בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכרויות

תאיר​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 18 באפר׳ 2004

הכרויות

תאיר​(נשלטת) • 18 באפר׳ 2004
אני חושבת בזמן האחרון הרבה על הנושא של היכרויות. ברור שהמחשבות האלה באות מתוך דברים שאני עצמי עוברת, אבל אני לא מחפשת פה איזו עצה פרקטית בנוסח "תזרקי אותו!!" של וורדה רזיאל ז'קונט.

קודם כל שאלה כללית לגבי ההיכרות. אני מדברת לצורך העניין על היכרות שהמטרה מאחוריה היא ליצור קשר רומנטי, משהו כמו של בטי ואפרוח או זאלופון ולוטוס (למה אין סמיילי ירוק מקנאה?)

אני חושבת שגם אדם שהוא מאוד סאבי או דומי באמת מתוך פנימיותו, הוא לא "בתפקיד" כל הזמן ולגבי כל האנשים. השאלה שלי היא עד כמה לחשוף את התפקיד בשלבים הראשוניים של ההיכרות?

מצד אחד אם אני רוצה להכיר בן אדם לקשר ארוך טווח, יש עוד כמה דברים עליו שחשוב לי להכיר ולדעת מעבר לצד הדומי שלו. חשוב לי גם שהוא יכיר אותי כאדם מלא, ולא רק את הצד הסאבי שלי.
הצד הסאבי שלי הוא גם די שותק ולא קוהרנטי.
מהנסיון שלי בעבר, כשהקשר נכנס יותר מידי מהר ליחסי דום-סאבית, זה עצר את ההיכרות, ובלי היכרות אין התאהבות.

מצד שני, הבדסם מחובר אצלי מאוד חזק לרומנטיקה שלי, אני נמשכת לגברים שהם בטוחים בעצמם וביכולת שלהם, למעשה לגברים דומיים. אם המתח הבדסמי לגמרי נעדר מההיכרות, אפשר להכיר טוב מאוד כידידים אבל לא נוצרת משיכה, ושוב אין התאהבות.

דוגמה פרקטית:
האם המועדון הוא מקום טוב להיכרות בדסמית?
מצד אחד, אתם לבושים שם (יש לקוות) בצורה הכי סקסית או הכי מתאימת-תפקיד שלכם. אפשר גם לעשות סשן קצר או רבע סשן בבטחון יחסי של אנשים מסביב. האווירה של המועדון יכולה להיות משחררת ולהסיר עכבות.
מצד שני עם הווליומים במועדון די קשה לדבר, והאם באמת אני רוצה שמישהו יכיר את התחת שלי לפני שהוא מכיר את החיים שלי?
creamy
לפני 20 שנים • 18 באפר׳ 2004

Re: הכרויות

creamy • 18 באפר׳ 2004
תאיר כתב/ה:
והאם באמת אני רוצה שמישהו יכיר את התחת שלי לפני שהוא מכיר את החיים שלי?

מעולה. icon_lol.gif
גמרת אותי עם המשפט הזה,
שבעצם ממצה את כל מה שכתבת.

אין לי תשובה.
גם מפאת נסיוני הדל,
וגם משום שכרגע כל הנושא הזה אצלי קצת מבולבל... icon_eek.gif
בכל מקרה, אוהבת את הפתיחות והאופן שבו כתבת,
וגם אני מזדהה עמוקות עם הצורך באייקון ירוק... icon_smile.gif

אבל באופן מאוד כללי,
נראה לי שכשזה "זה", אנחנו מכירים אחד את השני
באופן די מיידי ומאוד עמוק ובסיסי, (כאילו הכרנו עוד לפני כן ועכשיו זה "ריוניון"...)
ולהחליף "פרטים אישיים" הופך להיות דבר פשוט שבא בקלות.
בקיצור, אני רומנטיקנית חסרת תקנה... icon_eek.gif icon_lol.gif
}{

קרה לי פעם אחת שראיתי מישהו. סתם כך, ברכבת. זיהיתי שהוא דום.
נהייתי שלו תוך דקה. אבל זה קרה כי שמעתי אותו מדבר....
נשמע לי מוזר להדלק על דום במקום בו התקשורת המילולית מוגבלת...
אבל זו אני... icon_rolleyes.gif
QriS​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 19 באפר׳ 2004

Re: הכרויות

QriS​(מתחלף) • 19 באפר׳ 2004
תאיר כתב/ה:
והאם באמת אני רוצה שמישהו יכיר את התחת שלי לפני שהוא מכיר את החיים שלי?

באמת מעולה icon_cool.gif וזו גם התשובה לא?
אם הוא יאהב אותך הוא יאהב את התחת שלך זה בטוח, בזמן שאם הוא יאהב את התחת שלך הוא לא בהכרח יאהב אותך.. ואת כן מדברת על הרגש שמעורר אייקון ירוק... אז כן, זה יותר חשוב. התחת אחר כך.

Creamy כתב/ה:
שוב, זו אני icon_rolleyes.gif

גם אני icon_rolleyes.gif
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
אני יכולה לדבר על סמך נסיוני בלבד.
את שני הדומים שלי פגשתי לראשונה לא בדנג'ן אלא בישיבה בבית קפה או פאב שאפשר לנהל בהם שיחה.
אם האדם הוא דום בהוויתו אז תרגישי את זה במהלך השיחה והשהות עימו.
אבל עדיף באמת לשמוע את השותף הפוטנציאלי ולהתרשם ממנו במקום שבו יש הרבה פחות הסחות דעת מאשר בדנג'ן.
גם הרצון להכנע נובע מתוך העוצמה שהצד השני משדר, לדעתי היא לא משהו שמותנה מתוך ההגדרה שבחרת לעצמך.
בפגישה יש סוג של "חובת הוכחה".
אני מניחה שכשאת פוגשת מישהו פוטנציאלי עדיין תשקיעו שניכם בלבוש המתאים כי מדובר בעוד דרך לשיווק עצמי, ועל כן אין זה יתרון לדנג'ן על פני מקום אחר.

המון המון בהצלחה, ומאחלת לך למצוא את האחד שיעשה אותך הכי מאושרת בעולם.
שבירה​(נשלטת)
שבירה​(נשלטת) • 19 באפר׳ 2004
ציטוט: כשהקשר נכנס יותר מידי מהר ליחסי דום-סאבית, זה עצר את ההיכרות

מסכימה. מהמאסטר הנוכחי שלי ביקשתי בשלב האי-מיילים (לפני שנפגשנו פנים אל פנים) לצאת קודם כמו שני בני אדם, לפני שמתחילים עם ה D/s. ידענו שהוא דום ואני סאבית, והנושא כמובן עלה בפגישות שלנו; אבל הצלחנו לצאת כמה פעמים באופן נייטרלי, וכשהגענו אליי הביתה לסשן ראשון כבר הכרנו וחיבבנו זה את זו.

מצד שני (!), את המאסטר הקודם שלי פגשתי וישר קפצנו לתוך סשן שנמשך סופ"ש שלם, וההיכרות - והרגשות - התעוררו בשבועות שאחר-כך.
עם זאת, אני עדיין מסכימה עם הציטוט - ברוב המקרים זה די דופק את ההיכרות הראשונית. כמו בוונילה, אם קודם קופצים למיטה ורק אח"כ שואלים אותו איך קוראים לו.
לא?
תאיר​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 20 באפר׳ 2004
תאיר​(נשלטת) • 20 באפר׳ 2004
תודה לכולם על התגובות.

ותודה לוטוס icon_smile.gif
פחדנית האושר​(לא בעסק)
אני קראתי וממש הרגשתי שאת כותבת עליי למרות שידעתי שלא ....
אני באמת לא יודעת איך להגיד את מה שעומד לי בגרון כבר הרבה זמן או איך לספר חוויות שלי .....
אבל אני חושבת שסטטיסטית כניראה יצא לי לדבר דווקא עם אלה שלא הצליחו לקרוא את הכרטיס שלי לפני שפנו אליי
ולא הצליחו להבין גם אחרי שיחה שאני מחפשת רק קשר רציני ולא מיפגשים לסשנים
או קשר דיסקרטי ........
ומשום מה כל הדומים שדיברתי איתם מכאן דרשו ממני לקרוא להם אדון עוד בשלב של ההודעות הפרטיות ....... האם באמת צריכים לנסות לשלוט אפילו כאן ?
ואני חושבת שזה גם מיצה את עצמו שם אני לא קראתי לו אדון כי כניראה אצלי זה יבוא מהערכה ... והוא לא רצה להמשיך את השיחה....מעניין למה ?

אחרים שדיברתי איתם הדגישו שקודם נעשה סשן ואז ניראה ......
או שאולי אבוא לפגישה רק עם בגדים תחתונים ומעיל

האם זה באמת לא הגיוני לבקש פגישה ראשונה ונילית??????

האם העובדת שאני סאבית פותרת אותי מרצון לקשר רציני עם מישהו
כמו הקשר המדהים של הזאלוטוסים

האם זה מוגזם לבקש אהבה מהדום ?

האמת אני כותבת כאן מתוך ייאוש
כי האמת נואשתי למצוא מישהו שיכול לשלב בתוכו את אותו אדם שיקשיב לי ויהיה שם לצידי
לאותו אדם שיצליף בי .......
שבירה​(נשלטת)
שבירה​(נשלטת) • 20 באפר׳ 2004
לא! זה לא "לא הגיוני" לבקש פגישה ראשונה ונילית. גם לא שניה ושלישית. אם הוא לא מסכים, אתם כנראה מחפשים דברים שונים, והוא לא הבחור בשבילך.
בדיוק כמו בעולם הונילי, אין שום סיבה שתתפשטי לפניו לפני שהוא יודע את שם המשפחה שלך.

מבקש ממך לקרוא לו "אדון" לפני הפגישה הראשונה - נראה לי מאוד שגוי. גם אחרי סשן ראשון אני לא מסוגלת לקרוא למישהו "מאסטר".

מה שאת מחפשת קיים. אל תוותרי. תתעקשי.
Dom Mati​(שולט)
Dom Mati​(שולט) • 20 באפר׳ 2004
לי אישית קשה מאוד להיכנס למערכת יחסים רק על בסיס שליטה
היכולת להכיר אחד את השניה בקשר כזה קטנה ומתמקדת בעיקר בתחום השליטה עצמה וקשה לפתח ולהתפתח בקשר לתחומים נוספים ומניסיוני קשר כזה לא נמשך זמן רב.
לאומת זאת קשר שהבסיס שלו לא מתחיל מיחסי שליטה אלה התחיל מהיכרות האדם עצמו למרות שהמטרה הינה בסופו של דבר יחסי שליטה הוא עשיר יותר ביכולת הנתינה והקבלה וכן בעומק הרגשות וכן גם ימשך תקופה ארוכה יותר מאחר ובקשר כזה יש ביטוי רב יותר לאישיות של שנינו.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 20 שנים • 21 באפר׳ 2004

מהצד השני

הדורבנים​(נשלט) • 21 באפר׳ 2004
טוב, יש בעייה עם המון גברים שרוצים "סקס/סשן" ואח"כ נראה... אבל גם לא צריך להגזים לצד השני - והמועדון הוא באמת דרך טובה לראות מישהו במיטב סקסיותו.

אני חושב ששני תנאים הכרחיים ממש לקשר רומנטי הם משיכה מינית ותקשורת בין הבני זוג. המועדון יכול לדאוג לראשון, ובית קפה לשני. אז אולי תפגשי מישהו מאוד סקסי וגברי, במועדון, אל תעשי איתו כלום, ואז תפגשי איתו בבית קפה, ותראי אם יש בינכם כימיה. זה נראה לי הסדר המתאים.

(דרך אגב, אצל ורדה רזיאל, עד כמה שזכור לי, זה "אם את כזאת סמרטוט, תשארי איתו!", השם ישמור)

חוץ מזה, אני מתגעגע אלייך קצת icon_smile.gif