סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם המיינסטרים הפמיניסטי יוצר דיכוי מיני וקינק חדש?

Syat I Afterwind
לפני 4 שנים • 14 בדצמ׳ 2019
Syat I Afterwind • 14 בדצמ׳ 2019
כשרון טבעי כתב/ה:
במין האנושי יש נטיה מולדת לדומיננטיות מינית גברית. המיניות האנושית אינה המצאה אנושית אלא תוצר אבולוציה, והיא נוצרה כשהיא מורכבת משני דחפים מיניים מולדים משלימים שיופיעו ברוב האנושות: עוררות מינית בגבר תתבטא בביטוי סטמינה, סטמינה מעוררת מינית נשים. המיניות של שני המינים מאורגנת סביב דומיננטיות מינית גברית.

בבקשה תספק לי קישורים לשלושה מחקרים שמגבים טענה זו.
Humor me.

אם אין לך שלושה קישורים לספק לי, אתה לא מוכיח לי שאני לא מתעמק בנושא - אתה מוכיח לי שאשכרה אין לך שלושה מחקרים בשלוף כדי לתמוך בזיפת ממה שאתה כותב, ואתה מושך את כל זה מאיפה שהשמש אינה זורחת.

שלושה מחקרים.
יאללה.
אני מחכה.

דן קאפ, אני לא חושב שהוא טרול. אני חושב שהוא אשכרה מאמין לעצמו.
Syat I Afterwind
יודעים מה, למישהו אחר יש שלושה מחקרים לתמוך בו?

למישהו מהחברים של מר כישרון טבעי?

למישהו יש שלושה מחקרים שיתמכו במה שהוא מתאר באופן חד משמעי ושאינו משתמע לשני פנים כטענה שלו?

אצטט שוב,
"במין האנושי יש נטיה מולדת לדומיננטיות מינית גברית. המיניות האנושית אינה המצאה אנושית אלא תוצר אבולוציה, והיא נוצרה כשהיא מורכבת משני דחפים מיניים מולדים משלימים שיופיעו ברוב האנושות: עוררות מינית בגבר תתבטא בביטוי סטמינה, סטמינה מעוררת מינית נשים. המיניות של שני המינים מאורגנת סביב דומיננטיות מינית גברית."

האם מישהו יכול לתמוך מחקרית באיש שהחליט שברווווווווווווווור שזה מה שנכון, ועוד אבולוציונית?

האם למישהו כאן יש מחקר אחד ויחיד אותו אוכל לקרוא שיתן סימוכין לאיש הזה?
לילית חדשה
לילית חדשה • 14 בדצמ׳ 2019
עוץ הגדול כתב/ה:
האם לספור 4 או 13 (קלמן הרבה יותר אמין) זה לא משנה.
אני גאה במדינת ישראל שמספר הנשים הנרצחות בה הוא כל כך נמוך, בהשוואה בין עולמית אנו נמצאים בתחתית הרשימה. רוב הנרצחות מגיעות ממגזרים שלא מכירים בחוקי מדינת ישראל, המסקנה היא ככל שיותר אנשים יעברו ישראליזציה (ומערביזציה) ככה האלימות תרד . העובדה שארגוני נשים נאלצים להכניס לרשימה אישה רוצחת, אישה שנרצחה ע"י אישה, מקרים לא מפוענחים, רצח על רקע לאומני בשביל להגדיל את הסטטיסטיקה היא תעודת עניות לארגוני הנשים, אבל אות כבוד למדינת ישראל ובעיקר לגברים הישראלים שרק מיעוט מתועב בתוכו מבצע פשעים אלימים נגד נשים.

אולי הגיע הזמן להשקיע יותר כספים באלימות במגזר הערבי ובתופעת האלימות נגד ילדים.

זו בדיוק הנקודה- זו לא עובדה. זה שקר. הרשימה של 'תזכור *לא* כוללת מקרים בהם אישה נרצחה על ידי אישה אחרת שפעלה לבדה ועצמאית או מקרים לא מפוענחים.
היא כן יכולה לכלול מקרים שבשלב כזה או אחר הוטל עליהם צא"פ או שביקשו מהן לא לציין את השם, מקרים שכמעט ולא זכו לאיזכורים או פירסום בתקשורת ומקרים בהם כן היתה אישה רוצחת אבל היא לא פעלה לבדה ובאופן עצמאי.

אגב, הרשימה של תזכור מפורסמת וגלויה לכל מי שרוצה לבדוק אותה בעצמו או בעצמה.
לילית חדשה
לילית חדשה • 14 בדצמ׳ 2019
כשרון טבעי כתב/ה:
ברייה, אם תעשי כל שביכולתך לבדוק את הטענה, ותיכשלי בכך, אז אצא להביא לך עדויות. אני לא חושב שיש מגיב או מגיבה אחד שבדק את הטענה. אתם מתנגדים לטענה, לא לבסיס לטענה. עצם הניסוח שלה מביא אתכן ואתכם לשלול אותה, ולא בדיקה שלה, בדיקה בתום לב, שמוכנה לכל מסקנה. כשתבדקו את הטענה, ביושר, מתוך נכונות לקבל כל מסקנה ולא מתוך שלילה מראש של מסקנה מסויימת, בהחלט אכנס איתכם לדיון על פרשנות של נתונים. עד עכשיו אף אחד לא בדק את הטענה. השלילות היו עקרוניות.

אני אחזור על הטענה שלדעתי הפריעה למרביתכם (מבלי לטעון שטענות נוספות לא הפריעו): במין האנושי יש נטיה מולדת לדומיננטיות מינית גברית. המיניות האנושית אינה המצאה אנושית אלא תוצר אבולוציה, והיא נוצרה כשהיא מורכבת משני דחפים מיניים מולדים משלימים שיופיעו ברוב האנושות: עוררות מינית בגבר תתבטא בביטוי סטמינה, סטמינה מעוררת מינית נשים. המיניות של שני המינים מאורגנת סביב דומיננטיות מינית גברית.

כשרון טבעי,
לעניות דעתי טוען הטענה הוא זה שצריך להיות מסוגל להוכיח אותה ולגבות אותה
ללא קשר לשאלה אם מישהו או מישהי אחרת ניסו להפריך אותה.

אתה יכול להוכיח אותה?
Lanya Colson
Lanya Colson • 14 בדצמ׳ 2019
חלק אומרים שכן, וחלק אומרים שלא.
באופן מפתיע.
Syat I Afterwind
לא יודע, המסקנה שלי היא של"כשרון טבעי" קוראים כך כי אין לו "ידע נרכש".
אריאל M​(אחר)
אריאל M​(אחר) • 14 בדצמ׳ 2019
למה שכשרון טבעי כותב יש מלא מחקרים שתומכים בזה.
הם פשוט לא מודים בזה בפה מלא.
פשוט תבדקו באינטרנט לאיזה טייפ של גבר נשים יותר נמשכות.
ולמה לעזאזל גבר סקסי תמיד יהיה מודל מאוד דומיננטי
ואישה סקסית לרוב יהיה הפוך.

מי מרוויח יותר ולמה.
איזה מודל שולט בעסקים. פוליטיקה וכו ולמה.
(מודל נשי או גברי. ולמתקדמים תבדקו גם למה המודלים האלו התפתחו ואיך. )

לא שאני חושב שאין נשים דומיננטיות. או שבגלל שנשים פחות דומיננטיות/כוחניות זה הופך אותן לשוות פחות. אלו העובדות. אפשר להתמודד איתן. ואפשר שלא.

נ.ב. נשים מרוויחות פחות. כי מי שפחות דומיננטי יתקשה יותר על מה שמגיע לו. למרות שזה מגיע לו. (וגם זה מבוסס מחקרית)
שלגי
שלגי • 14 בדצמ׳ 2019
פתאום נמלאתי געגוע לעוזרד..

היו זמנים.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אריאל M כתב/ה:
למה שכשרון טבעי כותב יש מלא מחקרים שתומכים בזה.
הם פשוט לא מודים בזה בפה מלא.
פשוט תבדקו באינטרנט לאיזה טייפ של גבר נשים יותר נמשכות.
ולמה לעזאזל גבר סקסי תמיד יהיה מודל מאוד דומיננטי
ואישה סקסית לרוב יהיה הפוך.

מי מרוויח יותר ולמה.
איזה מודל שולט בעסקים. פוליטיקה וכו ולמה.
(מודל נשי או גברי. ולמתקדמים תבדקו גם למה המודלים האלו התפתחו ואיך. )

לא שאני חושב שאין נשים דומיננטיות. או שבגלל שנשים פחות דומיננטיות/כוחניות זה הופך אותן לשוות פחות. אלו העובדות. אפשר להתמודד איתן. ואפשר שלא.

נ.ב. נשים מרוויחות פחות. כי מי שפחות דומיננטי יתקשה יותר על מה שמגיע לו. למרות שזה מגיע לו. (וגם זה מבוסס מחקרית)

אוקיי - איפה המחקרים? אחד מהם. אני לא מתכוון לצאת לציד מחקרים בתחום שאני לא מכיר, רק כי מישהו אמר שיש. אם כשרון טבעי או אתה קראתם מחקרים כאלה, כמה קשה לתת לינק לאחד מהם?
כן הסתכלתי בוויקיפדיה. שם כתוב שאין לנו עדיין מסקנות ברורות על איך בני אדם בוחרים בני זוג. במחקר שהם הביאו שם אכן נמצאה העדפה מסויימת לגברים שהם יותר masculine, אבל אין מילה על dominant. אותו מחקר גם מציין שהיו הרבה שהעדיפו גברים יותר feminine, כי אלה נתפסו כבני זוג טובים יותר לטווח ארוך. עוד צוין שבני אדם הרבה פחות כבולים לאבולוציה מבעלי חיים.
ברוח השרשור, לא אשים קישור. תצטרכו להאמין לי, או לחפש בעצמכם