סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סווינגרז... בעקבות הכתבה ביומן ערוץ 10 מאתמול

QriS​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 24 באפר׳ 2004

סווינגרז... בעקבות הכתבה ביומן ערוץ 10 מאתמול

QriS​(מתחלף) • 24 באפר׳ 2004
אז היתה כתבה על דירת סווינגרז שמגיעים אליה זוגות (400 ש"ח לזוג) לערב עם או בלי מסיכות, והם משתרללים להם בצבע ובשחור לבן והולכים יחד הביתה מאושרים ושמחים...

האמת, היה נראה לפי איך שהם דיברו שאין להם שום בעיה ושום הפרעה, ושזה באמת עניין טבעי לחלוטין, שמספק את שני בני הזוג באותה המידה ובעצם איך לא חשבו על זה קודם...

אבל, הבעלהבית סיפר שלפי ניסיונו הנשים הן דווקא אלה שמביאות את הגברים שלהן למקומות האלה בדרך כלל... הזוג שהתראיין מגיע למקום פעמיים בשבוע.. שזה קצת התמכרותי לדעתי.. הוא נראה כמו נהג אוטובוס שמן והיא היתה נראית די פצצה... אומנם עם מסיכה אבל ראו שהיא סקסית ביותר.. היה לה 40 לפחות לדעתי, שמורה, מצב טוב, בודי מקורי, שאסי נקי...

האמת אני קצת מוטרד.. מה גורם לאנשים לבוא לכאלה מקומות, ואיך יכול לדעת זוג שהוא הולך לקראת חוויה מעשירה ומספקת מינית ולא לקראת אובדן הזוגיות לנצח?

היה שם איזה מומחה שהסביר במילים פשוטות שאם מישהי אוהבת מישהו היא תיפגע אם הוא יילך להשיג אינטימיות עם מישהי אחרת, וההיפך. זה היה נשמע מאוד הגיוני ומאוד לא בר ויכוח. הוא הסביר שבין בני זוג במקום שאין כבר אינטימיות ביחסי המין מגיע המקום המנוכר של סקס לצורך סיפוק ואז כל אחד עושה סקס לבד שזה בעצם כמו להיות לבד, רק ביחד.

אז אין קשר בהכרח לסוויצ'יזם אבל יש קשר לסווינגריזם ובואו נדבר גם על דברים שלא קשורים לבעיות הדחיה ואינטגרציה שלנו בקהילה. אוהב אותכם. שבת טובה.
QriS​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 25 באפר׳ 2004
QriS​(מתחלף) • 25 באפר׳ 2004
אני פשוט מופגז בדעות ורשמים... חבר'ס רגע אחד.. לאט לאט בבקשה לא להתנפל.... icon_wink.gif

מה אתם חושבים על תשובה? לא חייב משהו מתחכם סתם ככה שיחה אנשים נו באמת.... icon_rolleyes.gif

סווינגרז סווינגרז חילופי זוגות אורגיות צפייה במופע אוראלי בין שתי נשים שאחת מהן באה איתך, מימוש פנטזיית השתי בחורות שימצצו ביחד.. כל כך הרבה דברים... כל כך הרבה גירוי.. מה אין לכם מה להגיד על זה ?

טוב נו שוין... מישהו היה? (פתאום עכשיו ארבעים תגובות..חהיחהיחהיחהי.. אהההה... בגלל זה.. אתם לא רוצים שנזהה אתכם בפעם הבאה.. אוקיי הבנתי... icon_lol.gif )
loren
לפני 20 שנים • 25 באפר׳ 2004
loren • 25 באפר׳ 2004
אני מניחה שיש אנשים שאוהבים את זה- באים פעם ראשונה ומתלהבים. אולי דווקא החוסר אינטימיות הוא שקורץ להם. יש אנשים שהם אולי קצת אקסהיביציוניסטים, וזו אחת הדרכים שלהם להנות. אני מעדיפה סרטים כחולים icon_wink.gif
zytry​(שולט)
לפני 19 שנים • 27 באפר׳ 2004
zytry​(שולט) • 27 באפר׳ 2004
את אשר אינך יודע ובמה שלא התנסית , אין פירושו שלא קיים, ושהוא רע או טוב בעבורך.
QriS​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 29 באפר׳ 2004
QriS​(מתחלף) • 29 באפר׳ 2004
zytry כתב/ה:
את אשר אינך יודע ובמה שלא התנסית , אין פירושו שלא קיים, ושהוא רע או טוב בעבורך.

icon_question.gif icon_rolleyes.gif icon_confused.gif

לא התנסיתי אבל אני דווקא כן יודע. ברור שקיים קיים ועוד איך היתה כתבה... icon_smile.gif ...
רע או טוב? מי אמר רע? בטח טוב, רק טוב...

שיחה מוזרה...
קליבר​(שולט)
לפני 19 שנים • 1 במאי 2004
קליבר​(שולט) • 1 במאי 2004
אז ככה , ניסיתי , היה מעולה
האמת שהפעם הראשונה באה לי בהפתעה , באתי לדבר אחד , וזה נהיה אורגיה , זוגתי הלכה עם גבר אחר ואני מצאתי את עצמי בין שתי נשים שהחליטו שאני סקסי והן "יעשו אותי " - ככה הן אמרו . והן "עשו אותי " יותר ממה שאני חשבתי שאני יכול ... הן פשוט אוהבות גברים שעירים בגוף , ואני לא ידעתי ונפלתי למארב .
אחרי זה נסענו הביתה , לפנות בוקר כזה .. והיה לה חיוך על הפנים שהחזיק עד יום רביעי .

אבל אחרי חודשיים שלושה פתאום יצאה הפולניה , וזה נהיה "לא טוב " ולא תרבותי ומסוכן ועוד ועוד ..

ומאז רק פנטזיות .
QriS​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 2 במאי 2004

תודה !!

QriS​(מתחלף) • 2 במאי 2004
icon_razz.gif

ובהצלחה