צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות מרדניות כבר בשלב ההיכרות

מל(ק)ה​(שולטת)
לפני 3 שנים • 16 ביולי 2020
מל(ק)ה​(שולטת) • 16 ביולי 2020
זה לא מפתיע. אלו שלא נןפלים לרגליהם תמיד יתרצו את זה במרדנות.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 16 ביולי 2020
לא זה מה שמפתיע. מפתיע היעדר המודעות העצמית.
NewS
NewS • 16 ביולי 2020
אם היית באתר היכרויות ונילי הייתי מבין, פה באתר שמהותו בדסמ ... יש משמעות רבה לעניין המרדני כחלק ממי שהאדם מולך , בראט , ddlg וכ'ו ולכן זה לא נובע אוטומטית מכך שמישהי משועממת אלא כי זו צורת הביטוי שלה למי שהיא.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
גם נכון. כלומר, יש אנשים שזה הקטע שלהם, המשחק הבראטי. אז אם הם מתנהגים ככה זה לא בהכרח אומר שמשהו לא בסדר, אולי הם פשוט מחפשים מישהו שגם באותו קטע. לפעמים מי שבצד השני פשוט לא מתאים לנו, מבלי שעשה משהו שהוא אובייקטיבית לא בסדר.
ממתקינקי
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
מל(ק)ה כתב/ה:
זאלופון אני יכולה לחתום שההודעה הראשונה שלך לנשלטת שונה מאד מהודעה ראשונה שכותב הפוסט שולח.

מעניין שבחרת פעמיים לכתוב עליי באותו שרשור.

בכל מקרה, אני יודע מי אני ואילו הודעות אני שולח. לפעמים אני שולח הודעות פחות מנומסות כהודעה ראשונה, ואז אני לוקח אחריות מלאה, ולא מצפה לתגובה כלל ובטח שלא אפתח שרשור על מישהי חוצפנית בגלל שאני בכלל פניתי אליה בצורה שמתפרשרת כחוצפה.

זה בהנחה שיש בכלל סיכוי לשיח בוגר מולך, ולא הטפת רפש אקראי.
ממתקינקי
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
Ollie כתב/ה:
לא זה מה שמפתיע. מפתיע היעדר המודעות העצמית.

חמודות, אני מבין שיש לכן בטן מלאה על אנשים בכלוב שאין להם מודעות עצמית. וזה בסדר, בכוונה ניסחתי את הסיפור באופן פתוח, כדי שיהיה אפשר לפרש אותו איך שרוצים.

אני מבין את הנטיה להסיק מסקנות לפי מקרים קודמים הזכורים לכן (במיוחד אלו שנתפסו אצלכן כשליליים יותר).

בכל מקרה, בגלל שאני יודע את העובדות ואתן נדרשות רק לניחושים אז העניין הוא אחר. יש נשים בכלוב שמפרידות ביני לבינן כמעט 20 שנה (לא תמיד מצוין גיל בפרופיל). מדובר על דור אחר בעצם, כך שלעתים מישהו בגילי (ובמיוחד לאור ההתנהגות הורבלית שלי) מרגיש להם ״כבד מדי״. זאת רק דוגמא אחת לחוסר התאמה בין אנשים.

נשים (בהכללה גסה) מטבען דווקא נמנעות מעימותים, ומעדיפות רמזים על פני מסרים ישירים. אני לחלוטין דווקא מקבל שפשוט לא היה מבחינת נשלטות כאלה ״קליק״ אבל פחות התאים להן לכתוב ״שמע, אני לא מרגישה שההתכתבות איתך עושה לי את זה״ ובמקום זה התחילו לשנות גישה ולהתנהג בצורה שגורמת לאבדן עניין (בין אם הדבר נעשה במודע או שלא במודע). ואכן, זה יכול להתפרש אצלי כ״מרדנות״ מפני שכאשר אישה רומזת היא מקווה לפחות שהגבר בצד השני פשוט יבין את הרמז וייעלם, ולא ינסה להבין את התנהגותה הלא ברורה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אבל איזה ערך יש בכלל להשערות על המניעים?
אם איבדת עניין במישהי זה בסדר, למה להניח שהיא "גורמת" לך לעשות משהו או מנסה לתמרן אותך? לא יותר סביר שהיא פשוט מתנהגת כמו עצמה ובעקבות זה לא מוצאת חן בעיניך? ההתנהגות שלה היא חלק ממנה, זה לא משהו שהיא עושה *לך*.
ממתקינקי
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
NewS כתב/ה:
אם היית באתר היכרויות ונילי הייתי מבין, פה באתר שמהותו בדסמ ... יש משמעות רבה לעניין המרדני כחלק ממי שהאדם מולך , בראט , ddlg וכ'ו ולכן זה לא נובע אוטומטית מכך שמישהי משועממת אלא כי זו צורת הביטוי שלה למי שהיא.

אני לגמרי מסכים עם זה. בניגוד לכל הרמיזות של הנשים הנכבדות שהגיבו פה, כשאני מתנהג בצורה שיכולה להתפרש כפוגענית באופן כלשהו אני מודע לכך, ואני לא מצפה מאף אישה בין אם היא נשלטת או ונילית להיכנע לגישה ישירה יותר שלי, או כל מה שנכנס בנורמה של ״חוצפה ישראלית״. בכלל,י אני לא מצפה מנשים להיכנע אליי או ליפול לרגליי, או כל שטות אחרת שנכתבה כאן.

ההשוואה לאתרים וניליים מצויינים מפני ששם אין תופעות כאלה, אבל אין גם תופעות אחרות: כל כך הרבה מאונני (ומאוננות) מקלדת.

כשאני הצד שמוביל את השיח למקום מיני-ציורי, הרי אז אני לוקח אחריות מלאה שההתכתבות תרד לטמיון, כי אז תמיד יש את הסיכוי שלשם כך תשמש התקשורת, אוננות ופורקן של אחד הצדדים, מה שגורם לאבדן עניין זמני. זאת גם אינדיקציה שאדם לא רוצה מעבר לסקסטינג עם אדם חדש, וזה גם המשמעות המשתמעת.

אז כן, יש נשים שמובילות ביזמתן את התקשורת לסקסטינג בסגנון ניסיון להעלות את רף הגירוי באמצעות תיאור דברים ״שהן עשו״ שנראים שלקוחים מסרט פורנו כלשהו, מבלי ששאלתי שאלות כלשהו ובטח לא ״תארי לי את הדבר הכי סוטה שעשית אי פעם״.

אז אכן לא דייקתי (בכוונה, אני לא רוצה לשאול שאלה וגם לענות עליה שם) בכך שאין כל ודאות שהיו מולי נשים עם כוונות רציניות, או נשים בכלל (זה אינטרנט אחרי הכל, כל גבר שרוצה תשומת-לב יכול לפתוח פרופיל של אישה ולהסתלבט/לאונן).
ממתקינקי
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
מל(ק)ה כתב/ה:
זה לא מפתיע. אלו שלא נןפלים לרגליהם תמיד יתרצו את זה במרדנות.

ואת יודעת מה, במחשבה שניה אני מבין את הצד שלך ואיך שאת קוראת ורואה את הדברים.

אני חושב שעשיתי בכותרת כאן שימוש במה שעושים הרבה בעיתונות, וזה להצעיק את הכותרת יותר מכפי שהיא, ולכן אני לוקח גם אחריות מלאה על הטון שבתגובה שלך.

המילה ״מרדניות״ אכן לקוחה יותר מדי מהז׳רגון הבדס״מי והיא כנראה פרשנות מוגזמת וחזקה מדי לדינמיקה שיכולים להיות 101 סיבות מדוע מישהי עונה בצורה מסוימת.

אני אפילו יכול לקחת אחריות על כך שאני אדם ישיר, וכשאני שואל שאלה ישירה ושם לב שהצד השני מתחמק, אני מבקש להבין מדוע הוא מתחמק. זה אכן יכול לגרום לאנשים רבים להתגונן ולתקוף. יותר מזה, לפעמים הצד השני מוביל את השיחה לפינות שהוא רוצה לצאת מהן, ולאו דווקא יודע לתקשר את זה. אני מודע לכך שיש לי סקרנות להתעכב על כל מיני נקודות מעניינות שעולות בתקשורת. אני מניח שהאופי הסקרן מדי שלי עלול בהחלט לא להתקבל בשמחה בקרב אנשים שמעדיפים אחרת.

אם הייתי מנסח מחדש את השרשור הרי הייתי שואל את הגולשים עד כמה הם נמשכים למצב שבו ניתן לפרש את התנהגותה של הנשלטת בצד השני כ״מרדנית״.
בכל מקרה, נסי לפחות גם את המודעות של עצמך שכפי שיש גברים חצופים (לפחות במצבי רוח מסוימים), כך יש גם נשים חצופות (או לפי מצב רוח) ושזה בסדר. כולנו בני אדם, ולפעמים בא לנו לפרוק עול באתר זה או אחר.

אני פשוט חושב שהטחת ביקורת אקראית