לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכרויות

תאיר​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 12 במאי 2004
תאיר​(נשלטת) • 12 במאי 2004
אני לא מסכימה לטענה שהטובים לא מגיעים למועדון. עובדה, אני עצמי מגיעה לפעמים למועדון icon_wink.gif

יתכן שיש אנשים מעטים שהם בעלי נטיות בדסמיות ולגמרי לא מודעים להן, אבל את אלה אפשר להכיר רק במקרה. אני חושבת שקשה מאוד עד בלתי אפשרי להמיר לתחום מישהו שממש אין לו משיכה לעניין.

אבל אם נעזוב לרגע את נושא הונילים בצד, אני מדברת כרגע על אנשים שיודעים שהם מתעניינים בקטע ויודעים על קיומה של הקהילה. אני חושבת שכשאדם שמודע לקהילה, אבל בוחר לעולם לא להשתתף בצ'אטים, או בפורומים, או במועדון, זה נובע הרבה פעמים מאי השלמה עם עצמו.
אני כבר עברתי את השלב הזה, אני לא מתביישת מעצמי בזה שאני עושה בדסם, אני לא רואה בזה משהו מושחת או מנוון. אני אולי לא אספר על זה במקום העבודה שלי או להורים, אבל מעצמי אני לא מתביישת.

אני לא מדברת פה על אנשים שלוקחים הפסקה בגלל ריבים שהיו או בגלל שהם מוצאים זוגיות או מסיבות אחרות, אלא על אלה שלעולם לא תראה את הפנים שלהם או הכינוי שלהם.

הייתי כבר פעם אחת ביחסים חשאיים כאלה, אני לא רוצה למצוא את עצמי שוב עם מישהו שחושב שהצד הבדסמי שלו הוא רע, כי אז הוא גם יחשוב את אותו דבר עלי.
לא כל בן אדם הוא חיית מסיבות, לא כל אחד מסתדר עם המהירות של הצ'אט, אבל קשה לי להאמין שלמישהו אין שום דבר להגיד באף נושא. שלמישהו יש חלק משמעותי בחיים שלו, והוא לא רוצה לחלוק שום דבר מזה עם אחרים, ואף דבר שאומרים פה לא מעורר בו תהודה.

בנוסף, לי אישית זה כיף להיות חלק מהקהילה. אני רוצה להיות בערב מיילדום ורוצה לספר לאחרים על סשנים שעשיתי - מישהו שנמנע מכל מגע עם הקהילה יגרום גם לי לבידוד מכביד.

לגבי פוליגמיה, זאת לא הדרך שלי.
דום31​(שולט)
לפני 19 שנים • 22 במאי 2004
דום31​(שולט) • 22 במאי 2004
לדעתי יש שני מצבים.
הראשון הוא כשכבר ידוע שאמורים להתממש יחסי שולט נשלט, לדוגמא דרך הכלוב או בדנג'ן ואז התפקידים נחשפו או שברור שאפשר לחשפם בפני אוהדי בדס"מ. חבל להתחיל קשר עם מישהו עם הנטייה ההפוכה ואחרי דקות או עשרות דקות שיחה שיתברר שבכלל המאמץ היה לחינם.
מצד שני זה לא אומר שצריך ישר להיכנס לפרטים אינטימיים אלא עם הצרכים הבדס"מיים ממש ייחודיים. אם מישהי מחפשת ביזאר של דם וחיות והיא לא מוכנה להתפשר על פחות מזה אז כדאי לה להעלות את זה ישר. אמנם זה לא נפוץ בעולמנו להתחיל ככה קשר אבל טובתה של אותה אחת תכתיב חשיפת רצונות אחרת היא תבזבז הרבה זמן עד כדי ייאוש בלפתח קשרים שלא יביאו אותה אל האושר. לא חייבים ישר לחשוף ממש פרטים מדוייקים. אפשר להגיד "ביזאר קשה" או "הארדקור" ואם השני לא בעניין הוא כבר יגיד "לא תודה".
אחרי שמבררים שיש התאמה בסיסית בבדס"מ לא צריך לעשות שום דבר פיזי אלא עם ממש רוצים את זה ומוכנים לשאת בתוצאות של אי ההתאמה שתתברר לאחר מכן. עכשיו אפשר להתחיל להכיר את הנפשות בלב שקט כך שאם גם השלב השני עובר טוב אז אולי הולך להיות משהו.

המועדון הוא לדעתי סביבה לא ממש רעה בשביל להכיר אבל זה ענין אישי. הרבה אנשים כמוני לא אוהבים מקומות רועשים ועשנים ושהפעילות בהם מתחילה רק ב-12 בלילה ושהמוזיקה מעצבנת רוב הזמן. באתי למועדון כמה פעמים אבל זה היה בשביל להכיר סאביות שגם הן לא אוהבות את המועדון מאותן סיבות. מצד שני מי שלא אוהבת אותו לא תבוא לשם. קצת פרדוקס. אלא אם היא באותו מצב כמו שלי.

המצב השני הוא כשנפגשים עם מישהו מחוץ לסביבה בדס"מית וזו בעיה לחשוף את האהבה לקשירות או להאדמת הישבן. גם פה כדאי לבדוק בשלב יחסית מוקדם אם יש פתיחות לקינק אחרת פשוט נביא את עצמנו לסופו של רחוב ללא מוצא שבידיעה מוקדמת הבאנו את עצמנו לתוכו.

לסיכום, זה שקשה למצוא אהבה והתאמה אמיתית לא אומר שיום אחד נקבל הנחה או ניתן לעצמנו הנחה. ככל שנהיה יותר כנים עם עצמנו מההתחלה כך נפסול יותר מהר מועמדים/ות. אפילו אחרי משפט ופחות מדקה. זה קשה אבל זה יאלץ אותנו לחשוב איפה באמת מוצאים את האחד או האחת. זה שהדנג'ן הוא פנס גדול לא אומר שהמטבע שלנו נמצא שם. גם לא בהכרח הכלוב או אתרי בדס"מ אחרים. ואולי באמת צריך להמשיך במלאכה שלפעמים נראית סיזיפית משהו. לשלוח עוד פניה ועוד פניה. ומתוך הלא רבות שכבר עונות מתברר די מהר שזה גם לא יהיה זה. אבל מתוך אי ההצלחה המתמשכת וגם מתוך הקצת הצלחות פה ושם, מתברר מה באמת צריך לעשות בשביל למצוא אי שם את אותה האחת בשבילנו. אני מאמין שעליתי על מה אני צריך לעשות. רק צריך גם לעשות את זה.