לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נושא לדיון - צריכת זנות

אביר האור​(שולט)
לפני 3 שנים • 10 במאי 2020

נושא לדיון - צריכת זנות

אביר האור​(שולט) • 10 במאי 2020
צריכת זנות היא דבר נורא ואיום.
זנות היא דבר נורא ואיום.

היות וכולם מסכימים על שני המשפטים למעלה...
כולל אני.
האם יש מיקרים בהם הייתם מתירים זנות בתנאים מאוד ספציפיים.
לדוגמא -
בשבדיה המדינה מסבסדת ויאגרה וזנות לחיילים שחזרו נכים מהמלחמה
כי בת'כלס קשה למצוא בת זוג כשאין לך יד או רגל או שניים.

אז מה, כל צרכני הזנות צריכים לעלות על המוקד?
האם סרוגייט זה זנות?
או שאתם לא מאמינים במטפלות מיניות או סרוגייטים?
(וכן - יש דבר כזה)
האם לחייל שתרם את גופו למדינה - ונפגע
צריך להישאר נטול סקס בגלל התרומה הזו שלו?

בבקשה דיון בוגר
Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 11 במאי 2020
Sm Art{☆Sm} • 11 במאי 2020
אף אדם לא מתפקידו להתיר דברים בעולם .
יש בעולם טוב ,ורע .
הרע ,חייב שיהיה בעולם ,בכדי שהאדם ישאף לצאת מהרע, אל,הטוב.
האדם הוא שמחיה את הרע ,ה"ה, זנות, ודרכי הצריכה של הזנות.
נורא ,או ,לא ,פסול,או לא ,לכל אחד יש רשימה שאינה נגמרת של דברים חמורים באמתחתו,מאשר נושא זה ,או אחר.
פשוט ,הוא לא מגלה .
זאב פטיש{סאדיסט}
זאב פטיש{סאדיסט} • 11 במאי 2020
כמישהוא שגדל בתעשיית הזנות בארץ ובחו"ל ומכיר אותה מכל צדדיה, יכול להדבר מזווית הראיה והניסיון שלי.

לכל דבר בעולם יש יעוד מסוים ולזונות יש את המקום שלהן, כל אחת מגיעה עם הסיפור שלה ועם האישיות המתאימה למקצוע.

זה נכון שיש זונות בכפייה טוטאלית ויש כאלה שמנוהלות כמו עובדי הקבלן ללא זכויות וללא תנאים הולמים.

אבל לעניות דעתי זה כבר קשור לרגולציה וישנו הצורך להפוך את הענף לחוקי ומסודר על מנת לעצור בעיות כאלה.

ראו חלונות אדומים בהולנד וגרמניה, שם הזנות מסודרת וכל אחת ואחד יכולים לעבוד בסביבה נטולת אלימות.

פוליטיקאים זולים כמו איילת שקד שהעבירה חוק שמאפשר לשוטרים לסחוט ולאנוס את הזונות, על ידי הצקה ללקוחות ואו מתן שקט תפעולי על חשבון סחטנות.

באנגליה אין פיקוח אבל הסרסרות הרבה יותר עדינה, יותר בסיגנון של משווקי זונות מאשר סרסורים כמו בסרטים.

לזונות ברמה גבוהה יש כמו סוכן של סלב ואו אומן אשר דואג לצילומים בסטודיו, פרסום בסרטים כחולים, תלבושות ודירות יוקרה.
הבחורה משווקת ככוכבת פורנו וזה מעלה את ההכנסות שלה באופן דרמטי.

כיום בארץ יש הרבה זונות פרטיות שעובדות מהבית באופן עצמאי ומפרסמות באתר הבננה סקס, לצערי אתר הבננה בסכנה וזה מסכן אותן בחזרה לעבודה עם עבריינים.

שאר הזונות עובדות במכונים הגדולים אשר מנוהלים על ידי עבריינים עדי מדינה, שעבור הלשנות על פושעים אחרים מקבלים שקט תפעולי לנהל את עסקם.
אביר האור​(שולט)
אביר האור​(שולט) • 11 במאי 2020
Sm Art כתב/ה:
אף אדם לא מתפקידו להתיר דברים בעולם .
יש בעולם טוב ,ורע .
הרע ,חייב שיהיה בעולם ,בכדי שהאדם ישאף לצאת מהרע, אל,הטוב.
האדם הוא שמחיה את הרע ,ה"ה, זנות, ודרכי הצריכה של הזנות.
נורא ,או ,לא ,פסול,או לא ,לכל אחד יש רשימה שאינה נגמרת של דברים חמורים באמתחתו,מאשר נושא זה ,או אחר.
פשוט ,הוא לא מגלה .

תגובה מעולה, פשוט אהבתי, אבל לא ענית בכלל את דעתך האישית לגבי הנושא.
אתה פוחד מהתגובות של חלק מהנשים כאן אם תהיה בעד הזנות?
אביר האור​(שולט)
אביר האור​(שולט) • 11 במאי 2020
זאב פטיש כתב/ה:
כמישהוא שגדל בתעשיית הזנות בארץ ובחו"ל ומכיר אותה מכל צדדיה, יכול להדבר מזווית הראיה והניסיון שלי.

לכל דבר בעולם יש יעוד מסוים ולזונות יש את המקום שלהן, כל אחת מגיעה עם הסיפור שלה ועם האישיות המתאימה למקצוע.

זה נכון שיש זונות בכפייה טוטאלית ויש כאלה שמנוהלות כמו עובדי הקבלן ללא זכויות וללא תנאים הולמים.

אבל לעניות דעתי זה כבר קשור לרגולציה וישנו הצורך להפוך את הענף לחוקי ומסודר על מנת לעצור בעיות כאלה.

ראו חלונות אדומים בהולנד וגרמניה, שם הזנות מסודרת וכל אחת ואחד יכולים לעבוד בסביבה נטולת אלימות.

פוליטיקאים זולים כמו איילת שקד שהעבירה חוק שמאפשר לשוטרים לסחוט ולאנוס את הזונות, על ידי הצקה ללקוחות ואו מתן שקט תפעולי על חשבון סחטנות.

באנגליה אין פיקוח אבל הסרסרות הרבה יותר עדינה, יותר בסיגנון של משווקי זונות מאשר סרסורים כמו בסרטים.

לזונות ברמה גבוהה יש כמו סוכן של סלב ואו אומן אשר דואג לצילומים בסטודיו, פרסום בסרטים כחולים, תלבושות ודירות יוקרה.
הבחורה משווקת ככוכבת פורנו וזה מעלה את ההכנסות שלה באופן דרמטי.

כיום בארץ יש הרבה זונות פרטיות שעובדות מהבית באופן עצמאי ומפרסמות באתר הבננה סקס, לצערי אתר הבננה בסכנה וזה מסכן אותן בחזרה לעבודה עם עבריינים.

שאר הזונות עובדות במכונים הגדולים אשר מנוהלים על ידי עבריינים עדי מדינה, שעבור הלשנות על פושעים אחרים מקבלים שקט תפעולי לנהל את עסקם.

וואו,פשוט אין מילים. יכול לספר לי בפרטי איך בדיוק יצאת מזה?
o a
o a
o a • 11 במאי 2020
זנות יכולה להיות דבר נורא ואיום כמו שהיא יכולה להיות הדבר הכי פמיניסטי נשי ומעצים שיש, תלוי אצל מי הכוח
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 11 במאי 2020
אני לא חושב שזה דבר נורא כלכך שזה מרצון והסכמה, בנשיונאל גאוגרפיק היו תוכניות ריאליטי שמראים את הזנות מ2 הצדדים( בעולם ובעיקר באמסטרדם), נשים רבות מתפרנסות מזה מבחירה ולא על ידי אדם או גוף ששולטים בכסף שנכנס, הכל נכנס ישירות לכיס שלהן(ושל רשויות המיסים) והיו כאלה שאמרו שהן מאוד נהנות מזה ומהקטע של ההחפצה ולא רואות את עצמן מחוץ(למקצוע שהגיעו אליו מבחירה ולא בגלל מצוקה).
הציגו אותן כחיות חיי ראווה שגרות בדירות מפוארות ועם רכבי יוקרה(חלקן היו גם נשואות).
בתוכנית היו גם צריכה על ידי אנשים שבמצב רגיל קשה להם להשיג את זה(אנשים מוגבלים, תשושים למיניהם).
הזנות בעיתית ברגע שאדם שולט על אדם אוחר או מסרסר אותו, דברים כאלה צריכים לאסור באופן מוחלט עם ענישה מחמירה.
פה באתר קראתי על כאלה שצרכו שירותי זנות מפמדום, הגישה לזה נחשבת כמו הגישה לצריכת זנות רגילה?

לא צרכתי מעולם זנות וכנראה שלא אעשה זאת, אני אישית לא מאמין בתשלום עבור מין, שליטה לא קונים.
עמית קדם
עמית קדם • 11 במאי 2020
אני די אמביולנטית לגבי זנות ולא יכולה לנתק את זה מהחוייה האישית שלי,
כשבן זוגי הלך לזונה למרות שהעפלנו ביחסים שלנו, הרגשתי שזה נורא, שאני לא מספקת,
היום אני מבינה שבמקרה הזה, היא אישה שעובדת לבד, בחדר ששכרה, אחות לשעבר במקצועה שלה, יש גם מעבר לסקס.
יש שחרור, ובכך ששילם כסף יש גם שחרור רגשי.
אני לא נכנסת ללמה, זה לא קשור אלי,
מסקרן אותי מה יש שמה.
מהחוייה שלכם את שלו אני יודעת.
תודה על השיח הזה, אני רוצה לשמוע יותר.
אשמח אם תכתוב לי מה יש שם, מה זה.
Tomk69
Tomk69 • 11 במאי 2020
לדבר על צריכת זנות במנותק מהעובדת בזנות זה לא רלוונטי.
להיפך-בצריכת זנות של אדם נורמטיבי, מכבד ולא אלים אין כל פסול ברמה הכי קמאית: הוא רוצה סקס נעים ומוכן לתגמל כספית בכך את העובדת. אין בכך שום דבר פגום מוסרית.
הפגם הוא בהשלכות של זה על העובדת בזנות, היא הנפגעת, לא הצרכן. ולא, הצרכן הבודד עצמו לא בהכרח פוגע בה-זה לא האקט הבודד והמבודד. זה הצרכנים ככלל, התעשיה, התנאים ומצבה הנפשי שפוגעים בה כל כך, ושהצרכן בעצם ממשיך לקדם ככלל. אז כן, אפשר להגיד שכצרכן אמורה להיות לך אחריות צרכנית-אולי כאן הדיון.

אם לגבי העובדת בזנות, אז הקריטריון הוא פשוט-כמה העובדת בזנות נפגעת מהעבודה הזו לעומת כמה היא מקבלת. ואני חושב שרובנו המוחלט (כולל אנוכי) לא באמת מכירים את התעשיה המורכבת הזו, בה יש בטוח כאלו שהעבודה בזנות אצלן נעשית בצורה בריאה יחסית לנפש ולגוף והן באמת מקבלות יותר טוב מרע, לעומת כאלו שמחרבות את נפשן וגופן בצורה חסרת תקדים. אבל האם אנחנו מתעמקים בנפש האדם במקצועות אחרים בצורה כזו? לא ייתכן שיש אנשים שנפגעים עד עמקי נשמתם מעבודות נורמטיביות? איפה עובר הגבול ואיפה אנחנו צריכים לגלות אחריות נוספת?
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 11 במאי 2020
לעולם הזנות ,יש "שורש רוחני " ואנקדוטה יהודית .
כלתפקידו ,של עולם הזנות ,הוא לאתגר ,דווקא ,תתפלא ,את היהודי ,לעומת ,הגוי ..
משהוא מכם ,שאל פעם את השאלה ,מה הקשר ,בין מעמדו של יהודי ,אל מעמדה של עולם הזנות ?
בתנך ' ,אנחנו רואים שישראל ירדו מארץ כנען ,אל ,ארץ מצריים ,מצריים של אותה התקופה ,הייתה מעצמת הזנות .
למה להוריד את עם ישראל ,אל מדינה שהיא מעצמת הזנות ?
יוסף ,מלך מצריים ,לעתיד ,מתעמת ,אל מול זונה ,בשם זליכה ,אשת אדוניו ,פוטיפרע ..
דינה ,הבת של יעקב ,נאנסת עי' ישמעאלי ,שכם בן חמור .
עם ישראל ,עת יוצא ממצריים ,חונים אל מול " פי החירות " ,מקום הזנות ,של ארץ מצריים .
עם ישראל חוטא ,בעמק השיטים ,בזנות ,עם בנות מואב ומידיין ...

מה למדנו ?
איפה שיש זונות ,תמיד יש שם יהודים ..
איפה שיש בית כנסת ,ממול גרה זונת צמרת .
איפה שיש קדושה ,מיד הטומאה באה ,היא רוצה לגנוב חלק מהקדושה ,כי אילולי הקדושה ,אין לטומאה ,זכות ,קיום בעולם .

ברובע הפריזאי סטרסבורג סיינט דוני ,מקום משכנה של האופנה היהודית ,ז'ו דה אורנג' ,וי טא וי ,קוקאי ,מורגן ,היכן שנמצאים כל הסוחרים היהודים ,שהיגרו מצפון אפריקה ,אל צרפת ,צובאות 24 שבע ,365 ימים בשנה ,כל הזונות של פריז ,ממש עומדות אל מול פתח בתי העסק של היהודים ,לצוד את הקליינטים.

הם יודעות שבגלל הסוחרים היהודים ששם ,תהיה להם פרנסה בשפע .
מספיק אם יפילו יהודי אחד בחטא ,

איך היטלר ימש' ,הבעיר את כל גרמניה .
הוא אמר אל מול הגרמנים ,אתם לא קולטים ,שהיהודים ,גונבים לכם את הבנות שלכם ,כאשר הם ממירים את דתם היהודית ,ומתחתנים עם הבנות שלכם ?
אתם לא רואים שהם משנים את זהותם ,והדור הבא שנולד הם כביכול גרמנים גויים ,לכול דבר ,בעוד שבשורש שלהם ,אם תחפשו ,ותבדקו ,תגלו שהמונים ,מהם זה בעצם יהודים ,לשעבר .

ישנה רק בעיה אחת ויחידה עם עולם הזנות ,כאשר זה נכנס לעורקים של היהודי .
זה אלוהים .
אמר בלעם הרשע ,לבלק בן ציפור .
אתה רוצה להוריד את העם היהודי .
תסכסך אותם עם אלוהיהם .
שכן כתוב : " אלוהיהם ,של אילו ,שונא זימה " ...

זו הדרך להוריד את העם היהודי מגדולתו .תשלח להם גויות עם חצאית מיני ,והם כבר ,יעשו את הטעות .,ואז האלוהים שלהם ,כבר יוריד עליהם את העונש.

כל תפקידו של היהודי בעולם ,לא להסתבך עם זנות ,זונות ,ובוודאי שלא עם גויות ,ובטח ובטח ,שלא עם כסף מלוכלך ,מהעולם ששמו הוא " עולם הזנות "
והיו ,שניסו ,ולמדו בדרך הקשה .
שזה DED END