סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת ליין עם חגורת צניעות

שרוןן
לפני 4 שנים • 23 בדצמ׳ 2019

מסיבת ליין עם חגורת צניעות

שרוןן • 23 בדצמ׳ 2019
שלום לכולם

בת הזוג שלי בעת האחרונה עושה לי סשנים בעלי שליטה וזה דווקא נחמד

כעת היא החליטה שהיא רוצה לקחת אותי למסיבת סאדו עם חגורת צניעות

אין לי נסיון עם חגורה כזאת ומעולם לא שמתי..

למישהו יש נסיון עם זה? טיפים לתת?

קצת חושש מזה.

תודה מראש
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 23 בדצמ׳ 2019
עכשיו תחליף את המילה חגורת צניעות במילה לימוזינה.
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

Re: מסיבת ליין עם חגורת צניעות

שרון החרמן כתב/ה:
שלום לכולם

בת הזוג שלי בעת האחרונה עושה לי סשנים בעלי שליטה וזה דווקא נחמד

כעת היא החליטה שהיא רוצה לקחת אותי למסיבת סאדו עם חגורת צניעות

אין לי נסיון עם חגורה כזאת ומעולם לא שמתי..

למישהו יש נסיון עם זה? טיפים לתת?

קצת חושש מזה.

תודה מראש

קודם כל - היית פעם במסיבה בכלל? אולי עדיף שתלכו פעם אחת "רגיל", לפני שאתם מוסיפים אלמנט חדש?
לפחות תדע מה מצפה לך איתה במסיבה באופן כללי, וזה יכול להקל על החשש מלבוא עם חגורה.
עכשיו - מה בדיוק החשש? טכני לחלוטין - איך רוקדים? האם אני אקבל שפשפת? על איזה חגורה ממליצים?
או שהחשש הוא מעצם רעיון החגורה? האם אי פעם השתמשת בחגורה? אני חוזר למה שאמרתי בהתחלה - קודם תנסה חגורה איתה בבית, ומשם תתקדמו למסיבה.
החוויה, עבורי, היא שהשליטה אצלו (יש לי אדון). אני לא יכול אפילו לגעת בלי רשותו (או רשות אשתי), אפילו לא כדי להשתין. אחד האיברים הכי מהותיים לך, שבראש שלנו מייצג את הגבריות, אינו שלך יותר, אלא רק להנאתו של האדון. זה די נפלא.
בבקשה, תפרט לנו את המחשבות שלך, תעזור לנו להבין אותך ונוכל לענות יותר טוב.
עשהאל​(נשלט)
לפני 4 שנים • 24 בדצמ׳ 2019
עשהאל​(נשלט) • 24 בדצמ׳ 2019
לשאלה הספציפית ששאלת - יש בכלוב כמה וכמה פוסטים על שימוש בחגורות צניעות גבריות - אתה יכול לחפש ולמצוא שם מידע רב.
לחשוש מזה אין לך מה, כי אתה מדבר על שימוש לכמה שעות בלבד, ולכן רוב השאלות שצצות לא רלוונטיות לך בכלל (לכלוך, חיטוי, התאמה לגודל, הצקה לטווח ארוך, צפצוף בגלאי מתכת, וכולי). כן הייתי שואל את עצמי אם לקנות CB6000 לשימוש חד פעמי במסיבה זה חכם או לא, אבל זה כבר עניין שלכם.

אבל אני אוסיף כמה מילים על מה שעומד מאחורי חגורת צניעות - כמו שכתב דרקן, הרעיון של חגורת צניעות הוא שהיא מונעת שימוש בזין. מונעת יכולת לגמור או לגעת בו. אם כל זה מתמצה בכמה שעות במועדון, זה קצת החמצה של המטרה, כי אין כל קושי בלהתנזר מלשחק בזין לכמה שעות, בטח לא כשכל הזמן הזה אתה ובת הזוג שלך צמודים. חגורת צניעות גברית זה משהו שיתאים יותר לשימוש תקופתי ארוך, כולל גם רגעים שאתה לבד עם עצמך, ושם האלמנט של ההתנזרות, או לפחות אי השימוש ללא רשות, יבוא לידי ביטוי. אבל כל זה, בעצם צריך להיות מופנה לשולטת שלך ולא לך... אולי כל מה שהיא רוצה זה לעשות שופוני, ולהציג לראווה נשלט עם כלוב בפני כולם, והאמת שגם זה סבבה, קצת שטחי, אבל בקטנה icon_smile.gif
מתלבשת סקסית​(טרנסית נשלטת)
לפני 4 שנים • 24 בדצמ׳ 2019
תזרום ותהנה
נראה שהיא יודעת מה היא רוצה ויודעת להוביל אותך...נהנית עד כה? תן לה לקחת אותך למסע ותהנה מהדרך
שרוןן
לפני 4 שנים • 1 בינו׳ 2020
שרוןן • 1 בינו׳ 2020
תודה לכל העונים
אני לא חושש מהצד של שפשפת וכאלה
החשש הוא האם זה לא יכאב כאשר הזיין ירצה לטפס לו ולעמוד במסיבה כזאת..
ערב שלם ניתן להחזיק ככה? זה לא כואב בטרוף?

וגם... מה יגידו הבליינים שיראו אותי כך ללא בגדים ועם חגורה במסיבת חילופי זוגות.... זה משפיל מאוד
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 1 בינו׳ 2020
אז ככה.
בגדול, כן. אם יעמוד לך, זה יהיה לא נעים. זה חלק מרעיון החגורה. לכן, חוזר וממליץ שתבלה איתה ערב פרטי נעול. תרגיש איך זה, על בשרך שלך. בטוח יעמוד לך בתוך החגורה אחד על אחד איתה, תראה איך זה - אולי תגלה שזה דווקא כיף, שזו דינמיקה ששניכם אוהבים.
לגבי משפיל - אתה יודע מה משפיל עבורך והאם אתה נהנה להרגיש מושפל בצורה כזאת. יש נשלטים שרק המחשבה על ההשפלה זה חומר אוננות עבורם.
מה שלא הבנתי - אתה מדבר על ללכת למסיבת פטיש/קינק/בדסמ איפה שאנשים יודעים מה זה להיות נעול וחלקם היו שם, יהיו שם או נעולים/נועלים ברגע זה, או שאתה מדבר על ללכת נעול למסיבת סווינגרז ונילית.
לשני, אני לא הייתי הולך עם חגורה. זה לא שייך. זה לא מובן. אנשים אולי אפילו לא יבינו מה זה בכלל (כן, יש אנשים שלא יודעים מה זה חגורת צניעות. הרבה אנשים). אם מישהי נדלקת עליך במסיבת חילופי זוגות, היא מצפה לסקס, ותהיה מופתעת מאוד לגלות שהזין שלך נעול. אם מישהי נדלקת עליך במסיבת בדסמ, היא מבינה שהיא צריכה לדבר עם הבעלים שלך, והיא אולי תחשוב שזה שאתה נעול זה נושא שיחה נהדר עם השולטת שלך.
בעיניי, לכל דבר זמן ומקום.
שרוןן
לפני 4 שנים • 6 בינו׳ 2020
שרוןן • 6 בינו׳ 2020
בוקר טוב
שוב תודה על התשובה...
אז בסופ"ש הקרוב זה קרה...

היא לקחה אותי למסיבת. למרות שרציתי להיות עם החגורה לפני בבית כפי שהצעת... זה לא יצא לפועל כי היא לא הסכימה. החליטה שרק לקראת המסיבה היא תשים וכך היה. לפני שיצאנו מהבית היא שמה לי לראשונה את החגורה. פלסטיק שחור כזה שהשאיר רק חור לפיפי וללא אפשרות לגעת באיבר... לקח זמן עד ששמה כי הוא כל הזמן גדל. בסוף זה קרה והיא הכניסה אותו פנימה ונעלה. האמת שזה היה כואב ומאוד לא נוח. התלבשתי ויצאנו...

המסיבה הייתה ונילית רגילה ולא בידיאסמית. היו שם כמה וכמה זוגות. האמת שמייד התחיל לכאוב לי כי הזיין חיפש לעמוד, וכאשר היא נתנה לי הוראה להוריד את המכנס זה ממש רצה להתפוצץ. כולם הסתכלו עלי שם וזה באמת היה חריג, אבל היא אמרה לכולם שהיום אני בעונש ולא יכול להשתמש בכלי הנעול, אבל כל השאר יכול להיות בשימוש.
כך מצאתי את עצמי מלקק בלי הפסקה ואף מקבל מאחורה בעת ליקוק.

כאב לי מאוד עד כדי שלא יכולתי כמעט לזוז...
כאשר חזרנו הבייתה היא שיחררה לי את החגורה ותוך רגע השפרצתי. הגמירה לא הייתה כפית כי הייתה ללא שליטה.

קיצור בת הזוג שלי מאוד נהנתה שם, אני פחות...

אשמח לדעת איך ניתן בכל זאת להנות מהסיטואציה הזאת, בלי לסבול מכאב ולפחות לגמור חזק וטוב בהנאה..

תודה מראש
אנאלון​(נשלט)
לפני 4 שנים • 6 בינו׳ 2020
אנאלון​(נשלט) • 6 בינו׳ 2020
אתה לא צריך להנות אלא בת הזוג שלך, כל התכלית של להיות נשלט היא שהשולטת תהנה ואתה תסבול למענה
אם אתה רוצה להנות, לך למלכה בתשלום, אבל אני חושב שהרבה יותר טוב לך להשאר עם בת הזוג המדהימה שלך, כל מה שנשאר לי זה רק לקנא