סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אינפוט שלכן לגבי ה"אחרי"

slaveprincess98​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 16 באפר׳ 2019
slaveprincess98​(נשלטת) • 16 באפר׳ 2019
מהניסיון שלי דרופ הוא משהו שיכול לקרות גם ללא סיבה שאפשר לשים עליה את האצבע.
יכול להיות לי סשן מדהים שבו אהיה בהיי כל רגע, ייגמר באפטרקייר טוב, ואחריו הדרופ עדיין יקרה. אין סיבה שתחשבי שפספסת משהו, או עשית משהו לא בסדר. באותה מידה יכול להיות שעבר עליו יום גרוע, שהוא היה במוד אחר מהרגיל, או שסתם אחרי עילוי רגשי כזה הנפילה מגיעה.
לכן זה לא תמיד בר טיפול ולא תמיד יש צורך לטפל בזה בעיני.

כמובן שאם מדובר במשהו חוזר ובתדירות תכופה צריך לדבר על זה ולגלות את שורש הבעיה, אבל כל עוד מדובר משהו לא שכיח, צריך לדעתי פשוט לקבל שזה קרה, לדבר על זה, ואם אין סיבה מוגדרת לנפילה לעבור הלאה.

בנוגע לדרך הטיפול, היא בוודאות שונה מאדם לאדם. אני לדוגמה צריכה שירגעו אותי, ויחבקו אותי. אם אנחנו כבר לא אחד ליד השני (כמו שאמרת שקורה אצליכם לפעמים) , אפילו שיחת טלפון מעודדת תגרום לי להרגיש עטופה ובטוחה. רק לשמוע שהכל בסדר, ושאני לא לבד, באופן מסוים אפילו עצם הנוכחות שלו על הקו מרגיעה אותי מאוד.
מה שכן. אני צריכה קצת זמן לעכל ולחשוב על מה שקרה אחרי, ולכן לנסות לדבר על זה ישר לא יניב תוצאות. אם נדבר על מה שקרה בבוקר שאחרי, כנראה אני אדע להגדיר יותר טוב מה הכניס אותי למצב הזה.
אז אולי כדאי שעכשיו, אחרי שעבר קצת זמן, תדברו על זה שוב ואולי תגיעו למסקנות חדשות.

כמה טיפים מעשיים שאני חושבת שיעזרו:

1. בסוף סשן תבדקי שהוא בסדר וירד מה "היי" לפחות חלקית לפני שאתם נפרדים

2. בעיניי יש יותר סיכוי לדרופ אחרי שהשולט/ת הולך/הולכת. אם תתקשרי מעט זמן אחר כך כדי לדבר ולשאול מה איתו ואיך היה לו אולי זה יעזור

3. אם כן יש דרופ, תני לו קצת זמן לפני שאתם מדברים על זה. זה מצב מבלבל.

4. גם בטלפון במקרה של דרופ אפשר לתמוך ולעטוף במידה מסוימת. תהיי שם איתו ואני בטוחה שהנוכחות שלך תעשה טוב. (אלא אם הוא מבקש ספייס כמובן)

5. תשאלי אותו מה הוא חושב שיעזור כרגע (שיחה, קצת ספייס וכו..)

6. אל תאשימי את עצמך או תפקפקי ביכולת שלך, את נשמעת כמו שולטת איכפתית וקשובה.

מקווה שעזרתי icon_smile.gif
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 16 באפר׳ 2019
עזרת המון slaveprincess98!

גם בזה שנירמלת
וגם ברשימת העצות שנתת (מבסוטה לגלות שאני עושה על הכל "וי" (: )

תודה (:
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 16 באפר׳ 2019
את מהממת! ויש לו מזל שיש לו אותך.
מהקצת שלי: אין לזה תמיד סיבה ממשית (לפחות אצלי) זה גם לא קרה לי הרבה, וכשזה קרה זה לא בעקבות דברים שקרו במפגש עצמו, אלא בגלל דברים מסביב שלא הסתדרו לי או שידעתי שלא מתאימים לי והעלמתי עין לגביהם בהתבססות על ההיי של הסשן. ואז ההיי היה עובר והבאסה היתה נשארת.
היום זה לא קורה, משתדלת לא לשקר לעצמי לגבי מה שלא מתאים או חצי מתאים וגם מעלה דברים שמפריעים לי.
Ofan
Ofan • 16 באפר׳ 2019
קודם כל , כל הכבוד שאת מעלה פה נושא יותר עמוק ולא טכני. אני לא חושב שיש הבדל בנושא הזה בין יחסי שליטה לסקס ונילי. גברים ממאדים ונשים מנגה - והגבר צריך לפעמים להיכנס למערה שלו. למרבה הצער זה בדיוק קורה כשהאישה הכי צריכה אישור וביטחון שהיא עשתה טוב. אז דבר ראשון - תדעי קודם כל שאת תמיד צודקת ( וברצינות: עושה רושם שאת לא חושבת רק על עצמך, באמת אכפת לך...)
לגופו של ענין, אין פתרון קסם מלבד לדבר גם על זה, אבל הקסם כן תלוי בפרטים שהם תיזמון ( לא כשהוא בתוך המערה ... אחר כך) ואיך אומרים את זה. הרבה פעמים דברים יכולים להישמע מאוד מאשימים כשאת בכלל לא מתכוונת להאשים. הגבר גם צריך אישור שהוא טוב! אז כן להגיד משהו כמו: פעם אחרונה אחרי שעשיתי לך ... הגבת כך .... ואני הרגשתי קצת ... אני בטוחה שלא התכוונת שאני ארגיש כך אבל ככה יצא. אז אולי פשוט נעשה את זה אחרת היום.
טלי35​(שולטת)
אופן קודם כל תודה שהגבת.
אני בטוחה שיש קשר לזה שאני אישה והוא גבר
אבל בניגוד ליחסים וניליים פה כן יש לי אחריות להיות בתמונה אחרי סשן. בעיניי זו לא גחמה נשית אלא מחוייבות.

אתה מסכים איתי שאם שמתי אותו מול מראה להסתכל לעצמו בעיניים מתחנן לעוד, תוך כדי שאני מצליפה בו ואז בועלת אותו בסטרפאון, זה לא שאני צריכה אישור שעשיתי טוב ונכון (הל יא עשיתי נכון ומגניבבבבב וזדוני) אלא אישור שהוא בסדר (:

*בסדר כלומר שהאמרה "אני אפרק וארכיב אותך" היא לא סתם מנטרה שחצנית אלא צ'ק עם כיסוי.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 16 באפר׳ 2019
אני לא בטוחה (אם כי קשה לדעת) שחוויתי דרופ אחרי סשן, אבל יכולה להגיד לך שבימים של דיכאון ומרמרת שלא בהכרח קשורים אליו (למשל יש לי קטע של דיכאון קל בימים שבהם אני לא יוצאת בכלל מהבית), עוזר לי שהוא תופס עליי פיקוד מרחוק ומכניס אותי למקום שלי כנשלטת (למשל בדוגמה לעיל: מכריח אותי לצאת מהבית לסיבוב סתמי בשכונה).

ראיתי שציינו משהו בכיוון הזה בתגובה קודמת, להיכנס מחדש לתפקיד השולטת מולו. אז אני מצטרפת להמלצה הזו. אמפתיה וזה כן, ברור, אבל לא להישאב לחוסר האונים שלו. לא להילחץ. לתפוס את המקום השולט. לי זה עוזר.
טלי35​(שולטת)
אולי תודה.
במקרה הזה - זה קשור ישירות לסשן שעבר.

הדברים שאת מתייחסת אליהם פחות מדאיגים אותי ואני רואה בהם מחוץ מחוייבות שלי כשולטת. כלומר - אם יתחשק לי לשחק ולהגיד לו להרים את עצמו מהמיטה אני אעשה את זה ואם אין לי זמן או חשק אז פשוט לא.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 16 באפר׳ 2019
כן, הבנתי שאצלכם זה כן דרופ מהסשן.
אמרתי רק שלי אין ניסיון כ"כ בזה, אבל אולי הניסיון של מה שעוזר לי ב"דרופ" כללי בחיים, יכול להועיל גם במקרה הזה.
בקיצור, התכוונתי רק לומר שאני תומכת בהמלצה לנסות לתפוס מחדש פיקוד כשולטת, כשהוא בדרופ אחרי סשן (אחרי שכבר עשית את השלבים השונים של אמפתיה ותמיכה).
StepByStep
StepByStep • 16 באפר׳ 2019
אני נשוי והנשלטות איתן הייתי בקשר היו תמיד נשואות ולכן יש לעיתים נתק די מיידי אחרי שנגמר המפגש, ועצם הניתוק המהיר והמלא הזה מביא לפעמים לנפילה גדולה גם אם היה after care שהחזיר אותה ואותי למצב יציב וטוב. מהסיבה הזו (וזה נכון לכל קשר), הרגלתי את הנשלטות שהיו לי לתקשר איתי אחרי מפגש משמעותי בווצאפ או במייל לפחות פעם בשעה שעתיים עד שהיה לי ברור שהכל בסדר.
היו מקרים שבהם זיהיתי שיש בעייה ונתתי לה עזרה באמצעים שהיו אפשריים באותו רגע. היה מקרה בו היתה לנשלטת נפילה גדולה מאוד והיה ברור לי שאני צריך לעזור לה ואין אפשרות לחכות למחר...באתי אליה ונפגשתי איתה באזור שהיה נוח לה ושם היא קיבלה After care נוסף שהרים אותה חזרה והוציא אותה מהנפילה שחוותה באותו רגע.
המשך תקשורת רציפה זו הדרך שלי לוודא שהנשלטת שלי חוזרת למצב טוב כיוון שגם אם היא יצאה ממני מאוששת ומחייכת עלולה להיות נפילה אחר כך ומי שיוציא אותה משם זה יהיה אני ולא אף אחד אחר...