לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פטיש של השפלה ?

דניאל השובב
לפני 4 שנים • 9 בספט׳ 2019

פטיש של השפלה ?

דניאל השובב • 9 בספט׳ 2019
לא יודע איך להגדיר את זה , אבל יש משהו שעושה לי את זה ממש.
נניח אני מכיר בחורה , או שיש לי ידידה מסויימת שיש לי אליה משיכה , אבל המשיכה לא הדדית מהצד השני. במידה וזאת משיכה חד צדדית יש לי נטייה לרצות לשמוע על החוויות המיניות של אותה בחורה , ולהרגיש רע עם זה שהיא שוכבת עם גברים אחרים ולא איתי.יש לי נטייה להתעניין בחיי המין שלה - משהו שגורם לי הנאה מצד אחד , וכאב מצד שני.
הפטיש קצת התרחב , באיזשהו שלב התחלתי לרצות לשבת עם אותה בחורה שדחתה אותי על רקע רומנטי לבירה / גלידה ישר אחרי שהיא הייתה עם מישהו. - לשבת איתה בבית קפה או סתם בפארק , לדבר איתה להרגיש משיכה עזה כלפייה , ולדעת שלפני 10 דק היא ירדה למישהו שהוא לא אני. משהו שיכול לגרום לי להרגיש די נחות , אבל מצד שני זה משהו שמאוד יעשה לי את זה המחשבה שאני נמשך אליה , והמשיכה לא הדדית והיא הרגע הייתה עם מישהו אחר משגעת אותי.. ( בקטע טוב ).
כמו כן שיתפתי ידידה בנושא , והיא די הסכימה לזרום עם זה , ידידה שמאוד נמשך אליה..
היא פשוט אמרה לי בערך מתי היא פוגשת סטוץ שלה , ופשוט התקשרתי אליה בזמן שהיא הייתה איתו.
תוך כדי שהיא עונה לי ומדברת איתי אני שומע איך היא יורדת לאותו סטוץ. תוך כדי הירידה היא מקנה לי את המינימום של התשומת לב - משהו שפשוט עשה לי טוב , מסיבה לא מובנת בכלל חח..
אני לא מתבייש בפטיש שלי , פשוט הרגשתי צורך לשתף אותו איתכם , לשמוע אולי מה דעתכם ואולי לראות אם יש אנשים שחולקים איתי את אותו הפטיש icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור