אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקלה על נעילה בחגורת צניעות

ירושלמי בערך
לפני 4 שנים • 27 במאי 2019

הקלה על נעילה בחגורת צניעות

ירושלמי בערך • 27 במאי 2019
ננעלתי ע"י חברה שלי לפני כמה ימים בכלוב צניעות וככל הנראה לא אקבל שחרור בחודש הקרוב, האם יש דרך להקל על החרמנות (שמלווה גם עם blue balls) ?
חליבה אנאלית לא באה בחשבון.

תודה לעונים icon_smile.gif
האנשה עצמית
לפני 4 שנים • 28 במאי 2019
האנשה עצמית • 28 במאי 2019
זו שאלה למי שמחזיקה לך את המפתח.
לא היינו רוצים להסתבך איתה גם אנחנו 😜
    התגובה האהובה בשרשור
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 28 במאי 2019
יש כאלו שיכולים לגמור גם כאשר הם נעולים. החגורה רק מונעת חדירה. כאשר אני לבשתי יכלתי לגמור על ידי נענוע החגורה.
ירושלמי בערך
ירושלמי בערך • 28 במאי 2019
האנשה עצמית כתב/ה:

חחחחח בהחלט לא כדאי להתעסק! אבל השאלה שלי היא איך להקל על החרמנות ולא איך לגמור icon_smile.gif
ירושלמי בערך
הקנדי כתב/ה:
יש כאלו שיכולים לגמור גם כאשר הם נעולים. החגורה רק מונעת חדירה. כאשר אני לבשתי יכלתי לגמור על ידי נענוע החגורה.

הצלחתי לגמור עם החגורה הקודמת שלי (מברזל)
כרגע אני עם holy trainer והיא עושה עבודה טובה מידי.
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 28 במאי 2019
Cblife כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:

חחחחח בהחלט לא כדאי להתעסק! אבל השאלה שלי היא איך להקל על החרמנות ולא איך לגמור icon_smile.gif

למה להקל על החרמנות?
להיפך, אם היא קוראת פה,
שתתן לך שיעורי בית.
לצפות בפורנו שמדבר אליך. היא אמורה לדעת איזה.
ככל שתצפה יותר ותתחרמן יותר כך תחשוב עליה יותר.

סה"כ, סידור מצויין לדעתי הלא קובעת.
בוער מתשוקה
בוער מתשוקה • 28 במאי 2019
כמי שמנוסה בהתנזרות מגמירה לטווח ארוך ובעקביות, התחלתי אכן את שנותיי הראשונות עם חגורות צניעות, בשנים שהייתי נשלט מתלמד. אני יכול להגיד לך שאתה הורס לעצמך, וחושב בכיוון הלא נכון. המטרה היא לאמן את הגוף שלך לעמוד בסף גירוי גדל והולך ועדיין לא לגמור. זה מאוד מאוד חשוב להבין: שתוכל להכיל בתוכך ליבידו מטורף ועדיין לדעת להירגע ולתפקד ביום יום. בכל פעם שסף הגירוי שלך עולה, ואתה מסוגל להחזיק לפחות חודש ללא אורגזמה, זה הזמן להעלות את הסף הגירוי עוד יותר. בסופו של תהליך, המטרה היא שסף הגירוי שלך יהיה כל כך גבוה, עד שפשוט יהיה לך קרוב לבלתי-אפשרי לגמור משום דבר שהוא לא גירוי מטורף (כולל אוננות). היכולות המיניות שלך תהיינה הרבה הרבה מעל הממוצע כשזה יקרה. עליך לשאול את עצמך האם אתה באמת מחויב לתהליך שמטרתו להפוך אותך למאהב עם הרבה יותר סיבולת והרבה יותר ליבידו ממה שאתה היום -- או שאתה רוצה להיות לנצח זה שקשה לו להחזיק מעמד ולא לגמור.
ירושלמי בערך
בוער מתשוקה כתב/ה:
כמי שמנוסה בהתנזרות מגמירה לטווח ארוך ובעקביות, התחלתי אכן את שנותיי הראשונות עם חגורות צניעות, בשנים שהייתי נשלט מתלמד. אני יכול להגיד לך שאתה הורס לעצמך, וחושב בכיוון הלא נכון. המטרה היא לאמן את הגוף שלך לעמוד בסף גירוי גדל והולך ועדיין לא לגמור. זה מאוד מאוד חשוב להבין: שתוכל להכיל בתוכך ליבידו מטורף ועדיין לדעת להירגע ולתפקד ביום יום. בכל פעם שסף הגירוי שלך עולה, ואתה מסוגל להחזיק לפחות חודש ללא אורגזמה, זה הזמן להעלות את הסף הגירוי עוד יותר. בסופו של תהליך, המטרה היא שסף הגירוי שלך יהיה כל כך גבוה, עד שפשוט יהיה לך קרוב לבלתי-אפשרי לגמור משום דבר שהוא לא גירוי מטורף (כולל אוננות). היכולות המיניות שלך תהיינה הרבה הרבה מעל הממוצע כשזה יקרה. עליך לשאול את עצמך האם אתה באמת מחויב לתהליך שמטרתו להפוך אותך למאהב עם הרבה יותר סיבולת והרבה יותר ליבידו ממה שאתה היום -- או שאתה רוצה להיות לנצח זה שקשה לו להחזיק מעמד ולא לגמור.

קיבלתי את מה שאתה אומר והאמת שלא חשבתי על זה ככה.
אבל יש לי שאלה - אחרי תקופה שלא גמרתי כל כך הרבה זמן, סף הגירוי לא ברצפה? אני לא אמור לגמור מגירוי מינימאלי? זה מש שקרא לי עד היום לפחות... (שבועיים נעול זה השיא כרגע, השיא יישבר החודש)
בוער מתשוקה
בוער מתשוקה • 28 במאי 2019
כן, סף הגירוי שלך יהיה כמעט מכלום. אבל אתה צריך התמדה ונחישות. ללמוד להירגע. זה משהו שלוקח שנים כדי להגיע לרמה גבוהה, אבל תראה תוצאות אחרי כמה חודשים. תהיה מחויב לתהליך. וכן, זה אומר שאתה תחווה הרבה פחות אורגזמות בשנים הקרובות. זה המחיר.