ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תיאור של שבוע בחגורת צניעות

↑ ↓
כלבה מנויישת
לפני 6 חודשים • ראשון, 10 בנובמבר 2019, בשעה 23:07

תיאור של שבוע בחגורת צניעות

כלבה מנויישת • ראשון, 10 בנובמבר 2019, בשעה 23:07
ערב טוב לכולם, בשבוע שעבר קרה משהו מדהים ביני לבין אישתי-מלכתי ואחרי שתמללתי את כל מה שקרה בשבוע הזה ביקשתי וגם קיבלתי רשות לשתף אתכם, מקווה שתהנו!!

שבוע שלם בהולי טריינר
אחרי לא מעט נסיונות של חגורות צניעות לפני שנה אני ומלכתי-אשתי החלטנו להתחדש בהולי טריינר מסדרת V3, ביצענו הזמנה הצבע שמלכתי בחרה היה כמובן ורוד שקוף ובמהלך השנה האחרונה נסיתי להתרגל אליה, כל פעם עוד קצת ועוד קצת אבל לא לתקופות ארוכות.

בשבוע שעבר נאלצנו לקבל על עצמנו "חופש" אחד מהשניה מיום ראשון עד לחמיש ורגע לפני שזה קרה מלכתי החליטה להוסיף מעט פלפל לעניין ודרשה ממני להנעל בחג"צ, הלבשתי על עצמי את ההולי וננעלתי, מסתבר שבהסח דעת לא שמתי כנראה שמלכתי הפרידה את שני המפתחות אחד מהשני ושניהם נעלמו מעיניי, כששאלתי לפשר הדבר הוסבר לי שמפתח אחד יהיה אצלה לאורך כל השבוע הקרוב והמפתח השני מוחבא ברחבי הבית והוא רק למקרה חירום שבו אגיד את מילת הביטחון (כמו שהסברתי בהתחלה מעולם לא נסינו להשתמש בחג"צ למשך זמן כל כך ארוך והיא לקחה לעצמה נקודת ביטחון למקרה שזה יעבור את גבול הטעם הטוב והיא תוכל לשחרר אותי בשלט רחוק), בלעתי את הרוק התחלתי להפנים את המצב החדש לשבוע הקרוב וככה מצאתי את עצמי מתרגל לפלסטיק בלתי שביר בצבע ורוד-שקוף שמונע ממני זיקפה כלשהי, מגע ותחושה כלשהם וכמובן אורגזמה.

מלכתי לא נשארה חייבת והטיזינג התחיל באופן מיידי, ביומיים הראשון אלו היו המון הודעות בעלות מלל מיני: מתגרות, מקניטות ומטריפות, באופן אישי אני לא בטוח מה היה קשה יותר - הלחץ הבלתי פוסק על האשכים, המחשבה על זה שיש בבית איפשהו מפתח ו"רק" צריך למצוא אותו, ההודעות המטריפות שלה, הקושי בשינה במהלך הלילה, התפקוד ביום עבודה לאחר לילה כמעט נטול שינה, הרעיון שאני חרמן באופן תמידי בזמן שאני כלוא ולא יכול לעשות כלום וחושב רק על האורגזמה המיוחלת, ההתעוררות בבוקר לתחושת ה"אין זיקפה" למרות שהחבר למטה רצה בכל הכח!! או החוסר באורגזמה!! אבל אם חשבתם שפה הקושי שלי הגיע לשיא שלו - ביום השלישי מלכתי העלתה הילוך וקיבלתי הוראה ברורה לצפיה בפורנו למשך 3 שעות עם הפסקות במידת הצורך (בכל זאת...) תוך כדי תמלול הפורנו שראיתי לכתב, מה שגרם למוח לעבוד שעות נוספות יותר ויותר גם לאחר הצפיה ולחבר הכלוא לאבד את זה לחלוטין, דבר לא עזר התחנונים כלפי מלכתי כמובן שלא עזרו, גם לא המניפולציות שנסיתי לעשות, היא פשוט שמרה על יחס בעל-אישה תוך כדי שהיא לא מוכנה לוותר על היחס הבדסמי בנינו כשהיא מצד אחד מקניטה ומצד שני מנחמת במילים שלא עוזרות "זה קטן עליך, אני יודעת שבד"כ אתה רגיל לפורנו ואורגזמה אחת ביום לפחות אבל תתאפק, רק עד יום חמישי בערב!" המילים שלה הטריפו אותי, הרגשתי שאני שניה מלאבד את זה אבל שימוש במילת הביטחון לא הייתה אופציה מבחינתי, ידעתי שבתוך תוכי אני יכול וגם רוצה להוכיח לה שזה אפשרי ולא רציתי לעצור את הפנטזיה המתגשמת הזו.

יום רביעי נפתח בקושי רב אחרי עוד לילה כמעט נטול שינה (היו חלקים שהצלחתי להרדם! ) ואז מלכתי החליטה שאני נורא מתגעגע אליה אז קיבלתי תמונה של מלכתי כשהיא יושבת רגל על רגל לבושה בתחתון שחור וחזיה תואמת כשהמצלמה מתמקדת בחזה השופע שלה ובתחתית התמונה אפשר לקלוט את המגפון השחור בעל העקב העבה נמצא שם ורק מחכה שארד על הברכיים ואלקק אותו, בשלב הזה הבנתי שהיום הזה הולך להיות קשה מתמיד אבל לא באמת הייתה לי ברירה, סיימתי להתארגן ויצאתי לעבודה כשבאמצע היום קיבלתי בקשה לתמונה "צא ממתחם העבודה שלך, תפשיל מכנסיים ובוקסר ותצלם לי את הקטנצ'יק" כמובן שהיא קיבלה תמונה שלו כפי שדרשה והתגובה לא איחרה להגיע "וואו! אני בשוק הוא ממלא את כל הכלובון, נראה לי שמישהו פה ממש חרמן בימים האחרונים" תגובה מלאה ב"רחמנות", מאוד עוקצנית ומקניטה, המשך היום הרביעי היה קשוח יותר משאר הימים כי התגלה לי שמלכתי לא שמרה את הסיטואציה הזו לעצמה ושיתפה אנשים קרובים אליה שאני נעול והדבר הזה גרר התרגשות ייתר מצידי (לצרוך ההבנה - יש לנו כללים ברורים במע' היחסים הבדסמית שלנו והיא לא הייתה עושה דבר וחצי דבר אם הייתה חוששת שהדבר יפגע בי), במהלך אותו יום מצאתי את עצמי הופך את הבית בחיפושים אחר המפתח ספייר שמלכתי השאירה איפשהו, ההסכם היה ברור אחרי שלושה ימים בנעילה: תמצא את המפתח - הרווחת את השיחרור ואת האורגזמה שלך, לא תמצא - תצטרך לחכות להחלטתי. כמובן שלא מצאתי ועד היום אין לי מושג היכן היא החביאה את המפתח הנוסף.

כשהגיע ערב יום רביעי נכנסנו לשיחת טלפון ארוכה שנגררה לסייבר מלא במיניות ותשוקה במו בתקופה שרק הכרנו והרגשתי שאני עוד רגע מתפוצץ ומגיע לאורגזמה הכי חזקה שהייתה לי בעולם אבל...להולי טריינר שהייתה נעולה עליי היו רצונות משלה..ככה מצאתי את עצמי מגמיר את מלכתי בטלפון תוך כדי גניחות, תחנונים, כמעט בכי, חירמונים, נשימות...אורגזמה אחת..ואחריה עוד אחת...ועוד אחת, מלכתי סיימה את השיחה ב"אני שמחה שגמרנו 3 פעמים! היה לא מאוד כייף ואני מקווה שגם אתה נהנתה מהאורגזמה" כשנסיתי להגיב מלכתי השתיקה אותי ואמרה "הגמירות שלי הן הגמירות שלנו, כשאני גומרת אני גומרת גם בשבילך" המילים האלו רק חיזקו את הזיקפה שלא יכלה להתקיים והכאב הפך לבלתי נסבל...כשמלכתי הבינה שדיי קשוח לי היא הסכימה לנתק ונכנסתי לעוד לילה ארוך, מלא במחשבות על האורגזמה של מלכתי ועל האורגזמה שלי....

יום חמישי הגיע!! ההתרגשות בשיא! העיניים מבריקות! החרמנות עולה ועולה ועולה, ידעתי שמלכתי תחזור בשעה 14:00 והודעתי מראש בעבודה שמסיבות כאלה ואחרות אני נאלץ לצאת מוקדם, עוד בדרך הביתה קיבלתי הודעה "14:25 ואני עוד ממתינה לך?! לא חבל על העונשים? אתה לא רוצה לגמור?" החזרתי בהודעה מגמגמת בסגנון של "אמממ לא, פשוט אממ, הפרקט של סבא יוחנן החליף צבעים..ואז יצא תנין מהשירותים ומישהו נפל מהסולם" השטויות שיצאו לי מהפה שיעשעו אותה והשיחה נותקה, בשעה 14:45 הגעתי הביתה סוף סוף ניגשתי אליה ראיתי אותה לבושה בשמלה בצבע בורדו מהממת בעלת מחשוף עמוק שרק גרם לזיקפה שלי להתגבר עוד בתוך ההולי טריינר שפשוט לא ויתרה לי והזכירה לי מי בעלת הבית כרגע, מלכתי ראתה את התנועות של חוסר הנוחות והקניטה שוב "מה..לא נוח? אומרים שזו החג"צ הכי נוחה בעולם...אני בטוחה שתתרגל" כשהיא אמרה את המילה "תתרגל" הבנתי שלא הבנתי נכון והשיחרור שלי לא באמת קרוב מתמיד, הכנו ארוחת צהריים וישבנו לאכול, לאחר מכן קיבלתי הוראה נורא פשוטה ונורא ברורה: תאכל אותי!, באופן מיידי הורדתי את החולצה ואת המכנס ונשארתי בבוקסר שחור צמוד כמו שמלכתי אוהבת כשרואים בבירור את הנפח של ההולי, האשכים הנפוחים והאש בעיניים שלי, לאחר עוד 6 אורגזמות כשהלשון שלי לא מפסיקה לטייל על מפשעתה הטעימה, נכנסת אל בין השפתיים שלה והעייפות של מלכתי מתגברת מרגע לרגע - היא הפסיקה אותי, הוציאה את המפתח מהתיק והלשון שלי שוב יצאה החוצה רק שהפעם כמו כלב שמתחנן לקבל את העצם שלו, "אני הולכת לפתוח לך את החג"צ, אתה תאונן ליידי ותזכור - אני קובעת את הקצב, את קובעת את הדרך ואני ורק אני אקבע אם תהיה פה אורגזמה או לא!" , מיותר לציין שאני כבר לא ראיתי בעיניים וברגע שהחג"צ נפתחה ושוחררה ממני - התחלתי לאונן בקצב מסחרר, נכנסתי לטירוף חושים כמוהו לא חוויתי כבר המון זמן!, מלכתי הקניטה והשפילה, דרשה ממני לספר לה איך עבר עליי השבוע, מה אהבתי יותר ומה אהבתי פחות תוך כדי שהקול שלה מתחלף ליותר ויותר סקסי, מצד אחד סמכותי ומצד שני נעים ועדין שאפשר לגמור רק מלשמוע אותו!, הרגשתי שהאורגזמה נבנת בתוכי ואחרי 15 דק' של אוננות רצופה ללא הפסקה - מלכתי הזיזה לי ברכות את היד ועצרה אותי, הסתכלתי עליה בפליאה אבל היא מיד חייכה ואמרה "זו רק הפסקה קלה" ולאחר 10 דק' של רגיעה משולבת בחיכוך הגוף שלה בשלי והיא דרשה שאחזור לאונן, הפעם האורגזמה התקרבה הרבה יותר מהר וכשהיא שמה לב היא שוב בלמה ברכות, "אתה לא יודע כמה זה כייף לראות אותך כל כך צמא לזה! כל כך רוצה את זה! כל כך משתוקק לזה! וזו הסיבה שאני עוצרת אותך כל פעם מחדש" היא לחשה לי באוזן ואני כבר לא ידעתי את נפשי, הרגשתי שזה או להתפוצץ עכשיו או להתפוצץ עכשיו! פשוט אין אופציות אחרות אבל מלכתי חשבה שדווקא יש אופציות אחרות, היא הסיטה לי את היד ביקשה ממני ללבוש את הבוקסר שוב ואמרה לי "מאמי אנחנו אחרי 6 אורגזמות ואני מתה לנוח, תזכור שבערב קבענו עם חברים אז אל תשכח להעיר אותי ו...אני אומנם משאירה אותך משוחרר אבל שלא תעיז להתקרב אליו שלא ברשותי או בנוכחותי".

נשארתי עם פה פעור, קרוב ל 45 דק' של אוננות עם הפסקות, גירויים, חירמונים, חיכוך בלתי פוסק והקול שלה שגורם לי לאבד את זה הסתיימו בלא אורגזמה..האכזבה על פניי הייתה ברורה אבל מלכתי החליטה, הסתובבה עם הגב אליי ונרדמה אני נרדמתי אחריה כמובן והתעוררנו לקראת שעות הערב התקלחנו התארגנו ואז זה שוב התחיל "מאמי...שכחת משהו" אמרה והצביעה לי על ההולי שמונחת על השולחן, "אבל מאמי אנחנו עם חברים ונשב במסעדה ולא יהיה לי נוח וגם ככה האשכים נפוחים וקשה לי ו..." היא חייכה, גיחכה קלות ויצאה מהחדר משאירה אותי לבד עם ההולי המנעול והמפתח...ניחשתם נכון - ננעלתי, שוב. הנחתי את המפתח על השולחן, סיימנו להתארגן נכנסנו אוטו ויצאנו לדרך וכמובן שלא יכולתי בלי מניפולציות "מאמי אם כבר אני נעול..ואת מתגרה בי כבר שבוע...יש אופציה שאולי במסעדה תשחררי אותי רק לזמן האוכ.." והחיוך שלה קטע אל מילותיי והיא השיבה "אין לנו כאן מפתחות מאמי, אני ידעתי שיהיו מניפולציות בדרך ולא רציתי שנתעסק בחג"צ בזמן שאנחנו אוכלים עם חברים..אתה תיאלץ לחכות עד שנגיע הביתה" החיוך ירד מפניי בשניה אחת והבנתי שאני שוב בבעיה הזו וצריך להתמודד עם ההולי בלי יכולת לשיחרור מוקדם, את המשך הערב נסיתי להעביר בצחוקים, כמעט ולא להתרכז בצד המיני אבל הדבר היה קצת קשוח כי מלכתי יודעת שהחברים שהיינו איתם מאוד נהנים שאנחנו משתפים אותם וכמובן שהנושא השבוע האחרון עלה ונחקרתי בייסודיות, כל זה קורה במקביל לכך שמלכתי מסיבה את תשומת ליבי לעבר נשים הנועלות עקבים סקסיים, מכנסיים צמודים, חצאיות מעור ולצערי כמו שאתם מבינים היה שם בשפע!, כשסוף סוף סיימנו את הארוחה החזרנו את החברים הביתה הגענו לחניה הפרטית וביציאה מהרכב מלכתי אמרה "האפליקציה שסופרת לי צעדים מספרת שאני כמעט ומפספספת את היעד היומי, בוא נעשה סיבוב בשכונה, חבל זה כסף" והנה שוב אני מוצא את התסכול מתגבר בתוכי, החג"צ לוחצת כל כך, החרמנות שלי מתגברת מרגע לרגע ואני יודע שלא רחוק משם נמצא המפתח ואני רק חושב על הרגע שאגיע אליו.

כשסוף סוף הגענו הביתה התפשטנו נכנסנו למיטה ומלכתי שאלה "תרצה לישון הלילה ללא החג"צ?" העיניים שלי התמלאו שוב באש והתגובה הייתה מיידית כן מבלי להקשיב להמשך "זה אומר שאתה תאונן אותי עכשיו, שוב פעם "אנחנו" נגמור ומיד בסיום האורגזמה אנחנו נכנסים לישון, אתה משוחרר מהחג"צ ולכן אני מצפה ללילה רצוף שינה ושלא תעיז להפריע", דקה לאחר מכן מצאתי את עצמי משוחרר מהחג"צ נושם לרווחה כשהלחץ הופג אבל כאב הביצים רק הלך והתגבר, אוננתי את מלכתי עד לאורגזמה ראשונה, שניה, שלישית. חצי סיבוב מצדה חיבקה אותי לזרועותיה ונרדמנו.

את יום שישי פתחתי בהרגשה דיי משוחררת, נכון עדיין לא גמרתי אבל הייתה תחושה נעימה של שיחרור, כשמלכתי התעוררה חיכה לה ספל נס כמו שהיא אוהבת, הרמנו צלצול לבעל הסטודיו אותו היינו משכירים בעבר וסגרנו אותו לשעתיים בשעות הערב המוקדמות ואת המשך היום העברנו דיי בקלילות, כמעט וללא נגיעות מיניות למרות שהמחשבה על האורגזמה המיוחלת לא עזבה אותי לרגע.

בשעה 18:00 נשמע צליל ה"מאמי...." המוכר ורישרוש המפתחות הגיע מיד אחריו, "שיט" חשבתי לעצמי "חשבתי שסיימנו עם ההולי טריינר" אבל מלכתי קבעה בפה אחד "לך לאמבטיה תתקלח ותנעל, אין לי ספק שבתוך הסטודיו אתה לא תצליח להנעל מרוב התרגשות ולכן אתה תגיע לשם נעול, ד"א שלא תעיז לגעת בו מעבר למה שצריך בכדי לנעול אחרת אתה תבלה עוד שבוע עם ההולי טריינר", בלעתי רוק לרגע הרכנתי את ראשי ועניתי "כן מלכתי, ברור." ניגשתי לאמבטיה התקלחתי וננעלתי כי שצווה עליי.
בשעה 19:00 הגענו לסטודיו חדורי מוטיבציה ועם הרבה כח לבדסמ, במחשבות שלי היו כל מיני דברים אבל מלכתי הייתה נעולה בדעתה - נכנסנו לסטודיו קיבלתי הוראה להתיישב על הריצפה ולהתפשט לחלוטין (ג'ינס, חולצה, בוקסר, גרביים ונעליים) תוך כדי שברך אחת חייבת להשאר על הריצפה, משמע - אסור לי להתנתק מריצפת הסטודיו, דבר שהקשה עליי מאוד תודות לג'ינס לגרביים ולנעליים..מלכתי החלה לספור מבלי שהבחנתי בכך ופתאום המס' 24 בקע מגרונה, הבטתי בה לרגע והמספרים המשיכו לעלות "אבל מלכתי לא אמרת לי שאני צריך לעמוד בז" "41, רוצה להמשיך לדבר או להתפשט?!" הבנתי שאני מבזבז לעצמי כוחות נפשיים וזמן יקר, מיהרתי השתוללתי על הריצפה ומלכתי החלה להשתעשע ולתהפקע מצחוק כשנשארתי עירום המס' נעצר על 68, מלכתי חייכה אליי כשהיא מציינת את המס' הסופי ומעמידה אותי עם הפנים לקיר, יכולתי לשמוע אותה מחליפה בגדים אבל לא העזתי להציץ, זמן שנראה כמו נצח ומחשבות בלתי נגמרות עברו לי בראש והלחץ בין הרגליים תודות להולי הורגש הייטב, "תסתובבי אליי כלבונת!" המחשבות נקטעו אני נגשתי אל מלכתי כשאני על 4, הדבר הראשון שנגלה לעיניי היו המגפיים המטריפות אותן היא נעלה, מגפיים בצבע בורדו עם שרוכים לאורך כל המגף, סוליה אדומה ועקב שפיץ גבוה, המשכתי לסרוק את מלכתי ולגופה היה טייץ דמוי עור סקסי שהבליט את גופה המטריף של מלכתי, מעליו חיכה לי בגד גוף עם מחשוף שרוכים והחזה השופע של מלכתי לא השאיר מקום לדמיון, הרגליים שלי הצטמצמו זו אל זו ומלכתי שהבחינה בכך פתחה "כואב לך כלבה קטנה, אני רואה שכואב לך אבל את יודעת למה כואב לך? כי את סורקת את המלכה שלך ללא רשות! מי ביקש ממך להסתכל עליי?!" הרכנתתי את הראש בלי לומד מילה והציווי לא איחר להגיע "אני רוצה אותך צמודה למיטה כשהברכיים על הריצפה, הידיים והראש מונחים על המיטה", ביצעתי את ההוראות אשר קיבלתי וההצלפה הראשונה נחתה על ישבני "לספור, להודות ולבקש בצורה משכנעת עוד" וההצלפה הראשונה הגיע מיד בסיום המשפט מבלי שניתן לי זמן תגובה "אחד, תודה מלכתי אפשר ע" הצלפה שניה חזקה יותר נחתה על ישבני "את ממלמלת! אני ביקשתי לספור להודות ולבקש עוד לא ביקשתי למלמל! תתחילי מההתחלה!" והצלפה נוספת נחתה על ישבני, הפעם זה כבר היה ברור לחלוטין "1! תודה מלכתי! האם תסכימי להצליף בי שוב??" ועוד הצלפה! ושוב ספירה ושוב תודה ובקשה לעוד, במהלך 8 ההצלפות הראשונות לא הייתי בטוח מה המס' אליו אני אמור להגיע ואז נזכרתי במס' 68, "זה לא הוגן!" צעקתי תוך כדי ההצלפות ואז הגיחוך של מלכתי השתיק אותו והתגובה הייתה "אוי זה לא פייר? אני אפתח תיבת תלונות, תשלח את המכתב שלך *עוד הצלפה ברקע* בשלושה העתקים *ועוד אחת* ותשלח את המלל *עוד אחת* גם לאימייל *ועוד אחת!* ונחזור אליך עם תשובה תוך 30 ימים מרגע *עוד אחת!* ההצלפה הזו!, עכשיו על ההפרעה הזו אתה תתחיל לספור מההתחלה!" בשלב הזה הידיים שלי התכווצו ומלכתי ראתה שאני מתקשה לספוג את ההצלפות, ניגשה אל ישבני הבוער הניחה את ידה על הלחי הימני ואני קפצתי מבהלה ונרגעתי לאחר שהבנתי שהיא רק מלטפת ומרגיעה, כמובן שלמס' 68 לא הגעתי אבל קיבלתי הוראה להחדיר את הפלאג האנאלי בעל 3 חרוזים בגודל עולה פנימה, ביקשתי רשות למעט חומר סיכה ולשמחתי מלכתי הסכימה, לא לקח הרבה הזמן והפלאג היה בתוכי ואני נקשרתי למיטה כשמלכתי נשכבת ליידי ומחרמנת אותי, הלחץ בישבן הגביר את ההתרגשות והחבר שעדיין היה כלוא הרגיש שהוא עומד להתפוצץ, את מלכתי זה לא הטריד יותר מדי ובטח שלא את ההולי טריינר, כדי להוסיף להתרגשות מלכתי החלה ללטף את האשכים הבוערים בעדינות וברכות, כמעט שבכיתי מרוב כאב, התרגשות, תסכול ואושר בלתי ניתן להסברה!, לבסוף מלכתי החליטה שהיא הולכת לכלוא אותי עד להודעה חדשה, שוחררתי מהמיטה ומלכתי פתחה את דלת הכלוב והכניסה אותי פנימה השחילה את המנעול נעלה והתיישבה מולי על המיטה כשהמגפיים שלה מול הפרצוף שלי והוא מתכופפת אליי עם החזה השופע שלה, באותו הזמן החבר למטה התעורר שוב והפלאג האנאלי לא הקל על הסיטואציה אבל ההולי טריינר המשיכה להוכיח שהיא בעלת הבית ובאופן אוטומטי ידיי נשלחו לאיזור כדי להרגיע מעט את הכאב, מלכתי פחות אהבה את הרעיון הזה וידיי נאזקו לסורגי הכלוב בשני קצבותיו ככה שהתנועה שלי הפכה למוגבלת, כשראתה המלכה שאני מתקשה קצת עם הפלאג הוא שלפה אותו ממני ופלטתי אנחת הקלה חזקה, מלכתי השחילה את המגף אל בין הסורגים ואני הבנתי את הרמז, התחלתי בסגידה ארוכה למגפיים, מהעקב, דרך הסוליה ועד למקסימום שיכולתי ללקק מתוך הכלוב כשהוא בחוץ, חוסר הנוחות גם בתוך הכלוב וגם באיזור התחתון שיגע אותי ומלכתי החליטה להתחשב בי ושיחררה את ההולי טריינר, ההתרגשות שלי עלתה לדרגה חדשה אבל מלכתי לא נשארה חייבת למראה הזיקפה שצצה לה והצמידה אותו בעזרת סולייתה לריצפת הכלוב, מלכתי דורכת עליו בנעליה הכאב וההתרגשות שחשתי באותם רגעים לא השתוו לשום תחושה שחוויתי בעבר והידיים שלי החלו לנוע באופן לא רצוי והרעישו כשהאזיקים התחככו בסורגי הכלוב, מלכתי החלה להקניט אותי "אני מרשה לך לאונן ואפילו לגמור! בלי הגבלת זמן, בלי הספקות באמצע! קדימה תתחיל לאונן!" אל תמהרו לשמוח - אני מזכיר לכם שהידיים שלי אזוקות לסורגי הכלוב ואין לי גישה כלפיו, מלכתי בזמן הזה הורידה את המגפיים וחשפה מולי כף רגל אלוהית שרק רציתי ללקק ולסגוד לה והיא כמו קוראת מחשבות פשוט שלחה את כף רגלה הישר לפרצופי והלשון החלה לעבוד שעוד נוספות, תוך כדי שהוא מפשילה מעט את המכנס ומאוננת את עצמה מלכתי הגיע לאורגזמה ראשונה כשאני אזוק ולא יכול לגעת בעצמי כלל, כשהתקרבנו לקראת סיום הסשן מלכתי שיחררה אותי מהאזיקים אך לא הסכימה להוציא אותי מהכלוב, שלפה את הויברטור שהבאנו איתנו נשכבה מולי על המטה פישקה את רגליה והכריזה "תחרות!, אתה מתחיל לאונן ואני מתחילה לאונן, אם גמרת לפניי - הרווחת, אם גמרתי לפניך אני באמת כבר לא יודעת מתי תגמור שוב, כמה הזדמנויות בן אדם צריך כדי לגמור?" הקניטה אותי והתחרות החלה, אני שהייתי כבר על סף פיצוץ רק חכיתי שהאורגזמה תגיע ודווקא אז כשסוף סוף יש לי אישור, כשאני צריך לגמור ומהר - הכל קורה לאט, האורגזמה מתבשלת בתוכי אבל באיטיות משגעת, מלכתי מתחילה לגנוח וקולה מתגבר ומתגבר ואני מבין שאם זה לא יקרה עכשיו זה כבר לא יקרה, הקצב המטורף בו אוננתי את עצמי בתוך הכלוב למראה מלכתי הסקסית יכל להוריד צבע גם מברזל, זה הרגיש כמו שיוף יותר מאשר שיפשוף ואז מלכתי התפוצצה מולי כשהייתי הכי קרוב בעולם לגמור, כבר לא הצלחתי להאיט את הקצב ובזמן שהיא גונחת רועדת וגומרת על המיטה אני התחלתי לרעוד בתוך הכלוב והאורגזמה שלי סוף סוף הגיע! פורקן של שבוע הגיע לסיומו בצורה הכי מטריפה שיכולתי לבקש, מעולם לא הרגשתי כל כך מיני, מעולם לא הרגשתי כל כך טוב עם האקט הזה!! בסיום הסשן סידרנו חזרה את הסטודיו התארגנו והמשכנו לערב עם חברים (זה היתרון בלקבוע את הסטודיו לשעת ערב מוקדמת, ככה גם יש מספיק כח לבדסמ וגם יש כח להמשך הערב עם חברים ולא "מוותרים" על ערב שישי.

זה הזמן להודות לאישתי-מלכתי Q-Pitz המדהימה שהפתיע אותי בצורה בלתי רגילה, נתנה לי לחוות חוויה שהרבה זמן רציתי לחוות וגם כתבתי עליה לא מעט בסיפורים שלי, הגשימה לי פנטזיה שאני בספק אם בלעדיה הייתי זוכה להגשים אותה, אני מאוד מאוד מעריך ומאוד אוהב! תודה על הכל!.
    התגובה האהובה בשרשור
tight_mike​(נשלט)
לפני 6 חודשים • ראשון, 10 בנובמבר 2019, בשעה 23:32
tight_mike​(נשלט) • ראשון, 10 בנובמבר 2019, בשעה 23:32
וואו
אוהב_אותך_קשורה
לפני 6 חודשים • שני, 11 בנובמבר 2019, בשעה 09:41
אוהב_אותך_קשורה • שני, 11 בנובמבר 2019, בשעה 09:41
ואוו ואוו ואוו... מצוין!
כלבה מנויישת
לפני 6 חודשים • שני, 11 בנובמבר 2019, בשעה 09:53
כלבה מנויישת • שני, 11 בנובמבר 2019, בשעה 09:53
שמח שהתחברתם ואהבתם, תודה על התגובות החמות icon_smile.gif
סווריןן
לפני 6 חודשים • רביעי, 13 בנובמבר 2019, בשעה 19:56
סווריןן • רביעי, 13 בנובמבר 2019, בשעה 19:56
תודה על הסיפור, וגם על זה שנפחת חיים בפורום הספציפי הזה, שנדמה שכל הזמן בסכנת גוויעה...
yosi138711
לפני 6 חודשים • שבת, 16 בנובמבר 2019, בשעה 08:56
yosi138711 • שבת, 16 בנובמבר 2019, בשעה 08:56
תיאור מדהים ..
כלבה מנויישת
לפני 6 חודשים • שבת, 16 בנובמבר 2019, בשעה 09:08
כלבה מנויישת • שבת, 16 בנובמבר 2019, בשעה 09:08
כייף לקרוא תגובות כאלה חמות, זה בהחלט גורם לכך שנשתף אתכם בעוד דברים בהמשך icon_smile.gif
deepThinker​(נשלט)
לפני 6 חודשים • שבת, 16 בנובמבר 2019, בשעה 10:09
deepThinker​(נשלט) • שבת, 16 בנובמבר 2019, בשעה 10:09
וואו, איזה חלום מחרמן, איזה כיף זה כשאישתך השולטת שלך.

אהבתי את ״הגמירות שלי הן הגמירות שלנו, כשאני גומרת אני גומרת גם בשבילך".
כלבה מנויישת
לפני 6 חודשים • חמישי, 21 בנובמבר 2019, בשעה 15:20
כלבה מנויישת • חמישי, 21 בנובמבר 2019, בשעה 15:20
תודה רבה על הפירגון icon_smile.gif
Return The Burn​(נשלט)
לפני 4 חודשים • שישי, 3 בינואר 2020, בשעה 00:33
Return The Burn​(נשלט) • שישי, 3 בינואר 2020, בשעה 00:33
תענוג, הסוף עם התחרות מקורי ומחרמן.