סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרס - קוד

גראם
לפני 3 שנים • 26 ביוני 2020

דרס - קוד

גראם • 26 ביוני 2020
הייתי עכשיו 3 וחצי חודשים בחרקוב אוקראינה . נסעתי לשבועיים , ופתאום נהיה סגר אווירי . בחרקוב יש מועדון סדו ממש במרכז העיר בתוך מיני קניון . הגעתי למועדון במונית , ירדתי , נכנסתי לקניון , ובתוך הקניון בקומת הקרקע עמדו בכניסה גבר ואישה . לא שאלו שאלות , ואין בכלל דרס קוד . כניסה עלה לי 45 שקל ( 350 גריבני ) . בתוך המועדון היה אווירה אינטימית מאד חזקה שלצידה הופעה חיה של ריקודים בחצי עירום של 5 בחורות . במועדון היו בערך 60-70 מבלים , כאשר כולם כלל לא לובשים דרס קוד . ( ביגוד חופשי כפי רצונך ). במועדון אין חדרים פרטיים או כוך אפל . יש לעני כל סקס אוראלי בין הבליינים מידי פעם , הגיע הזמן להפסיק עם הדרס קוד שמסמל את האדם ברחוב כבליין מועדוני סדו . הרי כל טמבל יודע שאדם שלובש כולו שחור , הוא בדרך למועדון סדו . אני לא מעוניין שאף אחד יידע שאני הולך למסיבה כזאת , בטח ובטח אם היא נמצאת במרכז העיר תל אביב , ובטח ובטח אם מיבשים אותי שעה בחוץ . בעבר הייתי מבלה בדנג'ן ביפו , בתקופה שעמוס הקפיד על חולצה שחורה בלבד ( לא מכנס שחור ולא נעליים שחורות ). גם הקטע של כניסה בזוגות הוא משו לא מובן . בקיצור .... הכל כאן חייב להשתנות מקצה לקצה , ועד אז אין סיכוי שאגיע לדנג'ן . יש גבול עד כמה אני מוכן להוריד את כבודי כדי להיכנס .
ג'יימס דין​(שולט)
לפני 3 שנים • 26 ביוני 2020
ג'יימס דין​(שולט) • 26 ביוני 2020
צודק לגמרי אחי, טימטום. זה שמישהו אוהב סאדו לא אומר שהוא אוהב התלבש ככה זה סתם דופק אנשים שרוצים ללכת ולא יכולים ודופק את המועדון גם כי בסופו של דבר היה יכול להיות לו יותר קהל...
וגם לגבי כניסה בזוגות זה דפוק, עדיף מראש להירשם ולא לאפשר לחוסר איזון בין בנים לבנות, וגם ככה לתת אופציה לבנים שרוצים לבוא לבד/בנות שרוצות לבוא לבד שבאמת יוכלו לבוא.
גראם
לפני 3 שנים • 27 ביוני 2020
גראם • 27 ביוני 2020
אגב ... המועדון ביפו נסגר בגלל בן אדם אחד בלבד . באחד השיחות שלי עם אחד השכנים במקום , השכן אמר לי שהוא יודע שיש במקום מועדון סדו שנקרא "הדנג'ן" , אבל זה ממש לא הפריע לו . ברגע שהוא ראה בכניסה גבר שמלובש לאישה , הוא אמר לעצמו ... עד כאן !! הוא כינס מיד את השכנים , והם פנו מידית לבית המשפט , שפסק שהמקום חייב להיסגר , והוא אכן נסגר . המסקנה ברורה ..... לא צריך דרס קוד . צריך להקפיד מאד לא להכניס קוקסינלים ( גברים שמתלבשים כמו נשים ) כי זה כבר משנה לגמרי את מהות המועדון . שאלה .... האם במקום ביפו לא היה אקשן ? היה ועוד איך אקשן !!! היה מוזיקת טכנו איכותית , והאווירה הייתה של מועדון סדו הכי אותנתי בעולם . היום זה כבר לא מועדון סדו .... זה מועדון דיסקו עם מתחם סקס לזוגות . סליחה ... זה לא מועדון סדו . המועדון ביפו היה מועדון סדו אמיתי ! אגב ... אני הייתי נוכח במסיבת סדו הראשונה ביפו . הראשונה !!! היו שם 3 מלכות מטעם המועדון , ו-3 בליינים בלבד . אחת המלכות הייתה מהעיר חרקוב באוקראינה , וביחד איתה הלכתי לכנסיה ביפו ( אני יהודי אגב , אבל הלכתי לשם בשבילה ). היינו ביחסים מאד טובים , עד שיום אחד החזירו אותה לאוקראינה . היום שאני בא למועדון , מיבשים אותי שעה בחוץ , ובסוף גם לא מכניסים אותי . עמוס שוכח שאני זה שפתח לו את המועדון , וחבל שאין כבוד .... כבוד מנימלי !! כועס מאד על עמוס
גראם
לפני 3 שנים • 27 ביוני 2020
גראם • 27 ביוני 2020
הייתה אחת בדנג'ן ביפו , שהייתה מוכרת כרטיסים בקופה . בחורה נמוכה , בהירת עור , שהיה לה אופנוע ענקי . אני והיא היינו ביחסי ידידות מאד טובים . מת לפגוש את הבחורה הזאת שוב .... מת !! ממש הערצתי אותה . לצערי , שכחתי את שמה