סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוויצ'ים

QriS​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 19 באפר׳ 2004
QriS​(מתחלף) • 19 באפר׳ 2004
א-פה ! ססקאאאא.... בשששש... גשששש.... סקא סקא.. פאחחח.. טראאאחחחח.... בוםםםם....

קולות של התגוששות.. אויש... ים, יורד לך דם מהאף icon_wink.gif
אייי... נכנסה לי אצבע לעין... די די.. פוס.... פוס... לא כיף... icon_confused.gif ...
זיקית

קיוריאס

זיקית • 19 באפר׳ 2004
אני פוצחת במריבה עסיסית להרים את הרייטינג.

איזה זבל אתה ! אה, נראה אותך עכשיו !

icon_twisted.gif
QriS​(מתחלף)
QriS​(מתחלף) • 19 באפר׳ 2004
זיקית הוד שולטתותך icon_cool.gif יא' החוש - שילינג.. את ככה וככה וככה וככה ואת גם ככה וככה וככה וככה ואת זה, ואת נורא זה.. ואת גם זה וזה ביחד! פשוט בושה ! וגועל נפש!!!

צריך להוקיע אותך מהקהילה icon_wink.gif חהחהחה!!!
אני אישית פגוע, נפגע, מושפל ונעלב, ניצלת אותי ואת התמימות שלי וזיינת אותי שהייתי קטן בלי וזלין ושורף לי עד עכשיו icon_rolleyes.gif

אז... אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהתריע בפני כולם - זיקית מזיינת חזק !!! תביאו KY מהבית... חהיחהיחהי...

אם לא תמשיכי אני שוקל להכין כתב תביעה... icon_idea.gif

איך זה? נפגעת? לא? טוב אז תיכנסי שוב!!

(זיקית מתוקתי אני אוהב אותך ורוחש לך כבוד עז, הכל לצורך המחשה והחברה אינה אחראית לכל ניצול לרעה שיעשה במידע... בלה בלה בלה...)
creamy
creamy • 19 באפר׳ 2004
icon_lol.gif icon_eek.gif
אתם פשוט גדולים !!!
אני מוכנה לריב, להרביץ וגם סתם לצרוח אם צריך..... icon_biggrin.gif
blackfeline

אני, לעומת זאת...

blackfeline • 19 באפר׳ 2004
אחזור לנושא ואגיד שאני מסכימה ב100% עם לולי.
לולי! אוהבתותך!!!!!!
זיקית

אם..

זיקית • 19 באפר׳ 2004
אם עד עכשיו חשבת שאני מזיינת חזק חכה שאני אתפוס אותך פעם הבאה נקניק קטן ובכייני שכמוך ! !

אם אני "ככה וככה וככה" אז אתה עוד יותר ! הכל חוזר עליך וקקה בידך ! נה נה נה נה נה !

כמו כן אני קוראת לקהילה להוקיע אותך בפומבי ולזרוק עליך בוץ בכיכר העיר.

אבל גם אם אני מזיינת אותך חזק אני אוהבת אותך מצחיקול.. icon_smile.gif

icon_twisted.gif
נבט{marlena}

Re: זה מה שנקרא: זבש"ם...

נבט{marlena} • 19 באפר׳ 2004
ים_yam כתב/ה:
הבעיה שאני לא מכירה סוויצ'ים מפגרים שאפשר לקטול אותם בצורה משעשעת כמו שעשו לאדון אחד שלא אזכיר את מחצית שמו מפאת הצניעות שאינה קיימת אצלו... icon_wink.gif

אותו "אדון", שאת שמו לא נזכיר איננו אדון. כל הגאווה המקצועית שלי ורגשי הפטריוטיות צועקים כשאת מייחסת לאידיוט את התואר "אדון". אפילו חצי זה יותר מידי בשבילו. אם כבר הוא סוויץ. עובדה שהוא נהנה כשאני מרביץ לו. מפעם לפעם אני אפילו מוציא אותו מהארגז ולוקח אותו קשור לטיול בשכונה.
ושוב תודה לקליבר על המתנה הנפלאה.
loren

Re: זה מה שנקרא: זבש"ם...

loren • 19 באפר׳ 2004
Bunty כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:
הבעיה שאני לא מכירה סוויצ'ים מפגרים שאפשר לקטול אותם בצורה משעשעת כמו שעשו לאדון אחד שלא אזכיר את מחצית שמו מפאת הצניעות שאינה קיימת אצלו... icon_wink.gif

אותו "אדון", שאת שמו לא נזכיר איננו אדון. כל הגאווה המקצועית שלי ורגשי הפטריוטיות צועקים כשאת מייחסת לאידיוט את התואר "אדון". אפילו חצי זה יותר מידי בשבילו. אם כבר הוא סוויץ. עובדה שהוא נהנה כשאני מרביץ לו. מפעם לפעם אני אפילו מוציא אותו מהארגז ולוקח אותו קשור לטיול בשכונה.
ושוב תודה לקליבר על המתנה הנפלאה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח icon_biggrin.gif
בטי בום​(שולטת)

ים, את סוויצ'ית?????

בטי בום​(שולטת) • 19 באפר׳ 2004
ואנחנו היינו בטוחים שאת ונילית, יא מזניחנית אחת...

בטי ואפרוח המתגעגעים (ופו גם)
ים_yam​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 20 באפר׳ 2004
ים_yam​(לא בעסק) • 20 באפר׳ 2004
אני סוויצ'ית מזן חדש - פעם אני עושה לו נעימים בשיער ופעם הוא עושה לי נעימים איפה שבא לי.. icon_rolleyes.gif