שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים ו- Squirt

ColdSteel
לפני 4 שנים • 26 במאי 2019
ColdSteel • 26 במאי 2019
לרוב המזרקות זה פשוט שתן, אתה רואה שזה יוצא מהפתח שופכה. ראיתי פעם איזה ראיון עם כוכבת פורנו שאמרה שזה לרוב שתן ופשוט יש מקומות שאסור להשתין על אנשים וזה סוג של מעקף.
Animus
לפני 4 שנים • 26 במאי 2019
Animus • 26 במאי 2019
היה מחקר פעם באנגליה ומצאו שנשים לא מסוגלות להשפריץ וזה בסהכ שתן שיוצא בלי שליטה מרוב העוצמה
של האורגזמה.
ColdSteel
לפני 4 שנים • 27 במאי 2019
ColdSteel • 27 במאי 2019
הייתה לי שיחה על זה עם ידידה, היא אומרת שכשהיא משפריצה אז יש הבדל בריח לעומת שתן. אבל לא מדובר על מזרקות.
FlowerKitty​(אחרת)
לפני 3 שנים • 24 בינו׳ 2021
FlowerKitty​(אחרת) • 24 בינו׳ 2021
Animus כתב/ה:
היה מחקר פעם באנגליה ומצאו שנשים לא מסוגלות להשפריץ וזה בסהכ שתן שיוצא בלי שליטה מרוב העוצמה
של האורגזמה.

בכן, היה פעם מחקר שעשיתי על עצמי, וזה לא שתן... נוזל שקוף לגמרי ולא בריח של שתן אלא בריח של ברטולין. מה שכן, אולי בגייזרים המטורפים שיש בפורנו זה אכן שתן. אני משפריצה כשהאורגזמה חזקה מספיק, אבל זה אף פעם לא יוצא ככה. פשוט שיחרור פתאומי של יחסית הרבה ברטולין בבת אחת אבל לא, בשום צורה זה לא נראה כמו מזרקה.

*לא שיש חלילה בעיה עם להשתין על אנשים, גם זה כיף ומומלץ!
    התגובה האהובה בשרשור
שרף אורנים​(אחר)
שרף אורנים​(אחר) • 24 בינו׳ 2021
מניסיון שלי באורגזמות חזקות היא משפריצה , אמנם לא כמו התפרצות לבה אלא יותר בכיוון פתיחת ברז אבל יש לזה ריח וטעם שונה משתן.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 24 בינו׳ 2021
FlowerKitty כתב/ה:
Animus כתב/ה:
של האורגזמה.

בכן, היה פעם מחקר שעשיתי על עצמי, וזה לא שתן... נוזל שקוף לגמרי ולא בריח של שתן אלא בריח של ברטולין. מה שכן, אולי בגייזרים המטורפים שיש בפורנו זה אכן שתן. אני משפריצה כשהאורגזמה חזקה מספיק, אבל זה אף פעם לא יוצא ככה. פשוט שיחרור פתאומי של יחסית הרבה ברטולין בבת אחת אבל לא, בשום צורה זה לא נראה כמו מזרקה.

*לא שיש חלילה בעיה עם להשתין על אנשים, גם זה כיף ומומלץ!

(למה לא גם וגם?)
איה74
איה74 • 24 בינו׳ 2021
היה מחקר על אנשים שטענו, על סמך ממצאים אמפריים, שאנשים מדברים הרבה על דברים שאין להם מושג בהם.
1. לא, זה לא שתן. זה לא יוצא מאותו מקום.
2. כן, יכול לברוח פיפי בסקס, זו לא השפרצה (וגם אפשר להשתין בכוונה, אבל לא על זה הדיון).
3. מה המקור לנוזלים? קטונתי מלקבוע. עוד כמה ניתוחיי גופות אדע. אני גם מגייסת לניסוי בבני אדם, עם אישור ועדת הלסינקי. מחפשת מתנדבות. כולל קבוצת ביקורת.
4. פורנו זה לא מקור אמין לכלום.
5. נשים גם השפריצו לפני שזה נעשה טרנד. (אני לא אשכח את החברה שלי בתיכון שהיתה משפריצה).
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 24 בינו׳ 2021
למי שיש גישה, הנה מאמר סקירה מ-2013-
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23634659/

ועוד אחד-
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/jsm.12799

בגדול - זה נדיר, וממטרה זה נדיר אף יותר.
אין תמימות דעים מדעית, אבל כן מדברים שסביר שהנוזל אכן שתן.