סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

Torture Garden בלונדון, ובכלל

נוקי​(אחרת)
לפני 4 שנים • 15 ביוני 2019

Torture Garden בלונדון, ובכלל

נוקי​(אחרת) • 15 ביוני 2019
היי קינקיים,
אני שוקלת לטוס ללונדון כשאחת המטרות העיקריות היא ה Torture Garden.
מי היה ויכול לספר מה הולך שם?
הייתי לא מזמן ב German Fetish Ball והופתעתי לגלות שרוב העניין זה ללבוש לייטקס, די התאכזבתי. האם זה ככה גם שם? אני יותר בעניין של play parties.
כמו כן, אם יש למישהו המלצות נוספות לליינים מוצלחים \ קיצוניים \ בלתי שגרתיים בלונדון, אני אשמח מאוד!

בבקשה תגובות כאן בשירשור ולא בפרטי. תודה רבה!! icon_smile.gif
Alpha1one1​(שולט)
לפני 4 שנים • 29 באוג׳ 2019
Alpha1one1​(שולט) • 29 באוג׳ 2019
יש שניים.
Torture garden ששם יש או מסיבות, מוזיקה, אלכוהול, פינות ישיבה, מינגלינג, וכמה פינות משחק. יש שם גם play parties צריך לעקוב אחרי פרסומים. שווה להתעדכן דרך fetlife. שם הייתי 5-6 פעמים כבר.

ויש את piss soir שהוא יותר לחובבי הביזאר. הוא מאוד קיצוני מהתיאורים שאני שומע. אבל לא הייתי.
אז מציע לקרוא. אולי גם דרך fetlife.
Bagel
Bagel • 29 באוג׳ 2019
TG זה שילוב בין סדום ועמורה לבין ערוץ האופנה, הייתי כמה פעמים וזה די מאכזב.

יש מסיבות הרבה יותר שוות בעיר -

The Gate Club, Pedestal, Club Domina, Klassy Doms and Debauchery Kink, Domina Parties, WInter Games, Cruel Hunteress

ועוד מלא ארועים ומסיבות בלונדון והסביבה ששמים בכיס את TG הממוסחר לעייפה.

אבל זה מאוד תלוי מה את אוהבת ואיך את אוהבת את זה.
    התגובה האהובה בשרשור
נוקי​(אחרת)
נוקי​(אחרת) • 29 באוג׳ 2019
תודה רבה!!
מה ואיך אני אוהבת - אכן השאלה הנכונה! אז בגדול, דברים קבוצתיים - משחקים, אורגיות, גאנגס למיניהן icon_wink.gif לשם הרפרנס, אם זה יעזור לכוון אותי - אהבתי מאוד את אינסומניה בברלין, היו לי שם כמה חוויות מאוד טובות ומרובות משתתפים.
בגדול, ככל שהמסיבה היא יותר פליי פארטי ופחות אירוטית או תצוגת אופנה, יותר מעניין לי. יותר מעשים, פחות דיבורים.
ה piss soir גם נשמע מסקרן, למרות שטרם יצא לי לחוות כל מיני גולדן שאוורס (חבר'ה - לא סיבה לשלוח לי עכשיו הרבה הודעות בפרטי בנושא, כי העניין פה הוא מסיבות).
sun light​(נשלט)
לפני 4 שנים • 5 בינו׳ 2020
sun light​(נשלט) • 5 בינו׳ 2020
הי נוקי
יצא לך לבחון את הסצנה בלונדון?
מתכננים לנסוע במרץ ונשמח להמלצות למקומות / מסיבות שהדגש גם אצלנו הוא יותר לכיוון הפליי הקבוצתי ופחות לתצוגות אופנה.
במקרה שלנו עם העדפה לשליטה נשית.

תודה מראש