סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבירת גבולות בטעות

Sekhmet
לפני 4 שנים • 6 באפר׳ 2019

עבירת גבולות בטעות

Sekhmet • 6 באפר׳ 2019
כתבתי פוסט וזה גרם לי לתהות לכמה זה קרה.. אני בטוחה שלהרבה. לא רק נשלטות אלא כמובן גם לנשלטים.
וגם לצד השולט..

הנה קישור לפוסט שלי:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=856067&blog_id=112035

למי קרה שהשולט עבר לה את הגבולות בחוסר ידיעה/טעות בגלל שהם לא צוינו כראוי או כי היה חוסר הכרות או ניסיון וכו?

אני מדגישה - בחוסר ידיעה. למרבה הצער הרבה עוברים במודע כי הם לא מבינים בשליטה והם חרא. לא על זה מדובר.
הכוונה למקרה כמו שתיארתי בפוסט.

כמובן זה נושא רגיש אז אבין לגמרי אם לא רוצות לשתף מול כולם/ן

(נכתב בנקבה אבל מתייחס לכל המגדרים)
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 6 באפר׳ 2019
סורי, אבל מה שמתואר בפוסט זה אונס, בראטיות היא לא תירוץ לשבירת גבולות וגם אם אנאלי לא היה הגבול שלך- ברגע שאמרת ״לא״ והוא המשיך- זה אונס.
Sekhmet
Sekhmet • 6 באפר׳ 2019
"לא" היה חלק מהעניין/משחק בזמנו..
לא משנה, אז אני מדברת על מה שכן נחשב לטעות בחוויה של מישהי
מי אני באמת
מי אני באמת • 6 באפר׳ 2019
לי קרה.
פעמיים.
בשתי הפעמים פשוט חשבתי שאני מסוגלת עוד. ובעצם בעצמי לא ידעתי לשים מעצור.
באחת הפעמים כן אמרתי בסוף די אבל משום מה לא השתמשתי במילת הביטחון שקבענו. כאילו הרגיש לי מוגזם להשתמש בה.
אבל קראתי לו בשם שלו ואמרתי לו 'באמת תפסיק' אז הוא הפסיק. אבל זה היה מאוחר מידי. הייתי צריכה לעצור את זה עוד קודם.
Sekhmet
Sekhmet • 6 באפר׳ 2019
מי אני באמת - אני מצטערת לשמוע icon_sad.gif
קרה לי המון שחשבתי שאני יכולה ולא עצרתי וגם.. זו הייתה טעות.
איכשהו כנשלטת את מרגישה גם שמחובתך להגיד את המילה כשצריך באמת ומצד שני שאסור לך להגיד אותה כי זה מוגזם/חוצפה או וואטאבר
זה מן קאטצ' כזה שלא צריך להיות אבל נמצא, במיוחד כשלא מנוסים מספיק
מי אני באמת
מי אני באמת • 6 באפר׳ 2019
דעתי היא ששולט מנוסה וטוב צריך לגרום לך להרגיש בנוח להשתמש במילת ביטחון, ויותר מכך - לזהות מצב שבו את לא מרגישה בנוח ולא מעיזה לומר.
לא כל שולט מסוגל לזה ובטח לא אם הוא חדש בתחום, אבל זו צריכה להיות השאיפה.
עם זאת, את צריכה לדאוג לעצמך ולאמן את עצמך להשתמש במילת ביטחון כשצריך. וגם - לזהות איפה הגבולות שלך.
מאמינה שזה עניין של זמן, ניסיון ואימון.
Sekhmet
Sekhmet • 6 באפר׳ 2019
לגמרי מסכימה, אחרי שנים הבנתי בדיוק מה מתאים, מה צריך ומי מספיק טוב ומנוסה כדי לא רק לאפשר, אלא גם לעודד את זה.

אבל לא משנה כמה מנוסים, לדעתי טעויות קורות תמיד, שום דבר לא מאה אחוז.
זה חרא אבל זה קורה, במיוחד כשמתעסקים בדברים עם פוטנציאל להיות מסוכנים/קיצוניים.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 6 באפר׳ 2019
חשוב כל כך - הפוסט שכתבת. השאלה שלך. השרשור פה.

תודה.
יצור קטן ופתטי​(נשלטת)
קראתי את הפוסט שלך, מה שחווית זה הדבר שאני חוששת לחוות.
הקשר עם אדוני הוא קשר השליטה הרציני הראשון שלי. חוויתי קשרים והתנסויות מסוימות, שם ידעתי להגדיר את הגבולות שלי אך עם אדוני הטוטאליות בה אני חושקת בשילוב של ידיעתי מיהו אדוני גורמת לי לשים את עצמי בידיו, ללא גבול מוגדר.
ואני מרגישה את הביטחון שלי בו אך כן יש בי תמיד את הפחד המסוים לקראת הבאות.
אני בטוחה שהוא לא יפגע בי בכוונה, אותה טעות שתיארת זו אותה טעות שאני חוששת שתיקרה, ככל שהוא לוקח אותי יותר לקצה.
היו פעמים שסף המשחק שלו בי היו קשים לעיכול באותה נקודה ספציפית. אני נבהלתי מהתגובה שלי, הוא לא. כי ברגעים אחרי ידעתי להמליל שזה לא הייתה חציית גבול אלא דחיקת הגבול.
אבל אני חושבת לעצמי אם בזמן האמת, אם אי פעם יהיה מקרה כזה אדע לזהות ולעצור? כי עד עכשיו הוא זה שידע לעצור.
אך בעצם האם זו אחריות שלו או שלי?
סווריןן
סווריןן • 6 באפר׳ 2019
אני כותב זאת כגבר: יכול להיות שאשכב עם מישהי והיא תתחרט על כך אחר כך. אבל אין לדעתי מצב בו אשכב עם מישהי שלא תרצה שאעשה משהו, ולא אבין זאת. אין מצב. תמיד אדע. תמיד אדע אם זה משחק או אמת. תמיד אדע. אני לא "שולט". אבל לו הייתי שולט, הייתי יודע. תמיד. גם אם לא היית משתמשת במלת ביטחון.

מי שהיה איתך, ידע.
אין עמימות.
אתה תמיד יודע.