סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישה קיימה עם בעלה יחסי סאדו-מאזו והתלוננה במשטרה שהוא היכה

עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 4 שנים • 24 בדצמ׳ 2019
עוץ הגדול​(נשלט) • 24 בדצמ׳ 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
עוץ הגדול כתב/ה:
סליחה, לשפוט לפי הראיות זה אנטי-פמיניסטי? על פי המקרה הזה אתה קובע שיש פה "מערכת לא-פמיניסטית" ועוד "בעליל" (!!!) אתה רציני?
וכחיזוק אתה כותב "העורכת הדין היא אישה שעומדת לצידו", למה אתה מופתע, כי אתה ציפית שהעורכת דין שלו תצא נגד הלקוח שלה? עכשיו זה גם אנטי-פמיניסטי לייצג לקוח גבר?

מה שעולה מתוך דבריך זה שבשביל שמערכת תהיה פמיניסטית היא צריכה תמיד (אבל תמיד) ללכת עם הגרסה של האישה, בשבילך, ובשביל הנשים בכלוב (כפי שאתה טענת בעצמך), "אג'נדה פמיניסטית" היא לשפוט לטובת האישה.

עכשיו תדמיין אנשים אם אותה צורת חשיבה נמצאים במערכת המשפט, הרווחה וכיוצא בזה.

ייתכן והייתי ממש לא ברור, כי מה שהבנת ומה שהתכוונתי מאוד שונים. ואני חושב שהויכוח ייפתר אם אסביר את עצמי יותר טוב. סליחה אם זה ארוך, ואודה אם תקרא הכל:
אני לא יודע מהי "מערכת פמיניסטית". לא ברור לי אם דבר כזה קיים. לא מתחכם. לא למדתי פמיניזם, יודע במעורפל שעכשיו גל 3. אני לא מאמין שקיים מושג מונוליתי "האג'נדה הפמיניסטית". כן שמעתי וקראתי הרבה דיונים בנושא.
מהדיונים הבנתי שעבד ישראלי מאמין בפמיניזם שוויוני. בעיניו, פמיניזם בעבר שאף לשוויון והיום הוא שואף לאי שוויון לטובת האישה. בעיניו, המערכת המודרנית היא מערכת פמיניסטית שמפלה נגד גברים. היא עושה זאת לפי תכתיבים של מה שהוא מכנה "אג'נדה פמיניסטית". הוא גם הביא דוגמאות שהוא מאמין שמדגימות את ההפליה הזו. וגם בהקשר לכתבה הזו הוא ציין את רחמיו על גברים שנפלו קורבן לפמיניזם וקשר בינם לבין הכתבה. ובכן, בקוראי את הכתבה, לא ראיתי עדות למערכת כזאת. ראיתי עדות למערכת שבהחלט לא הפלתה, מערכת הוגנת. ציינתי את מינה של עורכת הדין כדי להראות שגם היא אינה דוגמה לאותה "פמיניסטית פוסט מודרנית" שעבד ישראלי מתאר. פשוט לא ראיתי פמיניזם מהסוג שעבד ישראלי מתייחס אליו, לא בכתבה הזאת.
אם אני זוכר נכון, עבד ישראלי התייחס בעבר לארכאיינג'ל וברייה כפמיניסטיות מהסוג הלא רצוי, הפוסט מודרני. ההגיון שלי היה כזה: אם הכתבה מציגה, באיזושהי צורה, מערכת פמיניסטית פוסט-מודרנית, ארכאיינג'ל וברייה אמורות לתמוך במערכת, להיות מרוצות. אך הן לא מרוצות, בכלל לא משוכנעות שהמערכת פעלה נכון. ספציפית, עלה חשד על יחס מוטה לטובת הגבר. אז בעיניי, אם הפמיניסטיות הפוסט מודרניות של עבד ישראלי חושבות שהמערכת טעתה (ואולי בכלל היתה לטובת הגבר), זוהי אינה דוגמה למערכת פמיניסטית פוסט מודרנית.
אז ההיגיון שלי הוביל אותי לזה, שעל פי הסטנדרטים של עבד ישראלי, המערכת פה אינה פמיניסטית פוסט מודרנית. ולכן כתבתי שהיא לא פמיניסטית. ממש לא כתבתי אנטי פמיניסטית, ובטח שלא התכוונתי אנטי פמיניסטית. סליחה אם זה לא ברור. לא התכוונתי לאנטי או ההיפך. התכוונתי לא-פמיניסטית. לא מפלה כנגד גברים. לא כזו שפמיניסטיות מהללות. לא התכוונתי ליותר או פחות מאלה.
אז הסברתי שהכתבה מדגימה בעיני מערכת שפעלה, במקרה הספציפי הזה, בצורה לא פמיניסטית, וששום דבר בה לא מרמז על פמיניזם פוסט מודרני מצד המערכת.
לא רציתי לטעון משהו על כל המערכת על סמך מקרה אחד.
לכן אמרתי, שהכתבה היא דווקא דוגמה לפעולה שאינה לרעת גברים ושאינה בקנה אחד עם האג'נדה שעבד ישראלי טוען לקיומו. ואם המערכת פעלה בצורה שעבד ישראלי מאמין שהיא הצורה הנכונה, הוא יכול דווקא לשמוח.
אני מקווה שעכשיו הדברים ברורים. ניסיתי להתייחס לכתבה לפי תפיסת העולם שאני קורא בדבריו של עבד ישראלי. לא ניסיתי לייצג מציאות או דעות של אחרים, רק להכיל את תפיסת העולם של עבד ישראלי על הנאמר בכתבה. לא לעגתי או הגכחתי אף אחד. לא כתבתי שום ביקורת על המערכת. לא כתבתי מי לדעתי אשם, או מה דעתי על תלונות שווא. לא תיארתי איך המערכת אמורה לפעול, או מהי מערכת טובה.
הניסוח הבוטה בסוף בא לומר "אישה ניסתה לנקום בבעלה, אך המשטרה 'עלתה עליה" ". ייתכן והוא היה מיותר.

מקבל את ההבהרות.
לא אתערב בוויכוח בינך לסלייב.
רק לדעתי עדיף לומר באופן פשוט "לא מוטה לטובת הנשים" מאשר "לא-פמיניסטית" או "אנטי-פמיניסטית" כי זה מציג את כל הזרמים הפמיניסטים ככאלה שאינם מאמינים בשוויון וחבל. דרך אגב, יותר נכון לומר "פמיניזם תרבותי" מאשר "פמיניזם פוסט מודרני" שהוא מאוד מושג מאוד מעורפל.

עמדתי בנוגע לתלונות שווא ידועה, מדובר בתופעה קשה, כואבת ומושתקת, אך אין טעם להרחיב ממדי ומאפייני התופעה בקרב האוכ' האליטיסטית כאן באתר.
את 2020 אקדיש לשיחות נטו על בדס"מ.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 25 בדצמ׳ 2019
תלונות שווא היא סוגייה בפני עצמה. גם אני רואה שם דברים בעיתיים, לפחות כפי שאני מבין.
פמיניזם פוסט מודרני הוא המונח של עבד ישראלי, השתמשתי בו. כבר אמרתי שאני לא מבין כלום בזה? אני גם לא יודע מה זה פמיניזם תרבותי, ולא בטוח שמעניין אותי לדעת. יש לי מספיק דאגות בלי פמיניזם.

לגבי ויכוח, לא התווכחתי על כלום. הוא ביקש דעות, והבעתי את דעתי הכנה - הדברים כאן יותר תואמים דווקא את המציאות שהוא רוצה, אז שישמח. באמת
להבה חשופה
להבה חשופה • 25 בדצמ׳ 2019
ברייה כתבה:
....."ותוסיף לזה את הפחד מהמשטרה שכנראה טבוע ברובנו ואת הסיטואציה המלחיצה כשהקרבן יושב מול חוקר ופורש בפני אדם זר התרחשות טראומטית. סליחה על השאלה הנוספת, אבל בהמשך לאמירה שלך שחוקר שהוא גם אדם יעשה מאמץ נוסף כדי למצות את הדין, נדמה לי שמצב כזה מחייב שלאותו חוקר תהיה מודעות למורכבות שביחסי שליטה. האם החוקרים במשטרת ישראל עוברים התמחות מיוחדת בנושא?".

מנסיון (בעבר הרחוק לפני שנים) גם אם החוקרים עברו השתלמות בנושא, היחס /התיחסות לתלונתי, היה מבזה ומשפיל.
למזלי, מאחר והייתי "מקושרת" למישהו בכיר במשטרה, לאחר התערבותו בעניין. תלונתי קיבלה משנה תוקף.

(אשמח לדעת כיצד מעתיקים תגובה - בלי העתק הדבק).
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 25 בדצמ׳ 2019
ברייה כתב/ה:
אחד שמבין כתב/ה:
קודם כל תודה רבה.
זה באמת מצב לא פשוט, וזה לא משהו היפוטתי, היו מקרים שקרו, גם בארץ וגם בחו"ל, שהמשטרה היתה מעורבת במערכות יחסים בדסמיות שהיתה בהם תלונה שגלשו מעבר למוסכם.
במקרים כאלה, באמת קשה מאוד להוכיח, ולכן נדרשת רמת אמינות גבוהה מאוד בעיני החוקר. בסופו של דבר כשחוקר (שהוא בנאדם עם רגשות ולא רק מכונה מקצועית) משתכנע שהסיפור שהובא בפניו הוא האמת במלואה, הוא יעשה מאמץ נוסף כדי להוכיח את מה שהוא מאמין בו. כשהוא מרגיש שניסו להוליך אותו שולל, הוא יתייחס בהתאם. בכל מקרה זו אכן סיטואציה מורכבת מאוד.
ההמלצה שלי היא שאם מגיעים למצב שמתלוננים במשטרה, חשוב מאוד לומר את כל האמת גם אם היא מאוד לא נעימה. אבל ברור לי שהאינסטינקט של הרבה אנשים הוא שונה, לפחות כשנמצאים בתוך הסיטואציה וצריך לקבל החלטות מהר וללא יכולת לנתח את המצב בצורה מלאה.

ותוסיף לזה את הפחד מהמשטרה שכנראה טבוע ברובנו ואת הסיטואציה המלחיצה כשהקרבן יושב מול חוקר ופורש בפני אדם זר התרחשות טראומטית. סליחה על השאלה הנוספת, אבל בהמשך לאמירה שלך שחוקר שהוא גם אדם יעשה מאמץ נוסף כדי למצות את הדין, נדמה לי שמצב כזה מחייב שלאותו חוקר תהיה מודעות למורכבות שביחסי שליטה. האם החוקרים במשטרת ישראל עוברים התמחות מיוחדת בנושא?

(לגבי ה"היפותטי", רק ניסיתי לחמוק מזיקוקי מלחמת המגדרים שמתפוצצים בשרשור הזה, אבל אין לי ספק שמקרה כזה אינו היפותטי).

שוב אני מסכים איתך.
ולכן אחד הדברים המועילים ביותר הוא לדעת מראש מהי דרך הפעולה הנכונה במקרים כאלה. שחלילה, בשעת הצורך, אם נאלצים להגיש תלונה במשטרה, כדאי מאוד לספר את האמת גם אם היא פחות נעימה. אם זה עומד בראש מראש, כשנקלעים לסיטואציה וכבר יודעים מה צריך לעשות, אני מניח שזה הרבה יותר קל, מאשר להתמודד עם קבלת החלטות במצב נפשי מורכב מאוד וסיטואציה לא מוכרת.

אגב, התגובה של להבה חשופה היא דוגמה לכך שניסיון (גם שלי וגם שלה) לא תמיד משקף אמת מוחלטת. אלא בעיקר חוויה אישית.
אני ליוויתי בעבר, ידידות שלי, בשני מקרים שונים, בתל אביב, בתהליך של הגשת תלונות בהקשר בדסמי, בשני המקרים היחס הפתיע אותנו לטובה.
אז קודם כל, יתכן שלפחות בפעם הראשונה באתי עם 0 ציפיות, אז הופתענו לטובה.
אני גם מניח שיש הבדל בין תל אביב לפריפריה. (לא שידוע לי היכן היה המקרה שלהבה מדברת עליו).
דבר נוסף, כמו שכבר כתבתי, גם חוקרי משטרה באים עם אמונות ודעות, וכן, ישנם שוטרים שבדסם מצחיק אותם במקרה הטוב, והם מתקשים לקבל את זה כדבר מובן מאליו.
ואולי בכלל אני פחות רגיש. ובחורה שהיתה מגיעה לבד בלי מישהו תומך היתה מרגישה חוסר נוחות.

נ.ב.
להבה יקרה,
עד כמה שידוע לי, אי אפשר לעשות "צטט" להודעה אחרונה בעמוד, ולא להודעה האחרונה בזמן כתיבת התגובה icon_smile.gif
הדרך היחידה המוכרת לי לצטט בשני המקרים האלו, כך שעדיין יופיע במסגרת בולטת, היא ע"י רשימת הקוד של ציטוט והעתקה.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 25 בדצמ׳ 2019
תמיד ארועים מיניים ,מביכים ,המידע צריך להגיע למשטרה ,משום מה ..
אנשים לא מבינים ,שהם עושים צחוק מעצמם ,כאשר יושבים בחדר חקירות ,של הפוליציי, ושופכים,את כל הדירטי לינז'רי, מהבד רום,שלהם .

זה אפילו עזות מצח מצדם של המתלוננים לדרוש ,לתבוע מהמשטרה.,לעשות סדר והגיון במערכות היחסים המיניות ,שהתקלקלו ביניהם.

הם יושבים שם ומספרים לחוברת צעירה, מידע מביש ,מביך,שהיה אמור ללכת לקבר .
החוקרת ,שואלת שאלת בצעקות את הנחקרת,איפה הוא דחף לך אצבעות ,לחור הזה ,או לחור ההוא ...
כמה אצבעות, ולכמה זמן ,וכמה זה באמת כאב ?

ומה יום מיומיים, במה זה שונה בכלל ,מאותם שנים רבות ,שכך נהגתם ,שלפתע חשת צורך להתלונן כנגדו .

ואז כאשר חוקרים את שווינע בוחר, הוא אומר ,אבל היא אהבה את זה ,והיא בקשה יותר חזק, ולשלב מלל בוטה יותר .

עכשיו החוקרת צריכה להתייעץ עם כל צמרת המשטרה
איך מענישים ,ומה יהיה סוג העונש .

בקיצור המשטרה תפקידה להעניש .
הם לא משרד החינוך .
התלונה לכשעצמה היא אקסבצעוניזם ושטות מוחלטת .

צריך להקים בייס דין לעניינים אילו .
כם גורמי אכיפה ,צאצאים של ניצולי סדום ועמורה .
רק שם ניתן לדון ולשפוט כמה זה חרג מהנורמות .ואם יש מה לשפר כהצעת יעול .לאותו זוג שהחליטו לשתף
israelislave
israelislave • 25 בדצמ׳ 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
עוץ הגדול כתב/ה:
סליחה, לשפוט לפי הראיות זה אנטי-פמיניסטי? על פי המקרה הזה אתה קובע שיש פה "מערכת לא-פמיניסטית" ועוד "בעליל" (!!!) אתה רציני?
וכחיזוק אתה כותב "העורכת הדין היא אישה שעומדת לצידו", למה אתה מופתע, כי אתה ציפית שהעורכת דין שלו תצא נגד הלקוח שלה? עכשיו זה גם אנטי-פמיניסטי לייצג לקוח גבר?

מה שעולה מתוך דבריך זה שבשביל שמערכת תהיה פמיניסטית היא צריכה תמיד (אבל תמיד) ללכת עם הגרסה של האישה, בשבילך, ובשביל הנשים בכלוב (כפי שאתה טענת בעצמך), "אג'נדה פמיניסטית" היא לשפוט לטובת האישה.

ייתכן והייתי ממש לא ברור, כי מה שהבנת ומה שהתכוונתי מאוד שונים. ואני חושב שהויכוח ייפתר אם אסביר את עצמי יותר טוב. סליחה אם זה ארוך, ואודה אם תקרא הכל:
אני לא יודע מהי "מערכת פמיניסטית". לא ברור לי אם דבר כזה קיים. לא מתחכם. לא למדתי פמיניזם, יודע במעורפל שעכשיו גל 3. אני לא מאמין שקיים מושג מונוליתי "האג'נדה הפמיניסטית". כן שמעתי וקראתי הרבה דיונים בנושא.
מהדיונים הבנתי שעבד ישראלי מאמין בפמיניזם שוויוני. בעיניו, פמיניזם בעבר שאף לשוויון והיום הוא שואף לאי שוויון לטובת האישה. בעיניו, המערכת המודרנית היא מערכת פמיניסטית שמפלה נגד גברים. היא עושה זאת לפי תכתיבים של מה שהוא מכנה "אג'נדה פמיניסטית". הוא גם הביא דוגמאות שהוא מאמין שמדגימות את ההפליה הזו. וגם בהקשר לכתבה הזו הוא ציין את רחמיו על גברים שנפלו קורבן לפמיניזם וקשר בינם לבין הכתבה. ובכן, בקוראי את הכתבה, לא ראיתי עדות למערכת כזאת. ראיתי עדות למערכת שבהחלט לא הפלתה, מערכת הוגנת. ציינתי את מינה של עורכת הדין כדי להראות שגם היא אינה דוגמה לאותה "פמיניסטית פוסט מודרנית" שעבד ישראלי מתאר. פשוט לא ראיתי פמיניזם מהסוג שעבד ישראלי מתייחס אליו, לא בכתבה הזאת.
אם אני זוכר נכון, עבד ישראלי התייחס בעבר לארכאיינג'ל וברייה כפמיניסטיות מהסוג הלא רצוי, הפוסט מודרני. ההגיון שלי היה כזה: אם הכתבה מציגה, באיזושהי צורה, מערכת פמיניסטית פוסט-מודרנית, ארכאיינג'ל וברייה אמורות לתמוך במערכת, להיות מרוצות. אך הן לא מרוצות, בכלל לא משוכנעות שהמערכת פעלה נכון. ספציפית, עלה חשד על יחס מוטה לטובת הגבר. אז בעיניי, אם הפמיניסטיות הפוסט מודרניות של עבד ישראלי חושבות שהמערכת טעתה (ואולי בכלל היתה לטובת הגבר), זוהי אינה דוגמה למערכת פמיניסטית פוסט מודרנית.
אז ההיגיון שלי הוביל אותי לזה, שעל פי הסטנדרטים של עבד ישראלי, המערכת פה אינה פמיניסטית פוסט מודרנית. ולכן כתבתי שהיא לא פמיניסטית. ממש לא כתבתי אנטי פמיניסטית, ובטח שלא התכוונתי אנטי פמיניסטית. סליחה אם זה לא ברור. לא התכוונתי לאנטי או ההיפך. התכוונתי לא-פמיניסטית. לא מפלה כנגד גברים. לא כזו שפמיניסטיות מהללות. לא התכוונתי ליותר או פחות מאלה.
אז הסברתי שהכתבה מדגימה בעיני מערכת שפעלה, במקרה הספציפי הזה, בצורה לא פמיניסטית, וששום דבר בה לא מרמז על פמיניזם פוסט מודרני מצד המערכת.
לכן אמרתי, שהכתבה היא דווקא דוגמה לפעולה שאינה לרעת גברים ושאינה בקנה אחד עם האג'נדה שעבד ישראלי טוען לקיומו. ואם המערכת פעלה בצורה שעבד ישראלי מאמין שהיא הצורה הנכונה, הוא יכול דווקא לשמוח.
אני מקווה שעכשיו הדברים ברורים. ניסיתי להתייחס לכתבה לפי תפיסת העולם שאני קורא בדבריו של עבד ישראלי. לא ניסיתי לייצג מציאות או דעות של אחרים, רק להכיל את תפיסת העולם של עבד ישראלי על הנאמר בכתבה. לא לעגתי או הגכחתי אף אחד. לא כתבתי שום ביקורת על המערכת. לא כתבתי מי לדעתי אשם, או מה דעתי על תלונות שווא. לא תיארתי איך המערכת אמורה לפעול, או מהי מערכת טובה.
הניסוח הבוטה בסוף בא לומר "אישה ניסתה לנקום בבעלה, אך המשטרה 'עלתה עליה" ". ייתכן והוא היה מיותר.

1) המערכת הפמיניסטית:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4682573,00.html

https://www.youtube.com/watch?v=tCbKNjEMDP8

https://www.youtube.com/watch?v=HLN28mwiNho

http://www.saveservices.org/2012/02/cdc-study-more-men-than-women-victims-of-partner-abuse/

על 2% תלונות שווא

https://mida.org.il/2015/11/24/%D7%94%D7%98%D7%A8%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%92%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%9F-%D7%95%D7%9E%D7%AA%D7%90%D7%91%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%AA%D7%A2%D7%AA%D7%95%D7%A2%D7%99-%D7%94%D7%A1%D7%98%D7%98%D7%99/

סרבנות גט

https://www.haaretz.co.il/news/law/1.3855894

מה שאני בא לומר שוב ושוב, ואולי לחסוך ממישהו משהו נורא ואיום שהמדינה והמערכות שלה לא מתיחסות ו\או שופטות נשים וגברים באותה הדרך אלא מייחסות את כולם ל"קבוצות" אליהן, כך ע"פ הפמיניזם, הן שייכים. "כל הנשים קרבנות, כל הנשים תמיד אומרות אמת" לעומת "כל גברים אלימים, כל הגברים פטריארכים, כל הגברים מסוכנים" ולכן צריך להתיחס לשתי הקבוצות הללו באופן שונה.

ולמי שלא מבין מה זה "מערכת פמיניסטית... זו מערכת שעובדת בשקט בשקט מאחורי הקלעים, מקדמת אג'נדה לטובת נשים בלבד, או לחלופין נגד גברים בלבד, לא מתיחסת לגופם של אנשים (אישיות ומקרה פרטי) אלה רק לשיוכם המגדרי.

צמידים אלקטרונים - גברים בלבד

עברת אונס - גברים בלבד

אישור העדר רישום פלילי לעבודה במוסדות חינוך - גברים בלבד

מלחמה נגד "הורות משותפת" - נגד גברים

העלאת גיל פרישה לנשים - לטובת הנשים

המשך קיומה של תקנה 2.5 - לטובת נשים בלבד

קמפיינים שיקרים שמשתמשים בנתונים שקריים שצובעים את כל הגברים כאלימים ומסוכנים

מניעת מידע מהציבור - מידע שמטיל אור שונה ושלילי על נשים

ואני יכול להמשיך עוד ועוד.

רק שתדעו איפה אתם באמת חיים.

ולכל הדושים שיוצאים אישית נגדי.... אחת ולתמיד... אני לא שונא נשים. כמי שאיבד את ילדו בגלל אזלת הנפש\העדפה מערכתית משפטית של נשים, גם אם הן פוגעניות ומתעללות לילדים חשפה אותי לטירוף הזה.

אני לא נלחם בנשים. אני נלחם בתופעה שבטוחני שגם 90 מהנשים היו יוצאות נגדה אילו הבינו את משמעותה.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 25 בדצמ׳ 2019
גם בכנסיה של האפיפיור פרנציסקוס ,יש הטרדות מיניות
בין נזיר זה ,לנזיר זה .
בין נזירה זו ,לנזירונת ההיא .
בין פרחי כמורה ,למשניהם.
קרדינליים דופקים ארכבישופים. וגם שמענו ,כל ארכיבישופים שדפקו ונדפקו ,עי",חשמני הכנסיה .
תקיפה מגדרית ,היא כלל מערכתית ,הידועה בכל המסדרונות ,והמרתפים,של הוותיקן על שלוחותיו.

אז אל תעשו לי סנסציה ממקרה ראשל"צ.
שבו איזה אשה טענה בפוליציי,על כי הוא אינו שולט מקצועי ,בר סמכה.
אם הוא היה עושה את העבודה טוב ,היא היתה תובעת מהפוליציי, שיתנו לו מדליה, ותעודות הוקרה, על גבר ושולט לתפארת .
והיתה מאחלת לכול ראשלציונית על בעל פורה ויצירתי כפי שהיא זכתה .

אנשים שמשחקים בבדסמ כאשר הם לא שייכים לשם .זה כמו לשחק בקפצונים, ופיקות.

בדסמ,זה לא וולט דיסני, או ,פסטיגל.

בדסמ " ,זה בדס"מ ,
זה משהו רציני מאוד .
זה לא צחוק בדס"מ ,זה כמו טייס אוטומטי, אין נחיתה. המטוס רק ממריא ,אין שם מערכת שמנחיתה אותו .

מה שיהיה ,יהיה ...
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
israelislave כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
עוץ הגדול כתב/ה:

1) המערכת הפמיניסטית:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4682573,00.html

https://www.youtube.com/watch?v=tCbKNjEMDP8

https://www.youtube.com/watch?v=HLN28mwiNho

http://www.saveservices.org/2012/02/cdc-study-more-men-than-women-victims-of-partner-abuse/

על 2% תלונות שווא

https://mida.org.il/2015/11/24/%D7%94%D7%98%D7%A8%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%92%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%9F-%D7%95%D7%9E%D7%AA%D7%90%D7%91%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%AA%D7%A2%D7%AA%D7%95%D7%A2%D7%99-%D7%94%D7%A1%D7%98%D7%98%D7%99/

סרבנות גט

https://www.haaretz.co.il/news/law/1.3855894

מה שאני בא לומר שוב ושוב, ואולי לחסוך ממישהו משהו נורא ואיום שהמדינה והמערכות שלה לא מתיחסות ו\או שופטות נשים וגברים באותה הדרך אלא מייחסות את כולם ל"קבוצות" אליהן, כך ע"פ הפמיניזם, הן שייכים. "כל הנשים קרבנות, כל הנשים תמיד אומרות אמת" לעומת "כל גברים אלימים, כל הגברים פטריארכים, כל הגברים מסוכנים" ולכן צריך להתיחס לשתי הקבוצות הללו באופן שונה.

ולמי שלא מבין מה זה "מערכת פמיניסטית... זו מערכת שעובדת בשקט בשקט מאחורי הקלעים, מקדמת אג'נדה לטובת נשים בלבד, או לחלופין נגד גברים בלבד, לא מתיחסת לגופם של אנשים (אישיות ומקרה פרטי) אלה רק לשיוכם המגדרי.

צמידים אלקטרונים - גברים בלבד

עברת אונס - גברים בלבד

אישור העדר רישום פלילי לעבודה במוסדות חינוך - גברים בלבד

מלחמה נגד "הורות משותפת" - נגד גברים

העלאת גיל פרישה לנשים - לטובת הנשים

המשך קיומה של תקנה 2.5 - לטובת נשים בלבד

קמפיינים שיקרים שמשתמשים בנתונים שקריים שצובעים את כל הגברים כאלימים ומסוכנים

מניעת מידע מהציבור - מידע שמטיל אור שונה ושלילי על נשים

ואני יכול להמשיך עוד ועוד.

רק שתדעו איפה אתם באמת חיים.

ולכל הדושים שיוצאים אישית נגדי.... אחת ולתמיד... אני לא שונא נשים. כמי שאיבד את ילדו בגלל אזלת הנפש\העדפה מערכתית משפטית של נשים, גם אם הן פוגעניות ומתעללות לילדים חשפה אותי לטירוף הזה.

אני לא נלחם בנשים. אני נלחם בתופעה שבטוחני שגם 90 מהנשים היו יוצאות נגדה אילו הבינו את משמעותה.

אני לא מבין. נניח שכל נתונים שהבאת נכונים,לצורך הדיון. נניח שיש חלוקה כמו שאתה טוען. נניח שיש מערכת שמקדמת את האינטרסים האלה.
פה *לא*פעלו לטובת האישה ולרעת הגבר. פה *לא* פשוט האמינו לה. פה *לא* הפכו את הגבר אוטומטית לתוקף ואת האישה לקורבן. כל הדברים הרעים *לא* קרו.
אז גם אם המקרה שווה ערך לצדיק אחד בסדום, הוא עדיין הצדיק האחד, לתפיסתך.
אז אני לא מבין למה, במקרה הזה ורק במקרה הזה, אתה לא משבח את המשטרה. למה אתה לא שמח שהפמיניזם הקיצוני שאתה מתאר כשל? למה לדמיין איזה אסון היה עלול לקרות, במקום לחגוג את התוצאה החיובית, בעיניך?
להבה חשופה
להבה חשופה • 25 בדצמ׳ 2019
אחד שמבין כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
אחד שמבין כתב/ה:
קודם כל תודה רבה.
זה באמת מצב לא פשוט, וזה לא משהו היפוטתי, היו מקרים שקרו, גם בארץ וגם בחו"ל, שהמשטרה היתה מעורבת במערכות יחסים בדסמיות שהיתה בהם תלונה שגלשו מעבר למוסכם.
במקרים כאלה, באמת קשה מאוד להוכיח, ולכן נדרשת רמת אמינות גבוהה מאוד בעיני החוקר. בסופו של דבר כשחוקר (שהוא בנאדם עם רגשות ולא רק מכונה מקצועית) משתכנע שהסיפור שהובא בפניו הוא האמת במלואה, הוא יעשה מאמץ נוסף כדי להוכיח את מה שהוא מאמין בו. כשהוא מרגיש שניסו להוליך אותו שולל, הוא יתייחס בהתאם. בכל מקרה זו אכן סיטואציה מורכבת מאוד.
ההמלצה שלי היא שאם מגיעים למצב שמתלוננים במשטרה, חשוב מאוד לומר את כל האמת גם אם היא מאוד לא נעימה. אבל ברור לי שהאינסטינקט של הרבה אנשים הוא שונה, לפחות כשנמצאים בתוך הסיטואציה וצריך לקבל החלטות מהר וללא יכולת לנתח את המצב בצורה מלאה.

ותוסיף לזה את הפחד מהמשטרה שכנראה טבוע ברובנו ואת הסיטואציה המלחיצה כשהקרבן יושב מול חוקר ופורש בפני אדם זר התרחשות טראומטית. סליחה על השאלה הנוספת, אבל בהמשך לאמירה שלך שחוקר שהוא גם אדם יעשה מאמץ נוסף כדי למצות את הדין, נדמה לי שמצב כזה מחייב שלאותו חוקר תהיה מודעות למורכבות שביחסי שליטה. האם החוקרים במשטרת ישראל עוברים התמחות מיוחדת בנושא?

(לגבי ה"היפותטי", רק ניסיתי לחמוק מזיקוקי מלחמת המגדרים שמתפוצצים בשרשור הזה, אבל אין לי ספק שמקרה כזה אינו היפותטי).

שוב אני מסכים איתך.
ולכן אחד הדברים המועילים ביותר הוא לדעת מראש מהי דרך הפעולה הנכונה במקרים כאלה. שחלילה, בשעת הצורך, אם נאלצים להגיש תלונה במשטרה, כדאי מאוד לספר את האמת גם אם היא פחות נעימה. אם זה עומד בראש מראש, כשנקלעים לסיטואציה וכבר יודעים מה צריך לעשות, אני מניח שזה הרבה יותר קל, מאשר להתמודד עם קבלת החלטות במצב נפשי מורכב מאוד וסיטואציה לא מוכרת.

אגב, התגובה של להבה חשופה היא דוגמה לכך שניסיון (גם שלי וגם שלה) לא תמיד משקף אמת מוחלטת. אלא בעיקר חוויה אישית.
אני ליוויתי בעבר, ידידות שלי, בשני מקרים שונים, בתל אביב, בתהליך של הגשת תלונות בהקשר בדסמי, בשני המקרים היחס הפתיע אותנו לטובה.
אז קודם כל, יתכן שלפחות בפעם הראשונה באתי עם 0 ציפיות, אז הופתענו לטובה.
אני גם מניח שיש הבדל בין תל אביב לפריפריה. (לא שידוע לי היכן היה המקרה שלהבה מדברת עליו).
דבר נוסף, כמו שכבר כתבתי, גם חוקרי משטרה באים עם אמונות ודעות, וכן, ישנם שוטרים שבדסם מצחיק אותם במקרה הטוב, והם מתקשים לקבל את זה כדבר מובן מאליו.
ואולי בכלל אני פחות רגיש. ובחורה שהיתה מגיעה לבד בלי מישהו תומך היתה מרגישה חוסר נוחות.

נ.ב.
להבה יקרה,
עד כמה שידוע לי, אי אפשר לעשות "צטט" להודעה אחרונה בעמוד, ולא להודעה האחרונה בזמן כתיבת התגובה icon_smile.gif
הדרך היחידה המוכרת לי לצטט בשני המקרים האלו, כך שעדיין יופיע במסגרת בולטת, היא ע"י רשימת הקוד של ציטוט והעתקה.

אחד"ש יקר.
תושבת תל אביב אנוכי, את התלונה הגשתי בתל אביב. ( לפני 13 שנים). כמו שציינתי היחס בתחילה היה מחפיר, מזלזל וכן גם משפיל. (עד להתערבותו של הבכיר מהמשטרה, שהייתי "מקושרת" אליו).

נ.ב.
צדיק בסדום אתה.
תודה על ההסבר (העתק הדבק).
חג להבה שמח.
Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 26 בדצמ׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 26 בדצמ׳ 2019
אם ננתח את המקרה על סמך הכתוב בכתבה. עולות העובדות, כאילו .

היו להם ,זוג נשוי ,ונילים, לחלוטין.
מראשל"צ.

הגבר והאשה קיימו ,יחסי מין ,והאשה השתעממה ,
אז ,היא דרשה מימנו ,שיקבל במין ,מלל גס .
והוא הסכים.

לאחר זמן ,מה ,היא בקשה שישלב ,פיזיות נוספת .
והוא הסכים .

האשה החליטה ,שזה לא זה .
ככול הנראה, כאשר היו להם עימותים מהחיים הווניליים.
זה התערבב להם ,עם ההרגלים החדשים ,שהיא תהיה מהגבר .

הבדס"מ, פלש לנישואין שלהן .וחירבש להם הכול .
היא הלכה למשטרה .בכדי שבתביעת הגירושין .היא תשיג את סך הכתובה מליון שקלים .וחצי מהרכוש ,ביתר קלות .
כאשר היא מגובה ,בניידת משטרתית ,שהדבר יהיה חלש יותר אל מול תביעת הגרושין.

זה בסהכ ",אשה שהשתעממה ,מול הגבר ,הלא נכון ,שהתוכנה עימו, ורצה לצאת מהזוגיות הזו עם 50 אחוזים מההון המשותף שלהם .

זה מה שקורה ,למי שמשלב בדסמ",עם חיי נישואין .
וזה מה שיקרה למי שידע הבדס"מ, כאשר אין לו את זה ב d.n.a