סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשליית העבד והאדון -

A-paradox
לפני 3 שנים • 17 באפר׳ 2020

אשליית העבד והאדון -

A-paradox • 17 באפר׳ 2020
בדסמ זו אשליה מוחלטת . ואני אסביר . השאיפה העמוקה ביותר של העבד היא להעביר את קבלת ההחלטות לכוח חיצוני ממנו . העבד -  רוצה להרגיש שכוח חיצוני ממנו מחליט בשבילו . האדון - רוצה להרגיש שהוא מחליט אז הוא צריך כוח חיצוני להחליט בשבילו  . אבל כאן נמצא הפרדוקס . בסופו של דבר העבד הוא זה שמחליט שהוא רוצה להיות עבד . וככה היקום בנוי .זאת אומרת שהעבד לא יכול להיות עבד אף פעם כי הוא תמיד זה שמחליט . בכל מצב . ומתוך החופש שלו הוא בחר כביכול להיות עבד . זאת אומרת שהעבד תמיד חופשי  ... גם אם הוא חושב שהוא לא ..  ואין לעבד אפשרות להיות באמת עבד . ככה היקום עובד. על חופש אינדיבידואלי . ולכן מאותה סיבה שהעבד אף פעם לא יכול להיות עבד באמת ככה גם האדון לא יכול להיות אדון . כי האדנות שלו תלויה בקיום של העבד . ואם הקיום של העבד הוא אשליה כמו שהסברתי מקודם אז גם השליטה של האדון היא אשליה . מאחל לכולנו להתעורר . ולקבל הארה . 
    התגובה האהובה בשרשור
קטלב​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 19 באפר׳ 2020
קטלב​(מתחלף) • 19 באפר׳ 2020
התמסרות וכניעה אינן ללא גבולות. וטוב שיש גבולות. זה לא הופך את ההתמסרות לפחות כנה ומספקת, או את הכניעה למשחררת פחות.
Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 19 באפר׳ 2020
Sm Art{☆Sm} • 19 באפר׳ 2020
למה אתה מסתבך , בחור צעיר ?
כאשר אתה הגעת כעבד ,אל האדון ,או כעבד אל הגבירה שלך ,הוליכו אותך ,אל מקום התיקון שלך .
התיקון שלך איש צעיר, הוא ,אל ,מול אותו ,או ,אותה ,האחת ,שהוליכו אותך ,אליו ,אליה ...
אתה יודע מה זה תיקון ?
תיקון ,זה לשבר את הטבע שלל ,מול הכוח טבע המגולם באדם ,העומד אל מולך.

האדם, אי האשה ,העומד מולך.
הוא שורש נשמה שלך .
הוא החטא שלך .מגולם באדם זה .
החטא שמגולם באדם זה ,מדבר מגרונו ,גרונה ,ורוצה ממך נקמה ,אילו תתקן את החטא ,שבגינו,האיש הזה ,או ,האשה הזו ,סובלים ,כל אימת שהוא נתעבר בה ,או ,בו .
עת ,הוא ,צריך את תיקון המעוות .
ממך, שכן ,בשל העובדה ,שאתה היחידי ,היכול לתקון אותו .
שאילולא זה אתה ,ורק אתה ,לא היית שם ,ולו לרגע אחד.

יחד אתך ,שם ,נמצא ,גורם נסתר נוסף ,שמטרתו הוא לסתור ,את התיאורטיקה שלי ,בכדי ,להכשיל את התיקון .

עכשיו ,אתה חביבי ,תחליט ,למי להקשיב .
האם לי .אי ,להקשיב ,או לאותו ניש המסתתר במעלה גומחת הארנב .

אתה תחליט אם לקחת את הכדור האדום שלי .
או את הכדור הכחול שלו ...

אזהירך בטרם תיקח :
"יוסיף דעת ,ירבה מכאוב " ...
🤘☝️🤟