ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בחורות שנמצאות כאן רק לצורכי כסף קל

דובשניתי
לפני 4 שנים • 23 במאי 2019

בחורות שנמצאות כאן רק לצורכי כסף קל

דובשניתי • 23 במאי 2019
מה דעתכם על כאלו שנמצאות כאן באתר, במטרה לעשות כסף מהצד. שזה רק מה שמעניין אותן.
-X-
-X-
-X- • 23 במאי 2019
שהן לוקחות פרנסה ממלכות סאדו...
godisafemale​(שולטת)
godisafemale​(שולטת) • 23 במאי 2019
זהו נושא חשוב, תודה שהעלית אותו.

לדידי, אין מושג כזה "כסף קל" גם עיסוק בזנות אינו "כסף קל".

אני סבורה שכל אדם על הפלנטה שיש לו מה למכור ובצד השני יש מי שמוכן לשלם זוהי עסקה.
מוסרית יותר או פחות אני לא נכנסת לזה.
הטרייד או הברטר, הם מאז ומעולם דרכן של הבריות לקיים את עצמן.

הטהרנות באה לפגוע במי שאין במרכולתם להציע כישורי חיים או כישורים מקצועיים, השכלתיים וכדומה, על מנת להתפרנס. לחיותץ, לקיים עצמם ולהביא לחם לשולחנם.

מניסיון והנה אני נזכרת בהודעה שכתב לי אחד הסאבים באתר, לפני כמה ימים, שהוא זוכר ששילמתי לו מונית ולאחר שיצא ממני שלחתי אותו מצוייד באוכל שאני בישלתי.

אני לא רואה כל פסול! בשקלול תמורות, זה גם כתוב בפרופיל שלי, בין שהוא גשמי, כספי גרידא או רוחני וכמובן רגשי מנטלי או מנטלי.

כל ניסיון להדיר את הזקוקים והזקוקות מהלציע את מרכולתם יהיו אשר יהיו ולמנוע מהם התערות בחיי חברה ולמנוע מהם שרידות מקורו בהתנשאות, בפלצנות וברוע לב טהור.

icon_smile.gif תודה. סיימתי.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 23 במאי 2019
מדווחים לכלובי והוא מעיף.

------------------------

זאת ההודעה בכניסה לצ'ט.

שימ/י לב

אין להציע קבלת או מתן תשלום בכסף ו/או שווה כסף, עבור כל שירות או תמורה בעלת אופי בדסמי או מיני באתר הכלוב לרבות, אך לא רק, באמצעות הבלוג, הפרופיל, ההודעות הפרטיות והצ׳אט. הנהלת אתר הכלוב מבהירה, כי הצעת תשלום או בקשת תשלום תמורת מין או יחסי שליטה הנן עבירות פליליות ועוולות אזרחיות, כל העובר על חוקים אלו, ואשר יגיע לידיעת הנהלת האתר, יורחק מן האתר ללא אזהרה בנוסף ועלול לשאת באחריות הפלילית ואזרחית למעשיו.

בנוסף, הנכם מוזהרים, שלא להעביר ו/או למסור כסף לאדם אחר ו/או לרכוש כרטיסי מתנה למיניהם לאחר/ת וכן לא למסור פרטים אישיים כלשהם שלכם ולרבות אך לא רק, פרטי חשבון בנק, כרטיס אשראי, כתובת וכיו"ב - ביצוע פעולות אלו עלול להסב לכם נזקים כלכליים ואחרים ועלול לפגוע בפרטיות שלכם.
דובשניתי
לפני 4 שנים • 24 במאי 2019
דובשניתי • 24 במאי 2019
-DS- כתב/ה:

מלכות סאדו מציעות סשן תמורת תשלום.
לגטימי.

אך יש כאן כאלו שרוצות רק כסף בלי לתת מאומה.
האם זה לא ניצול של נשלטים במצוקה?
israelislave
israelislave • 24 במאי 2019
slave for ever כתב/ה:
מדווחים לכלובי והוא מעיף.

------------------------

זאת ההודעה בכניסה לצ'ט.

שימ/י לב

אין להציע קבלת או מתן תשלום בכסף ו/או שווה כסף, עבור כל שירות או תמורה בעלת אופי בדסמי או מיני באתר הכלוב לרבות, אך לא רק, באמצעות הבלוג, הפרופיל, ההודעות הפרטיות והצ׳אט. הנהלת אתר הכלוב מבהירה, כי הצעת תשלום או בקשת תשלום תמורת מין או יחסי שליטה הנן עבירות פליליות ועוולות אזרחיות, כל העובר על חוקים אלו, ואשר יגיע לידיעת הנהלת האתר, יורחק מן האתר ללא אזהרה בנוסף ועלול לשאת באחריות הפלילית ואזרחית למעשיו.

בנוסף, הנכם מוזהרים, שלא להעביר ו/או למסור כסף לאדם אחר ו/או לרכוש כרטיסי מתנה למיניהם לאחר/ת וכן לא למסור פרטים אישיים כלשהם שלכם ולרבות אך לא רק, פרטי חשבון בנק, כרטיס אשראי, כתובת וכיו"ב - ביצוע פעולות אלו עלול להסב לכם נזקים כלכליים ואחרים ועלול לפגוע בפרטיות שלכם.

טוב ויפה כל עוד הצפייה לתמורה נאמרת באופן חד משמעי בשלבי המו"מ או אפילו במודעה\פרופיל בעצמם. אז יש לפונה מקום לשיקול דעת קר ולא להעלות את הדרישה כאשר דם מגיע רק לאיבר אחד בגוף.
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 24 במאי 2019
כדורית כתב/ה:
-DS- כתב/ה:

לגטימי.

אני מתאמץ להבין איפה הבעיה? שני אנשים בוגרים נפגשים, אחת מבקשת כסף ללא תמורה, והשני אמור להגיב או שלא להגיב להצעה.
נשמע לי חסר טאקט, אבל אם מישהי מוצאת את זה מקור פרנסה הולם בעבורה, ויש מי שמוכן לספק פרנסה שכזאת, שיהיה להם לבריאות.
בעיני זה דומה לתופעת הקבצנים, רק שבמקום קבצן בלוי סחבות, ניצבת קבצנית קצת יותר סקסית. אני לא מכיר דרישות סף לקבצנות, מבחני יכולת או הכנסה שהקבצן צריך לעמוד בהם.
הבעיות מתחילות, לפחות בעיני, כשיש מצג שוא של תמורה שאינה מתממשת בפועל.
וגם במקרה שכזה, הייתי מצפה מאדם בוגר להשכיל ולחשב את צעדיו בתבונה, ולא להתבכיין כשהוא נופל במלכודת שנפתחו עליה כבר מיליון שרשורי אזהרה.
My body for you​(מתחלף){רק שלה}

בנות תמיד ירצו פינוק

בנות ירצו תמיד כסף פינוקים
גבר שלא מסוגל לתת את זה גם בעולם הונילי
נקרא קמצן !!!!!!!
מי שסובל מלפנק אשה יש לו בעיה קשה
רוב הגברים בעולם יעשו הכל כדי שהאשה שלהם תהיה מאושרת
גברים אתם חייבים להבין קצת איך ראש אשה עובד
לפעמים נראה לנו שהיא נהנת מלבזבז כסף
אבל לפעמים הן ממש סובלות מזה

אז איפה באמת הגבול הכי פשוט בעולם
קוראים לזה ניצול

אז בחורות שנמצאות פה באתר בשביל כסף
ומוכנות לתת את הגוף שלהם בשביל זה
זה גם בסדר אבל לא באתר הזה
אז בבקשה אל תהיו פה!!!!!!!!
בדסמ זה משהו עמוק ופנימי ולא משהו זול
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 24 במאי 2019
אחלה הסגברה / gatekeeping 🙄
(אני לא מאמין שאני כותב את זה, אבל נק המבט שלך על נשים צרה ופרמיטיבית).
godisafemale​(שולטת)
godisafemale​(שולטת) • 24 במאי 2019
כדורית כתב/ה:
-DS- כתב/ה:

לגטימי.

מכוער ביותר. אבל, כמו בכל תחום בחיים בו יש מי שרוצה לקחת מבלי לתת מאומה.
אני ממש חושבת שעבדים/נשלטים/סאבים רחוקים מלהיות פראיירים. הם יודעים בדיוק מה לתת למי לתת ומה המניעים שלהם.
יש נשלטים שזה הכיף שלהם והקיק שלהם להרגיש מנוצלים כספית הם גם אומרים את זה וכותבים את זה.

תוציא את הנשלט מתחומי בדס"מ, יפגוש אותו אדם ברחוב, או בסביבה אחרת ייבקש ממנו כסף, הוא ייתן לו? התשובה היא לא.
אותו דבר כאן ובכל מקום.
הצגת הנשלטים כחסרי ישע זה לא הגיג שאני מתחברת אליו.
יש גם נשים מנוצלות ולא רק כספית, גם מינית וגם רגשית, בכלל זה גם נשלטות.

כל אדם צריך להפעיל שיקול דעת, בבדס"מ כמו בחיים.