לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לצד הדומיננטי של הכלוב -

A-paradox
לפני 4 שנים • 19 באפר׳ 2020

שאלה לצד הדומיננטי של הכלוב -

A-paradox • 19 באפר׳ 2020
מדוע את רוצים/ות להיות בצד הדומיננטי ?

אני ממש הסתקרנתי למה אני רוצה להיות בצד של הסאב . ואחרי עבודה קשה והרבה דם ויזע הבנתי מדוע אני רוצה להיות נשלט .

אז מעניין אותי למה אתם/ות רוצים/ות לשלוט ?
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 19 באפר׳ 2020
כתבתי פוסט על זה פעם
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=929249&blog_id=108014
אולי אני אעתיק את התוכן לכאן שזה לא יהיה הסטה של הדיון מהפורום:

כל מה שמענג בשליטה
קודם כל ישנו הפאוור טריפ, הרגשת החופש בזה שאפשר הכל, המציאות האלטרנטיבית שבה אני יכולה בעצמי להיות ילדה גחמנית שרוצה ומקבלת את כל מה שהיא רוצה. ישנה ההתפנקות שבלהיות במרכז הסיטואציה, לא להצטרך לעשות שום דבר שלא בא לך, לקבל שירות בכל דבר, גחמני ככל שיהיה, רק תגידי או אפילו תקישי באצבע. אחר כך ישנו החופש להתפלש בנרקיסיזם, ליהנות מההערצה וההאדרה ולעוף על עצמי בדרכים שביומיום לא מותר. אחר כך ישנו החופש אפילו לסאדיזם, להכאיב למישהו אחר, להתענג על זה. כבר בגיל שנה-שנתיים אוסרים עלינו לשרוט ולנשוך. בתוך השליטה את פתאום מקבלת אישור לזה אפילו כמבוגרת.

אבל בעצם מה שהכי חזק עבורי הוא דווקא כביכול נקודת התורפה של העמדה השולטת. בעמדת הנשלטת, את נמצאת לגמרי בתוך החוויה. דברים קורים לך, נעשים לך ובך. את מוותרת על תכנון ועל שליטה בסיטואציה, בוחרת בהתמסרות ומקבלת הרשאה נדירה בתוך היומיום פשוט לחיות את הרגע. לא צריך לחשוב, רק לציית, ובעיקר להיות.

אין לך את זה כשאת בעמדת השולטת. את צריכה לתכנן, להיות בשליטה, את נוטלת על עצמך המון אחריות לשלומו ולwell being של אדם אחר. במקומות האלה החוויה שלך מיידית פחות.

אבל את כל מה שחווה הנשלט או הנשלטת את יכולה לחוות דרכם. כשאני שולטת אני גם הילדה הקטנה והמפונקת שדורשת ומקבלת את כל מה שהיא רוצה, גם המבוגרת האחראית שמתכננת ונזהרת, ו... גם הילדה הקטנה שעושים לה, דרך ההזדהות.

ואולי מעל הכל, מעל החופש והכוח וההתפלשות בנרקיסיזם, זה ההיילייט של חוויית השליטה שלי. הכפילות הזאת. זה יכול להיראות כמשהו בדרגה נמוכה יותר, הזדהות מסדר שני, אבל ההזדהות עם הנשלטת בעצם מספקת לי את היכולת לבנות בעצמי חוויה מושלמת, בדיוק כפי שאני הייתי רוצה אותה, ובראש שלי להתענג עליה בעצמי גם מהצד האחד וגם מהצד השני.
masoul

Re: שאלה לצד הדומיננטי של הכלוב -

masoul • 19 באפר׳ 2020
the paradox כתב/ה:

רוצים ?

או צריכים וזקוקים ?

השאלה רטורית כמובן.
hrgiger
hrgiger • 19 באפר׳ 2020
אני לא חושבת שאצלי זה עניין של רצון והאמת היא שאני גם לא נוטה לעסוק ב"למה אני ככה".
אני כן יודעת מה אני מקבלת, מאיפה מגיע הסיפוק שלי ומה נכון לי שם.
אם זה רלוונטי לדיון, אחלוק, לא רוצה להסיט אותו סתם (:
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 19 באפר׳ 2020
אם ב"מדוע אתם רוצים להיות בצד הדומיננטי" הכוונה היא מה גרם לכם להיות כאלה - אני לא חושב שיש לזה תשובה ברורה. זה כמו לשאול מה גרם לאחד להעדיף תחת ולשני להעדיף תנוך. אנחנו פשוט כאלה, זה מה שעושה לנו את זה. למה זה עושה לנו את זה? אפשר לספר לעצמנו כל מיני סיפורים, אבל בסופו של דבר לא נדע שמי מהם נכון.

אם הכוונה היא מה בלהיות בצד הדומיננטי עושה לכם את זה - לזה דווקא יש תשובה.
אצלי היא מתחלקת לשניים: קודם כל, אני אוהב לשחק עם ובאישה שאיתי. להפיק ממנה תגובות. לדעת שאני עושה לה X וזה גורם לה ל-Y, או לא לדעת שזה גורם לה ל-Y ולראות למה זה כן גורם, או לדעת בדיוק מה אני רוצה לגרום ולתכנן איך להגיע לשם. התגובות שלה - קולות, מבטים, מילים, שפת גוף - הן הסם שלי.
החלק השני הוא פשוט סדיזם. בין התגובות שאני הכי אוהב להפיק אפשר למצוא צעקות כאב, עיניים שנמלאות השפלה, רעד מפוחד של הגוף. תן לי את זה ואני מאושר.
    התגובה האהובה בשרשור
טלי35​(שולטת)

Re: שאלה לצד הדומיננטי של הכלוב -

טלי35​(שולטת) • 19 באפר׳ 2020
the paradox כתב/ה:

אני ממש הסתקרנתי למה אני רוצה להיות בצד של הסאב . ואחרי עבודה קשה והרבה דם ויזע הבנתי מדוע אני רוצה להיות נשלט .

אז מעניין אותי למה אתם/ות רוצים/ות לשלוט ?

אורגזמות.
הצד השולט גומרת מתי שהיא רוצה
וכמה פעמים שבא לה.
-X-
-X-
-X- • 19 באפר׳ 2020
כי זה משהו שמכניס להיי, בדומה לספורט או סמים, אבל זה סוג אחר של היי.
A-paradox
hrgiger כתב/ה:
אני לא חושבת שאצלי זה עניין של רצון והאמת היא שאני גם לא נוטה לעסוק ב"למה אני ככה".
אני כן יודעת מה אני מקבלת, מאיפה מגיע הסיפוק שלי ומה נכון לי שם.
אם זה רלוונטי לדיון, אחלוק, לא רוצה להסיט אותו סתם (:

תחלקי תחלקי . אשמח לשמוע icon_smile.gif

ותודה לכולם . זה מדהים בעיניי . ⁦❤️
A-paradox
FlowerKitty כתב/ה:
כתבתי פוסט על זה פעם
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=929249&blog_id=108014
אולי אני אעתיק את התוכן לכאן שזה לא יהיה הסטה של הדיון מהפורום:

כל מה שמענג בשליטה
קודם כל ישנו הפאוור טריפ, הרגשת החופש בזה שאפשר הכל, המציאות האלטרנטיבית שבה אני יכולה בעצמי להיות ילדה גחמנית שרוצה ומקבלת את כל מה שהיא רוצה. ישנה ההתפנקות שבלהיות במרכז הסיטואציה, לא להצטרך לעשות שום דבר שלא בא לך, לקבל שירות בכל דבר, גחמני ככל שיהיה, רק תגידי או אפילו תקישי באצבע. אחר כך ישנו החופש להתפלש בנרקיסיזם, ליהנות מההערצה וההאדרה ולעוף על עצמי בדרכים שביומיום לא מותר. אחר כך ישנו החופש אפילו לסאדיזם, להכאיב למישהו אחר, להתענג על זה. כבר בגיל שנה-שנתיים אוסרים עלינו לשרוט ולנשוך. בתוך השליטה את פתאום מקבלת אישור לזה אפילו כמבוגרת.

אבל בעצם מה שהכי חזק עבורי הוא דווקא כביכול נקודת התורפה של העמדה השולטת. בעמדת הנשלטת, את נמצאת לגמרי בתוך החוויה. דברים קורים לך, נעשים לך ובך. את מוותרת על תכנון ועל שליטה בסיטואציה, בוחרת בהתמסרות ומקבלת הרשאה נדירה בתוך היומיום פשוט לחיות את הרגע. לא צריך לחשוב, רק לציית, ובעיקר להיות.

אין לך את זה כשאת בעמדת השולטת. את צריכה לתכנן, להיות בשליטה, את נוטלת על עצמך המון אחריות לשלומו ולwell being של אדם אחר. במקומות האלה החוויה שלך מיידית פחות.

אבל את כל מה שחווה הנשלט או הנשלטת את יכולה לחוות דרכם. כשאני שולטת אני גם הילדה הקטנה והמפונקת שדורשת ומקבלת את כל מה שהיא רוצה, גם המבוגרת האחראית שמתכננת ונזהרת, ו... גם הילדה הקטנה שעושים לה, דרך ההזדהות.

ואולי מעל הכל, מעל החופש והכוח וההתפלשות בנרקיסיזם, זה ההיילייט של חוויית השליטה שלי. הכפילות הזאת. זה יכול להיראות כמשהו בדרגה נמוכה יותר, הזדהות מסדר שני, אבל ההזדהות עם הנשלטת בעצם מספקת לי את היכולת לבנות בעצמי חוויה מושלמת, בדיוק כפי שאני הייתי רוצה אותה, ובראש שלי להתענג עליה בעצמי גם מהצד האחד וגם מהצד השני.

מדהים . ממש . ואכן כולנו נולדנו חופשיים ומושלמים . יצירתה המושלמת של האלוהות . ואז החברה חדרה לתוך ההוויה שלנו באכזריות והחדירה בכוח ובכיעור כל מיני אמונות . שטויות ובעיקר זבל על מי אנחנו ומה אנחנו . מאחל לנו להשתחרר מהכבלים ולשוב להיות פראיים וחופשיים . ולא רק בכלוב אלא בכל רגע ורגע . לחיות בטוטאליות . אמן .
Pollux​(שולט)
לפני 4 שנים • 20 באפר׳ 2020
Pollux​(שולט) • 20 באפר׳ 2020
אני לא חושב שזה עניין של רצון,
אני לא יכול בצורה אחרת,
יצא לי פעם אחת "לנסות" להרגיש מה זה בשליטה והתוצאה הייתה ממש אבל ממש לא סקסית.
כלומר נדחתי כל כך מהסיטואציה שהרגשתי תחושת גועל כל כך עצומה קצת כמו שסטרייט יגע בגבר.
זה לא מתחבר, זה לא נכון ולא טבעי עבורי.
מצד שני, כשאני בשליטה אני מרגיש במקום הנכון עבורי, מקום שבו מגיע שקט. קצת כמו שקט שמגיע כשאתה
על פסגת הר,
כמו שעבורי זה נראה מאוד משונה אנשים עם רצון להשלט, אני מניח שעבורך למשל זה מאוד משונה אנשים עם רצון לשלוט.
ובדיוק כמו שנשלט ידחה מסיטואציה בה הוא השולט (אלא אם הוא לא באמת נשלט)
אז זה עובד על אותו המישור.
הקטע הוא ? שאפילו אם תנסה ממש חזק זה משהו שלא תוכל לשנות.
או שאתה כזה, או שלא,
הכל שאלה של לקבל את עצמך