ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צילומי סקס עם גבר חד פעמי

SholetManiac​(שולט)
לפני 4 שנים • 30 באפר׳ 2020

יש אמצעי מניעה

SholetManiac​(שולט) • 30 באפר׳ 2020
ניתן לרכוש מכשיר פשוט שמאפשר לזהות אם יש מצלמה בחדר בין משדרת ובין מקליטה
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 30 באפר׳ 2020
זה נורא פשוט וקל לפתרון: תבקשי ממנו לצלם אתכם. תוך שניה תדעי אם יש או אין לו אפשרות לצלם
SholetManiac​(שולט)
SholetManiac​(שולט) • 30 באפר׳ 2020
לפני הרבה שנים הייתה אצלי בחורה אנגליה, בבוקר כוונתי את מצלמת הוידאו למיטה והכנתי סרט כחול לדוגמא, לפני שהיא טסה הביתה הכנתי לה קסטת וידאו של כל הטיולים בארץ ובו הכנסתי גם את הקטע הכחול, לאחר כמה ימים היא טלפנה צועקת ורועדת - מסתבר שהיא הזמינה את כל משפחתה לצפות בסרט וכשיצאה למטבח להביא קפה פתאום היא שמעה את אימה צועקת.....הבחורה כעסה עלי מאוד ואמרה שלא רוצה לשמוע ממני יותר.
לאחר כשבועיים נוספים היא התקשרה לספר לי שהיא נרגעה ודווקא נהנית לצפות בסרט כל פעם שהיא מתגעגעת אלי
לאחר כחצי שנה היא התקשרה שוב לספר לי שהיא מאורסת לשוטר בריטי ומתכוונת לצערה להשמיד את הקלטת, "אין דבר" עניתי לה "אשלח לבעלך עותק נוסף כמתנת חתונה"..
עברה כחצי שנה נוספת והייתי בלונדון לעבודה, התקשרתי לשאול לשלומה, היא הגיעה מייד למלוני וממש התעקשה לשחזר את הסרטicon_smile.gif

מה שאני רוצה לומר שדבר שנראה לך מרגיז וחריג כיום יכול בהמשך להיות דווקא מהנה....משהו להראות לנכדיםicon_smile.gif
dark blue ocean
dark blue ocean • 30 באפר׳ 2020
לדעתי קרה לי... כשהייתי צעירה ובורה. בת 16 עם אדם בן 30+
עד היום אין לי מושג אם זה היה צילום או לא...

בכל אופן, בעיניי אין שום פתרון טוב חוץ מלא להכנס לסיטואציה שאין לך מושג איך תצאי ממנה... זאת המסקנה שלי. (זאת לא האשמה... אלא המסקנה האישית שלי)
King of Kinks
לפני 4 שנים • 1 במאי 2020
King of Kinks • 1 במאי 2020
מי שעושה דבר כזה, מצלם ללא רשות הוא פשוט נבלה.
גברים כאלו הם; א) לא גברים. ב) גורמים למוניטין רע לשאר הגברים.
-X-
-X-
לפני 4 שנים • 1 במאי 2020
-X- • 1 במאי 2020
מה עם צילומי סקס עם גבר חד גבה במקום?
אין קטגוריה כזאת בפורנו עדיין...
szep
לפני 3 שנים • 8 במאי 2020
szep • 8 במאי 2020
החתול המנומס כתב/ה:
גברת שרה נתניהו יקירתי, בבקשה תמנעי מלשקר לבני הזוג שלך, ותמנעו מבני זוג שאת לא סומכת עליהם.
אני לא יודע איך יש עוד אופציות כשזה מגיע למיניות...

זה

אין שום דרך אחרת
O-V
O-V
O-V • 8 במאי 2020
יש דרכים רבות להתמודד אך לא כולם תמיד אפקטיביים.
מצד אחד את תמיד יכולה לומר לו באמצע האקט לצלם בעצמך אולי אפילו להוציא את הטלפון שלך ולזרום עם זה שהתמונות יהיו אצלך. ולחכות לסוף המפגש. ברוב כשבסוף תציעי לו לשלוח לו את הסרטון הוא יכול להתוודות ולומר משהו שיסגיר אותו גם אם לא אמר לך שצילם אותך.
מצד שני ראיתי משהו על זה שכתבו נשואים. תכלס צודק הרצון שלו לשמור על עצמו ועל חיי המשפחה שלו שומרים עלייך ואז את יכולה להיות עם עיניים עצומות.
ולבסוף אופציה יותר ריאלית. לדבר לשוחח קצת להכיר ולצאת לאיזה סיבובון קטן בשכונה שלך או בקרבת מקום כדי לראות זרימה ווייב ואם זה מתאים . למה לא להזמין אותו אלייך אחרי הכל זה המקום שתרגישי בו בהכי בנוח גם להנות וגם להעיף אותו.
מאחל שלא תדעי יותר חלאות בחייך.
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 8 במאי 2020
עכשיו את יותר חכמה והאינטואיציה שלך תדע להזהיר אותך יותר טוב מאנשים כאלה.
מצד שני, אולי תחכי עוד קצת כדי להכיר את הבן אדם לפני האקשן.
ומצד שלישי, את לא אשמה שמישהו חלאה, הוא אשם בזה, ולא תמיד יש מה לעשות כדי להימנע מראש מלפגוש באנשים רעים, הם יודעים להסתיר ולרמות.
אבל לרוב האנשים אין מניעים זדוניים, וחבל שתחששי מהם בגלל מנוול אחד.
חוץ מזה, לכל שבת יש מוצאי שבת, אולי אי אפשר למנוע את הסכנה מראש, אבל אפשר לנקום, למשל לספר לחברה הבאה שלו על מעלליו או משהו יצירתי אחר.