סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עונש

highstshfj
לפני 4 שנים • 14 באוג׳ 2019

עונש

highstshfj • 14 באוג׳ 2019
קיבלתי עונש, סשן מכות עם היד והצלפות על הטוסיק והפות. כרגע יש לי פלאג בתחת.
חלק מהעונש היה שאני צריכה להחתים מישהו שהוא ראה שקיבלתי עונש. הוא צריך לחתום לי על הטוסיק, וליד הפות. אני לא יודעת ממי לבקש דבר כזה.
אם לא אגיע עם החתימות על התחת והפות, אקבל את כל סשן ההצלפות מהתחלה, ואני לא מסוגלת, הכל שם בוער מכל מה שחטפתי.
בבקשה רעיונות, איך מתגברים על הבושה? איך עושים את זה??? דחוף.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 14 באוג׳ 2019
תחתמי בעצמך .
למה יש לך זוג ידיים .?
highstshfj
highstshfj • 14 באוג׳ 2019
Sm Art כתב/ה:
תחתמי בעצמך .
למה יש לך זוג ידיים .?

ולשקר שמישהו אחר חתם?
Agate
Agate • 14 באוג׳ 2019
1. מעבר לעניין הבושה, יש לך ממי לבקש? את מעוניינת לחשוף את עצמך? להראות את עצמך כך?

2. את יודעת שיש לך קול ומילים?
תבקשי לשנות את העונש אם את לא מעוניינת "לצאת מהארון " מול החברים שלך.

3. תהיי אחראית על עצמך. אל תסכימי לעשות משהו שיפגע בחיים האישיים שלך.

לא לשקר.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוג' 14, 2019 9:57 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
    התגובה האהובה בשרשור
Agate
Agate • 14 באוג׳ 2019
ולא לשקר.
spankass​(נשלט)

Re: עונש

spankass​(נשלט) • 14 באוג׳ 2019
Big ass כתב/ה:
קיבלתי עונש, סשן מכות עם היד והצלפות על הטוסיק והפות. כרגע יש לי פלאג בתחת.
חלק מהעונש היה שאני צריכה להחתים מישהו שהוא ראה שקיבלתי עונש. הוא צריך לחתום לי על הטוסיק, וליד הפות. אני לא יודעת ממי לבקש דבר כזה.
אם לא אגיע עם החתימות על התחת והפות, אקבל את כל סשן ההצלפות מהתחלה, ואני לא מסוגלת, הכל שם בוער מכל מה שחטפתי.
בבקשה רעיונות, איך מתגברים על הבושה? איך עושים את זה??? דחוף.

ראשית, חלק מהעונש זו הבושה. אז אין צורך להתגבר עליה. תתביישי כחלק מהעונש שלך.
שנית, אני בטוח שיש פה בשפע אנשים שיסכימו לבוא ולחתום לך או שתבואי אליהם ויחתמו לך. גם ללא שום תמורה נוספת מעבר לחתימה. אז הכל ענין של רצון ונחישות.
Erykah
Erykah • 14 באוג׳ 2019
spankass,
יש הבדל בין להתגבר על משהו לבין להשתחרר ממשהו.
להתגבר על בושה זה לא להפסיק להתבייש, זה להתגבר על הפחד המשתק מלעשות משהו שבושה כרוכה בו, לעשות את הנדרש ובמקום להמנע מהבושה ע"י אי ביצוע המטלה - לבצע ולהתמודד איתה.
(זה כמו שלהתגבר על פחדים זה לא להפסיק לפחד, אלא לעשות משהו למרות שהפחד לעשותו קיים.)
אני חושבת שאתה התייחסת ללהשתחרר מהבושה, בעוד עבורה כרגע זו לא האפשרות על הפרק והיא עוד בשלב לפני שבו היא נאבקת בניסיון להתגבר עליה. לכן לדעתי גם הבעיה היא לא בלמצוא מי שיסכים לחתום או איך לארגן את זה אדמיניסטרטיבית, אלא במסוגלות שלה להביא את עצמה לעמוד בסיטואציה הזו בכלל (והמי היא קודם כל שאלה מול עצמה של מול מי תהיה מסוגלת להתמודד עם הבושה ולא של מי מבחינתו יהיה מוכן לקחת חלק) ובנושא הזה היא ביקשה עזרה.

Big ass,
קודם כל במידה והבנתי ופירשתי לא נכון את כוונתך - מתנצלת.
אבל אם אכן הבנתי את הקושי והשאלה (כפי שכתבתי והסברתי פה), אז אני חושבת שיש כמה נקודות שאולי יוכלו לעזור.
תפנימי שמבוכה כנראה בלתי נמנעת ותנסי לצמצמם את הכוחות שדוחפים אותך לרצות ולנסות להמנע ממנה, באמצעות ניסיון לנהל אותה - כלומר, לנסות להבין מה המרכיבים שגורמים לבושה בסיטואציה ודרכם לנסות ליצור סיטואציה מיטבית ככל הניתן כדי לצמצם את הבושה, למשל, אם יש אנשים שיודעים ומכירים את הפן הזה בחיים שלך, אם מביך אותך יותר להיות בסיטואציה עצמה, או לצורך העניין להתמודד עם אותו אדם אחריה (בחירת אדם קרוב או מישהו לטובת המשימה שלא תצטרכי להתמודד איתו בהמשך), אם מישהו מוכר - מה התכונות שיקלו עלייך? (מידת שיפוטיות, צורות תגובה, יכולת הכלה וכו'). וכן הלאה... תפרקי את הבעיה הגדולה לבעיות קטנות שקל יותר לענות עליהן ותנסי משם להתכנס לתרחיש הכי פחות נורא האפשרי של הסיטוצאיה שאת חוששת ממנה.
מהשלב הזה לביצוע בפועל - זה באמת כבר עניין של אומץ. מה שכן, גם פה הייתי ממליצה לך להתרכז ככוח מניע לאומץ דווקא לא בפחד מלחזור על הסשן, אלא בסיפוק של לרצות את הצד השני, בתחושת הצלחה של לעמוד במשימה ולהשלים אותה ובתחושת הניצחון של התגברות על פחד. התרכזות בפחד מלחזור על הסשן, רק מוסיפה פחדים על פחדים קיימים, יכולה להגדיל את החרדה (מכל אחת מהאופציות ואפילו מביצוע הבחירה עצמה) ועלולה לשתק אפילו יותר (מול שתי בחירות "נוראיות" לא תמיד מצליחים לבחור ברע במיעוטו, יש פעמים שפשוט מרימים ידיים או קופאים ולא מצליחים לבחור), אז לדעתי אופק חיובי יכול לעזור ולהקל עלייך להניע את עצמך לשם (יותר קל להתמודד עם רע כחלק מתהליך, אם הוא חלק מדרך למקום חיובי שאת רוצה להיות בו, מאשר אם הוא הנקודה הסופית ועבור עצמו בלבד).

וכמובן, לפני כל זה - כל מה שאגת כתבה (:

בהצלחה (:
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 14 באוג׳ 2019
מצטער, אבל אני לא מאמין למילה אחת מההודעה שלה. הצלפות בפות? מי האדם החולני שיעשה דבר כזה? אקט כזה מסתיים בבית חולים, פגיעה ביכולת להרות, ולא בכאבים גרידא. אני מאוד מקווה שדבר כזה לא קיים אצלנו בקהילה.

העצה היחידה שאני מסכים איתה היא "לא לשקר".
Erykah
Erykah • 14 באוג׳ 2019
בהחלט אפשר להצליף בפות, בלי שום סכנה ובטח שלא בית חולים. לא יודעת מה הסיטואציה שעברה לך בראש, אבל הצלפה כזו יכולה להעשות גם בעדינות ולא באגרסיביות, עם כלי מתאים ומבלי לעשות נזק ובצורה הרבה יותר בטוחה מהרבה הצלפות "מקובלות", המרכאות הן כי נראה לי שזו דווקא פרקטיקה די נפוצה.
לגבי פגיעה ביכולת להרות, אני לא בטוחה שאתה סגור על איך עובדת מערכת הרבייה (הפנימית, בניגוד לגברים) של נשים.