שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוצפה של אנשים.

רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 20 שנים • 21 באפר׳ 2004
יקירתי.................

אל לך להתרגז ממקרים שכאלו , להיפך, הסתכלי בעין משועשעת על "סו-קולד אדון" שלא רק מסתבר לא רואה ממטר משהו מעבר לאפו הארוך, אלא אף מיטיב לתאר את "עצמו ורצונותיו" בשגיאות כתיב מחרידות.

אני במקומך, על מנת למגר אחד שכמותו, עונה לו בכליו הוא, קרי, כותבת בשגיאות כתיב מחרידות ולבסוף "מתנצלת" על כך שאת לא מיטיבה לכתוב בעברית היות ובכפר שממנו הגעת בית-ספר היה מושג תיאורטי בלבד.
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

תמיד הסתכלי על החיים בעיניים צוחקת. icon_wink.gif

רחפנית-הדומית המרחפת.
sabrina
לפני 20 שנים • 23 באפר׳ 2004

גרגר אבק

sabrina • 23 באפר׳ 2004
אוסף זייני המח האלה משולים בעיני לגרגר אבק שמתעופף ומתאדה עם הסימן הקל ביותר למשב רוח בסביבה.

הם לא קיבלו ולעולם לא יקבלו שום יחס ושום כבוד מאף אדם.

אז הם תובעים את זה.

אני כבר לא מקיאה מהם, אני מרחמת עליהם.
abcd

תאיר-

abcd • 23 באפר׳ 2004
הרעיון שלך לפתוח שרשור מיוחד שבו נדביק את כל ה"יציאות" השבועיות של סו-קולד מאסטרים נראה לי אדיר icon_smile.gif . ומשעשע.

אולי אני אציע זאת לכלובי.

מאחר ויש ככ הרבה מאסטר wannabe's , צריך לתת להם את ה"כבוד".
icon_lol.gif
---------------------
ליידי שירה.
Rocco​(שולט)
Rocco​(שולט) • 23 באפר׳ 2004
אחת לחודש בערך נפתח שרשור על איזה דום כזה או אחר
שפונה בצורה כזו......
אולי באמת רצוי לפתוח שרשור פניות מגוחכות......!
Hnybee​(מתחלפת)
לפני 20 שנים • 24 באפר׳ 2004
Hnybee​(מתחלפת) • 24 באפר׳ 2004
Well let me assure you, that these type of emails are written not only by Israelies:). I have had some emails like that written to me when I experimented with a profile I posted on alt.com (it sucked, btw).
Although on my profile there I was very specific and indicated to PLEASE not write to me "what I am going to do to you" I still received some emails from some low-life idiots. Of course, given that I cannot shut up, I went off on them.

Those emails from those wannabes actually made me laugh - and I had great joy ansewring them ..
You see, I am a "gingit" afterall, and I do not hold back.. such were my emails to them icon_smile.gif

Sometimes, when I felt nicer I emailed them trying to "educate" them that with such attitude they will get nowhere.
Tainted​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 27 באפר׳ 2004
Tainted​(לא בעסק) • 27 באפר׳ 2004
[color=indigo]יש לי רעיון בשבילך...
יש רשימת התעלמות- תשתמשי בה icon_twisted.gif
[/color]
lucifer-666
לפני 20 שנים • 27 באפר׳ 2004

על זה בדיוק ניסיתי לדבר

lucifer-666 • 27 באפר׳ 2004
שהעלתי את הנושא של כמה אדונים אמיתיים יש פה בכלל
Mistress Gatta
לפני 19 שנים • 28 באוק׳ 2004

my two cents.... lol

Mistress Gatta • 28 באוק׳ 2004
Hello,and sorry to write in English, but I do not read or write in Hebrew. Read this forum, thought I could add my 2 cents.... from the position of Mistress, I of course never got nasty or discussing letters from subs, although it's annoying sometimes that they still offer their services when it says that I'm not looking for slaves in cage. so proposition letters I delete, but all others when people just want to talk or ask me something I treat with respect and always reply- I;m soooo very kind, lol
but on alt it's different- since there I do mention that I can use a slave from ny/nj area I receive all kinds of bs, the ones with naked dicks go into garbage, I stopped paying attention to those long time ago. besides- freedom of speech- if the letter really sucks- out in the garbage and no second thoughts!!

Together we stand, divided we fall
שליט האופל​(שולט)

מוזר לי שהתייחסת רק לעצם העובדה שהוא התעלם מהסירוב

שליט האופל​(שולט) • 28 באוק׳ 2004
ולא התייחסת לשגיאות הכתיב המזעזעות שלו.
טוב ניחא, כנראה שכבר התרגלת לרמה כזאת או אחרת של אדונים.

הנושא של הפוסט אינו חדש ומידי פעם לפעם אני רואה תלונות של סאביות שמתלוננות על יחס כזה או אחר...
תחסמו.תתעלמו.תצחקו קצת.אבל אל תפגעו ואל תכעסו וזאת גם אינה סיבה לפתוח פוסט.
הדבר אינו מעניין כלל וכלל.למרות העובדה שהוא נותן במה לליצנים שפה להתבטא.

מהפוסטים עולה הדבר שכל הסאביות טליות שכולן תכלת ולעומתן כבודן של האדונים מוטל בספק.למרות שאין הדבר כך כלל ועיקר.
אולי כדאי שאדונים יפסיקו לשלוח הודעות לסאביות.כדי שאלה יזיעו ויתאמצו קצת.יאמצו את מוחן ושנינותן הבלתי נדלית בהתאם למעמדן שהוא על פיהן רם ונישא עד מאד.
Demi
Demi • 28 באוק׳ 2004
שיב לב שההודעה הזאת היא מלפני חצי שנה כך ששום דבר לא השתנה...

ועוד אגיד לך, שבמקרה זה אני יכול להעיד שאכן השפחה הייתה טלית שכולה תכלת.