הריקים רק יעלה.
עוץ הגדול​(נשלט)
nicknose כתב/ה:
תוכל להרחיב קצת על המאפיינים שזיכו את הפרופילים בתואר "חשוד"?

השתמשתי במדריכים המסבירים כיצד לזהות פרופיל חשוד.
מספר דוגמאות שנתקלתי בהן:
1. בקשה מהנשלט להוריד אפליקציה.
2. תמונת פרופיל חשודה.
3. שולטת שמבקשת תמונת עירום או עירום + פנים.
4. גוגל טרנסלט.
5. פרופיל מעורר חשד בשפה זרה. למשל, אישה ממדינה באסיה שמצאה עצמה באתר "הכלוב".
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 22 במרץ 2019
טוב זה מראה סך הכל שכולנו בני אדם וגם הרבה נשים פה אינן רציניות ושבאמת הסיבה לפוסטים החופרים והחוזרים ונשנים של גברים פה על ״איך מכירים״ נובעים מהיחס הסטטיסטי בין שולטות לנשלטים בקהילה.
בטח לא בגלל שנשלטים לא כותבים על עצמם בפרופיל או לא כותבים בלוג או מתחילים הודעה רק ב״היי מה המצב?״
ללא כינוי זה לא משנה​(אחר)

תגובה לשנצואר

זה גם וגם
אם כי לטעמי , ואני ממש לא אובייקטי , לכמות ההיצע והביקוש יש את המשקל הכי גדול
כשיש לך 1000 אדומות בתיבת הדואר אתה יכול לעשות בערך מה שבא לך
לא מוסרי, לא מקובל , ואולי אפילו לא פופולארי להגיד את זה
אבל זאת המציאות