בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כל כך קשה למצוא שולטת בגילאים שלי (22)

HappyPuppy​(נשלט)
לפני 4 שנים • 26 ביולי 2019

למה כל כך קשה למצוא שולטת בגילאים שלי (22)

HappyPuppy​(נשלט) • 26 ביולי 2019
אני לא מבין כמעט ו כולן לא עונות או שזה לא מתאים , הבעיה בי ?
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 26 ביולי 2019
שלום,

לא מכיר אותך, אבל מציאת בת זוג עם התאמה הדדית, כמו בעולם שבחוץ, מצריכה סבלנות ואורך רוח.
לכל אדם בכל גיל תימצא התאמה, לא תמיד זה מגיע בקצב שאנחנו היינו רוצים,
לפעמים ימים, לפעמים שנים.
Snowy​(שולטת)
Snowy​(שולטת) • 26 ביולי 2019
אין לי מושג למה שולטות בגילך לא עונות לך .אבל !!! אף פעם אין לחשוב שבעיה אצלך !
יש 1001 סיבות למה קשה למצוא שולטת בגילך .
סווריןן
סווריןן • 26 ביולי 2019
אני מציע שתנבור מעט בפורום בשרשורים מהעבר. היו כאלה סביב איך לפנות לנשים ומה כדאי שהפרופיל שלך יכלול. נשים פרטו למי הן היו משיבות, ומדוע הן לא משיבות לפניות מסויימות. מסתבר שלא מספיק שתכתוב מה שמדליק אותך ותחפש מישהי מקבילה. היה מתישהו גם שרשור סביב גיל, בו היו מי שאמרו שהן חוששות מצעירים כי הם לא סגורים על עצמם (לא שאני מצדד בכך, אבל זו אמירה שעלתה). באופן חוזר, נשים הדגישו את הצורך בפרופיל מפורט (לא רק ברמת הפטישים שלך, אלא ברמה האנושית), כמו גם בבלוג משלך, שמאפשר להבין יותר מי אתה. בנוסף, אני מציע שתתייחס לאתר הזה לא בתור לוח הכרויות, אלא בתור שייכות לקהילה. תתכתב עם מי שמעניינים אותך, גם ללא קשר לסקס פוטנציאלי. אני מניח שבמשך הזמן גם תיצור הכרויות שיבשילו למשהו אחר.
בהצלחה
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 26 ביולי 2019
Snowy כתב/ה:
אין לי מושג למה שולטות בגילך לא עונות לך .אבל !!! אף פעם אין לחשוב שבעיה אצלך !
יש 1001 סיבות למה קשה למצוא שולטת בגילך .

אני ממליצה ההפך: תמיד תניח שהבעיה היא אצלך, בניגוד למחשבה השגויה שהבעיה היא בגיל, בשולטות או משהו. ברוב המקרים נשים לא עונות לפניות בכלוב כי הפנייה לא ראויה לתגובה, לא מעניינת, נראית כמו קופי פייסט או שהיא באמת קופי פייסט, או אפשרויות בסגנון הזה.
במילים אחרות: סיבות שיש לך אפשרות לשנות אותן. בניגוד לגיל שלך.
    התגובה האהובה בשרשור
mipster​(טרנסית נשלטת)
mipster​(טרנסית נשלטת) • 26 ביולי 2019
אני אישית ממליץ, לשנות מקום לשנות מזל.
אישית, אני פגשתי במציאות במאנצים, אז אולי יכול להצילח לך יותר, ואולי לא.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 26 ביולי 2019
מסכים עם אולי. הגישה הטובה ביותר היא לא לחפש אשמים אלא לנסות לשפר את הסיכוי שלך למצוא שולטת על ידי התבוננות פנימית. חשוב לקחת אחראיות, אין הכוונה להלקאה עצמית אלא למאמץ שעליך להשקיע בשביל להשיג את היעד. תחשוב על החיפוש אחר בת זוג/שולטת כמו ראיון עבודה או פרויקט שהבוס מבקשת ממך לסיים. בסופו של יום אתה מתמודד מול עשרות נשלטים אחרים באתר. אני מתרשם שאתה אדם רציני, צר לי אם תבזבז את המנוי שאתה משלם עליו בגלל חוסר ניסיון בהתנהלות באתר.

מספר עצות שאולי יעזרו לך:

1. לפני שאתה שולח עוד הודעות. קח שבוע בשביל להתייעץ, לבחון, לקרוא ובאופן כללי להבין קצת יותר את עולם הבדסמ. כמו כן, תכיר את עצמך קודם, מהן התכונות החיוביות שלך, מה החולשות, מה אתה אוהב, גבולות וכו'. אתה צריך להכיר את עצמך לעומק לפני שאתה נכנס לעולם השליטה. בדסמ הוא לא לרכי לבב.

2. נשים באתר מחפשות ייחודיות ולכן אתה צריך לבדל את עצמך משאר הגברים באתר. כיצד? באמצעות פרופיל מקורי ומעמיק שמדגיש את האופי שלך. יש מספר דברים שהייתי מציע לך למחוק או לנסח מחדש בפרופיל (יש לך מנוי אז אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית). תרחיב לגבי הגבולות והפטישים שלך. והכי קריטי, תספר על עצמך בהרחבה.

3. אל תשים את כל הביצים בסל אחד. בו זמנית תצא לפגישות עם בנות וניליות. מניסיוני לא מעט וניליות ליברליות מוצאות אקטים בדסמים סקסיים. בפעם הראשונה שאתם מקיימים יחסי מין, תוכל לנסות להעלות את הנושא.

4. אמנות כתיבת ההודעות היא החשובה מכולם. אין לי יכולת להעמיק בלי לקרוא את ההודעות ששלחת. בכל זאת מספר הצעות: א. להתייחס לפרופיל והבלוג של השולטת; ב. לספר על עצמך; ג. בלי הודעות בעלות אופן מיני. תחשוב שאתה פונה לאישה באתר דייטים רגיל. פחות להתמקד בפטישים ; ד. כותרת מקורית; ה. להיות כנה עד כמה שאפשר.
HappyPuppy​(נשלט)
HappyPuppy​(נשלט) • 26 ביולי 2019
תודה לכל התגובות שרשמתם פה , אני מאוד שמח ששאלתי , כך אני אתחיל ללמוד לאט לאט על העולם הנפלא הזה , תודה רבה לכל התגובת 💚
VeraLynn​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 27 ביולי 2019
VeraLynn​(נשלטת) • 27 ביולי 2019
יש גם את הבייבימאנץ', מפגש חברתי לבדסמים בגילאי 18-30.
אני מאמינה בלהכיר במציאות, במרחב ציבורי (:

*תוכן שיווקי*
המאנץ' הקרוב בחמישי 1.8 בשעה 19:30
ההרשמה במייל beernbondage@gmail.com