צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיתוף

שרף אורנים​(אחר)
לפני 4 שנים • 15 ביולי 2019

שיתוף

שרף אורנים​(אחר) • 15 ביולי 2019
מעניין אותי לדעת האם אנשים נשואים משתפים את בת/בן הזוג שלהם בחוויות שלהם?
האם בת/בן הזוג מעורב/ת, משתף/ת פעולה או מתעלמ/ת מהצד הזה בכם?
האם חברים קרובים מודעים למשיכה שלכם לעולם הבדסמ? וכמה הם מעורבים בחיי המין שלכם?

אישתי יודעת על כל התשוקות והפנטזיות שלי ויש שיתוף פעולה ותמיכה מצידה למרות שלא קל לה אבל לעת עתה זה מקרב אותנו מאוד ואנחנו לומדים אחד את השני ואת החיבור לעולם הזה, לאט לאט.
מלבדה מעולם לא שיתפתי אף חבר/ה בחיי המין שלי.

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא. תודה
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 15 ביולי 2019
בגדול, אשתי יודעת הכל. בלי מכאניקה, בעיקר.
על פנטזיות היא יודעת הכל. היא לגמרי תומכת, וגם יש דברים שאנחנו עושים בינינו כי זה מדליק גם אותה (ויש הרבה שלא, וטוב לי ככה).
חברים יודעים. אם אני מספר מעבר לכללי, זה יהיה דומה יותר להסברה מאשר לחשיפת חיי המין. אני סבבה לדבר על הרבה דברים, אבל הבנתי שעבור רוב האנשים זה טו מאץ', אז הרגעתי בשיתופים
    התגובה האהובה בשרשור
Dominates
לפני 4 שנים • 16 ביולי 2019
Dominates • 16 ביולי 2019
הבן זוג יודע על כל הסטיות שלי לפרטי פרטים ובתחילת הקשר גם ניסה לספק אותן, אבל הוא לא שולט וזה לא החזיק יותר משבועיים. פתחנו את הנישואים לפני מספר חודשים כי הוא מבין שהוא לא יכול לענות על הצרכים שלי ומצד אחד עול גדול ירד ממנו, כי הוא לא צריך לנסות לתת לי משהו שאין לו. מצד שני, לא קל ואנחנו בתהליך מתמיד לדייק מה נכון לנו ומה לא. למשל, בהתחלה הוא לא רצה לדעת שום דבר ממה שאני עושה עם אחרים/ות. אח"כ אכל סרט וביקש לדעת יותר אז הוא יודע שאני בקשר עם שולט אך לא נכנסתי איתן להגדרות של "משוייכת" ומה בדיוק אנחנו עושים יחד. אז הוא יודע מה עושה (פעם אפילו זרם על לצלם ביחד משהו לשולט שלי), אבל אנחנו לא ממש מדברים על זה.

לצערי אין לי חברות בדסמיות אז הן כולן יודעות שאני נשלטת ומקבלות אותי כמו שאני, אבל אני מאוד נזהרת באילו פרטים לשתף אותן. נניח אספר להן שהיה לי סשן מדהים עם השולט שלי אבל לא אפרט. תכלס זה מבאס.. הייתי רוצה לדבר עם מישהי שבאמת מבינה את הצרכים שלי, אבל לפחות הן לא שופטות.
שולגין​(שולט)
לפני 4 שנים • 16 ביולי 2019
שולגין​(שולט) • 16 ביולי 2019
לצערם של החברים שלי הם יודעים הרבה מאוד על חיי המין שלי, כולל כאשר הם מתחננים שאשתוק כבר. ולא.. הם לא רוצים לראות את התמונות icon_smile.gif

אשתי יודעת באופן כללי. אני מדבר איתה יותר על הצד של מערכת היחסים ולכן. על המכניקה והתיאורים הפלסטיים.