בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בשורה משמחת!

הצרפתי​(אחר)
לפני 3 שנים • 24 במאי 2020

בשורה משמחת!

הצרפתי​(אחר) • 24 במאי 2020
הנני פותח את האיגוד העולמי הראשון לנשלטים(ות). והנני מכריז על שביתה כללית כדרישה ל-:
1 - הפחתת המכות,
2 - ארוחת בוקר במיטה לפחות פעם אחת בשבוע,
3 – חודש חופשה בתשלום על חשבון השולט(ת).
4 - שאר הדרישות יופיעו יותר מאוחר icon_smile.gif

יותר ברצינות, אני לא יודע אם כבר דיברו על נושא הזה בפורום, אבל אתם לא חושבים שעולם ה- BDSM צריך לשמור על מוסר מסויים, לשים גבולות וחוקים בישביל להגן על החלשים ביותר? ובפרט שתפקיד העם היהודי להיות מדריך ודוגמה לשאר אומות העולם בענייני המוסר.
התם לא חושבים שצריך לאסור ה- MONEY-SLAVE שהופך להיות יותר ויותר נפוץ בימינו וממש מריק לגמרי הפגעי נפש והיותר חלשים בדעתם?
hrgiger
לפני 3 שנים • 25 במאי 2020
hrgiger • 25 במאי 2020
אני ממש לא חושבת שהשתייכות לצד החלש מעידה על חולשה ביחס לצד החזק.
בנוסף, אני לא ששליטה כלכלית שייכת לחלשים בדעתם, הרוב המכריע שאני פגשתי והכרתי נכנסו לזה בדעה צלולה, עם מודעות גבוהה לגבולות שלהם.
ואני מחזירה לך בשאלה משלי - אלו גבולות וחוקים, לדעתך, יגנו על אותן עוולות מוסריות?
    התגובה האהובה בשרשור
philosophic john​(שולט){ginny}
מסגרות כמו ssc או rack מאפשרות גיבוש הסכמה אמיתית בין הפרטנרים לקשר או לסשן.

כל נסיון לקבוע מראש, לכל מי שרוצה להתנסות בבדס'מ, משהו מעבר לזה, כמו מוסר מסויים, גבולות או חוקים - הוא נסיון להחליט בשביל אחרים איזה פטיש הוא לגיטימי ואיזו העדפה היא אסורה.

אתה חושב שניצול-כספי זה לא בסדר. נתקלתי אתמול בכלוב בדה-לגיטימציה להזרעה. מישהו אחר ירצה לאסור על ספאנקים שמשאירים סימנים. אבל לכל 3 ההעדפות האלה יש מאמינים. מי אמור להחליט לשני בגירים שרוצים לעשות משהו ביניהם מה טוב להם, אם לא הם עצמם?
אביר האור​(שולט)

Re: בשורה משמחת!

אביר האור​(שולט) • 25 במאי 2020
הצרפתי כתב/ה:
הנני פותח את האיגוד העולמי הראשון לנשלטים(ות). והנני מכריז על שביתה כללית כדרישה ל-:
1 - הפחתת המכות,
2 - ארוחת בוקר במיטה לפחות פעם אחת בשבוע,
3 – חודש חופשה בתשלום על חשבון השולט(ת).
4 - שאר הדרישות יופיעו יותר מאוחר icon_smile.gif

יותר ברצינות, אני לא יודע אם כבר דיברו על נושא הזה בפורום, אבל אתם לא חושבים שעולם ה- BDSM צריך לשמור על מוסר מסויים, לשים גבולות וחוקים בישביל להגן על החלשים ביותר? ובפרט שתפקיד העם היהודי להיות מדריך ודוגמה לשאר אומות העולם בענייני המוסר.
התם לא חושבים שצריך לאסור ה- MONEY-SLAVE שהופך להיות יותר ויותר נפוץ בימינו וממש מריק לגמרי הפגעי נפש והיותר חלשים בדעתם?

כן.
בהחלט חושב שצריך להיות אירגון כזה, ואני מוכן לפעול כדי להרים אותו ואפילו להיות בראשו

צריך להיות אירגון מקביל לנשלטות, כי מה שהן סובלות משולטים מסויימים - ראוי שלא יכתב אפילו לא פה.

וכן - צריכות להיות רשימות שחורות של שולטים ושולטות שהם למעשה בכלל לא שולטים ושולטות אלא פסיכופטים ופסיכופטיות.
וגם כלובי צריך להיות מעורב כדי להוציא אותם מהכלוב באופן קשיח יותר על ידי חסימת איי פי וכל הדברים האחרים.

יאמר בהסגר שניסיתי לפני כמה ימים להעלות דיון על זה בצאט - והתגובות היו ממש ממש צוננות
מישהי אפילו חסמה אותי בגלל הדיון הזה, ויותר מזה,
היא חסמה אותי אחרי שהיא אמרה שיש כבר אירגון שמגן על נשלטות וכששאלתי מי מארגן את האירגון ומי בראשו
ואם אפשר לדבר איתם - נחסמתי מיידית.

משהו מרגיש לי מסריח בכל זה, וזה מטריד את מנוחתי.
אם היה אירגון כזה, היו צריכים לצאת איתו החוצה - ולא לחסום מישהו שמברר עליו.
-X-
-X-
-X- • 25 במאי 2020
האיגוד בהסתדרות?
הצרפתי​(אחר)
הצרפתי​(אחר) • 25 במאי 2020
כשהייתי ילד בצרפת, הייתי הולך כל שבת לבית הכנסת. ושם בסוף התפילה, הרב היה מברך את ממשלת צרפת. ולעולם לא הבנתי למה מברכים אותם, הרי רובם ככולם כנגד היהודים ורשעים הם???
רק לאחר שנים רבות קבלתי פירוש על תפילה זו והוא שלעולם עדיף ממשלה אפילו רשעית מהפקרות ואנרכיה כי לולי מוראה הממשלה, כל אחד יהרג את השני.
אז בודאי שאפשר להרהר על כל דברי מוסר וחוק, אבל עדיף לשים גדר להגן על החלשים (במובן הרחב) מלהשאיר את המקום פרוץ והחזק יבלע את החלש.
הצרפתי​(אחר)
הצרפתי​(אחר) • 25 במאי 2020
באמת אני שואל לכל אלו שהם כנגד שום הגבלה וחוק הגנה, אם הנשלטת הזאת היתה הבת שלכם, הייתם נשארים בדעתכם? אם הייתה מושפלה ומוכה בלי גבול ובלי מעכב, הייתם עדיין אומרים: "הנה זה רצונה, כמה אני שמח שהיא מצאה את מקומה, הא אשריך ישראל, ישר כוח".
ולמה כל בן ובת ישראל או אפילו גוי וגויה אינם נחשבים בעינכם כבן או בת שלכם? איפה אהבת הזולת, איפה האינושיות שלכם?
hrgiger
לפני 3 שנים • 26 במאי 2020
hrgiger • 26 במאי 2020
צרפתי - אנחנו, לפחות אני, לא נגד כל חוק והגבלה. אני נגד הגבלה שנובעת מכך ש*אתה* חשב שמשהו הוא לא מוסרי בעוד שמי שרוצה לחוות את זה בסדר גמור עם אותה מוסריות.
אני גם לא מסכימה עם התפיסה שהנהגה רעה עדיפה על אנרכיה ואני לא אנרכיסטית בתפיסות שלי.
אהבת זולת היא אינה פטרונות ואינה התנשאות, אני גם לא מבינה את הצורך להבדיל בין יהודי לגוי, אבל זה סוטה מהדיון.

אביר האור - אתה גבר המזדהה כשולט, שפונה לאישה שהוא לא מכיר ומנסה לברר על ארגון לנשים נשלטות, אני יכולה להבין את הרתיעה שלה (אלא אם בררת בשביל נשלטת ואמרת את זה לזאת ששוחחת איתה). אני לא חושבת שארגון כזה צריך "לצאת החוצה", הוא צריך להגיע לנשלטות עצמן, כל השאר לא רלוונטים.
ודבר נוסף, אם ישנם דברים כל כך נוראיים ראוי ואפילו חובה שיכתבו פה. שא.נשים ידעו.
איה74
לפני 3 שנים • 26 במאי 2020
איה74 • 26 במאי 2020
בעיניי אין "גבולות וחוקים". יש נורמות התנהגות והן משתנות כל הזמן. הדרך לשנות אותן היא על ידי יצירת שיח והעלאת מודעות.
דבר שני, יש הבדל בין תקיפות והתעללות (שגם קיבלו הכרה בחוק הפלילי כפעולות פסולות בעיניי החברה) ושהן נעשות כאקט אלים וחד צדדי ובין שיתוף פעולה. בסופו של דבר, לאדם בוגר יש את הזכות להחליט אם לשתף פעולה ולהחליט מה יוצא לו מזה והאם הוא רוצה שזה יקרה או לא. תקיפה מינית וניצול כספי הם לא אותו דבר.
אז בעיניי פיספסת את ההזדמנות להעביר מסר וליצור שיח.