שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פומבי

חץ דרוך​(נשלט)
לפני 4 שנים • 28 בדצמ׳ 2019

פומבי

חץ דרוך​(נשלט) • 28 בדצמ׳ 2019
ישלי שאלה 🖐🏻 מעולם לא התנסתי בסשן פומבי וזה די מדליק אותי ולאחרונה קבלתי הצעה די מפתה חייב לומר אך יש בי חשש משום מה... להסעתר מבלי לחשוש או שכדי לי לעשות איזה תהליך מסוים ואז להרשות לעצמי להשתתף בסשן שכזה ?
SoulDinger
לפני 4 שנים • 28 בדצמ׳ 2019
SoulDinger • 28 בדצמ׳ 2019
אתה רוצה לנסות לעזור לנו לנסות לעזור לך קצת פה ?

הצעה מפתה ? מה זה אומר ? מה יש בהצעה הזו ?
ועוד לפני זה, על איזה סשן פומבי מדובר ? מה ומי יהיו בו ? מה יקרה בו ? איך הוא נראה ?
ומה החשש ? ממה אתה חושש ?
ואחרון חביב, על איזה תהליך אתה מדבר ? מה יש בתהליך ואיך הוא אמור לעזור לך להתמודד עם הסשן הפומבי ?

תנסה לשים פה קצת מידע, קצת תשובות לשאלות האלו,
ואנחנו ננסה לתת לך עצה טובה, עד כמה שאנחנו יכולים ויודעים.

תעזור לנו לעזור לך (:
חץ דרוך​(נשלט)
לפני 4 שנים • 29 בדצמ׳ 2019
חץ דרוך​(נשלט) • 29 בדצמ׳ 2019
חח כמה שאלות הצעה שמפתה אותי בפנזטיה שלי להשתתף בשסן פומבי מאיזה מלכה כמו שזה נשמע אין משהו מיוחד,מה יקרה אייך הוא נראה זה שייך כבר לתחום גבולות ורצונות שלי
החשש הוא מלהופיע בפומבי לא נעים אולי...
ותהליך אולי להחשף בפני שנים שלושה אנשים תחילה או להחשף וירטואלי לא חסר תהליכים בקיצור
ישלך ניסיון בכלל בפומבי ?
ואשמח לטיפים עצות בכללי
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 29 בדצמ׳ 2019
אני חושבת שכדאי לך קודם כל להכיר שולטת אחת, לפתח איתה קשר שבו אתה יודע שאתה יכול לסמוך עליה, וכשתרגיש איתה מספיק בנוח אז לצרף עוד משתתפים או צופים (שגם איתם לא תקפוץ ישר לסשן אלא תעשה קודם שיחת היכרות, תראה את הכימיה ביניכם ואם הם מכבדים או שלא).
פומביות שבה אין לך שליטה בכלל על מי יהיו הצופים או המשתתפים (למשל במהלך מסיבה) כדאי לך לעשות בשלב מאוחר יותר, אחרי שהתרגלת לפומביות יותר מבוקרת וראית שזה מתאים לך. כי לפעמים יש הבדל בין מה שאנחנו מפנטזים עליו לבין מה שאנחנו מסוגלים אליו במציאות, ולכן אני ממליצה לך לעשות את זה בהדרגה. עדיף שיתברר לך שזה יותר מדי עבורך מול אנשים שאתה יודע שאתה יכול לסמוך עליהם לעומת באמצע מסיבה המונית מסביב לזרים מוחלטים. אל תמהר לשום מקום, אם פומביות היא אכן עבורך אתה תגיע לסשנים יותר הרפתקניים בהמשך.
    התגובה האהובה בשרשור
חץ דרוך​(נשלט)
חץ דרוך​(נשלט) • 29 בדצמ׳ 2019
וואו תודה רבה ממש עזר ובהחלט אני יאמץ תתובנה הזו שעדיף לאט לאט אבל בטוח לפעמים בא לקפוץ ודוקא כאן וזה יכול להיות שגוי ביותר תודה רבה יקירה עזרת
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 29 בדצמ׳ 2019
בתנאי שחוקי הסביבה ,והחברה ,ישמרו .
אם אתה עושה פומביות באיזור של שומרי מסורת ,מכל דת שהיא .כדאי שתקפידו יותר.

יש לך להבין פומביות זה נחלת הכלל .
ואתה שם כשאתה שם.

תתרשם.

https://youtu.be/mXfUTX2_5KU
foot-massage​(נשלט)
foot-massage​(נשלט) • 29 בדצמ׳ 2019
אני יכול לספר לך על הניסיון שלי ואולי זה יעזור לך.
בעבר היתה לי רתיעה גדולה מפומביות, זה אפילו היה גבול אצלי שלא הייתי מוכן לחצות.
לפני כמה שנים הכרתי שולטת מאוד מנוסה אבל לפני הכל היא אישה קשובה ומאוד תקשורתית. אחרי תקופה של מפגשים על בסיס קבוע נוצר בינינו קשר מאוד טוב והיא הציעה לי לפרוץ את הגבול הזה ולהתנסות בסשן פומבי.
היא ידעה איך לפרוץ את הגבול בהדרגה - הסשנים הראשונים היו בביתה, היא היתה מזמינה חברות שלה לבוא ולצפות. מי שרצתה יכלה להתנסות.
כמה סשנים לאחר מכן עשינו בביתה סשן עם קהל גדול יותר בו היו אורחים מ 2 המינים, גברים ונשים.
הייתי מאוד מופתע מהיכולת שלי להתחבר לסשן כזה ולהרגיש בנוח יחסית מול קהל.
הסשנים הבאים היו במסיבות של הקהילה- שם זה כבר היה המוני וההרגשה היתה אפילו קצת ממכרת.
שורה תחתונה- חשוב שזה יעשה עם שולטת שאתה מכיר טוב,שיש ביניכם יחסי קרבה אישיים, תקשורת טובה והכי חשוב - אתה מרגיש בטוח איתה וסומך עליה.
בשבילי זאת הייתה התנסות, חקירה עצמית ופריצת גבולות. רציתי את זה.
היום אני לא משתתף בסשנים פומביים כי חשוב לי לשמור על דיסקרטיות מסיבות אישיות.
OR1977
לפני 4 שנים • 30 בדצמ׳ 2019
OR1977 • 30 בדצמ׳ 2019
קודם תמצא מישהי שתכיר אותה,שתוכל לסמוך עליה, תלמדו אחד את השניה, תכירו במגבלות שלכם...ומשם השמים הם הגבול