לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קחי את הזמן

Black P e a r l
לפני 4 שנים • 14 באוק׳ 2019

קחי את הזמן

Black P e a r l • 14 באוק׳ 2019
קחי את הזמן, תתרווחי לך, תהי מוכנה לפשוט מעצמך את הכל וחכי לי. כאן זה בסדר, כשאת מוכנה תקראי לי.

כשאת מוכנה תקראי לי.

תנשמי עמוק לפני שאני מגיע, מלאי את ריאותייך באוויר שישמש אותך ברגעים בהם לא תצליחי לנשום, אני עומד לקחת אותך למסע אל עומק הנפש, ואת תצטרכי את הנשימות הנוספות האלו ברגעים הקשים, תזכרי מה אני אומר לך. תקשיבי לי, אל תתעלמי ממה שאני אומר לך, ממה שאני מבקש ממך, אני רוצה שתסתכלי לי בעיניים ותגידי לי שאת מוכנה לעשות את כל מה שצריך כדי להצליח, את כל מה שאבקש ממך לבצע כדי לדרוש את ההצלחה שלנו במסע הזה. זה מסע משותף של שנינו הרי, את יודעת...

קחי את הזמן, כתבי את כל מה שעולה על ראשך, את כל מה שאת רוצה שיקרה כאן, בחדר הזה. כל מה שקורה כאן נשאר כאן, תהיי בטוחה, תבטחי בי ותבטחי בעצמך.

תבטחי בך.

כשתרגישי שכואב מדי, תני לזה להתפשט בתוכך, תזדהי עם הכאב, תנשמי עמוק וקחי אלייך את כל הכוחות לעבור את זה, לקבל את זה, לטשטש את זה בין נגיעות השקט. יש לך ביטחון בעצמך שאת יכולה לעמוד בכל עוצמה, מול כל קושי וכל מכשול שאציב אל מולך.

תפתחי אותן, תני לי להכנס, תני לי לגרד ממך את השאריות של פעם ולהטמין בך רגשות חדשים, לזמן איתך רגעים ששווה להתענג עליהם.

תני למחשבות שלך להמריא, ליצירתיות שבך להתפשט ולהשתלט על מה שבהתחלה נראה הגיוני. תני לנפש שלך להוביל, להפשיט את המציאות לרגע אחד שהיית רוצה אחרת.

תכילי את השינוי שמתחולל בך, תחמלי את מי שהיית פעם,

תקבלי את עצמך.
    התגובה האהובה בשרשור