בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למי שהשפלה היא פטיש

israelislave
לפני 4 שנים • 28 באפר׳ 2019

למי שהשפלה היא פטיש

israelislave • 28 באפר׳ 2019
היתכן שאנשים שנהנים מהשפלה בוחרים, לפעמים, אולי, חלק מהם, להיכנע ולהיות מושפלים ע"י אנשים שבחייהם הוניליים היו מזלזלים בהם?

עכשו... אני יודע שיש כאלו שיקפצו ויגידו שאין דבר כזה "שמזלזלים בהם בחיי היום יום" וכמובן שע"פ תרבות התקינות הפוליטית אסור בתכלית האיסור בכלל להגיד (או לחשוב) במושגים האלו אבל אני אודה שבצעירותי מצאתי הנאה גדולה בהשפלה בידי בחורות\נשים שלא הייתי מעלה על דעתי להיות איתן בקשר וונילי ממגן סיבות.
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 28 באפר׳ 2019
אני חושב שכדאי שתתן דוגמה.

נניח להיות אסיר בכלא שבו הסוהרות כולן פרחות לא ממש חכמות?
israelislave
israelislave • 28 באפר׳ 2019
האנשה עצמית

בערך, כי הדוגמה הזו היא תוצאה שנכפתה ואיננה מתוך בחירה.

למשל.... להסכים להיות "יזיז" אבל מאד כנוע... -מתקשרת... מצווה עליך להיות מוכן...... מגיעה ומקבלת שרות אורלי, מעשנת סיגריה והולכת - בחורה שממש, אבל ממש לא לטעמך האישי... שמנה, מוזנחת...
האנשה עצמית
במקרה כזה,
שני דברים עולים לי,
1. ברגע האמת אתה עשוי לסגת, ולפגוע בה גם.

2. מה תרגיש אח"כ? האם לא תשנא את עצמך?

בסיטואציה שנתתי כדוגמה יש מוטיב שבו אתה בוחר פעם אחת ומהרגע הזה הכדור מתגלגל ואתה לא בשליטה.
קל יותר להשלים עם בחירה אחת, לגלגל את הכדור מאשר עם בחירות מרובות לאורך הדרך שוב ושוב.
מעבר לאבדן השליטה שעליו חשבתי שאתה מדבר.
(ע" ע כניעה)
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 28 באפר׳ 2019
כשרק נכנסתי לעולם הבדס"מ הייתי בטוחה שכל הנשלטים עושים את זה כי הם באמת מתמסרים לאישה שמולם, שאותה הם חייבים להעריך.
זה נשמע לי כל כך הגיוני שמי שנמצא בעמדה הזו חייב להעריך את מי שהוא איתה.
והמחשבה הזו לא לחלוטין נאיבית, כי לראיה, בפוסט "האם שולט חייב להיות מצליחן" שעלה לאחרונה, כל הנשלטות, ללא יוצאות מן הכלל, כתבו שהן היו מתמסרות אך ורק לשולט שהן מעריכות, רואות בו מצליחן לפי אמות המידה שלהן וממש לא מתקרבות למישהו שהן מזלזלות בו ולא מעמידות פנים בפניו שהוא "האחד".

ככל שנתקלתי ביותר נשלטים גברים, ככה גליתי שמה שאכפת לרובם (כן, לא לכולם, אבל למספיק מהם) הוא קודם כל הסיפוק שלהם, ושלמצוא מישהו שבאמת מכבד את השולטת שאיתו כאדם, ולא רק מדקלם לה את מה שהיא רוצה לשמוע, זה כמו למצוא מחט בערימת שחת.
בעוד נשלטות רואות בשולט בן אדם שהקשר איתו חשוב ולכן הן חייבות להרגיש הערכה כלפיו, נשלטים רבים רואים בשולטת אישה שממלאת פונקציה עבורם, והנתונים שלה כאדם פחות משנים, ואיתם גם מידת הערכה שלהם לאישה שהיא.
כל שולטת יכולה להעיד שכמות הנשלטים שמתעניינים בכפות הרגליים שלה, בסטרפאון שלה או בכל פטיש אחר שהיא יכולה למלא היא גבוהה בהרבה מאלו שמעניין אותם לשמוע מה הדעות, תחומי העניין והצרכים הפחות סקסיים שלה, וזה אפילו אם היא מאוד אטרקטיבית ואשת שיחה מרתקת.
ואני מניחה, שבניגוד לכך, שנשלטות יעידו שהן מנסות לברר איזה גבר השולט שלהן הרבה לפני שהן מבררות מה התנוחות והצעצועים החביבים עליו.

האם זה סבבה להידלק ולחוות סשן עם מי שאתה לא בהכרח נמשך אליה או מעריך אותה? כן.
מה שלא בסדר הוא חוסר הכנות שמגיע מנשלטים כאלו. כל המאמצים להתחנף, להציג מצגי השווא, לצאת בצהרות צבועות על הערכה והערצה, שמוליכים שולל שולטות לבצע אקטים שלא היו מבצעות אם היו מודעות למה באמת חושבים עליהן: על כמה שהן שמנות, מכוערות וטיפשות בעיניהם, שהם רק מעמידים פנים שהם מעריצים.

מרוב שנשלטים רבים מרוכזים בלמצות את הפונקציה שאותה אישה משרתת עבורם, הם שוכחים שיש לה רגשות.
כשהיא תתקל בדעה האמיתית שלהם בעוד כמה שבועות, בדר"כ באחד מהשרשורים בפורום על "כיעור השולטות" (שמתם לב שנשלטות לעולם לא פותחות שרשורים על "כיעור השולטים"? וזה לא שכל השולטים חתיכים, זה כי הן פשוט לא מגיעות לסשן עם מי שהן לא באמת מעריכות או מוצאות אטקרטיבי) שבו יצהירו כמה שכל אחת שנתקלו בה הייתה מגעילה מבחינתם בליווי תיאורים מבזים, היא תפגע מאוד ותרגיש שהסשן, אותו אקט אינטימי, הושג ממנה במרמה.
זאת תחושה שמערערת את האמון, את היכולת של אותה אחת לסמוך שוב על מישהו מהמין הגברי, ולמקרה שתהיתם חוויות כאלו הן מה שיוצר את השולטות האלו שממהרות לפסול ולהתמרמר על כל אחד כאן גם אם הכוונות שלו טובות.
מאחורי כל שולטת מתגוננת מסתתרת אישה שפעם סמכה והאמינה יותר מדי.
ואגב, גם נשלטים ששומרים את הרפש שלהם לעצמם בעודם ממשיכים לטפח את מצג השווא הם לא להיט, הם יוצרים בעיה אחרת של חוסר מודעות עצמית וסביבתית, של שולטות שמשוכנעות שכולן מעריצים אותן ולכן פועלות בצורה לא מחושבת שעושה מהן צחוק בעיני כולם, שפוגעת בהן ועל הדרך גם בנשלטים אחרים שלהירמס על ידי מי שהם לא מעריכים פוגע בהם.

בקיצור, כנות בבדס"מ זה דבר חשוב.
לא כל קשר בהכרח חייב להיות עם משמעות רגשית עמוקה, ואם הקטע של מישהו הוא לחוות השפלה ממי שהוא לא מעריך, הוא בהחלט יכול לעשות את זה מבלי לשקר לה שהוא נמשך אליה, מעריץ אותה או מעריך אותה.
אפשר ליצור כימיה נחמדה שתאפשר את המטרה הזו גם מבלי להעמיד פנים, מבלי לעורר ציפיות שלא הוגן לעורר אותן.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון אפר' 28, 2019 10:18 am, סך-הכל נערך פעם אחת
    התגובה האהובה בשרשור
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 28 באפר׳ 2019
ארצ', התרשמתי באופן דומה מנשלטים גברים, ובהבדל ביניהם ובין נשלטות נשים בהכללה. אני שמחה לקרוא את זה ככה מפי שולטת שהייתה באינטראקציה עם נשלטים רבים (אני מניחה).
עכשיו אני יכולה להרגיש יותר נוח כשאני מדברת על ההבדל הטראגי הזה, ומזהירה שולטות טריות ונשלטים חדשים. תודה.
מל(ק)ה​(שולטת)

שמנה, מוזנחת.

מל(ק)ה​(שולטת) • 28 באפר׳ 2019
israelislave כתב/ה:
האנשה עצמית

למשל.... להסכים להיות "יזיז" אבל מאד כנוע... -מתקשרת... מצווה עליך להיות מוכן...... מגיעה ומקבלת שרות אורלי, מעשנת סיגריה והולכת - בחורה שממש, אבל ממש לא לטעמך האישי... שמנה, מוזנחת...

בחירת מילים עלובה.
spankass​(נשלט)
spankass​(נשלט) • 28 באפר׳ 2019
זה דיון מעניין. אני נמשך מאד מינית ומנטאלית לשולטת שאני ממש לא מתחבר לפנים שלה. אז מה זה אומר? והאמירה שמנה ומוזנחת היא לגמרי בחירת מילים עלובה! כדברי קודמתי המלכותית.
Lanya Colson
Lanya Colson • 28 באפר׳ 2019
israelislave כתב/ה:

בחורה שממש, אבל ממש לא לטעמך האישי... שמנה

כן. זו עדיין ההשפלה האולטימטיבית.
האנשה עצמית

Re: שמנה, מוזנחת.

מל(ק)ה כתב/ה:
israelislave כתב/ה:
האנשה עצמית

בחירת מילים עלובה.

רק למה השם שלי צריך להיות שם....