צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ממתי אני יודע/ת שאני...

Tremble​(אחרת)
לפני 4 שנים • 30 במרץ 2020

ממתי אני יודע/ת שאני...

Tremble​(אחרת) • 30 במרץ 2020
בהשראת הפוסט הזה שלי

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=120760&postid=981384

מה רמז לכם בילדות שלכם על הפטישים שלכם?

ריסון -
כשהייתי ילדה קטנה,
הייתי משחקת עם בני דודים שלי
היה לי פוף גדול שחור
הייתי שוכבת
הפוף מעליי
והם היו יושבים עליו
זה לא כואב
אבל אני לא יכולה לזוז

מה איתכם?
Queen Bambi{זדיינו}
Queen Bambi{זדיינו} • 30 במרץ 2020
כבר פרסמתי בבלוג שלי, ממש היום מתי הבנתי שאני נשלטת.
לכן אפרט דווקא על הצד השולט שלי-
זה דווקא היה יחסית מאוחר, אחרי מערכת יחסים מאוד אלימה וקשה שהפכה אותי להיות חפץ (בגיל 14) פחות או יותר, הרגשתי צורך להשתמש בגברים.
לנצל אותם, להכניע אותם.
אני עד היום בפערים עם הזהות הזו, אבל אני לאט לאט מנסה יותר icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
kareena​(נשלט)
kareena​(נשלט) • 30 במרץ 2020
בגיל 12 המדריך בן ה-16 לעברית (עליתי מחו"ל ואמא שלי שילמה לו שילמד וידריך אותי בעברית ותרבות הארץ) היה לוקח אותי למקלטים חשוכים.
לא זכרתי את כל זה בכלל, רק אחרי שנים רבות מאוד זה עלה בעקבות עזרה ושיחות עם מישהו שמבין.
fee
fee
fee • 30 במרץ 2020
שהייתי בת 14 פתחתי לידיד שלי את הראש בעקבות מאבק כוחות במיטה. הבנתי שאני לא רק נהנית להכניע, אלא גם לגרום לכאב ואפילו נזק קטן בדמוי צלקת.

גם עזר לי להבין שאני סוויץ'
יום אחד אני מזיינת אותו בתחת ויום אחרי הוא לוקח חזרה בחניקות, ריתוק למיטה וסימנים כחולים.
רק 3 שנים אחרי למדתי מה זה אומר.

ידעתי שאני אוהבת לראות אנשים כואבים אחרי שחברה הביאה את הפורנו של אבא שלה, פורנו מאוד אלים עם חטיפות ומלא אנאלי. הייתי בת 8
בס ד
לפני 4 שנים • 1 באפר׳ 2020
בס ד • 1 באפר׳ 2020
אני עדיין זוכר כאילו זה היה אתמול. המירוץ למיליון עונה שלישית, סין או יפן. המשימה - לשיר את "מעלה" תוך כדי שיושבים על נדנדה שנכנסת בלי שידעו לאקווריום עם נחשים. והבנות צרחו ופחדו.

ואז גם מצאתי ביוטיוב סרטון בונדג' של אישה בבגד גוף וגאג וככה נכנסתי לאט לעולם הזה.
אפרופו בגד גוף ומשחקי תפקידים - הייתי גונב כל שנה את הקטלוג של שושי זוהר להסתכל בו בתחפושות..
Sultana​(שולטת){לא מחפשת}
זה התחיל בכיתה ה' נראה לי, בצופים ובבית ספר.
הייתי משתעשעת ומשחקת עם הבנים, שורטת אותם ועושה להם סימנים בזמן שהם מתחננים שאעזוב להם את הזרוע.. אבל תמיד חזרו לקבל עוד icon_smile.gif

אני הייתי ילדה טובה.. מאוד.. אבל היה מקרה שפשוט אבא של אחד הילדים בא לבקש ממני בטוב להפסיק לשרוט את הבן שלו 🤦🏻‍♀️
קשירה לשם אהבה
קשירה לשם אהבה • 1 באפר׳ 2020
מאז שרני זוכר את עצמי נמשכתי לקשירות.. אני זוכר שבגן הגננת סיפרה על סיפור שהיה בו קשירות ובלי להבין יותר מדיי זה עשה בי משהו.. כל פורים הייתי מתחפש לשוטר רק בשביל לענוד את האזיקים לחברות לכיתה כמשחק.. חשבתי שאני שרוט.. לפני 15 שנה בערך הבנתי שיש לזה שם ושלא מעט אנשים נמשכים לזה.. אולי הדבר שכן מעודד אותי בכל הסיפור הזה זה שאני לא אוהב שליטה הארד קור.. אני אוהב לשלוט מאהבה כתנאי לזה שהנשלטת שלי נהנית מכל רגע שבו אנחנו מתנשקים בלהט תוך כדי שהידיים שלה קשורות מאחורי הגב צמודות לרגליים גאג בפה אצבע בתחת וויברטור שמשגע לה תוך כדי את הדגדגן