שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין פה מלכים? אבל יש הרבה מלכות.

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 12 במאי 2020
אני הייתי מתחיל מזה שרובנו למדנו לדבר בדסמית, לא המצאנו אותה. ובישראל, היא בכלל ברובה מתורגמת.
אז אני משער שרבים מאיתנו אומרים אדון ומלכה, זה כי ככה קהילת הבדסמ דיברה הרבה לפנינו.
עכשיו, הנה השערה (אגב, פרדוקס, גם לך יש השערה. תיאוריה זז משהו אחר לגמרי):
בישראל אנחנו משתמשים במילה קוקסינל. במקור, זה צרפתית לפרת משה רבנו. פשוט יצא שבגלל אדם שהופיע בדראג עם הכינוי "לה קוקסינל" גרם לכולנו לאמץ את זה כמילה לגבר בבגדי נשים.
אז אולי פשוט היתה איזה דומינייטריקס נורא מפורסמת שבא לה לקרוא לעצמה המלכה, ואחרות חיקו אותה? הכינוי הפך תיאור לתופעה?
ואולי פשוט לא נוח להגיד דומינייטריקס?
Okami​(לא בעסק)

Re: למה אין פה מלכים? אבל יש הרבה מלכות.

Okami​(לא בעסק) • 12 במאי 2020
Zord כתב/ה:
תופעה: גבר יקרא לעצמו שולט, DOM, דאדי.
עוד לא ראיתי פה יוזר שקורא לעצמו מלך, קיסר, סולטן, וכ׳ו.

מצד שני: יש פה הרבה שולטות שקוראות לעצמן מלכות, גבירות, נסיכות, אלילות.

למה לדעתכם זה המצב?

גם מלכות אין פה,זה שמישהי שמה לעצמה כתר מזוייף,זה לא עושה אותה מלכה. עובדה קטנה לגבי מלכות...כדי להפוך למלך או מלכה,צריך מישהו אחר שימליך אותך לכזה,ולא אחד אלא כמה.אבל בתאכלס,שלטון מונרכי עובר אך ורק מהורה לילד ומאחר ואין כאן אף אחד שנולד לשלטון מונרכי,ההסתברות שהיא או הוא אכן מלך או מלכה?כלל לא קיימים. על פי כך ובהתאם לזאת,אין פה מלכות אלא רק נשים שעפות על עצמן.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}

כל כך הרבה תגובות על שאלה עם תשובה כל כך פשוטה

תעשו חיפוש בחברים, ותמצאו לא מעט ניקים גבריים עם המילה מלך.
אפילו היה פה "אל הקיסר".
כל אחד ואחת כאן יכול לפנטז מה שבא לו/ה,
ואלא אם כן זה פוגע ברגשות הדמוקרטיים של מישהו, אני לא רואה מה הבעיה עם זה.
וגם אם אדם מסוים לדעתכם חי/ה בסרט,
תזכרו: חיה ותן לחיות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 13 במאי 2020

Re: למה אין פה מלכים? אבל יש הרבה מלכות.

Okami כתב/ה:
Zord כתב/ה:
תופעה: גבר יקרא לעצמו שולט, DOM, דאדי.
עוד לא ראיתי פה יוזר שקורא לעצמו מלך, קיסר, סולטן, וכ׳ו.

מצד שני: יש פה הרבה שולטות שקוראות לעצמן מלכות, גבירות, נסיכות, אלילות.

למה לדעתכם זה המצב?

גם מלכות אין פה,זה שמישהי שמה לעצמה כתר מזוייף,זה לא עושה אותה מלכה. עובדה קטנה לגבי מלכות...כדי להפוך למלך או מלכה,צריך מישהו אחר שימליך אותך לכזה,ולא אחד אלא כמה.אבל בתאכלס,שלטון מונרכי עובר אך ורק מהורה לילד ומאחר ואין כאן אף אחד שנולד לשלטון מונרכי,ההסתברות שהיא או הוא אכן מלך או מלכה?כלל לא קיימים. על פי כך ובהתאם לזאת,אין פה מלכות אלא רק נשים שעפות על עצמן.

וddlg מתייחס לדאדי וגירל. האם גם תחום זה של בדסמ לא קיים, כי הוא לא אבא והיא לא ילדה קטנה? כלב/ה עם אדון או מטפל/ת גם אין, כי הוא בנאדם?
השאלה לא היתה למה נשים מסויימות בוחרות להקרא מלכות, ובטח לא האם הן ראויות לתואר. השאלה היתה למה גברים לא בוחרים להקרא מלכים.
ואותי הכי מעניינת התשובה של שיר, שאומרת שרק נדמה לנו.
Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 13 במאי 2020
Sm Art{☆Sm} • 13 במאי 2020
אי אפשר לדעת בורטואליה מי זה ומה זה ,ורטואליה זה אוויר