צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פטנזיה

עומרי5253
לפני 4 שנים • 2 בדצמ׳ 2019

פטנזיה

עומרי5253 • 2 בדצמ׳ 2019
הייתי רוצה שאישה תתנהג אלי כמו כלב ותשים לי קולר ותוציא אותי לפיפי וקקי בחוץ איך עושים את זה..?
מאלף פיות​(שולט)
מאלף פיות​(שולט) • 2 בדצמ׳ 2019
אתה מתחיל מהסוף, וזה לא מעיד על בגרות. זו לא הדרך
העלאת דרישה כזו מול אישה שאתה לא מכיר תגרום לה לסנן אותך במקרה הטוב.

תתחיל בקשר עם מישהי קינקית, עם ראש פתוח
תשקיע
תפתח את הקשר
תן מעצמך
תראה שאתה בן זוג ששווה לה להשקיע בו חזרה
ואז, בהדרגתיות, תחשוף יותר מעצמך, תראה אם היא בעניין
אני בטוח שמתוך קשר טוב בת הזוג שלך תסכים לראות פטישים כאלה באור חיובי

אה
ואולי גם תשנה את הכותרת של השרשור...
בהצלחה
עומרי5253

איך

עומרי5253 • 2 בדצמ׳ 2019
פה אני יכול למצוא משהי שתסכים
Kitty frank
Kitty frank • 2 בדצמ׳ 2019
נשים הן יצור מורכב.
הן רוצות או לא רוצות לעשות דברים קינקיים בעיקר לפי אם הן סומכות על מישהו, מכירות אותו לעומק או רוצות לתת לו במתנה הגשמת פנטזיה.
כול זה דורש בנייה עמוקה של יחסים והיכירות.
הרם יש לך סיכןי יותר טוב למצוא פה נשים בדסמיות? כן, אבל רק אם תחפש אשה-אדם ולא איזו בובה מתנפחת למצב בפורנו שלך, את זה עושים לנו כול הזמן וזה מאוס ומגעיל. בייחוד יקירי-אם אתה מחפש מלכה, עריצה, שולטת. נסה להעריץ באשה מה שהיא מעריצה בעצמה, אם תשאל נשים מה הן מעריצות בעצמן אנע בטוחה שהתשובות שתקבלו יהיו תכונות שמלוות אותן ביומיום ולא רק רשימת פטישים שהן מוכנות להגשים.
עומרי5253

פטנזיה

עומרי5253 • 2 בדצמ׳ 2019
את היית עושה את זה הייתי יכול להיות הכלב שלך ומציגה לחברות שלך..?
מאלף פיות​(שולט)
מאלף פיות​(שולט) • 2 בדצמ׳ 2019
שוב אתה קופץ לסוף
ככה רק תגרום לנשים לברוח ממך בצרחות
חבל, בשבילך

לא קראת את מה שהיא כתבה, או שלא הבנת
וכנראה גם לא את מה שאני כתבתי
fee
fee
fee • 2 בדצמ׳ 2019
רק אותי זה מעצבן?

אתה לא בפורום המתאים...
זה הבנות על הבנות.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 2 בדצמ׳ 2019
עומרי5253 כתב/ה:
פה אני יכול למצוא משהי שתסכים

גם פה אתה לא תמצא מישהי שפשוט תציע לה והיא תסכים רק כי שמעה שיש לך קינק מסוים, ואתה גם לא אמור.
כל סוג של אינטרקציה מינית, כולל בדס"מית, זאת לא טובה שעושים לך. זאת לא עסקה שבה אתה מציג את מה שבא לך ומישהי זרה פשוט תקח את ההצעה מבלי שיש לה עניין בך.
אישה שאתה אישית לא מעניין אותה לא תסכים, וחבל שבכלל תמקד את האנרגיה שלך בלנסות להשיג ממישהי הסכמה לקונית במקום בלהכיר אותה ולעניין אותה עד שהרצון כבר יבוא ממנה.

נשלטים רבים רוצים הכל כאן ועכשיו. אין להם כוח להשקיע בלהכיר את האישה לפני הפטישים שלה. הם משוכנעים שזה רעיון טוב למקד את כל הריכוז שלהם בלהשיג את הפטיש במנותק מהאישה שמולם, אז הם פונים לכל אישה שיש לה "שולטת" ליד הניק עם הפנטזיות שלהם, בתקווה שהאישה הבאה שישלחו לה הודעה פשוט תסכים, אבל היום הזה אף פעם לא מגיע (ובנתיים הם רק משניאים את עצמם על כל אוכלוסיית השולטות ככה שהם "שרפו את עצמם" גם כשיפול להם האסימון שצריך לנהוג אחרת).
התרבותיים יותר מביניהם אמנם לא מציפים לאף אחת את תיבת ההודעות אבל הם פשוט כותבים על זה ללא הרף בצורה שטחית אצלם בבלוג או במודעות בלוח, והתוצאה היא שגם הם מופתעים למה אף אחת לא מסתערת על ההצעה למרות שבטח יש פה כאלו עם פנטזיה דומה לשלהם.

ולמה זה קורה? כי בדיוק כמו שנראה לך הזוי לרדד היכרות עם אישה ל"איך אני מוצא מישהי שתסכים לי לחדור לה לפות", בדיוק כמו שנראה לך לא אפקטיבי פשוט להציע את זה למישהי בלי שמתקיימת ביניכם תחושת נוחות כשלא טרחת ליצור אווירה של כימיה משותפת, גם אם היא סטרייטית שנהנת מהאקט הזה ואתה במקרה גבר, אז אותו דבר רלוונטי לבדס"מ.
בדס"מ הוא לא יקום מקביל. נשים פה לא שונות מכל אישה שהכרת במציאות רק בגלל שיש להן פנטזיות שונות.
כך שגם אם לך ולאישה מסוימת יש קינקים משותפים זה לא אומר שהיא תרצה לממש אותם דווקא איתך רק כי נודע לה שזה מחרמן אותך.
וכשהבחירה שלה היא בין נשלט שכן מתעניין בה מעבר לפונקציה שהיא תמלא בפנטזיה שלו, שכן משתדל לסקרן אותה, שפשוט כיף לה איתו כבן אדם, לבין מישהו שרואה רק את עצמו ורצונותיו, שכל כך לא מעניין אותו איזה רושם הוא מותיר על הזולת עד כדי שלא טורח אפילו להשקיע להקליד את המילה "פנטזיה" נכונה (שלא נדבר על שאתה מתעלם מדברים שכותבים לך, ואשכרה הטחת באישה שהגיבה לך עניינית את הפנטזיה שלך במקום להתייחס לדבריה), זה ברור מאוד מי מבין השניים יזכה להגשים את הפנטזיה שלו.

בקיצור, אם אתה רוצה שאי פעם האקט הזה יקרה לך במציאות, תפסיק לחפש אותו ותתחיל לעבוד על איך שאתה מתנהל ומציג את עצמך כך שתהיה לשולטות סיבה לבחור בך.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 2 בדצמ׳ 2019
הפנטזיה שלך היא שאתה רוצה לבזות בפועל ,את אותה האשה .
זה לא רק "שליטה מלמטה ".
עליך ניתן לומר על פי איך שהצגת הדברים .
"גבר לא יצלח"...

אתה ירדת ל"דיוטה תחתונה ".שאתה אפילו פחות מכלב .
אילו ,היה כלב יכול לפתוח פיו ,ולהביע דעתו על היותו כלב אפילו הכלב היה בוש ונכלם על עצם עובדת היותו כלב ,ועל גורלו זה ,שנגזר עליו לעשות "צרכיו",לעין כל .

ישנה סבירות ,שבגילגול קודם היית כלב .
והפנטזיה הנוכחית שלך ,היא מציאות מעבר שלך.

בכול אופן .הפנטזיה שלך מקומה רלוונטי להו"פ.
אלא אם כן גזרת על עצמך "בזיונות",לכפר ,על עוונות.
אישה מבפנים​(נשלטת)
אישה מבפנים​(נשלטת) • 2 בדצמ׳ 2019
אויש, אתם כולכם קורעים אותי מצחוק.
הבנאדם לא מחובר. הוא חייב פיפי וקקי,
במצב הזה אין שום סיכוי שהמוח פנוי לקלוט
התנהגות חברתית נדרשת ואתם מתוך
טוב לב או תמימות בלתי מובנת מנסים
להסביר לו איך עושים את זה נכון. בקצב שלכם
הוא ישתין במקרה הטוב בעוד שנה אבל השלפוחית
שלו מתפוצצת כבר עכשיו.
אני מציעה לך לחפש איזו נערת ליווי ותמורת
תשלום ראוי היא תוציא אותך לסיבוב המיוחל.
בהצלחה
    התגובה האהובה בשרשור