ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיכום אירוויזיון 2019

godisafemale​(שולטת)
לפני 4 שנים • 23 במאי 2019

סיכום אירוויזיון 2019

godisafemale​(שולטת) • 23 במאי 2019
אחרי ששפכנו 150 מיליון שקלים על זיקפה לאומית.

חווינו בקושי 10,000 תיירים מחו"ל וכ- 150 אלף מבקרים ב"כפר" מי ישמע גם כן כפר האירוויזיון מלא רעש ועשן ומליחות ים וטונה לחות.
אבל בסדר. ההפקה יצאה גדולה מהחיים מקצוענית וזה שם אותנו במקום טוב וזה חשוב ליח"צ של מדינה,
בה העם שלה נרדף וחווה אנטישמיות כל יום דקה ושעה כאילו שהשואה התרחשה שלשום לא עלינו חס וחלילה.

אבל בואו נדבר על השירים שהיו בתחרות - בית שימוש? שעמום מטורף.

אבל מה שלא שיעמם אותי זו התופעה של גברים עם שרירי תאומים וביי סאפס (או איך שלא קוראים לזה) מפותחים להפליא עולים על רשת דייגים ומסמרים של ג'ימי צ'ו או לובוטן כמו של מלניה טראמפ שתיבדל לחיים סגוליים בחליפות ספארי בגובה מטורף ואגן ירכיים של מהגונייה אולטרא מודל בגיל 50 פיזדמאט! איזה אגן! (בוכה מקינאה)

מה הקטע הזה של גברים שרוצים להתלבש כמו נשים??? שרוצים להיות נשים? לפלוט מהגוף כל חודש חתיכות דם וכלי דם במשקל קילו? להתחתל, להתקלח 13 פעמי ביום.
לחוות ביוץ (טירוף מערכת) לאחוות ייחום "תביא לי תן לי תקנה לי תפרק אותי" ... לא מבינה את זה...

טוב קיצר, מי שניצחה את האירוויזיון זו לא מאייה בוסקילה שהוסלקה ולא קובי מרימי שהשחילו אותו בשיר זיין!

להקת שלווה - מי שקיבלו החלטה בפועל להעלות אותם על נס בינלאומי - לא רק עשו שירות מעולה למדינת ישראל כמדינה הומנית המקבלת את השונה. אלא סחטו ממני את כל מכסת הדמעות לחמש שנים קדימה ורק על זה אנחנו כולנו צריכים להרגיש גאים! כפרה עליהם!

אלא אן מארי דוד, קבלו אותה בחום ואהבה:

https://www.youtube.com/watch?v=zn1svLVprUk
    התגובה האהובה בשרשור
שמעון רביזדה​(אחר)
שמעון רביזדה​(אחר) • 23 במאי 2019
האירוויזיון הוא אירוע של גייז..אז זה לא מפתיע שיש שם הרבה שאוהבים להתלבש כמו נשים.

שימי לב גם איזה תיירים הגיעו לכפר האירוויזיון, גברים, ולרוב גייז.
כמעט ולא נראו נשים שם..

נ.ב. לא הייתי שם והאירוויזיון לא ממש מעניין אותי. ראיתי במהדורות החדשות מדי פעם.
godisafemale​(שולטת)

אני אוהבת גייז.. וגייזיות גם כן :)

godisafemale​(שולטת) • 23 במאי 2019
יש משהו בתרבות הגייז שפותח את הלב, זו פסגת הקידמה האנושית מבחינת אנושיות. כך לדעתי בכל אופן.
כיף חיים משוגעים והראש משוחרר להיות ולנשום את מי שאת או אתה. כנ"ל לגבי טרנאסים.
מסיבות וחברותא של גייז וגייזיות הן תמיד יותר שוות מכל מסיבה אחרת בעיר icon_smile.gif
הייתי רוצה שתהיינה להם זכויות שוות, זה במאמר מוסגר.

אדם באשר הוא אדם, כאשר הוא רוצה לעשות טוב ולאמץ חיים ולהעניק חיים העולם צריך לקוד לו קידה ולסייע לו.

icon_smile.gif

ליד כל זאת: אני מסתייגת סיוג חמור מתהלוכות אקסהיביסיוניסטיות במרכזי הערים, לנוכח טף וחסרי ישע שאינם ברי גיבוש דיעה על החיים.
התערטלות בפומבי ללא סייג בתוך קהילות שמרניות מנוגדת להשקפת עולמי.

אם מסתכלים על ה- מארדי גרא בניו-אורלינס ובעוד מיני פסטיבלים הם מתקיימים בפול גז אבל לא כ"אצבע בעיין".

קיצר, גייז זה אחלה icon_smile.gif גם באירוויזיון!

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי מאי 23, 2019 5:33 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 25 במאי 2019
Boy Toy כתב/ה:
האירוויזיון הוא אירוע של גייז..אז זה לא מפתיע שיש שם הרבה שאוהבים להתלבש כמו נשים.

שימי לב גם איזה תיירים הגיעו לכפר האירוויזיון, גברים, ולרוב גייז.
כמעט ולא נראו נשים שם..

נ.ב. לא הייתי שם והאירוויזיון לא ממש מעניין אותי. ראיתי במהדורות החדשות מדי פעם.

אז בעצם אתה אומר "אין לי מושג באירוויזיון, לא יודע מה קורה שם בכלל, אבל אני יודע בוודאות שזה של גייז".
אז תסלח לי, אבל אתה מדבר שטויות. לאירוויזיון כמאתיים מיליון צופים. אלא אם פתאום יש הרבה יותר הומואים בעולם ממה שסיפרו לי, הרוב המוחץ של הצופים הם סטרייטים. לגמר היו, בשיא, 45% רייטינג בישראל. אז תסביר לי איך קהילה שכנראה מונה 5-7 אחוז מהאוכלוסייה (פחות מה10 ששומעים לרוב) מביאה 45% רייטינג.
האם גייז אוהבים אירוויזיון? אני מאמין שסטטיסטית התשובה תהיה כן. האם אירוויזיון זה של גייז? חרטא
Marie'O'Netta
Marie'O'Netta • 25 במאי 2019
כל השרשור הזה חרטא, אין מה להתרגש, דרקן. icon_smile.gif האירוויזיון מזמן הפך למשהו שמדינות ממש לא מעוניינות להשקיע בו כסף (חוץ משבדיה ורוסיה, אולי), ואלוהים ישמור לארח ולשפוך על זה כסף. כנראה שהשנה שכנעו את הולנד, כי להם עוד יש קצת מזומנים בכיסים.
התוצאות בהתאם. 🤷
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 25 במאי 2019
כל סיבה או שבב של סיבה למסיבה ראוי.
היתה הפקה יפהפיה, היינו על מסכי העולם ולא בהקשר רציחות על רקע דתי או שחיתויות.
היה שמח ויפה.

יאללה, מה ששמח מתקבל בברכה.