לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התעלמות

מאלפת לביאות
לפני 4 שנים • 25 באוק׳ 2019

התעלמות

מאלפת לביאות • 25 באוק׳ 2019
התעלמות היא העונש הקשה ביותר....מה דעתכם?
My body for you​(מתחלף){רק שלה}
לפי תחושה שלי
התעלמות היא לא עונש אלא חוסר קשר
ויחס בין אחד לשני
המשמעות שהקשר נהרס עם קרעים
ולא מדובר על התעלמות של יום יומיים אלא על שבוע שבועיים
זו דעתי בלבד
Wishfull Inquiry​(אחר)
Wishfull Inquiry​(אחר) • 25 באוק׳ 2019
לדעתי התעלמות תהיה העונש הקשה ביותר למי שיש לו רגישות לנטישה, או חוסר ביטחון אינהרנטי.
יש משהו בהתעלמות שמזמין את כל השדים הקטנים לבוא לבקר, ולכל התרחישים הנוראים ביותר לעבור בראש של מקבל העונש. זה בעצם טריגר דיי חזק למלחמה פנימית. כן, עונש דיי אכזרי.
LittleVenti​(נשלטת)
LittleVenti​(נשלטת) • 25 באוק׳ 2019
התעלמות או היעלמות לא אמורה להיות עונש.
השולט/ת לא אמורים להתעלם או להיעלם לסאב שלהם, זה לא פייר כלפי הסאב ופוגם רגשית, לדעתי ומניסיון אפילו אישי. לא משנה אם מדובר בהיעלמות של יומיים או שבועיים. היעלמות זו היעלמות וכל עוד זה לא משהו שדובר לפני כן (נניח השולט אומר לסאבית שלו שהוא לא יהיה זמין יומיים כי הוא בחופשה משפחתית וכו'), לדעתי לא אמור לקרות.
    התגובה האהובה בשרשור
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
אליס,

״התעלמות או היעלמות לא אמורה להיות עונש.
השולט/ת לא אמורים להתעלם או להיעלם לסאב שלהם, זה לא פייר כלפי הסאב ופוגם רגשית, לדעתי ומניסיון אפילו אישי. לא משנה אם מדובר בהיעלמות של יומיים או שבועיים. היעלמות זו היעלמות וכל עוד זה לא משהו שדובר לפני כן (נניח השולט אומר לסאבית שלו שהוא לא יהיה זמין יומיים כי הוא בחופשה משפחתית וכו'), לדעתי לא אמור לקרות.״

ואם לא מדובר בהעלמות, אלא בהתעלמות, כפי שציינה פותחת השרשור? אלה שני דברים שונים, את יודעת. אפשר להתעלם ממישהו מבלי להעלם לו. פשוט לקחת פסק זמן מהתקשורת כדי לחשוב, להתרחק מהסיטואציה ולהסתכל עליה בעיניים פחות מעורבות; אולי אפילו כדי לשקוע במרחב הפרטי למספר שעות ולאגור כוחות ואורך רוח. השולטים אינם זכאים לפריווילגיות כאלה?

אני מבינה שהתעלמות עלולה לפגוע ואפילו להתפס כעונש. אבל גם שולטים הם בני אדם, ונדמה לי שגם להם יש רגשות ואפילו צרכים אנושיים רגילים. כמו למשל לשהות קצת לבד בכיס אוויר סטרילי מאינטראקציה כלשהי.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 25 באוק׳ 2019
נקודת המוצא היא שנשלטות ונשלטים הם פריכים במיוחד ונזקקים במיוחד, היא קצת מבאסת. מערכת יחסים בדסמית יכולה לשרוד גם נתק בתקשורת/הרחקה לזמנים מסוימים, השמיים לא נופלים. בין אם מדובר בעונש (ואז רצוי למצוא את הדרך לתקשר במצבי חירום רגשיים או בכלל, או להיות עם אצבע על הדופק) ובין אם יש צורך בפסק זמן לחישוב מסלול מחדש. אני יודעת שבדסמים נוטים לדרמטיות יתר, אבל כל מיני אמירות על כך שמדובר בנזקים לא ברי תיקון, או בחוסר אחריות, או התנהגות לא ראויה, הם פשוט מוגזמים. הכל תלוי נסיבות.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 25 באוק׳ 2019
בעבר חשבתי ככה, אבל בהמשך הבנתי שיש נשלטות שנשברות מזה באופן קיצוני וזה ממש שובר להן את הנפש קטעים של התעלמות וחוסר יחס קיצוניים.
Snitch
Snitch • 25 באוק׳ 2019
התעלמות יכולה להיות לגיטימית מהרבה סיבות, אבל אם יש סיבה אחת שהיא אינה לגיטימית לטעמי, זה כשהיא מגיעה כדי להעניש. לא רואה את עצמי נכנס לקשר עם שולטת שמשתמשת בכלי הזה.
פוסי אס​(נשלט)
פוסי אס​(נשלט) • 25 באוק׳ 2019
הכי קשה שיש... בתור נשלט ... החוסר ודאות
למה היא לא עונה והאם עשית משהוא רע או לא נכון יכול לחפרן אותי ולהכניס אותי לאובססיה מטורפת
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 25 באוק׳ 2019
במערכת יחסים לא מתעלמים אחד מהשני.
מדברים, מסבירים, מלבנים דברים.
אין כאן הגזמות ודרמטיות יתר.
זה משהו שפשוט לא אחראי ובוגר לעשות.
אם הגענו במערכת היחסים למקום של רגע חושבים, זה סימן אזהרה בשבילי שהצד השני לא מעורב ולא מעונין במערכת היחסים כמוני.
במצב כזה, שום מילים לא יעזרו כי המעשים (השתיקה) חזקה גם מאלף מילים.
מבחינתי במצב כזה אין מה להמשיך.