שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתם מזהים BDSMיות על אנשים?

Ollie​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 1 באפר׳ 2019
Ollie​(נשלטת) • 1 באפר׳ 2019
יש שני גברים (וחצי) ואישה אחת שאינם מחייכים, לא "אדם יחיד", ויש 3 נשים בירוק.
כל המלים שנכתבו סביב התמונה הזו נשמעות כמו חארטה אחת גדולה.
שנאוצר, למה זה די מרשים? כי עוץ כתב?
Ollie​(נשלטת)
אגב, מניסיוני יש כל מיני סיבות לכך שאנשים לא מחייכים בתמונות, ואף אחת מהן לא קשורה לחגורת צניעות:
1. מראה השיניים שלהם לא מוצא חן בעיניהם, או שהם באופן כללי חושבים שחיוך לא מחמיא להם (בעיקר אצל נשים, שלצערי העולם גורם להן להיות מאוד ביקורתיות כלפי המראה שלהן. אני אנחש שזה המצב אצל האישה עם הז'קט הירוק-אדום שאינה מחייכת ושעוץ משום מה מייחס לה מבט של שולטת <אם אני מבינה נכון על איזו "אישה בירוק" הוא מדבר), כי מנח הפה שלה נראה כמו של מצולמת שלא נוח לה.
2. יש להם הפרעת קשב וריכוז
3. הם חייכו במשך כמה וכמה תמונות, ובתמונה העשירית (שצילמו כי מישהו אחר בדיוק מצמצץ או דיבר בתמונות הקודמות) הם הפסיקו לחייך כי נמאס להם, או כי הפעם היה תורם להגיד למישהו משהו.
(אחד משני הסעיפים הנ"ל, או משהו דומה להם, הוא כנראה המצב אצל הגבר בחולצה הירוקה.)
4. הם מרגישים שחיוך לא הולם את הפרסונה הקשוחה שלהם (בעיקר אצל גברים, ולדעתי זה המצב אצל הגבר בפינה השמאלית-עליונה. אגב, גם הקשוח שלי כמעט לא מחייך בתמונות, מסיבה דומה).
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 1 באפר׳ 2019
Ollie כתב/ה:
אגב, מניסיוני יש כל מיני סיבות לכך שאנשים לא מחייכים בתמונות, ואף אחת מהן לא קשורה לחגורת צניעות:
1. מראה השיניים שלהם לא מוצא חן בעיניהם, או שהם באופן כללי חושבים שחיוך לא מחמיא להם (בעיקר אצל נשים, שלצערי העולם גורם להן להיות מאוד ביקורתיות כלפי המראה שלהן. אני אנחש שזה המצב אצל האישה עם הז'קט הירוק-אדום שאינה מחייכת ושעוץ משום מה מייחס לה מבט של שולטת <אם אני מבינה נכון על איזו "אישה בירוק" הוא מדבר), כי מנח הפה שלה נראה כמו של מצולמת שלא נוח לה.
2. יש להם הפרעת קשב וריכוז
3. הם חייכו במשך כמה וכמה תמונות, ובתמונה העשירית (שצילמו כי מישהו אחר בדיוק מצמצץ או דיבר בתמונות הקודמות) הם הפסיקו לחייך כי נמאס להם, או כי הפעם היה תורם להגיד למישהו משהו.
(אחד משני הסעיפים הנ"ל, או משהו דומה להם, הוא כנראה המצב אצל הגבר בחולצה הירוקה.)
4. הם מרגישים שחיוך לא הולם את הפרסונה הקשוחה שלהם (בעיקר אצל גברים, ולדעתי זה המצב אצל הגבר בפינה השמאלית-עליונה. אגב, גם הקשוח שלי כמעט לא מחייך בתמונות, מסיבה דומה).

עוץ לא הגדיר את חוסר החיוך של הנשלט בתמונה כדרך לאתר נשלטים באופן כללי, הוא רק ציין את קיומו והסביר למה הוא לא מחייך במקרה הזה.
בסופו של יום אני ועוד מישהי שאינני מכיר שנינו ניחשנו נכון בנסיון בראשון את אחד מהפרסונות שהיינו אמורים למצוא שזה לא רע.
מישלי

אשמח ללינק למחקר

מישלי • 1 באפר׳ 2019
עוץ הגדול כתב/ה:
מצאתי מחקר משנת 2018 שבחן את הסוגיה. לפי הממצאים, נמצא קשר מובהק בין נטייה בדסמית לזיהוי בדסמים במרחב הציבורי.
לפניכם תמונה קבוצתית של אנשים מכל המינים והגזעים, האם תצליחו לזהות את הגבר הנשלט והאישה השולטת בתמונה? :

https://s-i.huffpost.com/gen/1792946/images/o-GROUP-HAPPY-PEOPLE-facebook.jpg

עוץ, שאלת: "האם תצליחו לזהות את הגבר הנשלט והאישה השולטת בתמונה?"
כשענו שניים פה, שתי תשובות שונות, ענית ששניהם צודקים.
כבר יצרת הטעיה, כי יש יותר מאחד.
אז, האם ייתכן שיש שם יותר משני זוגות? או חמישה? אולי כולם?
ומה בכלל מגדיר אותם "נשלט" או "שולטת"?
הם את עצמם? או היו קריטריונים ברורים? (לא שיש בכלל כאלו).

בתכלס, כל אחד/ת בתמונה יכול/ה להיות הכל.
חוות דעת כזו היא בולשיט.

שלא כמו James Bondage​ שסיפר על מפגש עם אנשים בלונדון, שכלל התרשמות חושית מקיפה,
שבה יש הרבה יותר מקום לזיהוי אינטואיטיבי (שאצלו כנראה די מחודד).
Ollie​(נשלטת)
אה, שנאוצר, עכשיו הבנתי למה זה מרשים. כי הוא אמר שאתה צודק. זה תמיד מאוד מרשים כשמישהו אומר עליך משהו טוב. ככה גם הורוסקופים עובדים.
שנאוצר​(נשלט)
Ollie כתב/ה:
אה, שנאוצר, עכשיו הבנתי למה זה מרשים. כי הוא אמר שאתה צודק. זה תמיד מאוד מרשים כשמישהו אומר עליך משהו טוב. ככה גם הורוסקופים עובדים.

מה יש לך? התלהבתי לחיוב כי יכול להיות שהמחקר נכון לא בגלל שצדקתי.. את אמרת משהו שלא סותר את מה שהוא ניסה לבדוק פה
Ollie​(נשלטת)
הוא שם תמונה של אנשים מחייכים מאתר סטוק או משהו, כתב שני משפטי חארטה ואתה הגבת שזה יפה - "כי יכול להיות שהמחקר נכון"? זה באמת לא נראה לך עקום בשום צורה?
אתה יודע מה עוד יכול להיות נכון? שבאיטליה יש עכבר שהגוף שלו בצבע אדום, ובכל פעם שהוא נובח (נובח, דווקא) יש בברזיל כלבה בצבע ירוק שדורכת על כלובון של נשלט, והנשלט הופך לשולט.
די מגניב, לא?
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 1 באפר׳ 2019
Ollie התגובות שלך בהתחלה מלמדות שאת בעצמך האמנת לבדיחה. רק לא הסכמת עם ה"מסקנות", אז למה סתם ללעוג לאחרים? כתבת פרק שלם של מגבלות המחקר.

לא חשבתי שאף אחד מהמשתמשים באתר יחשוב שזה מחקר אמיתי. הייתי בטוח שאנשים סתם מנחשים בשביל הצחוקים אז זרמתי.
שנאוצר​(נשלט)
טוב יצאתי מטומטם חשבתי שזה באמת
אולי את פשוט מתוקה, גוש סוכר אנושי
Ollie​(נשלטת)
מה? אפילו לשנייה אחת לא האמנתי לחארטה הזאת. לכן לא הגבתי על הקישור מההתחלה. אני מאוד אוהבת להשתתף במשחקי ניחושים, ואם הייתי מאמינה אפילו טיפה, הייתי משתתפת.
אגב, רק בשנייה זו קלטתי שאולי עשית את זה בקטע של אחד באפריל. קודם פשוט לא הצלחתי להבין מאיפה נובע הקשקוש הזה, ואם אתה מאמין לו, אם באמת מצאת משהו יעני רציני ואתה פשוט מעוות נתונים, או שאתה סתם מטריל.

ודבר אחרון: בהתחלה כשפתחתי את הקישור חשבתי שיש פאנץ' מצחיק, נגיד כולם רגילים ואחרי שמסתכלים דקה קולטים מישהו ערום עומד על 4 ולידו שולטת לבושה עור. כאילו בדיחה של "נראה אם תנחשו" כשזה בעצם ברור. אז הסתכלתי דקה על התמונה והתאכזבתי.