ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנושא שדובר רבות "הודעות אדיוטיות בפרטי" :

הוא​(שולט)
לפני 20 שנים • 3 במאי 2004

איך הגדיר ג'ורג' מסיינפלד את הסדרה

הוא​(שולט) • 3 במאי 2004
ITS ABOUT NOTHING
כמה אנרגיה על כלום
Tame
Tame • 3 במאי 2004
מממ אתה לא יודע ש "Nothing" זה הנושא הכי חם בשוק כיום?
icon_wink.gif

באמת שחבל להפוך את האשכול לריב.. icon_sad.gif
abcd

בנאדו, ידעתי שזה ימצא חן בעיניך יא ממזר :)

abcd • 3 במאי 2004
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

תום, וואו! כל זה בשבילי???? ( מסמיקה....)

לא, אני לא שונאת גברים, אני דווקא מאד אוהבת אותם....כשהם לא מנסים לעשות שרירים מול החבר'ה... icon_lol.gif
תאיר​(נשלטת)

לעשות לימונדה מלימון

תאיר​(נשלטת) • 3 במאי 2004
כן, אנחנו מקבלות לפעמים הודעות תוקפניות או סתם טפשיות לתיבה הפרטית.
כמו שכבר אמרתי, מבחינתי מדובר במקבילה הווירטואלית של דואר זבל. יש הבדל גדול בין שיחה פרטית שחושפת פרטים אישיים לבין פניה גסה (שחושפת רק את גסותו של הפונה).

אז נכון אפשר לחסום ואפשר למחוק, ולרוב זה מה שאנחנו עושות. אבל לפעמים אפשר מההודעות המעצבנות האלה להוציא משהו חיובי - בדיחה שתצחיק גם אחרות.

זה לא דורש מאיתנו יותר אנרגיה מאשר למחוק, כמו שלאפרוח לא נדרשה המון אנרגיה לנהל שיחה עם אותו אחד שחשב אותו לאפרוחה. ושם היה מדובר בשיחה שלמה בפרטי שנחשפה.

ותום אם לא שמת לב, המתנגדים לחשיפת ההודעות האלה פה היו (במקרה?) גברים.
Tame
Tame • 3 במאי 2004
תאיר, זה כבר באמת לא הוגן.
את משרה רושם שכל המתנגדים היו גברים ושלפיכך כל המתנגדים כנראה שולחים הודעות מטרידות/מציקות/דביליות בפרטי.

מכל המגיבים אני חושב שאת תום אני מכיר הכי הרבה (למרות שלא נפגשנו פעמים רבות כל כך אלא רק במועדון) אבל אני חושב שאני יכול לומר בוודאות של 100% (ואם היה אפשר יותר אז יותר) שתום ממש לא מהאנשים שמשאירים הודעות פרטיות שכאלה.

כך שההכללה כולה נופלת,
ולפיכך אני לא חושב שעל סמך התנגדות לפתיחה של אשכול שכזה ניתן לומר על אדם שהוא "אשם" במה שמתואר בנושא האשכול.

בכל אופן. בלי קשר ל "האם זה נכון לפתוח אשכול שכזה או לא"
לדעתי אם מתפרסמות הודעות שכאלה אז יש להשאיר את שם השולח/ת לא מצונזר (אחרת זה פשוט בזבוז זמן שלא יתרום לשום דבר ואין טעם לפרסם בכלל את ההודעה)
abcd

Re: לעשות לימונדה מלימון

abcd • 3 במאי 2004
אז נכון אפשר לחסום ואפשר למחוק, ולרוב זה מה שאנחנו עושות. אבל לפעמים אפשר מההודעות המעצבנות האלה להוציא משהו חיובי - בדיחה שתצחיק גם אחרות.

זה לא דורש מאיתנו יותר אנרגיה מאשר למחוק, כמו שלאפרוח לא נדרשה המון אנרגיה לנהל שיחה עם אותו אחד שחשב אותו לאפרוחה. ושם היה מדובר בשיחה שלמה בפרטי שנחשפה.
-------------------------------------
ובכן, דבריה של תאיר די ממצים את הסיבה לשמה נפתח שרשור שכזה. למטרות אתנחתא קומית קטנה באמצע היום...
נוצר רושם ששרשור זה הוא נגד גברים באופן ספציפי, והוא שגוי.
אם הייתי מביאה דוגמית של בחורה או סאבית שנודניקית לי בפרטי, ומפרסמת את הודעתה, השרשור הזה היה מקבל כוון אחר. סאביות , בינתיים, נתנו לי בפרטי בצורה די מכובדת, וכשאמרתי לא, שם זה נגמר. בינתיים. icon_razz.gif

אגב, הודעות של בחורות נודניקיות יתקבלו גם כן, המטרה היא ר ק להשתעשע, זה דבילי לנסות לחנך אחרים ולקבוע להם איך לכתוב הודעות בפרטי, כי אדם דביל ונודניק ישאר כזה. זה גם לא פרקטי, כל יום מצטרפים הרבה אנשים חדשים לכלוב, וגם מהם, יהיו נודניקים חדשים.

כל שנותר הוא, להנות בכיף מכל מה שיש לאתר הזה להציע, וחלק נכבד הוא הפורומים.

ולמי שבחר להעלב משרשור זה, (למרות שהירידה כוונה רק לאותו שולח הודעה נודניק) , ולא אליו אישית, כדאי שיחשוב היטב ולעומק עם עצמו, מה בתוכו לא סגור , ומה הקפיץ אותו כל כך למהר ולרדת עליי ולהתנשא, שוב, למרות שכיוונתי את הירידה לשולח ההודעה בלבד.

אגב, אני חשה פה בין השורות מטרה של סתימת פיות לנשים בפורומים, ושיש לגברים צורך בשליטה על כל מה שקורה ונאמר...אמממ...שכחו מזה icon_lol.gif
loren
לפני 20 שנים • 4 במאי 2004
loren • 4 במאי 2004
רוב ההודעות המשונות, מקבלים בעיקר מכל מיני וונילים שחושבים שמי שנמצאת כאן היא ללא ספק שרלילת על icon_biggrin.gif מי שבאמת מתעסק עם הבדסמ, לא יכתוב כאלו שטויות.
לא כל יום פותחים כאן שרשורים מהסוג הזה, אבל מדי פעם זה מצחיק וזה נחמד, אבל זה בהחלט יותר סוג של הומור נשי פנימי, אולי לגברים קצת קשה להבין את זה. אבל זה ברור שאף אחת בגלל שרשור כזה לא תאבד את האבחנה ( הדקה??) מה לפרסם ומה לא.

כמובן שלכל אחד יש את הזכות לכתוב כאן את אשר על ליבו, או על חיוכו, וזכותו של כל אחד להגיב כפי הרגשתו.

נ.ב מישהו פנוי לשיחה חמה בפרטי? icon_wink.gif