אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הנסיכה הקסומה

↑ ↓
LetMeTakeUdown
לפני 3 חודשים • שבת, 22 בפברואר 2020, בשעה 21:07

הנסיכה הקסומה

LetMeTakeUdown • שבת, 22 בפברואר 2020, בשעה 21:07
הנסיכה הקסומה:
פעם , בממלכה רחוקה , נולדה נסיכה. ככול שחלפו השנים והיא גדלה ובגרה , כן גדל יופיה . היה לה שער ערמוני ארוך ודק , פנים עדינות מושלמות , קול צלול וטהור וכשגדלה קצת יותר קימוריה היו כה מושלמים שגם אם הייתה לובשת שק תפוחי אדמה אי אפשר היה להסתירם.אבל היא לא לבשה שק תפוחי אדמה, היא לבשה שמלות , קלילות , צמודות...
ועלמי וגברי הממלכה , משרק ראו אותה ושמעו את קולה התאהבו בה עד לשד עצמותייהם  , ולא מעט מהם , כשהבינו שלעולם לא תהיה שלהם הלכו והשליכו את עצמם מצוק האבדון .ובכיס של רבים נמצאה תמונה או ציור של הנסיכה הבלתי מושגת. 
וכשהגיעה לפרקה הנסיכה בעלת היופי המושלם העדין הכריז המלך שהיה אדם נאור וליברלי את ההכרזה הבאה .שימו לב אבירי ונסיכי 7 הממלכות. הנסיכה הגיע לפרקה והגיע הזמן שתמצא את בחיר ליבה שבבוא היום יהיה המלך. בניגוד לעבר בו במצבים דומים נדרשו המועמדים להביא – לב של דרקון, את פרח לב הארגמן , כד מים מאגם העלומים הנצחיים , או פשוט 10 טון זהב.
הפעם...זה אשר יזכה בליבה של הנסיכה צריך להשלים בהצלחה משימה אחת. והמשימה היא ....להביא את הנסיכה ל.. אורגזמה !

הלם נפל בממלכה, פוריטנים ושמרנים , אנשי דת וסתם פולנים (וכמובן פולניות) מחו כנגד ההכרזה השערוריתית . אבל ככול שעבר הזמן המלך לא התכופף או נע מהכרזתו ונסיכים ואבירים התחילו להפנים שזו המשימה שבה עליהם לעמוד. 
שנים של סחיבת בולים כבדים , ירי בקשת , התנסות בסוגי רעלים, באומנויות לחימה , בטיפוס על צוקים – כול המיומנויות האלו עליהן שקדו המועמדים במשך שנים כדי למלא בבוא היום את המשימה שתעניק להם את הנסיכה התבררו כחסרות תועלת. אורגזמה.... לנסיכה... איך לעזאזל גורמים לזה ??
ראשון ניסה את מזלו סר וילהלם הנדיב – במשך 3 ימים הפליא בנגינתו ליד חלון הנסיכה. בלדות לנבל וקתרוס , חלקן עליזות , חלקן נוגות, גם לב אבן נמס למשמע נגינותיו , וגם הנסיכה נהנתה, אבל לאורגזמה – היא לא הגיעה .
אחריו הגיעה האביר אלברט המזמר. 3 ימים הוא שר שירי אהבה מרטיטי לב שגרמו גם לאבנים בחומות מצודת הארמון להיתאהב במלט שחיבר אותן זו לזו, הוא שר עד שקולו נשבר,נגמר ונשמע למרבה הצער בסוף כמו נפיחה בלתי נגמרת של דרקון ושומרי הארמון נאלצו לגרור אותו הרחק מעבר לטווח השמיעה של הנסיכה שכמובן – אורגזמה ? לא !!

אחריו קיבל לפנים משורת הדין ליצן החצר (שלא היה אביר או נסיך) הזדמנות להפליא בכישוריו. הוא פצח בפרץ בדיחות והלצות שאכן העלו חיוך בשפתי הנסיכה החושניות.  משם המשיך לסיפורים שלאט לאט הידרדרו לסיפורי גסויות שאף בבתי המרזח לא בטוח שנישמעו כמותם, והנסיכה אף שהציגה כלפי חוץ ארשת מלכותית לא גילתה לאיש שחמימות רטובה ומלכותית התפשטה בתחתוני התחרה המלכותיות שלבשה ואף שהתחושה הייתה נעימה , לא מוכרת ומענגת – היא לא הגיעה לאורגזמה .
המלך לא ממש הגדיר מה אסור ומותר כדי להביא את הנסיכה לאורגזמה. יש גם לאמר את האמת - לנסיכים ולאבירי הממלכה לא היה ממש מושג מה נדרש כדי לגרום לזה לקרות. שנים של אימוני התגוששות בבוץ לא ממש העשירו את ידיעותיהם בתחום.
ימים עברו,הנסיכה ...קצת התייאשה. היא ישבה בגן החצר והביטה בבריכת הנוי כשפמליית מלוותיה מקיפות אותה למלא את כול מבוקשה.
צהלת סוס החרידה את השקט היחסי.
לתוך רחבת הארמון נכנס בשעטה אביר גדול ממדים , לבוש כולו בשחור. הוא רכב על סוס שחור עצום מעט מפחיד למראה . 
בתנועה אחת קפץ האביר מהסוס וניגש לפמליית הנסיכה.
"שלום , שמי האביר וילן  (villain  ) ובאתי לבצע את האתגר המלכותי " . בפמליה המבועתת לא נשמע הגה, כולם קפאו במקומם .

ללא מילים מיותרות ניגש וילן לנסיכה , הרים אותה בזרועותיו ביחד עם תיק האיפור והיופי שלה ובריצה קלה עלה איתה למגדל הגבוה ביותר בארמון . בחדר הזה השתמשו לפעמים גם כדי לחקור אסירים שלא ...נידבו מידע מרצונם .
תוריד אותי צעקה הנסיכה ,אבל וילן רק המשיך לעלות עד שהגיע לחדר, נכנס ונעל אחריו את הדלת .
אני הנסיכה,צעקה הנסיכה . וילן חייך "אני יודע" אמר "בגלל זה אנחנו כאן"
הוא ישב על ספה שהייתה בחדר וסימן לה – בואי לפה. הנסיכה התבוננה סביב והבינה שאין לאן ללכת וכרגע כדאי לעשות מה שהגבר העוצמתי שריח הטסטוסטרון נדף מכול גופו ,וכדאי לעשות מה שהוא אומר .
היא ניגשה. "על הברכיים" פקד... והיא ירדה על ברכיה. בתנועה חסרת מאמץ הרים אותה וילן כך שבטנה הייתה על ברכיו וישבנה מופנה אליו. 
הוא הפשיל/הרים את השמלה ומתחתיו עטוף בתחתוני תחרה ורודים נגלה הישבן המלכותי הענוג , שיש להודות  - היה מושלם . 2 פלחים בולטים בדיוק במידה הרצויה, חריץ עמוק מפריד בינהם מדיף ריח מענג מאין כמותו .
בעדינות שהפתיעה כשהגיע מאביר עוצמתי שכזה הניח וילן יד מיובלת וגדולה שחפנה פלח ישבן שלם ו.. נשימה של הנסיכה נעצרה .
תראי , ככה זו עובד הוא אמר. אם משהו שקורה פה לא טוב לך , לא נעים לך ואת רוצה שיפסיק, פשוט תאמרי ... "אבוקדו" ותוך 5 דקות תהיי חזרה בחדר שלך. 
דממה....
וילן העביר את אצבעותיו לאורך הישבן, במורד הירכיים,משלב לטיפות , טפיחות בעוצמה משתנה. ואז.. הפסיק לרגע. לצד הספה , מול פני הנסיכה הייתה מראה גדולה, והוא הביט בה לרגע ועייניו ועיניה נפגשו לרגע. היא הסמיקה , הוא חייך ו... smack  , ידו הפתוחה ירדה בעצמה לא גדולה אבל בהחלט נשמעת ומורגשת על אחת מלחיי ישבנה . אאוץ היא צעקה.והשתתקה .
Slap , smack  , ספנק אחר ספנק הוא המשיך בקצב ועצמה משתנה עובר מלחי ללחי, וקולה נשמע , איי , תפסיק, אני לא יכולה , זה כואב... אבל "אבוקדו" היא לא אמרה . כשהחלה לנוע קצת יותר מידי וילן שלח יד,פרם את סרט המשי הכרוך סביב שערה וקשר בו את ידיה מאחורי גבה. "יותר נוח ככה" אמר בקול משועשע. 
הוא הביט שוב במראה ומבטם שוב נפגש.  על מה אתה מסתכל שאלה הנסיכה בהתרסה, אני הנסיכה ! . 
כן , אני מבין שאת הנסיכה וילן אמר. האמת שאני מסתכל על השפתון האדום שלך, המטרה שלי להביא להתאמה מושלמת בין הישבן והשפתיים שלך... ובשביל זה, נצטרך לשדרג קצת את המשחק...
בתנועה אחת הוא משך את תחתוניה מטה והפשיל אותם עד לברכיים , כוס מושלם נגלה מבצבץ בין פלחי ישבנה ולחלוחית כבר החלה להראות בברור לאורך השפתיים המושלמות .
וילן הסתכל סביב ועייניו נפלו על תיק האיפור והיופי, הוא פתח אותו וחיוך עלה על שפתיו.
מברשת שיער מלכותית נשלפה, אדומה , רחבה ..מושלמת להברשת שיער מלכותי , אבל .. לא רק לזה .
מממ.. מה, מה אתה עושה מלמלה הנסיכה. "אני מבטיח שמייד תגלי " ענה וילן בקול נמוך וחרישי, "ואני מזכיר לך – אבוקדו והכול נגמר " .
הוא שינה את התנוחה שלה כך שהברך שלו הייתה בין רגליה , מה שגרם ל pussy  המלכותי שלו להיצמד לירך שלו.
הספנק הראשון היה רק לניסיון אבל הוא לבדו היה יותר מכול מה שהעניקו לה ידיו רק לפני מספר דקות. משם זה רק הלך והתעצם ...בנוסף לכך , בכול הצלפה נלחץ הכוס הרטוב והפתוח צמוד יותר לירך שלו וזרמים נשלחו ישירות לדגדגן שהלך והתנפח .
דייי היא צעקה, אמרתי שאני לא יכולה ,תפסיק מייד. והיא אמרה עוד הרבה דברים שאבוקדו לא היה אחד מהם . ו... זה לפתע נגמר. "בול אותו צבע" אמר וילן בסיפוק .
חצי דקה חלפה. אני צמאה , אמרה לפתע הנסיכה.
"אין לך מושג כמה זה משמח אותי לשמוע את זה " אמר וילן
"שבי בבקשה, רגע .. , את בטח לא יכולה לשבת, אז... על הבירכיים " 
בעזרתו , ידיה עדיין קשורות מאחור מיקם אותה וילן על שפת הספה על הברכיים.
הוא נעמד מולה , ופתח את חזית מכנסיו השחורים. איבר זקור גדול ועבה הופיע לפתע מול עייניה המבועתות.
"שתי לרוויה" הוא אמר. היא שמרה על פיה סגור וקפוץ ואמרה לפתע בהתגרות, ואם אני לא מסכימה ??
וילן חייך ואמר " ראיתי בתיק שלך שפתון סגול...אולי נמרח לך אותו ? מה שכן  - גם את צבע הישבן נצטרך להתאים בהתאם " 
היא ניתקה את מבטה, הורידה את פניה והסתכלה שוב על השרביט הקסום שהזדקר מולה. פה נפתח והיא רק הושיטה לשון.. טעימה... שפתיים נפשקו והיא הקיפה בשפתיה את כיפת אברו הגדול . 
לאט לאט יותר ויותר מאיברו נעלם בין שפתי החרסינה המצוירות שלה וכיפת איברו כבר פגשה את הגרון הצחור , יותר ויותר עמוק. ליקוקים , מציצות , לשון , שפתיים ו... וילן אחז בשערה והצמיד אותה , עמוק ככול שניתן ובפרץ חזק התפרץ עמוק בגרונה , מצמיד אותה עד שאיברו העניק לא את כול הרוויה שהייתה בתוכו . 
היא באמת הייתה צמאה, ועם או בלי ברירה היא בלעה את כול מה שהעניק לה.
"אוקי" אמר וילן, "הגיע הרגע למלא את משימת האתגר. מה פה יכול לעזור"? 
מבטו נפל על כיסא/סד , שהיה מיועד לקבע ולשמר את מי שהושם בו על 4 בלי יכול לזוז - רצועות עור מוקמו לידיים רגליים ורצועה נוספת לצוואר , כך ששיתוף פעולה מושלם הובטח . 
הנסיכה שכבר ידעה מי מנהל את ההצגה התמקמה בברכיים רועדות כך שישבנה האדום והחריץ הרטוב שלה היו פסוקים וגלויים לחלוטין. וילן הידק את הרצועות , לא חזק אבל מפסיק כדי למנוע הפרעות .
מההתיק שלו שלף מכשיר לא מוכר בצורת האות Y  . הוא היה עשוי מחומר מעט קשיח ומעט גמיש .
מממה זה ?שאלה הנסיכה . 
"זה..." אמר וילן " זה מכשיר שגנבתי מקוסם מרושע שגברתי עליו, אבל זה דווקא אביזר קסום ש..יעשה לך טוב. קוראים לו – מרטיט הנסיכות.. "
הוא הצביעה על אחת מ 2 הבליטות בצורת אצבע והסביר – אצבע הקסם הזו מזהה נסיכה אמיתית ויודעת להרטיט את ליבך ומקומות נוספים שקרוב תגלי.
הנסיכה הסמיקה..ושאלה , ולמה האצבע השניה?
"מת על התמימות שלך " ענה וילן .
הוא ניגש אליה, והעביר את ידו בשערה , בעדינות.
יד שניה ליטפה במורד צווארה. הוא רכן ונישק אל לחיה , את שערה , את כתפיה.
ידיו גלשו במורד גבה, ליטפו את ישבנה הרגיש בעדינות.
הוא לקח את מרטיט הנסיכות ולחש את מילת הקסם שהפעילה את גלאי הנסיכות שבמכשיר. 
את האצבע הקטנה שבמרטיט הוא שימן היטב..
תוך כדי ליטוף הוא קירב את המכשיר לישבנה.
האצבע הרוטטטת כבר זיהתה שנסיכה אמיתית לפניה והחלה לייצר ויברציות ורטיטות זעירות לקראת המגע עם השפתיים הפסוקות שעטפו בעדינות דגדגן מושלם שכבר רטט בציפיה.
במקביל החל וילן להעביר בעדינות את האצבע (המשומנת וחלקלקה) השניה של "מרטיט הנסיכות" על שפתי פי הטבעת העגול והצר ובמגע הראשון הרטיט את כול גופה של הנסיכה ועונג לא מוכר התפשט בגופה .
לאט לאט האצבע נכנסה פנימה  לישבנה מה שגרם להידוק האצבע הרוטטת השניה יותר ויותר צמוד בין השפתיים של ה כוס הורוד והמושלם ווהיא בתורה שלחה זרמי תענוג הולכים וגוברים ישר לדגדגן שכבר התנפח והכפיל את גודלו .
המכשיר ישב לבד במקומו בעוד ש וילן התמסר ללטף באצבעות רכות את גופה , שערה , שדיה ופטמותיה המתקשות תוך כדי נישוק הצוואר ,האזניים . ידיו ירדו באצבעות מרפרפות מלטפות את גבה ומשם לפלחי הישבן הסמוק.
התחושה הכול חושית הייתה מהממת. 
אצבע עמוק בתחת הענוג, ועוד אחת כבר על הדגדגן , הליטופים , הנשיקות ולחישת תענוג שהפכה לגניחות וצעקות עונג פרצו בצלילות מגרונה של הנסיכה ונשמעו בכול רחבי הארמון .
אני ...אני ...אאאא. כבר לא יכולה היא צעקה, וווו.... ברעידה שהחלה בין ירכיה והתפשטה לכול גופה היא .. גמרה.. וגמרה ....
וילן שחררה אותה. חיבק אותה  ולחש – נתראה מחר ? "אולי" היא לחשה, הסמיקה ומיהרה לצאת.
כשהגיע חזרה לפמלייה , היא נגשה למלווה הראשית שלה ופקדה : למחר , תמצאי לי את האודם עם הסגול הכי עמוק שיש ...


,